Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

7 minutes ago, spajk32 said:

Davontae Cacok završio svoju epizodu u CSKA, imao je slabiju sezonu nego što se predviđalo, možda može on da se pridruži Davidovcu kod nas.

Loš šut spolja ali solidan defanzivac i aktivan na skoku.

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 

Imamo jednog takvog zove se Stefan Lazarevic zaista ti ne treba jos jedan takav

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mille plateaux said:

Uzgred, a i izvinjavam se moderaciji na off-u i i sagama o mitru, teu i miroticu, je l’ normalno da se profi igrac pred bitnu tekmu, u kasne sate, razvaljuje u krajnje nehigijenskom fastfood-u? Pitam, sa sportskog/zdravstvenog aspekta, moguca trovanja i sl.?

Hvala

Najgore što može da se desi je da ga iznose u invalidskim kolicima kao Pirsa kad se usro u gaće na utakmici.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

Prošli put kad je Kalina došao, ja sam ga isto tako sreo i on mi kaže nema šanse da dođem... i onda tokom proslave titule, on skače sa navijačima, ja ga pitam brate što me zajeba, on gleda u zemlju, neprijatno mu i kaže izvini brate...

Istina živa potvrdjujem Terijeve reči.

U Maxiju u redu isto ovako bilo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

I da kažem ovde jednu o Partizanu, u kontekstu rivalstva, za mene je jedini njihov igrač kojeg sam se plašio bio Exum. Odlični su Punter, Leday, Nunnally, Lessort i ostali ali jedino za Exuma nemaš neko rešenje kad je u elementu jer je bio jedinstven primerak u Evropi tih gabarita, brzine i eksplozivnosti, on je bio baš specijalan igrač koji ih je izdvajao, ovi ostali su standard EL ekipa protiv koje itekako može da se igra, pa čak i sa talentom inferiornijim igračima. Ne znam čime mogu njegov odlazak da nadomeste, jedino da uzmu nekog direktno iz NBA.

 

Goran Dragić

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manu said:

 

Goran Dragić

 

Video sam da je išao na ABA finale u Arenu. Možda i ne bi bilo toliko iznenađenje da ga optoče zlatom, mada nisam siguran koliko mu je još ostalo u rezervoaru, 37 godina a stil igre uvek bespoštedan. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Losmi17 said:

Ja Mirotica ne bih potpisao ni za 1m.

Ako imamo te pare, daj Tavaresa.

Ili Klajburna i jos jednog kapitalca.

A mozda mi nemamo te pare, vec ih dobijamo ako potpise Mirotic kao i za Raduljicu + ako dobijemo pare ako potpise Teo = ustedili vec 3-4 miliona i imamo jos za Kampaca, Kalinu i Klajburna 🔥🔥🔥🔥

 

spacer.png

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Losmi17 said:

Ja Mirotica ne bih potpisao ni za 1m.

Ako imamo te pare, daj Tavaresa.

Ili Klajburna i jos jednog kapitalca.

Mirotic mozda zakoci na f4 ali u plejof serijama je sjajan.

Razbio je Real u finalu Endese a jeste se raspao na u 1/2 f4.

Bez sumnje top 5 igrac EL a vrlo vrvt i top 3 sa dobrim argumentima za najboljeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Mile1 said:

Imamo jednog takvog zove se Stefan Lazarevic zaista ti ne treba jos jedan takav

 

Osim sto je igrao peticu u Cska kad sam ga gledao te neme dodirnih tacaka sa Lazarevicem pritom je losije defanzive od njega i boljeg napada, sve kontra. On mu dodje neka undersized petica kao Martin. 

 

Dobar igrac, ima vise resenja u napadu da postize poene a i po nesto dobro u odbrani ali nedokazan na nivou Evrolige, a nije nesto puno bljesnio u Rusiji te ga ne bi uzimao svakako cak ni za 2. opciju.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Mirotic mozda zakoci na f4 ali u plejof serijama je sjajan.

Razbio je Real u finalu Endese a jeste se raspao na u 1/2 f4.

Bez sumnje top 5 igrac EL a vrlo vrvt i top 3 sa dobrim argumentima za najboljeg

Sreca pa se mi nikad nismo lozili na Evroligu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...