Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Just now, bodo said:

Pa kako nema . Sta se nismo I mi dovodili u vezu sa njim kao potencijalnoj akviziciji? 

 

Jesmo dok nije došla skupština kluba i potvrda da se odustalo od Mirote.

 

A i ovdje se ne piše toliko o Miroti koliko o Vučiću i Partizanu. 

Link to comment
Share on other sites

Jbt kkp je krao igrače direkt iz kkcz, igrači kkp tukli igrače kkcz, nijednom dlaka sa glave nije falila, ja ne znam ko sa iq većim od trenutne temperature vani može da poveruje u ove priče o pretnjama koja se raširila medju navijačima partizana.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Meni je žao Mirotića ali je i sam kriv. Upetljao se sam u sve ovo. Očigledno kao što smo i znali njegova promenjena odluka nema veze sa nikakvim pretnjama, što i sam KKP priznaje i sumnja u njegovu izjavu. Ali i oni su baš ispali nefer ovim direktnim targetiranjem Nikole. Njegova je odluka bila da ne potpiše i tu se stavlja tačka na sve. A ne bih se ni vraćao na ovo sve od juče na to smo svi već navikli. 

Mene tek sad ne iznenadjuje što su svi iz našeg KK tako mirni i ćutljivi. Ono što je bila prednost prošle godine na strani KKP to je nama sada. Oko kluba nam je pozitivna energija, svi ćute i rade. I to mi uliva optimizam. Odaju utisak da znamo šta radimo i u kojem pravcu želimo da idemo. E to je ono o čemu smo pričali na kraju sezone i koliko znači kada ti ostane na klupi kvalitetan trener, plus on odluluje o timu i uz sve to naravno imaš finansije za tako nešto. Biće ovo neverovatna godina za nas i još jednom odlična odluka zašto se u startu odustalo od Mirotića će se tek pokazati u narednom periodu. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto se cudite sto se presednik licno angazovao....kao da to radi po prvi put, ovo vazi za oba kluba. Mislite da bi Obradovic dosao u partizan da nije bilo razgovora sa svevišnjim, i garancija....bi kako da ne. Došao je tek onda kada je dogovoreno sve u sitna crevca, oko igračkog kadra, budzeta, i plata za sebe i svoju svitu na klupi.

Isto ovo važi i za nas da ne bude zabune. 

U Srbiji ne smeš pešački prelaz da postaviš a da ovaj ne zna i ne da mig.

To jeste tragedija da se PRESEDNIK jedne države, ovako meša, ali ništa novo i nešto što nismo vec gledali. 

 

Pretnja preko mreža je uvek bilo, i na žalost bice. Gomila psihopata leči svoje frustracije, preko tastature.Šta se pisalo Voldenu, Kinziju (imao pratnju), Milutinovu itd...Sa naše strane golmanu Stojkovicu...

 

Mirotic je uradio jednu pravu i racionalnu stvar. Sto dalje odavde...Sta ce to coveku da ga jedni i drugi provlače i pljuju. Imaš pare, možeš da igraš bilo gde, ovde kad god dodješ bices gospodin kao što jesi. Covek ni jednim svojim potezom nije zasluzio da ga bilo ko proziva, zato je doneo pravu stvar, sto dalje odavde.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, No name said:

Mirotic je uradio jednu pravu i racionalnu stvar. Sto dalje odavde...Sta ce to coveku da ga jedni i drugi provlače i pljuju. Imaš pare, možeš da igraš bilo gde, ovde kad god dodješ bices gospodin kao što jesi. Covek ni jednim svojim potezom nije zasluzio da ga bilo ko proziva, zato je doneo pravu stvar, sto dalje odavde.

 

Onda nije trebao ni da obecava i daje rec. Hoce da navija za Partizan, a da se lize sa Delijama i onda ode u Partizan, a da mu bas niko u inbox ne napise nista. Pritom su ti likovi u ovom slucaju ubedljiva manjina. Svaki drugi igrac bi pretrpeo mnogo vise pritisaka i uvreda od Mirotica koji bi uvek imao postovanje velikog broja protivnickih navijaca.

Edited by Profesor
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Relativizacijo, da te nema, trebalo bi te izmisliti...

 

Jer, hajde da relazivizujemo situaciju i da povučemo znak jednakosti između predsednikovog zvanja Obradovića i Mirotića, i zvanja onog lika koji je dao gol za Zvezdu u kvalifikacijama za LŠ.

 

Pa ko nam garantuje da neće da zove nekog od predsednika klubova i naredi mu da povuće ručnu ako bude trebalo? Ili da neće da pozove sudije kad zagusti?

 

Jel taj scenario treba da nam bude nezamisliv posle činjenice da je lično zvao Mirotića da pređe u KKP? Okej, možda neko želi da bude kao Alisa u zemlji čuda, ali dozovlite da neko ko ima oči može da vidi čemu sve to vodi.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, No name said:

Ne znam sto se cudite sto se presednik licno angazovao....kao da to radi po prvi put, ovo vazi za oba kluba. Mislite da bi Obradovic dosao u partizan da nije bilo razgovora sa svevišnjim, i garancija....bi kako da ne. Došao je tek onda kada je dogovoreno sve u sitna crevca, oko igračkog kadra, budzeta, i plata za sebe i svoju svitu na klupi.

Isto ovo važi i za nas da ne bude zabune. 

U Srbiji ne smeš pešački prelaz da postaviš a da ovaj ne zna i ne da mig.

To jeste tragedija da se PRESEDNIK jedne države, ovako meša, ali ništa novo i nešto što nismo vec gledali. 

 

Pretnja preko mreža je uvek bilo, i na žalost bice. Gomila psihopata leči svoje frustracije, preko tastature.Šta se pisalo Voldenu, Kinziju (imao pratnju), Milutinovu itd...Sa naše strane golmanu Stojkovicu...

 

Mirotic je uradio jednu pravu i racionalnu stvar. Sto dalje odavde...Sta ce to coveku da ga jedni i drugi provlače i pljuju. Imaš pare, možeš da igraš bilo gde, ovde kad god dodješ bices gospodin kao što jesi. Covek ni jednim svojim potezom nije zasluzio da ga bilo ko proziva, zato je doneo pravu stvar, sto dalje odavde.

Zanimljiv je ovaj deo "ovo važi za oba kluba" a još zanimljiviji nastavak gde se pominju "Volden, Kinzi, Milutinov". Ne ide nešto to izjednačavanje.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Profesor said:

 

Onda nije trebao ni da obecava i daje rec. Hoce da navija za Partizan, a da se lize sa Delijama i onda ode u Partizan, a da mu bas niko u inbox ne napise nista. Pritom su ti likovi u ovom slucaju ubedljiva manjina. Svaki drugi igrac bi pretrpeo mnogo vise pritisaka i uvreda od Mirotica koji bi uvek imao postovanje velikog broja protivnickih navijaca.

Gde je tačno u svojoj izjavi on naveo da je nekom dao reč, ili uopste šta o tome komentarisao...

 

 

"Međutim, već nedeljama izlaze najrazličitije informacije o meni i nastavku moje karijere. Mimo moje volje i želje, i bez moga znanja, a svakako daleko od istine, objavljuju se nasumično pisani tekstovi. Neki od njih su bili mašta i proizvoljni zaključci pojedinaca i medija i sve je to izazvalo veliku pažnju, koju moja porodica i ja nismo želeli

 

 

Evo ga deo njegovog saopstenja..

 

 

.a može se videti i kroz celo saopstenje da on nigde ne navodi 'dogovore,  obecanja,sastanke itd, ..

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, No name said:

Gde je tačno u svojoj izjavi on naveo da je nekom dao reč, ili uopste šta o tome komentarisao...

 

 

"Međutim, već nedeljama izlaze najrazličitije informacije o meni i nastavku moje karijere. Mimo moje volje i želje, i bez moga znanja, a svakako daleko od istine, objavljuju se nasumično pisani tekstovi. Neki od njih su bili mašta i proizvoljni zaključci pojedinaca i medija i sve je to izazvalo veliku pažnju, koju moja porodica i ja nismo želeli

 

 

Evo ga deo njegovog saopstenja..

 

 

.a može se videti i kroz celo saopstenje da on nigde ne navodi 'dogovore,  obecanja,sastanke itd, vec da je to proizvod medija i pojedinaca

 

Partizan izbacio u saopštenju da je dao reč redom od Željka, preko Ostoje i Savića do Pantera 😂

Edited by Stanko1997
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...