Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

12 minutes ago, fradler said:

Dakle, imacemo roster od 16 igraca. I to minimum, pod uslovom da Topic i Ilic odu na pozajmice, a Radulja na prekvalifikaciju.

 

Mnogo je, kume.

Dusko zato i hoce roster od 15 upotrebljivih jer zna da ce mu Covic ubaciti jos 5 koji ce sedeti na tribinama i onda u decembru nema mesta za doselekciju 😁

Edited by srlepajce
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo sa Arenom bi mogao da bude zestok promasaj. Na stranu sto licno ne mirisim tu halu i sto smo se u njoj znali raspadati u bitnim utakmicama, nije to bitno. Problem je sto se oko FK krece stvarati hajp, igra se LS i svi ce zeleti da gledaju novu Zvezdu u fudbalu. Pritom imamo navijacku grupu kojoj ce uvek biti preca kup utakmica u fudbalu u Sremskoj Mitrovici od EL utakmice u kosarci sa Realom npr. Da ne govorimo da ce u slucaju losijeg starta ili par vezanih poraza hala sigurno biti poluprazna. Ne mozemo se mi meriti sa Partizanom po brojnosti publike jer su ti ljudi skroz okrenuli ledja svom fudbalskom klubu i fokusirali se iskljucivo na kosarku, gde su na sve to dobili tim sa top imenima i trenerom. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ne kontam logiku po kojoj sve ove godine kupujes toliko sezonskih, a BAS SAD neces dok ne vidis ceo roster, [mention=4201]MrzimMORE[/mention]. Evo ne dobacujem. Ovo je najbolji tim koji je Zvezda ikad imala.
Ovo je brate moj dobri prosečan tim. Veruj ti meni. Evo Lazić i Kuzmić produžili ugovore. Šta da ti dalje pričam ? U godini kada ti je budžet za plate igrača 14.000.000 ( laž je da je 12), ti produžavaš Kuzmića koji jednim pogledom strelja dve muhe ( čovek je vrljav i na jedno oko ne vidi 70% nakon udesa) ??? O čemu se radi ? O samovolji jednog čoveka kojeg više ne želim da tolerišem pa da mi je rođeni brat. Pazi kad ugovor bude 2+1.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, СтелаРоса said:

Ovo sa Arenom bi mogao da bude zestok promasaj. Na stranu sto licno ne mirisim tu halu i sto smo se u njoj znali raspadati u bitnim utakmicama, nije to bitno. Problem je sto se oko FK krece stvarati hajp, igra se LS i svi ce zeleti da gledaju novu Zvezdu u fudbalu. Pritom imamo navijacku grupu kojoj ce uvek biti preca kup utakmica u fudbalu u Sremskoj Mitrovici od EL utakmice u kosarci sa Realom npr. Da ne govorimo da ce u slucaju losijeg starta ili par vezanih poraza hala sigurno biti poluprazna. Ne mozemo se mi meriti sa Partizanom po brojnosti publike jer su ti ljudi skroz okrenuli ledja svom fudbalskom klubu i fokusirali se iskljucivo na kosarku, gde su na sve to dobili tim sa top imenima i trenerom. 

 

Sve se slazem, pritom do Pionira mogu peske.

 

Ipak, ako hocemo da budemo ozbiljan klub, krajnje je vreme da se preselimo iz Vesicevog kokosinjca u normalnu dvoranu, pa makar zvrjala poluprazna.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gledam koliko je simpatija pokupio Fk skartiranjem Borjana, Srnica, Gobeljica, Nikolica...

Cak je i Terzic shvatio, al gazda nikako, dobice opet sklempu po usima od Ostoje😏

Hahha skoluje ga Ostoja, bice suza, bice saopstenja, bice tv turneja...

 

Ovo je toliko nezdravo, neozbiljno, neodgovorno i ja tome necu dati legitimitet.

Jos jedan poraz KK, a ni pripreme nisu krenule.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MrzimMORE said:

Stavi malog Lazara Gačića grom te ubio da te ubije. Šta će ti Kuzmić, kaznile te sile Božije. Muka mi je od Čovića. Muka.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока
 

Trudio si se da se sakrijes malo na pocetku, ali sad je evidentno da je suter napravio novi nalog.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Trudio si se da se sakrijes malo na pocetku, ali sad je evidentno da je suter napravio novi nalog.
Ma jeste. Pusti me molim te, nije mi dobro danas od ovih informacija.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Sabaz, Teo, Yago

Nedovic, pojacanje

Gedraitis, Hanga

Pojacanje, Simonovic

Tobi, Bolomboj, Mitrovic

 

Ovako ocekujem startnih 12.

 

U rosteru ce biti jos Lazarevic, Davidovac, Lazic i Kuzmic. 16 igraca. Imali smo toliko i prosle sezone mi koji smo sredina tabele, imali su Virtus i Alba koji su bili ispod nas, ali su imali i Real i Fener koji su bili iznad nas. Dakle broj igraca je nevazno za konacan rezultat. Vazno je kakav nam je kostur tima od 9-10 najvaznijih igraca.

 

Jedino pozitivno sto vidim kod produzivanja Lazica i Kuzmica je to sto cemo imati siru rotaciju za kup i kls. Sustinski na nivou Evrolige oni ce biti nebitni ukoliko nemamo vise od 2-3 povredjena igraca nece ni biti u 12. Eventualno da Kuzmic bude usao da cuva Tavaresa i Jusufu Fala, mada Tobi je solidno visok i ume da zagradi skok.

 

Jedno je sigurno: raspolezenje ovde se menja iz sata u sat i ljudi se vode emocijama, ako dodje Sabaz bice sve do jaja, ako produzimo Lazica i Kuzmica nemamo ozbiljne ambicije u El, a oni nece biti ni u 12. Malo gledanja sire slike nije na odmet.

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mi sa ovim najavama tim će ovako da izgleda.

 

Šabaz, Santos, Teodosić
Pojačenje , Nedović, Lazić
Gedraitis, Hanga, Lazarević
Pojačanje , DeDa, Simonović, Ilić
Toby, Bolomboj, Mitrović, Kuzmić

 

Jedan tim da ima 17 igrača od kojih 5orica neće videti terena je čist bezobrazluk, pranje para i j.... svih nas u zdrav mozak. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Mi sa ovim najavama tim će ovako da izgleda.

 

Šabaz, Santos, Teodosić
Pojačenje , Nedović, Lazić
Gedraitis, Hanga, Lazarević
Pojačanje , DeDa, Simonović, Ilić
Toby, Bolomboj, Mitrović, Kuzmić

 

Jedan tim da ima 17 igrača od kojih 5orica neće videti terena je čist bezobrazluk, pranje para i j.... svih nas u zdrav mozak. 

Nikola Ivanović nema sreće jer se računa kao stranac, inače bi i on ostao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Brat od Korneta said:

Sabaz, Teo, Yago

Nedovic, pojacanje

Gedraitis, Hanga

Pojacanje, Simonovic

Tobi, Bolomboj, Mitrovic

 

Ovako ocekujem startnih 12.

 

U rosteru ce biti jos Lazarevic, Davidovac, Lazic i Kuzmic. 16 igraca. Imali smo toliko i prosle sezone mi koji smo sredina tabele, imali su Virtus i Alba koji su bili ispod nas, ali su imali i Real i Fener koji su bili iznad nas. Dakle broj igraca je nevazno za konacan rezultat. Vazno je kakav nam je kostur tima od 9-10 najvaznijih igraca.

 

Jedino pozitivno sto vidim kod produzivanja Lazica i Kuzmica je to sto cemo imati siru rotaciju za kup i kls. Sustinski na nivou Evrolige oni ce biti nebitni ukoliko nemamo vise od 2-3 povredjena igraca nece ni biti u 12. Eventualno da Kuzmic bude usao da cuva Tavaresa i Jusufu Fala, mada Tobi je solidno visok i ume da zagradi skok.

 

Jedno je sigurno: raspolezenje ovde se menja iz sata u sat i ljudi se vode emocijama, ako dodje Sabaz bice sve do jaja, ako produzimo Lazica i Kuzmica nemamo ozbiljne ambicije u El, a oni nece biti ni u 12. Malo gledanja sire slike nije na odmet.

Sto Davidovac nije ostao u Cska za vecu platu i 20ak minuta koliko im je igrao, nego je dosao kod nas da bude van 12? I da ga nije hteo Cska sigurno je mogao da nadje pristojan klub za pristojne pare i minutazu. On decko iza sebe ima nekoliko EL sezona, povremeni je reprezentativac, i sta mu treba da u najboljim godinama sedi na tribinama?

 

Sto se tice Kuzmica i Lazica, oni ce biti korisni u kupu i kls ako presede sezonu pored klupe isto koliko bi bili ti i ja. 
 

Moje raspolozenje je do pre par dana bilo odlicno. Iako tim nije savrseno sklopljen, mogao sam da razumem vecinu poteza i bio sam zadovoljan uradjenim. Od dolaska malog Brazilca i najava o jos dvojici pojacanja, pa sad i produzenje Kuzmica, moje raspolozenje je jednostavno palo. Sada se vec krenulo iz loseg poteza u losiji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Мислим да клуб није ни озбиљно разматрао овог Нтиликину. Одлично за Миротића и Шенгелију сада ћемо лепо сачекати и Душко ће уграбити најбољу прилику која се укаже. За позицију два се не бринем јер ту увек има више избора али четворка је критична нема много решења а да су квалитетни и да нападамо Ф4 са њим. Ако је Калина заинтересован да не питамо шта кошта него све шта треба дати за њега. 

 

Што се мене тиче задовољан сам ростером јер су доведени неки играчи за које сам мислио да их никада нећемо довести. Још та два појачања ако дођу ће бити само бонус и без њих сезонска се подразумева. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fradler said:

 

Sve se slazem, pritom do Pionira mogu peske.

 

Bukvalno ništa nije tačno, osim činjenice da poseta zavisi od rezultata, ali tako je i kod komšija.

Raspadi u bitnim utakmicama se dešavaju i u Pioniru redovno. U sezoni 19/20 (kad smo takođe igrali  i LŠ u fudbalu) bila je sasvim solidna poseta u Areni, sa sve Filipom Čovićem u timu. Od 12 utakmica u Areni, na oko pola je bilo 15 hiljada i više gledalaca (uključujući tu i mečeve protiv Žalgirisa i Albe).

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Crni said:

Neki forumasi ne bi stavili kritiku na rad kluba ili Covica, taman da stavi sopstvenog sina da igra startnog pleja, oh wait...

 

Zdrav razum je kritikovati ostanak Kuzmića jer ima veze sa košarkom koliko i dolazak Smraduljice.

 

Kritikovati klub jer nije doveo Mirotića može samo Šuter iz bloka.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

On 7/18/2023 at 1:17 PM, Dzonii said:

Od pada foruma imamo braco 5-6 novih clanova na ovoj temi.

Izgleda da Bagzi i Cova prvo pokusali da hakuju forum, pa kada im nije uspelo napravili profile.

Da bi svojim ludovanjem izmalerisali dolazak Natekline u Ivanovicev tim, jer shvatili da Neda i Teo pored njega ne mogu da pogledaju kos i da gube ovu bitku.

 

13 hours ago, MrzimMORE said:

Prema mojim informacijama ( @Markoss, @Mile1 ?), zainteresovani smo samo za dva igraca na poziciji 4 a to su Mirotic i Sengelija. Ako Mirotica ne dovedemo, Sengelija bi trebao doci. Radio je sa Duskom i mislim da nam je to i glavni adut u trci sa PAO-m. 

 

13 hours ago, MrzimMORE said:

Covek veoma blizak FMP-u

Jel sam vam reko😂

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu a da ne primetim pad kvaliteta postova poslednjih dana, a pogotovo danas, ne znam da li je ovo najezda sa tvitera ili instagrama, ali sadrzaj postova, kao i nacin na koji se izrazavaju ljudi je prilicno los. 
 

Nadam se da kad prodje prelazni rok, to jest zabava za mase, moze ovo da se vrati u neki normalni tok.

 

Koga je briga da li je produzen Kuzmic. Valjda je jasno da 3m za Kampaca ne znaci 3x1m za druge igrace, isto tako ni 300k x 4 za ove sa kraja klupe ne znaci 1.2m za normalnu cetvorku.

Covic gaji imidz srpskog kluba i ako cemo dovesti kvalitetne igrace tipa Frenki/Shaq Harrison + jaka cetvorka, nek potpise i Filip opet bas me briga, ionako ce za 2 godine da nose koseve i nama i Partizanu.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...