Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

9 minutes ago, Kankkunen said:

Da.

Mislim da bi bar jedno pojačanje trebalo da stigne do tada. A kompletiranje bi moglo da sačeka i septembar, druga je stvar što bi mi voleli da budemo kompletni već za pripremne turnire. Svakako ćemo biti bez reprezentativaca do polovine septembra(najmanje).

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mind. said:

 

Intervju Čovića za Eurohoops, deluje interesantno. 

 

 

 

Jedino sto mi je interesantno odnosno jedina novost koju sam cuo je ova:

 

is also shown by the fact that he received an incredible financial offer to play for the city rival, which he turned down a couple of days ago. Immediately and without hesitation. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brat od Korneta said:

 

Jedino sto mi je interesantno odnosno jedina novost koju sam cuo je ova:

 

is also shown by the fact that he received an incredible financial offer to play for the city rival, which he turned down a couple of days ago. Immediately and without hesitation. 

Upravo sam pošao da se ispravim nakon pročitanog intervjua, nema ničeg novog, svi odgovori u gazdinom stilu. 

 

Mislio sam da će biti malo drugačiji obzirom da je inostrani portal, ali avaj...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:
  Reveal hidden contents

Miloš Teodosić je moje dete, fantastičan igrač koji je ponikao u FMP-u, klubu koji sam vodio pre 20 godina. U kontaktu smo još od perioda kada se preselio u Atinu. Održao mi je obećanje od prošle godine da će zatvoriti krug u Crvenoj zvezdi, klubu čiji je veliki navijač. Ima sjajnu karijeru, ali i dalje ima veliku želju, koja je sada pomešana sa emocijama jer nosi dres kluba koji voli. Očekujem mnogo od njega, na terenu, u svlačionici, u svakom smislu – jer je u svakom smislu sjajan igrač", rekao je Čović za Jurohups.

 

Teodosić je jedan od devetorice igrača koji su stigli u tim Duška Ivanovića, a Čović je upitan da li je će ovogodišnji roster crveno-belih biti najači ikada.

"Radimo na tome da tako bude. Za sada smo prezadovoljni poslom koji smo uradili, posebno jer je tržište malo, ono je kakvo jeste. Javno sam rekao da planiramo da potrošimo oko 12 miliona evra na plate igrača za sledeću sezonu, po evroligaškim standardima to nije previše. Zbog svega što smo uradili u proteklom periodu, igrači znaju da dolaze u klub u kome će biti poštovani, vodiće ih iskusni trener Duško Ivanović, imaće ogromnu podršku sa tribina i atmosferu kakvu malo koji klub u Evroligi može da ponudi. Planiramo da dovedemo još dva igrača na pozicijama dva i četiri, i pažljivo ćemo birati te igrače jer se zaista osećamo da smo sastavili jak tim ovog leta", rekao je Čović.

Koliko je za sada otislo na plate? Kaze Covke da je plan oko 12 miliona da ode na plate.

 

Dolaze 2 i 4, s obzirom da prve opcije nisu dostupne onda i bolje sacekati i dobro izvagati jer sa ta 2 igraca, razlika je borba za playin ili f4

Po onome što se piše, ostalo je za Borišu i Jeremića :classic_smile:

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Ko zna možda naši čekaju Berona za SG. Da vide kako stoji sa povredom. Ima li neko informaciju kad izlazi iz povrede? U glavi mi je septembar. 

Kad smo kod Berona i praćke, Duško sklapao ekipu gde svi prangijaju. Što mi se baš sviđa. Mi smo prošle godine imali Nedovića koji nije bio konstantan i Holanda koji je sedeo iza koša. Ostali šutirali u stilu možda pogodim. 😅

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Brat od Korneta said:

9.5-9.8 miliona.

 

U teoriji imamo za jos 2 milionska igraca, videcemo sta ce dovesti.

Da imamo jos milion na racunu mirnije bi spavao. Uvek zafali jedan milion. Ovak, zebnja. Na dva neko ispod radara a vecina sredstava na poziciju 4.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Jedino sto mi je interesantno odnosno jedina novost koju sam cuo je ova:

 

is also shown by the fact that he received an incredible financial offer to play for the city rival, which he turned down a couple of days ago. Immediately and without hesitation. 

 

Po mom mišljenju, ništa novo. 

 

Oni za pola svojih igrača pričaju kako su odbili našu bezobraznu ponudu, a mi za pola naših kako su odbili njihovu.

Stara i infantilna priča, koju bi mogle obe srane da batale polako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, suptil said:

Da imamo jos milion na racunu mirnije bi spavao. Uvek zafali jedan milion. Ovak, zebnja. Na dva neko ispod radara a vecina sredstava na poziciju 4.

Slažem se sa Bratom. Biće negde još oko 2m. Novac imamo s obzirom da su na skupštini pored pomenutih 12m odvojili i za eventualnu doselekciju. Nego koliko sad košta prosečan igrač pitanje je da li će nam biti dovoljno za dobrog SG i PF. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Hoće sad ići priča da je Radulja zbog ljubavi prema Zvezdi odbio nepristojnu ponudu od Partizana nakon raskida i odlučio da vozi kamion i pije kraft piva umesto da igra EL i ima platu od milion evra?

Edited by Fecaxi
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Fecaxi said:

Hoće sad ići priča da je Radulja zbog ljubavi prema Zvezdi odbio nepristojnu ponudu od Partizana nakon raskida, i odlučio da vozi kamion i pije kraft piva i igra za umesto da igra EL?

Za pare koje je dobio sedeci iza kosa, zvezdin grb bi trebao preko celih ledja da tetovira

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, medobrundo said:

Kod Raduleta makar znamo u evro koliko košta dostojanstvo. Mada, deluje da će mu cena tek padati, možda ga čeka mesto u klupi pored Keselja

Najbolje bi bilo da ga Milicic pozove na pivo i jabuke😄

Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, L' Imperatore said:

Po mom mišljenju, ništa novo. 

 

Oni za pola svojih igrača pričaju kako su odbili našu bezobraznu ponudu, a mi za pola naših kako su odbili njihovu.

Stara i infantilna priča, koju bi mogle obe srane da batale polako.

 

Potpisali su Pantera i Lesora a mi nikog, niti smo ikad culi u poslednje 2 godine da smo nudili nekim njihovim sadasnjim ili bivsim igracima bar to ovde nisam citao. Ako ne racunamo Raduljicu, a i ta ponuda se moze smatrati pod bezaboraznom da se ne lazemo jer se uklapa u njihov bivsi i bezobraznu ponudu... Al kapiram da sigurno nisi mislio na njega. Za koga si cuo?

 

Ja nisam cuo ni za jednog jedinog igraca da je bilo ko iz Partizana rekao za bilo kog igraca ko igra tamo da je odbio nasu bezobraznu ponudu, a znas i sam da su skloni da iznose svasta o Zvezdi i sto je tacno i sto nije. Takodje nisam cuo ni za koga od nasih da je rekao za pola njihovih. Rekao je Covic sad za Kampaca i pisao je je kkcz insajder koji veze nema zvanicno s klubom da su nudili Bjelici ugovor jos leto kad je dosao Zeljko i za Kalinica sto je i on sam potvrdio.

 

Jedino sto znam sigurno je da je Radonjic odbio Lesora jer je mislio da ne vredi koliko trazi a ne da je on nas odbio i da je je nudjen Avramovicu ugovor  a koji svakako nije bio bezobrazan vec mogu reci tanak ugovor i zato nije ni prihvatio.

 

Ono sto znamo sigurno je Kaliniceva izjava je da ge ja zvao Zeljko. Ono sto znamo je da su zvali i Petruseva sto je on potvrdio svojom izjavom da nece zavrsiti tamo gde zeli nego tamo gde mu nude vise minuta.

 

Savic i Zeljko su otvoreno pricali na konferenciji 2021. tog leta da bi zeleli sto vise srpskih igraca u timu ali da je to nemoguce u tom trenutku. Koga su drugog mogli da zovu osim reprezentativaca da igra u Partizanu, sigurno nisu zvali Momirova i Nerandzica. Ono sto je kvalitetno jedino da su mogli da dovedu su i doveli Avramovica, Smajlagica, Koprivicu i Vukcevica sledece leto i Andjusica a ovo i Jaramaza. Dakle nije prazna prica da zele sto vise srpskih igraca a trebaju im da bi mogli da igraju kup, kolko vidim sada ce i Kls opet.

 

Od ljudi bliskih klubu sam cuo da su leta 2021. zvali i Bjelicu i Dobrica. Avramovica su tu potpisali nakon te nase ponude. Jovic je rekao da su i njega zvali tad a Androic kaze da nisu. Nek svako veruje kome mu je volja. Jedino su za Jovica demantovali i ni za koga vise, nikada. To su sve igraci koji su tada igrali kvalifikacije. 

 

Niko iz Partizana nikada nije negirao, cak ni Tegeltija koji ja placen da radi tako nesto, da su bili u hotelu kada je igrala reprezentacija jer samo su tu i mogli da im nude ugovore (sto imas potvrdu Kaline) s obzirom da je Zeljko dosao tada a oni bili sve vreme u hotelu karantinu a utakmice se igrale u sred prelaznog roka pocetkom Jula. Jedino sto je verotno Covic preuvelicao je njegova optuzba da su ih jurili. Sigurno da niko nikog nije jurio i trcao za nekim vec kapiram da su dosli najnormalnije seli i ponudili im uslove. Kao i da smo zbog svega toga ispali od Italije, to je bas bezveze i nepotrebna izjava.

 

Ovo za Kampaca nemam pojma, uzimam sa rezervom. Ne bi me cudilo jer kad su zvali Kalinu sto ne bi i Kampaca koji je stranac plus Ostoja najavio tim za f4 pre par nedelja plus ocigledno planiraju da za nekog igraca izdvoje vise miliona plus im fali plej a trziste nikakvo a Kampaco tek pre neki dan potpisao zvanicno sa Realom. Kao sto rekoh uzimam sa rezervom dok me neko ne ubedi nekim cvrscim dokazom kao na primer Kampacova izjava ili tako nesto.

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...