Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 minutes ago, Mile1 said:

Bojim se da ne ostanemo bez trenera usled jednog potpisa.Nece Dusko da predje preko toga nema sanse. Malo su se preracunali bagzi, covic i ekipa. Nije im dusko kao Radonja, Jovanovic ili Klipa

Kako bih voleo da Duško izgura ovo do kraja. Ali čovek je prošao mnogo toga i u godinama je da se zajebava sa tom felom ljudi. Jedino da se nadamo da proradi ta njegova čudna strana. Verujem da je Bjelica u pitanju? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

#4

Hvala brat. I jeste sumnjivo što se i dalje čeka na njega. Ajde Duško izdrži. Zna li neko gde živi Duško da odemo podršku da mu damo? 😄

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Ja sam stvarno za to da Čović jedne godine bude predsednik - trener, da vidi da ne ume i da za 50 godina u kosarci ništa nije naučio. Nakon toga lepo katanac i sve pare u FK da se preusmere.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

То да је уговор "потписан"(!!) без договора са тренером је научна фантастика. Вероватно има натезања али мислим да нема шансе да Душко не остане тренер, а ако он ни по коју цену не жели Теодосића, онда га нећемо ни гледати. 

Link to comment
Share on other sites

Ne smemo ni da cekamo Mirotica, pa aj i Kampaca, do beskonacnosti iako ne treba objasnjavati koliko bi njihovi potpisi  bili dobri igracki, ali i marketinski potezi. Za njih dvojicu se ne brinem, dobice dobar ugovor u kojem god klubu, ali nama prolaze polako ispred nosa igraci, drugi se pojacavaju, a mi cekamo njih dvojicu. Samo da na kraju ne ostanu na trzistu jedino Volters i Kuridza kao 1 i 4.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci ako dodje Teodosic mi trenera necemo imati.

 

Mnogo cu promeniti misljenje o Teu ako posle svega pristane(zna da ga trener ne zeli i nece) a on bude dosao ovde.Postujem ga ali ako nije hteo da dolazi pre 3-4 godine zasto bi smo ga mi hteli sada kada ima 37god i kad bi mu to kao Pefiju bio zadnji ugovor za penziju?

 

Sad ce ovde mnogi da napisu ali Teo madjija, pasovi i napad.Sve razumem ali ako te trener ne vidi a i ovako si poznat kao prgav karakter i neko ko je zestoka rupa na jednoj strani parketa onda jbg.

25 minutes ago, Mile1 said:

Radonjica ne bi podneo stvarno jos je Covicev covek igrace kako mu ovaj kaze

Zanimljivo da Covicev covek dva puta bezi posle trofejnih sezona...Jbg, tesko.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...