Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

5 minutes ago, СтелаРоса said:

Ne smemo ni da cekamo Mirotica, pa aj i Kampaca, do beskonacnosti iako ne treba objasnjavati koliko bi njihovi potpisi  bili dobri igracki, ali i marketinski potezi. Za njih dvojicu se ne brinem, dobice dobar ugovor u kojem god klubu, ali nama prolaze polako ispred nosa igraci, drugi se pojacavaju, a mi cekamo njih dvojicu. Samo da na kraju ne ostanu na trzistu jedino Volters i Kuridza kao 1 i 4.


Ovo i meni prolazi kroz glavu. 
Pocecemo panicno da preplacujemo mediokritete. 
 

Njih dvojcu vredi cekati, ali ove sage Dobric i Teo i cekanje Petruseva dovode do toga da ne znam ni koliko se igraca trazi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Znaci ako dodje Teodosic mi trenera necemo imati.

 

Mnogo cu promeniti misljenje o Teu ako posle svega pristane(zna da ga trener ne zeli i nece) a on bude dosao ovde.Postujem ga ali ako nije hteo da dolazi pre 3-4 godine zasto bi smo ga mi hteli sada kada ima 37god i kad bi mu to kao Pefiju bio zadnji ugovor za penziju?

 

Sad ce ovde mnogi da napisu ali Teo madjija, pasovi i napad.Sve razumem ali ako te trener ne vidi a i ovako si poznat kao prgav karakter i neko ko je zestoka rupa na jednoj strani parketa onda jbg.

Zanimljivo da Covicev covek dva puta bezi posle trofejnih sezona...Jbg, tesko.

U svakoj njegovoj sezoni si imao coviceve igrace. Dusko to nece da trpi lose sam se izrazio

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mile1 said:

U svakoj njegovoj sezoni si imao coviceve igrace. Dusko to nece da trpi lose sam se izrazio

Da imao je, ali zato je verovatno dva puta i pukao raskid u sledecoj.Mozda Radonjic trpi malo vise nego Dusko ali nece da ga prave budalom.

Da je sve bajno i sjajno bilo ne bi on prosle godine i otisao...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ma Dusko sa ovakvim hohstaplerima sigurno nije radio

ej dodjes i posle 15 dana ti bude zabranjena doselekcija

a selekcija doticnog predsednika sacuvaj Boze

dovedu ti top igraca koga ne mozes koristiti do marta meseca

pa to je nivo nekog seoskog kluba 

Edited by srlepajce
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, dundermifflin said:

7rhmp4.jpg


Ja mislim da tu nije samo Covic problem, vec cela te vasa megalomanska mantra koju moze da promeni samo trener koji ce reci necu Mirotica/Kampaca za tri miliona, a da ostatak tima bude krs, imam Nedovica, imam drugu petorku hocu 4-5 ubica po mom izboru kad vec ima para. Ako stavis, sto bi ameri rekli, sva jaja u jednu korpu i sve nade u jednog igraca pa makar to bili i Kampaco ili Mirotic koji su top 5 u evropi rizik je velik, a sansa za neki uspeh tanke. Zavisis i od njihovog zdravlja i od forme i od milion drugih stvari, ono sto dobijas jeste hajp i marketinski uspeh. Medjutim kada za iste te novce dovedes recimo pet igraca Nedovicevog platnog razreda ti imas ozbiljan tim i sa tom domacom bazom sanse za uspeh ti se drasticno povecavaju. 

Iskreno kao navijac suparnickog tabora ja bi voleo da skrljate vecinu love na Mirotica i Tea ili Tea i Kampaca, a da ostatak ekipe bude tanak. Jednostavno jedan igrac donosi puno, ali jedan igrac ne moze da uradi nista ako ostatak ekipe nije na slicnom nivou. Imali ste Kampaca i ovu polusezonu pa se nista spektakularno nije desilo, cak nije bio ni najbolji pojedinac na parketu u finalu, a dosao je kao najbolji plej evrope. 

Uglavnom napadate dr Nebojsu, a vecina vas je u istom fazonu. Daj da se prica, daj najsupljeg i onda ne dao bog da taj Mirotic pocepa ligametne u decembru ili istegne misic u aprilu kad se lomi ili ga ostavi zena kao brata Vildozu...
 

Edited by fedor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo sam sanjao da u nekom napuštenom kamenolomu (?!??) igram basket 3 na 3 sa Lukom i Dobrićem protiv neka tri igrača Partizana koje nisam upamtio.

Uglavnom kurca nismo mogli da pogodimo lopta odskače od onog kamenja na sve strane jedno 10 zicera smo promašili ustvari samo jedan koš smo ubacili, a vi slobodno zaključite šta god hoćete.

PS

Ja sam igrao u papučama.

 

  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites


Ja mislim da tu nije samo Covic problem, vec cela te vasa megalomanska mantra koju moze da promeni samo trener koji ce reci necu Mirotica/Kampaca za tri miliona, a da ostatak tima bude krs, imam Nedovica, imam drugu petorku hocu 4-5 ubica po mom izboru kad vec ima para. Ako stavis, sto bi ameri rekli, sva jaja u jednu korpu i sve nade u jednog igraca pa makar to bili i Kampaco ili Mirotic koji su top 5 u evropi rizik je velik, a sansa za neki uspeh tanke. Zavisis i od njihovog zdravlja i od forme i od milion drugih stvari, ono sto dobijas jeste hajp i marketinski uspeh. Medjutim kada za iste te novce dovedes recimo pet igraca Nedovicevog platnog razreda ti imas ozbiljan tim i sa tom domacom bazom sanse za uspeh ti se drasticno povecavaju. 

Iskreno kao navijac suparnickog tabora ja bi voleo da skrljate vecinu love na Mirotica i Tea ili Tea i Kampaca, a da ostatak ekipe bude tanak. Jednostavno jedan igrac donosi puno, ali jedan igrac ne moze da uradi nista ako ostatak ekipe nije na slicnom nivou. Imali ste Kampaca i ovu polusezonu pa se nista spektakularno nije desilo, cak nije bio ni najbolji pojedinac na parketu u finalu, a dosao je kao najbolji plej evrope. 

Uglavnom napadate dr Nebojsu, a vecina vas je u istom fazonu. Daj da se prica, daj najsupljeg i onda ne dao bog da taj Mirotic pocepa ligametne u decembru ili istegne misic u aprilu kad se lomi ili ga ostavi zena kao brata Vildozu...
 

Pa i vi ste skrljali ogromne pare na Pantera i Ledeja, ali i dalje kidišete na najskuplje. Ali da ne tatišemo dalje.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fedor said:


Ja mislim da tu nije samo Covic problem, vec cela te vasa megalomanska mantra koju moze da promeni samo trener koji ce reci necu Mirotica/Kampaca za tri miliona, a da ostatak tima bude krs, imam Nedovica, imam drugu petorku hocu 4-5 ubica po mom izboru kad vec ima para. Ako stavis, sto bi ameri rekli, sva jaja u jednu korpu i sve nade u jednog igraca pa makar to bili i Kampaco ili Mirotic koji su top 5 u evropi rizik je velik, a sansa za neki uspeh tanke. Zavisis i od njihovog zdravlja i od forme i od milion drugih stvari, ono sto dobijas jeste hajp i marketinski uspeh. Medjutim kada za iste te novce dovedes recimo pet igraca Nedovicevog platnog razreda ti imas ozbiljan tim i sa tom domacom bazom sanse za uspeh ti se drasticno povecavaju. 

Iskreno kao navijac suparnickog tabora ja bi voleo da skrljate vecinu love na Mirotica i Tea ili Tea i Kampaca, a da ostatak ekipe bude tanak. Jednostavno jedan igrac donosi puno, ali jedan igrac ne moze da uradi nista ako ostatak ekipe nije na slicnom nivou. Imali ste Kampaca i ovu polusezonu pa se nista spektakularno nije desilo, cak nije bio ni najbolji pojedinac na parketu u finalu, a dosao je kao najbolji plej evrope. 

Uglavnom napadate dr Nebojsu, a vecina vas je u istom fazonu. Daj da se prica, daj najsupljeg i onda ne dao bog da taj Mirotic pocepa ligametne u decembru ili istegne misic u aprilu kad se lomi ili ga ostavi zena kao brate Vildozu...
 

Zele se top igraci zato sto 80% rostera cini domaca osnova od koje bar 60% nema kvaliteta za EL 

Taj "ostatak tima krs" je posledica Covica i njegovog razmisljanja

Link to comment
Share on other sites

Menadžeri top igrača koji su FA trenutno iskusno odugovlače i pored jasnih i povoljnih ponuda čekajući da se još neko od milijunaša unervozi kaliranjem dostupnih mamojeba i tako namaknu cifru koja je nadrukana.
Slukas se nije dogovorio sa Pirejcima ali je zakazan sledeći sastanak...Pengosova agencija ne komentariše ponude EL klubova i dalje se nadaju njegovom vraćanju preko bare, dil izmedju Fakunda i Reala na nekom čudnom stend baju verovatno zbog zatezanja oko Tavaresa...etc.
Skoro nismo imali na tržištu ovoliko slobodnih centara.
Teško da će se u drugoj polovini jula bilo ko od nosioca iz spoljne linije pazariti po realnoj ceni.
Čoki je ovom "domaćom poluosovinom" dodatno otežao Dušku firmiranje rostera jer na 4 pozicije mora da traži nosioca kojeg će moći da zakrpi njegov bekap...gde je ultra manji izbor nego da je to radio u suprotnom smeru. Nema 5 Kalina, Fakunda i Lojda da je nebitno ko će u njegove patike tih 10 minuta po tekmi. Nama i iza Nedare nosioca treba snažan kombo forte odbrambeni bek sa glavom, koji ume lopte. Pa nek je i EC level.
Duško se zasigurno pakuje ako Čoki pored veta na Teov potpis zapne da se sačekaju Filip, Mirota i Faku na svojim pozicijama. Nakon tog razrešenja pevaće ova kuća ako ugrabimo Šanlija ili Tobija kao nosioce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:


Pa i vi ste skrljali ogromne pare na Pantera i Ledeja, ali i dalje kidišete na najskuplje. Ali da ne tatišemo dalje.


Uopste ovde nije poenta ko ima vise i ko koliko trosi. Nije mi namera bila nikakva prozivka niti merenje ko ima veci, nikakva tata tema, vec konstatacija da je sto puta bolje dati Dusku 5 miliona i reci biraj, nego dovesti bez njegovog amina Tea i Mirotica za 4 i reci evo ti milion pa pokrpi rupe. Pet miliona su ozbilje pare za vrhunskog trenera kakav je Dusko, pa i Radonja, Trinkijeri mozda. Mada opet ni pare nisu nikakav garant, Efes je potrosio 30 prosle godine pa nije usao u top 8.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, fedor said:

Uglavnom napadate dr Nebojsu, a vecina vas je u istom fazonu. Daj da se prica, daj najsupljeg i onda ne dao bog da taj Mirotic pocepa ligametne u decembru ili istegne misic u aprilu kad se lomi ili ga ostavi zena kao brata Vildozu...

 

Ja se slazem sa tobom. Mnogo je bolje imati 6-7 milionskih igraca kao vi nego li dva-tri od po tri miliona. Daleko veca sirina u rosteru.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Laki21 said:

Upravo sam sanjao da u nekom napuštenom kamenolomu (?!??) igram basket 3 na 3 sa Lukom i Dobrićem protiv neka tri igrača Partizana koje nisam upamtio.

Uglavnom kurca nismo mogli da pogodimo lopta odskače od onog kamenja na sve strane jedno 10 zicera smo promašili ustvari samo jedan koš smo ubacili, a vi slobodno zaključite šta god hoćete.

PS

Ja sam igrao u papučama.

 

 

Fali Lazarević, on bi se snašao tu. Zaključak: treba da ostane.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, СтелаРоса said:

Inace sto se tice Kaline ne treba ocekivati nikakvu odluku dok se ne zavrsi Exit. Nama je dobra stvar sto smo mu produzili Mitrovica s kojim ce inace i ici na Exit.

 

Znao sam da ima neki razlog sto smo produzili Mitrovica. 

 

P.s nije fino pustati ljude da razbijaju glavu danima a raspolazes sa takvom informaciom!

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Laki21 said:

Upravo sam sanjao da u nekom napuštenom kamenolomu (?!??) igram basket 3 na 3 sa Lukom i Dobrićem protiv neka tri igrača Partizana koje nisam upamtio.

Uglavnom kurca nismo mogli da pogodimo lopta odskače od onog kamenja na sve strane jedno 10 zicera smo promašili ustvari samo jedan koš smo ubacili, a vi slobodno zaključite šta god hoćete.

PS

Ja sam igrao u papučama.

 

 

horor, sa sve papuchama.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, srlepajce said:

ma Dusko sa ovakvim hohstaplerima sigurno nije radio

(...)

pa to je nivo nekog seoskog kluba 

Vrlo precizan opis onoga što se dešava u Zvezdi.

47 minutes ago, Don Dusko said:

Znaci ako dodje Teodosic mi trenera necemo imati.

 

Mnogo cu promeniti misljenje o Teu ako posle svega pristane(zna da ga trener ne zeli i nece) a on bude dosao ovde.Postujem ga ali ako nije hteo da dolazi pre 3-4 godine zasto bi smo ga mi hteli sada kada ima 37god i kad bi mu to kao Pefiju bio zadnji ugovor za penziju?

Iskreno, ja neću, zato što neko naročito visoko mišljenje nisam ni imao.

Mogao je da dođe prije x godina da mu se igralo u Zvezdi.

Ovo sad bi bilo čisto keširanje emocija (naših).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Ako ima istine u priči oko Teodosića i Ivanovića, to svakako utiče na dovođenje igrača. Zašto bi neko ko može da bira klub želeo da dođe kod nas.

 

zasto bi ivanovic u toj teoriji ostao?:covek je zaradio novce za penziju minimum

 

ako ostane ivanovic, onda se slaze, kao i radonjic i ostali izmedju.

 

meni je malo degute ova ksmpanja, "trener nece tea" al okej.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...