Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

2 minutes ago, John Terry said:

 

Pa da, ali onda kapiraš poentu, kad već imamo Davidovca i Simonovića, šta će nam Bjelica. Da nisu ta dvojica došli pa i da razumem, ovako mi je skroz nebulozno. Imamo na četvorci tri igrača i ni jedan nije klasična četvorka.

Slažem se. Na kraju ćemo dovesti adekvatnog beka i imaćemo rupu na PF. A kad smo pa bili na svim pozicijama adekvatno popunjeni. Uvek mora neka rupa da bude u timu. 

Link to comment
Share on other sites

Ima li nešto logičnije od toga da dovodimo igrača koji je povređen, koji ima sistemski problem sa delom vlastitog tela, koji nije igrao dugo vremena takmičarskuu košarku, čiji dolazak zahteva posebne medicinske provere kao da će da vozi svemirski brod i kome njegov klub plaća osamdeset odsto plate samo da bi ga oterao u neki drugi klub?

 

Naravno, takav u Zvezdu i niko drugi... Čemu uopšte dlieme kad je sve to tako razumno i podrazumevajuće?

Edited by Nek grmi jako
  • Like 19
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Pa evo naprimer tebi se poveri dovodjenje startne cetvorke. Koga bi ti doveo u ovom trenutku?

 

Ima ljudi koji treba da brinu o tome, i da rade na tome, a ne ja.  

 

Bolje nikoga ne dovoditi ako nisi zadovljan trzistem nego ovako bez plana. 

 

Hommesa iz Baskonije mi ima vise logike kako god od Bjelice...ali mi je logicnije da se saceka nego da se dovodi da bi se dovelo. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DrMV said:

Nemanja Bjelica je Zvezdino dete, igrač koji zna sta je Crvena Zvezda, igrač koji je osvojio sve što se moglo osvojiti, igrač koji je zahvalan za svlačionicu, po mišljenju njegovih saigrača čovek koji ima izražene ljudske kvalitete, čovek koji je odbio da igra za KKP i odbio ŽO koji ga je više puta molio da dođe kod njih....I na kraju, igrač na zalasku karijere sa svojih 35god.

Takav igrač/čovek dolazi u svoj klub, koji iskreno voli, na otvoreni ugovor i uz minimalnu nadoknadu, da Duško( sa kojim je uzgred već radio) proceni da li može da doprinese ekipi.

Ko smo mi da,nakon gore navedenog, sudimo i procenjujemo da je to loše i katastrofa apriori?

 

Brt. Nemoj mi zameriš al kad neko napiše Bjelica je zvezdino dete, Nedović je zvezdino dete i tako dalje.. i sa tim krene post ja automatski prestanem da čitam na dalje... boli me briga ko je čije dete. Hoću najbolje moguće za moj tim. Bjelica nema gde da igra. Teo nema gde da igra. Nedović skoro da nema gde da igra... ( pričam što se tiče EL timova) a njihovi ugovori neće biti i nisu mali sigurno. Nama trebaju ili provereni ili mlađi talentovani igrači. Iskakanja možemo da napravimo kao sa Hangom koji kao dečkić od 21 god izgleda na terenu. Nemojte da se sprdamo , grdne pare spucasmo a nikakakav balans u timu nemamo.

  • Like 4
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

PG: Shabazz, Teo, Yago

SG: Neda, Bek?

SF: Giedraitis, Hanga, Lazic, Lazarevic

PF: Simonovic, Davidovac, Bjelica, Ilic

C : Tobey, Bolomboy, Mitrovic, Kuzmic

 

Ako dodje taj bek mi cemo doci do cifre od 17!!! igraca u rosteru, toliko NBA ekipe nemaju... 

Nemoguce je raditi sa tolikim brojem i selektovati tim za utakmicu (svako kolo pored klupe 5 igraca ce sjediti), stvarno ne znam sta vise radimo samo gledam i ne vjerujem kako se razbacujemo parama a rupe u timu sve vece i vece

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, StiviKivi said:

Brt. Nemoj mi zameriš al kad neko napiše Bjelica je zvezdino dete, Nedović je zvezdino dete i tako dalje.. i sa tim krene post ja automatski prestanem da čitam na dalje... boli me briga ko je čije dete. Hoću najbolje moguće za moj tim. Bjelica nema gde da igra. Teo nema gde da igra. Nedović skoro da nema gde da igra... ( pričam što se tiče EL timova) a njihovi ugovori neće biti i nisu mali sigurno. Nama trebaju ili provereni ili mlađi talentovani igrači. Iskakanja možemo da napravimo kao sa Hangom koji kao dečkić od 21 god izgleda na terenu. Nemojte da se sprdamo , grdne pare spucasmo a nikakakav balans u timu nemamo.

Sve ok, nema zamerke, tu smo da diskutujemo i kulturno sučeljavamo mišljenja, negde se slažemo negde ne.

Za mene, to što je neko ponikao u Zvezdi, igrao za voljeni klub, zna šta je CZV ima neprocenjivu važnost koja se ne meri (samo) brojem poena,skokova, pukom statistikom. Nikad neće moći neki Panter, Holand, Bolomboj i slični, da pruže i daju Zvezdi ono što bi joj dali ti,ja,ostale kolege forumaši ili Stefan Jović, Kalina, Bjelica...

I na kraju krajeva, ne pišemo o 2miliona datih Bjelici, već samo o 20% i ugovoru koji može da se raskine ukoliko se (Duško) proceni da ne može da doprinese, sve pod uslovom da je ova informacija tačno preneta.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DrMV said:

Nikad neće moći neki Panter, Holand, Bolomboj i slični, da pruže i daju Zvezdi ono što bi joj dali ti,ja,ostale kolege forumaši ili Stefan Jović, Kalina, Bjelica...

 

Izvini, umro sam na ovu konstrukciju. Hvala što imaš lepo mišljenje o nama, mislim da bi neki Panter ipak mogao da pruži više Zvezdi od tebe i mene.

  • Like 21
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bosMan_jr said:

E da, usput bih zeleo da me neko u zivotu brani kao Kornet sto brani broj nasih igraca i konstrukciju ekipe. Bukvalno ne verujem sta citam, imas DAVIDOVCA, BJELICU, SIMONOVICA, TOBIJA, BOLOMBOJA, MITROVICA i KUZMICA, a bogami jos uvek i ILICA u ekipi. Je l mene neko zajebava?

 

Ne branim ja nista, ja samo konstatujem sta imamo i sta moze da se izvuce iz toga. Nisam odusevljen ali svakako deluje da smo jaci na 4 i 5 nego prethodne sezone. Ostaje nam da vidimo u praksi, kao sto rekoh nisam odusevljen ali svakako da ni mracna predvidjanja su podjednako nerealna jer niko ziv ne zna kako ce to da se uklopi. Moze biti lose ali moze biti i dobro. Mislim da ni ovaj turnir sad sto ide nece dati potpunu sliku, nego tek onaj naredni. Davidovac verovatno ce se tek tad prikljuciti jer ima pravo na odmor od 4-5 dana kao sto su imali i svi drugi, a Simonovic i Tobi se nisu jos ni prikljucili i igrace taj turnir sa svega nekoliko treninga. Hajde da sacekamo tih 12 dana pa da onda zakljucujemo nesto. Mada po meni i to je rano, jer jednostavno neki igraci sporije ulaze u sezonu. Petrusev, Holins i Davidovac mi padaju prvi na pamet iz prethodne dve sezone.

 

Sigurno da ce se odraziti ova potrosnja sa svetskog prvenstva na Jaga, Tobija, Simonovica i Davidovca. Mozda su malo istroseni a mozda odma budu u top formi jer su vec usli u takmicarski ciklus, ali ce u nekom trenutku kasnije kroz 2, 3 meseca da im se odrazi na formu jer treniraju od kraja Jula u ful modu i imali su malo vremena za odmor izmedju dve sezone. U svakom slucaju stojim pri misljenju da je zbog toga i zbog nekoliko injury prone igraca, dobro da imamo siri roster. Pritom je konkurencija veca na tim pozicijama te ce morati da daju maksimum na svakom treningu i nikog ne cekaju zagarantovani minuti barem na unutrasnjim pozicicijama.

 

Simonovic je na sp dao nadu da moze biti nesto od njega na poziciji 4, ja licno ocekujem brojke slicne Petrusevu iako nisu skroz isti tip igraca ali ce igrati na istoj poziciji. To je samo moja nada. Moze da bude isti, moze da bude bolji, moze da bude gori. To niko ne zna u ovom trenutku  Davidovac moze biti korisna bek ap opcija na 4. Bjelica ako pokaze nesto mozda istisne Davidovca iz 12 ili Simonovica ako bude los. Tobi, Mitrovic i Bolomboj je po meni dobra centarska linija. Ne vidim puno boljih i kompletnijih kod svih drugih evroligaskih ekipa. Na sve ovo treba dodati izuzetno napadacki potentnu spoljnu liniju. Vokap kaze i najbolju u El, nisam bas tog misljenja, al svakako jedna od boljih.

 

Prerano je za bilo kakve prognoze, sto pojedinacno igraca a narocito celog tima.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Admiral said:

 

Ima ljudi koji treba da brinu o tome, i da rade na tome, a ne ja.  

 

Bolje nikoga ne dovoditi ako nisi zadovljan trzistem nego ovako bez plana. 

 

Hommesa iz Baskonije mi ima vise logike kako god od Bjelice...ali mi je logicnije da se saceka nego da se dovodi da bi se dovelo. 

Bjelica od pre godinu dana je najbolja moguca cetvorka koju mozes da nadjes na trzistu. Presedeo je 6 meseci zbog povrede i vratio se krajem prosle sezone u losijem izdanju sto je normalno. Znaci nije bivsi igrac, nego igrac koji izlazi iz povrede. Dolazi kod trenera koji ga je trenirao i na otvoreni ugovor. Trenira sa timom i ako Dusko kaze da nije za Zvezdu mozemo da mu se zahvalimo.

Ovde, da su rekli da dovodimo nekog indijanca iz G lige bi bio hajp nevidjeni. Prosle godine bese dosao Adams, ubicai, MVP Australijske lige, eto konacno ne dovodimo ispusene mustikle vec igrace u prajmu. i? Sta bi sa njim?. 

Ok, po ovome sto citam Bjelica se dovodi na probu. To nije dovodjenje bez plana.

Hteli su da dovedu Sangeliju, ali nije moglo. 

Kazes ima ljudi koji brinu o tome, a ne ti? Pa ocigledno da brines cim postavljas to pitanje. Oni koji brinu dovode Bjelicu, a ti ako imas nesto protiv daj neki predlog. Evo ja gledam slobodne agente(Hommes iz Baskonije to nije) i ne vidim ko je taj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sokmeniki said:

PG: Shabazz, Teo, Yago

SG: Neda, Bek?

SF: Giedraitis, Hanga, Lazic, Lazarevic

PF: Simonovic, Davidovac, Bjelica, Ilic

C : Tobey, Bolomboy, Mitrovic, Kuzmic

 

Ako dodje taj bek mi cemo doci do cifre od 17!!! igraca u rosteru, toliko NBA ekipe nemaju... 

Nemoguce je raditi sa tolikim brojem i selektovati tim za utakmicu (svako kolo pored klupe 5 igraca ce sjediti), stvarno ne znam sta vise radimo samo gledam i ne vjerujem kako se razbacujemo parama a rupe u timu sve vece i vece

 

 

Ilic svakako ide na pozajmicu, tako da ćemo imati 16 igrača ako dolazi bek. A imaćemo sedam igrača koji su 32 ili stariji (Sabaz, Teo, Nedović, Lazić, Hanga, Beli, Kuzmic) i oni i bez povreda svakako neće igrati svake nedelje Aba plus Evroligu, pogotovo kad je duplo kolo. Tako da je veličina igračkog kadra svakako najmanji problem. 

Link to comment
Share on other sites

Razmazio vas je mnogo Čović slatkim pričama i bajkama o F4 i osvajanju EL, pa u skladu sa tim očekujete mnogo. Kao da Čovića znate od juče. Taj nema problem da kaže kako sutra potpisujemo Bogdana Bogdanovića i da sutra laže i maže zašto na kraju nije došao kod nas. Priča se o nekom disbalansu i rupama u timu a mi imamo dve pozicije koje trebamo da popunimo. Godinama unazad smo imali 3,4 kvalitetna igrača i ostale šljakere a sad je smak sveta zbog dva igrača. Evidentno je da će doći bek. Nadam se adekvatan za ono što nam je potrebno. Što znači da ćemo imati samo jednu po kvalitetu slabo popunjenu poziciju. Da nisu bile slatke priče o F4 i osvajanju EL ovaj tim i prelazni rok bi prošao sa neviđenim hajpom. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Sokmeniki said:

Ako dodje taj bek mi cemo doci do cifre od 17!!! igraca u rosteru, toliko NBA ekipe nemaju... 

Nemoguce je raditi sa tolikim brojem i selektovati tim za utakmicu (svako kolo pored klupe 5 igraca ce sjediti), stvarno ne znam sta vise radimo samo gledam i ne vjerujem kako se razbacujemo parama a rupe u timu sve vece i vece

 

Imaju Nba ekipe i vise a gotovo svaka ima minimum toliko, cisto istine radi, posto si napisao da toliko ni Nba ekipe nemaju.

 

Prosle sezone Real je imao 17 seniora a Fener 18, pa su oba tima igrala top8. Nema veze broj igraca sa rezultatima. Nasi problemi su bili druge prirode a ne broj igraca. Od Dovlinih 1-6, preko velikog broja povreda, registracije Kampaca, losih procenata za 3 Nedovica i Dobrica itd. Samo jedna stvar od ove 4 da je bila kako treba, igrali bi i mi top8. (i sudijska greska protiv Barselone a na to bi bili jednu pobedu manje od top8 uz bilo koju stvar od ovih iznad da je bilo bolje kod mene bar nema sumnje).

 

Isti ce slucaj biti za ovu sezonu. Mislim da cemo imati 16 igraca a ne 17 (trenutno imamo 14 registrovanih zvanicno i drzao bi se toga), i svakako necemo biti jedini sa tolikim brojem igraca sto ces videti kad pocne sezone, ne bih prebrojavao jos uvek kod drugih jer i deo drugih timova i dalje trazi pojacanja.

 

Rupe u timu cemo znati kad budemo bili kompletni pa spojili par utakmica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Sokmeniki said:

PG: Shabazz, Teo, Yago

SG: Neda, Bek?

SF: Giedraitis, Hanga, Lazic, Lazarevic

PF: Simonovic, Davidovac, Bjelica, Ilic

C : Tobey, Bolomboy, Mitrovic, Kuzmic

 

Ako dodje taj bek mi cemo doci do cifre od 17!!! igraca u rosteru, toliko NBA ekipe nemaju... 

Nemoguce je raditi sa tolikim brojem i selektovati tim za utakmicu (svako kolo pored klupe 5 igraca ce sjediti), stvarno ne znam sta vise radimo samo gledam i ne vjerujem kako se razbacujemo parama a rupe u timu sve vece i vece

 

 

Najveca glupost koju sam procitao danas

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Inače ta priča o Zvezdinoj slash Partizanovoj deci povlači sa sobom logične scenarije, a jedan od njih je i da se iz lukrativnih razloga dete vrati u roditeljski dom kad ga niko neće i kad su mu vrata ostalih domova zatvorena...

 

Pa ne biste valjda ostavili neko Zvezdino dete na ulici i kakav bi to čovek bio koji bi vlastitiom detetu rekao - e ne možeš da se vratiš u svoju kuću?!

 

Jer ako nam je bilo na čast kad smo sa suzom u oku posmatrali kako se dete osamostalilo, napustilo roditeljski dom i otišlo u beli svet, da slavom ovenča ne samo sebe nego i mesto odakle je poteklo, i da neke druge navijače i neke druge domove (a ne nas i naš dom) časti najboljim delom svoje karijere, sad treba to isto dete i prihvatiti ako nema kud.

 

To smo toliko puta videli u domaćem klupskom sportu kao deo fenomena "klupske dece" i valjda smo se na to već i navikli kao na logičan sled događaja.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Bjelica od pre godinu dana je najbolja moguca cetvorka koju mozes da nadjes na trzistu. Presedeo je 6 meseci zbog povrede i vratio se krajem prosle sezone u losijem izdanju sto je normalno. Znaci nije bivsi igrac, nego igrac koji izlazi iz povrede. Dolazi kod trenera koji ga je trenirao i na otvoreni ugovor. Trenira sa timom i ako Dusko kaze da nije za Zvezdu mozemo da mu se zahvalimo.

Ovde, da su rekli da dovodimo nekog indijanca iz G lige bi bio hajp nevidjeni. Prosle godine bese dosao Adams, ubicai, MVP Australijske lige, eto konacno ne dovodimo ispusene mustikle vec igrace u prajmu. i? Sta bi sa njim?. 

Ok, po ovome sto citam Bjelica se dovodi na probu. To nije dovodjenje bez plana.

Hteli su da dovedu Sangeliju, ali nije moglo. 

Kazes ima ljudi koji brinu o tome, a ne ti? Pa ocigledno da brines cim postavljas to pitanje. Oni koji brinu dovode Bjelicu, a ti ako imas nesto protiv daj neki predlog. Evo ja gledam slobodne agente(Hommes iz Baskonije to nije) i ne vidim ko je taj.

 

Ja ti opet ponavljam, ne mora da se dovede sada igraca ako nema na trzistu onoga sto nam treba,  jer nam Nemanja ne zatvara rupe koje imamo. 

 

Da se dovede startna cetvorka (sto bi bilo logicno) , da Bjelica zadovolji na probnim treninzima i da ga potpisemo, on bi bio 8 visoki za dve pozicije...sta je to nego dovodjenje bez plana? 

 

Protiv Nemanje ne bi imao nista protiv da moze da pomogne, i da smo ostavili prostora za takav tip igraca. 

 

Ja iznosim misljenje kao sto ga iznosis i ti. Nase je ovde da komentarisemo, a njihovo da dovode i da snose odgovornost za dovodjenje. (Kao i prethodnih godina)

 

P.S Hommes nije slobodan agent, ima ugovor sa Baskonijom, ali imaju dogovor i sporazumeli su se o prekidu saradnje. 

https://basketnews.com/news-191530-baskonia-part-ways-with-daulton-hommes-yovel-zoosman-leaves-alba.html

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Imaju Nba ekipe i vise a gotovo svaka ima minimum toliko, cisto istine radi, posto si napisao da toliko ni Nba ekipe nemaju.

 

Prosle sezone Real je imao 17 seniora a Fener 18, pa su oba tima igrala top8. Nema veze broj igraca sa rezultatima. Nasi problemi su bili druge prirode a ne broj igraca. Od Dovlinih 1-6, preko velikog broja povreda, registracije Kampaca, losih procenata za 3 Nedovica i Dobrica itd. Samo jedna stvar od ove 4 da je bila kako treba, igrali bi i mi top8. (i sudijska greska protiv Barselone a na to bi bili jednu pobedu manje od top8 uz bilo koju stvar od ovih iznad da je bilo bolje kod mene bar nema sumnje).

 

Isti ce slucaj biti za ovu sezonu. Mislim da cemo imati 16 igraca a ne 17 (trenutno imamo 14 registrovanih zvanicno i drzao bi se toga), i svakako necemo biti jedini sa tolikim brojem igraca sto ces videti kad pocne sezone, ne bih prebrojavao jos uvek kod drugih jer i deo drugih timova i dalje trazi pojacanja.

 

Rupe u timu cemo znati kad budemo bili kompletni pa spojili par utakmica.

Real je imao 17 seniora od cega 4 je redom imalo 16, 16, 16 i 18 godina - znaci juniori. Jedno je imati 13 seniora + 4 juniora, a drugo ovo sto mi radimo - nama na klupi pored terena sjede igraci od30+ godina, a ne juniori. 

To je sustinska razlika jer svi ovi igraci ce imati barem 100k platu a terena nece vidjeti

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Teodosic

Nedovic

Hanga

Bjelica

Kuzmic

 

Strasna petorka, izdominirala bi Evroligom!

 

Ali tamo neke 2017. godine.

 

Spoiler

Obavezna muzicka podloga: 

 

 

Te 2017. godine, doslo je do tektonskih promena u nasem najboljem kosarkaskom klubu...

 

Trener Dejan Radonjic, odlucio je da ipak produzi svoj mandat sa Crvenom zvezdom, produzivsi ugovor na jos 3 sezone, uz cvrste garancije da ce biti obezbedjen adekvatan budzet bez prodaje/neobnavljanja ugovora kljucnih igraca, i da ce imati potpunu anatomiju u sportskom sektoru. Da to nisu bila prazna obecanja, potvrdjeno je u prelaznom roku.

 

Milos Teodosic, clan prve petorke EL iz upravo zavrsene sezone i sampion EL sezonu pre (2016.) odbija ponudu da se oproba NBA i dolazi u Zvezdu kako bi dosanjao svoj prvi decacki san. Po dolasku je rekao "Moji ostali kosarkaski snovi mogu da sacekaju, NBA moze da saceka, prvo Zvezda". 

 

Nemanja Nedovic, aktuelni EuroCup sampion i clan druge petorke najjace evropske lige, odlucuje da se vrati u svoju Zvezdu i sa njom zaigra EL, sto nije imao prilike u prvom mandatu, i to uprkos brojnim unosnim ponudama mnogo bogatijih klubova. Po dolasku rekao je "Nije tajna da sam sam platio obestecenje Unikahi, iako tih 300k eur ne mogu da pokrijem ni svojom godisnjom platom u Zvezdi, zato sam potpisao ugovor na 3 godine i stavili smo veliku otkupnu klauzulu".

 

Adam Hanga, najboji defanzivac EL u upravo zavrsenoj sezoni, clan prve petorke najjace evropske lige, napustio je Baskoniju i presao u redove crveno-belih, odbivsi prelazak u Barselonu. Prema njegovim recima, "Mogucnost rada sa Dejanom Radonjicem apsolutno odgovara mom igrackom profilu i nikakav novac mi nije bio ispred mogucnosti da radim sa njim i da me unapredi kao igraca". Na kraju je u sali i dodao "A i umorio sam se od poraza koje nam je Dejova Zvezda nanela prethodnih godina, ne samo Baskoniji vec i ostalim spanskim timovima".

 

Nemanja Bjelica, nakon dve sezone u NBA ligi u kojoj gotovo da nije bio starter ni na jednoj utakmici iako je prikazao svoje EL MVP sposobnosti, odlucuje da se vrati u svoju Crvenu zvezdu i odrice se perspektivne NBA karijere. Jasan je bio rekavis "Ne interesuje me nikakva NBA titula niti ista slicno, samo titule sa Crvenom zvezdom. Uostalom, 80% moje plate ce pokriti Minesota sa kojom se rastajem, dok cu 20% unapred oprostiti Zvezdi - ne moraju ni dinara da mi plate!".

 

Ognjen Kuzmic, stameni centar koji je prosto eksplodirao u prethodnoj sezoni u EL, poput trenera Radonjica, odlucuje da produzi ugovor i nastavi saradnju sa njim iako je imao neverovatno ponudu Real Madrida. Pri potpisivanju novog dugorocnog ugovora rekao je "Ja sam ovde da ostanem do kraja, i u poznim igrackim godinama, ako me Zvezda bude zelela, vozicu i klupski autobus, vec sam se angazovao da dobijem licencu profesionalnog vozaca i polozim za ostale kategorije, sto podrazumeva da vise necu konzumirati alkohol". 

 

 

 

 

Pored ove prve petorke, ugovore su obnovili i Stefan Jovic, Marko Guduric, Marko Simonovic, Luka Mitrovic (koji ostaje kapiten), kao i Nate Wolters koji je imao opciju da se vrati u NBA ali zeli da nastavi rad sa Radonjicem. Od ranije ugovore imaju Branko Lazic, kao i mladi i telentovani Ognjen Dobric, Nemanja Dangubic, Dejan Davidovac (koji se vraca sa pozajmice FMP-u) i koji ce cekati svoju sansu i minute, najpre na klupi a potom i na parketu. 

 

Do kraja prelaznog roka ocekuje se jos jedno pojacanje pod kosem i tu postoje indicije da bi sa Bjelicom, putem povratka iz NBA u Zvezdu, mogao i Bobi Marjanovic...

 

1) Jovic, Walters

1/2) Teodosic

2) Nedovic, Lazic, Dangubic

3) Hanga, Guduric, Dobric

3/4) Davidovac

4) Bjelica, Simonovic

4/5) Mitrovic

5) Kuzmic, Marjanovic

 

Dobro ajde, preterao sam u mastanju, prica je pocela oko ovih 5 koje imamo danas a koji bi 2017. godine bili pozeljna  petorka bilo kog evroligasa, ako ne i prva petorka vecine evroligasa. 

 

Edited by Kooineeperk
  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Izvini, umro sam na ovu konstrukciju. Hvala što imaš lepo mišljenje o nama, mislim da bi neki Panter ipak mogao da pruži više Zvezdi od tebe i mene.

Nismo igrali protiv njega, ne zna se, možda bi radila sekirica:lala2:

Znam da znaš da nisam mislio u košarkaškom/igračkom smislu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Voleo bih da imam dobre vesti, ali…

 

Steta je samo sto je ovo najveci budzet KKCZ u 21. veku, a napravljen je tim sa mnogo rupa i upitnika.

 

 

Znaci Nemandza Bjelica dolazi?

 

Jbg bio je dobar igrac ali ne verujem da moze nesto da pruzi posle godinu dana pauze(to sto je odigra par tekmi za Fener ne racunam kao nesto ozbiljno) a ima kilometraze.

Nece biti kao Radule al opet ce pokvariti sliku koju ima kod vecine Zvezdasa a to bas ne bih voleo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...