Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

На крају резултат и више него добар,прво нисмо имали среће па јесмо уз наравно сјајног Букарија,али рез је реалан и праведан.ЈБ добра екипа ,уиграна,физички јаки,ми можда имамо "потентнији"тим али касно склопљен и неуигран што је недопустиво за овај ниво фудбала.Одговорност је на неспособној управи,не може Марин сва говна да почисти за овим муљаторима...

Link to comment
Share on other sites

Just now, No name said:

Moras imati u vidu da je to sampion i osvajac kupa Svajcarske, dakle lige koja je minimum tri puta jaca od nase. Drugo YB je redivan učesnik evropskih takmičenja  ,sto LS  sto LE, u zadnjih 15 god, imaju kontinuitet,  i to samo govori da su jak i stabilan klub.

 

Naša liga je ispred Švajcarske, odnosno naši klubovi su prethodnih 5 godina bolje prolazili po Evropi nego Švajcarska, najviše zato što je njima skoro isključivo Young Boys donosio bodove. Bazel je u užasnom stanju već duže vreme, imaju Cirih i Lucern kao korektne klubove.


Naravno, u Švajcarskoj se radi daleko bolje nego u Srbiji, samo što je uređena zemlja gde se radi sa dugoročnim strategijama i planovima, tako da se ne pljuska odmah sva lova koja se dobije od UEFA na boljeg igrača, već se radi na infrastrukturi, mlađim kategorijama, razvoju postojećih igrača, itd. U njihovoj ligi mladi igrači zaista dobijaju šansu, ne zato što su prisiljeni na jednog bonusa ili ga se priprema za prodaju, već zato što se ne razmišlja o instant boljitku već o nekom zdravom napretku.

 

Ali da, sinoć nisu bili jači tim pre zvižduka, moralo se ići na pobedu što je verujem i bio plan svih učesnika sinoć. 

Link to comment
Share on other sites

Zna li neko šta se dešava sa Šljivićem? Bio sam uveren da je vanserijski talenat na osnovu onog što sam letos video od njega. Juče se uključim na omladince malo pre nego što je ga je Milijaš zamenio, posle čitam da je navodno loš bio. Je li moguće da odjednom ne može da se nametne ni u konkurenciji vršnjaka?

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

YB je ekipa koja moze ladno da igra i Ligu Evrope. Slabiji su od Brage, Hofenhajma,Rendzersa i Milana sa kojima smo igrali LE. Tako da taj alibi kako je ovo Liga sampiona, ne znam kakav level fudbala i slicno ne stoji.

 

Da je X sa Lajpcigom to bi bilo nesto. Ovako ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad god pročitam tekst balerine sa Mocarta,odmah pustim ovu legendarnu konferenciju.Šteta što nema cela.

Krenuli tekstovi kao da smo izgubili sa četiri razlike.Da je bajno,nije.Ova ekipa je u psihološkom kanalu preko mesec dana,a to što se očekivalo da damo pet komada Jang Bojsu,to je ozbiljan optimizam.

Bilo je dosta pozitivnih stvari,verujem da ćemo krenuti uzlaznom putanjom.

Bukari je odigrao svetski,možemo opasne pare zaraditi na njemu.

 

 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stanko1997 said:

Neko je sinoć samo kratko spomenuo, a ja moram opet jer je taj igrač najviše kritika istrpeo od dolaska. Opet sam odgledao prvi gol, odakle je Ndiaje krenuo u sprint kad je Bukari maltene već bio kod šesnaesterca...

Covek je fizicki specimen, ja sam se prvi ogresio jer je u domacici stvarno bio los ali u obe evropske utakmice dobar, protiv Sitija dobar a sinoc fenomenalan. Covek radi milion stvari korisne za tim koje mozda nisu lako vidljive, vrhunski presing, konstantna borba sa protivnickim defanzivcima, distribucija lopte sto se tek sinoc videlo kako treba da mu je pas igra na vrlo dobrom nivou i bolesno dobra kretnja i anticipacija.

 

Gledam malopre i ocene na Sofi, ocekivano Bukari, Hwang i Serif najbolje ocenjeni a ovde se vodila prica kako je Hwang ne znam ni ja kako lose odigrao… Ivanic najslabije ocenjen i to sam lepo video jer osim onog pasa ka Bukariju kad je dao gol iz ofsajda apsolutno neprimetan i bez ikakve koristi za igru.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, pentatonika said:

Zna li neko šta se dešava sa Šljivićem? Bio sam uveren da je vanserijski talenat na osnovu onog što sam letos video od njega. Juče se uključim na omladince malo pre nego što je ga je Milijaš zamenio, posle čitam da je navodno loš bio. Je li moguće da odjednom ne može da se nametne ni u konkurenciji vršnjaka?

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

 

Ima dosta talenta, ali sitan je mnogo, cak i medju vrsnjacima deluje kao komarac. Mirise mi na novog Veljka Nikolica, nadam se da gresim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

 

Samo na papiru i samo na osnovu prethodnih uspeha, ne na osnovu trenutnog sastava niti igre. A i ako smo favorti, to smo sitni favoriti. Mozda 60-40.

YB je potrosio 4 miliona e u ovom prelaznom roku. Mi 3 puta vise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Venger said:

YB je potrosio 4 miliona e u ovom prelaznom roku. Mi 3 puta vise.

 

Isto brate nije dokaz nicega. Cesto se u transferima preplati ili potplati igrac. Nije to menadzer. Mi jesmo potrosili puno, ali 80% tog novca smo potrosili prakticno zadnjeg dana prelaznog roka. To naravno nije krivica Jang Bojsa vec nase uprave, ali je fakat. Sad treba prvo da se uigra ekipa pa da se iskristalisu starteri. Nista ne ide preko noci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Venger said:

YB je ekipa koja moze ladno da igra i Ligu Evrope. Slabiji su od Brage, Hofenhajma,Rendzersa i Milana sa kojima smo igrali LE. Tako da taj alibi kako je ovo Liga sampiona, ne znam kakav level fudbala i slicno ne stoji.

 

Da je X sa Lajpcigom to bi bilo nesto. Ovako ne.

A mi smo fala Bogu sve njih dobili u svim utakmicama, pobedili jednom Bragu i jednom Rendžers

Link to comment
Share on other sites

Ja bih takodje prvi put pohvalio sever. 

 

Mislim da nismo svesni koliko je ono impresivno. 

 

Uzmimo u obzir da je sever uvek preko kapaciteta, ljudi stoje na stepenicama i gde god stignu, najcesce dodje po najmanje 2 ljudi po stolici i oni su iskreirali onako detaljnu koreografiju. Svaka cast

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

E baš zbog ovakvih kvazi novinara koji loptu ni na crtežu nisu videli, ali zato mnogo vole da pametuju i frljaju se izrazima, i raznih "stručnjaka" koji se javljaju, čitaj pod Lalatović (ej, Lalatović 🤦), treba pružiti podršku Baharu da istraje u svojoj ideji o igri, a rezultati će doći. Piše se o njemu kao da je Dankan Ferguson koji preuzima Everton svaki put kad otpuste trenera.

Edited by Stanko1997
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa sad, neke stvari napisane u tom tekstu na Mocartu jesu na mestu - mi veci deo utakmice sinoc jesmo bili inferiorni u odnosu na Bojse, i u dobrom delu utakmice je bilo tesko videti sta je fudbalska ideja, kakav je to fudbal koji mi zapravo hocemo da igramo.

 

S druge strane, kao sto je vec par ljudi i primetilo, postoji mogucnost da je to narucen tekst od strane nekog iz kluba, u kom slucaju treba da se napuse kurca i narucioci i autor. Jedini scenario gde bi teranje trenera imalo smisla u prvoj sezoni je neki totalni raspad sistema (tipa Junajted trenutno pod Ten Hagom, ili mi u basketu prosle sezone). Posto smo mi u ovom trenutku daleko od toga, svakako nema nikakve logike terati coveka pocetkom oktobra.

Edited by holden c.
Link to comment
Share on other sites

Kolika god da su povraćka tekstovi ovih kvazi novinara, iz njih bar vidimo šta razmišljaju Terzić i ekipa, a ne mogu da kažu javno, pa to plasiraju preko žeton novinara. Jasno je da su nezadovoljni Baharovim učinkom i da pokušavaju da se operu u javnosti i svu krivicu svale na njega.
Ruku na srce, nije se nešto ni pokazao zasad, ali mi suludo da već sad kreće kampanja sa blaćenjem i teranjem. Bar polusezonu mora čovek da ostane da bismo videli šta je i da li išta suvislo zamislio.Ne možemo mišljenje o treneru formirati od utakmice do utakmice.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pierre van hooijdonk said:

 

Na neko pitanje je Ivanić rekao "pitajte trenera", za šta je Kuzmanović pokrenuo pitanje kako se radi na treninzima, kako se komunicira, ovo ono.

 

Pa u pravu je Kuzmanović. Do duše, nisam čuo izjavu, pa neznam u kakvom tonu je bila. Ali obično čim krene to, neznam ja pitajte trenera, tu nešto smrdi. Poslednji put kad sam tu rečenicu čuo, došla je iz usta Gorana Dragića na EP prošle godine, nakon čega je usledio raspad SLO reprezentacije.

 

2 hours ago, Nele said:

Covek je fizicki specimen, ja sam se prvi ogresio jer je u domacici stvarno bio los ali u obe evropske utakmice dobar, protiv Sitija dobar a sinoc fenomenalan. Covek radi milion stvari korisne za tim koje mozda nisu lako vidljive, vrhunski presing, konstantna borba sa protivnickim defanzivcima, distribucija lopte sto se tek sinoc videlo kako treba da mu je pas igra na vrlo dobrom nivou i bolesno dobra kretnja i anticipacija.

 

Gledam malopre i ocene na Sofi, ocekivano Bukari, Hwang i Serif najbolje ocenjeni a ovde se vodila prica kako je Hwang ne znam ni ja kako lose odigrao… Ivanic najslabije ocenjen i to sam lepo video jer osim onog pasa ka Bukariju kad je dao gol iz ofsajda apsolutno neprimetan i bez ikakve koristi za igru.

 

I ja sam se ogrešio o Šerifa. Malo sam bio skeptičan povodom njegovog dolaska, posebno kad su se spominjala 4 milijona. Jasno je i zašto. Ovaj "prljavi posao" koji on radi za tim, ne vidi se na highlightsima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaboravlja se bitna činjenica da je i Barak mlad trener, i ako ima dosta staža. Koji je prvi put van Izraela. Dva sveta i fudbala. Zvezda je nivo iznad Makabija u svakom smislu, a po pritisku rajetine i ludilu medijskih toaletoida, 3 nivoa bukvalno. Čovek mora dobiti bar sezonu i po da dovrši ovaj roster, saživi sa igračima i klubom i onda da sudimo da li je ili nije.

 

Seći dlaku uzduž treneru koji je došao da remontuje mator tim u sred jake grupe LŠ( bili zadnji u grupi LE setitese), to je potpuno suludo. Ne brukamo se, niti ćemo, dajemo golove, bijemo, jurcamo i pravimo gluposti. Sve u okviru očitih mana ekipe i koncepta igre.

 

Ako i sa ovog mesta provejavaju paušalne ocene, tiha teranja i bejzik komentari iz kladionice(dabogda izgorele sve), onda smo definitivno kao narod operisani od bilo kakve šire slike i jasne analize stvari. 

 

Puna podrška kouč Mosadu!

Pašće Lajpcig. 

 

 

Edited by Molina23
  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče odgovora Ivanića na pitanje novinara ja sam u timu Ranka Stojića. Uopšte mi nije delovalo da postoji neki problem i da je zbog toga Ivanović rekao to je pitanje za trenera, nego da se samo izvukao da on to ne komentariše. Pitanje je bilo u vezi pada u igri na početku drugog poluvremena. Šta uopšte može da se očekuje da igrač odgovori na to pitanje?

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Molina23 said:

Zaboravlja se bitna činjenica da je i Barak mlad trener, i ako ima dosta staža. Koji je prvi put van Izraela. Dva sveta i fudbala. Zvezda je nivo iznad Makabija u svakom smislu, a po pritisku rajetine i ludilu medijskih toaletoida, 3 nivoa bukvalno. Čovek mora dobiti bar sezonu i po da dovrši ovaj roster, saživi sa igračima i klubom i onda da sudimo da li je ili nije.

 

Seći dlaku uzduž čoveku koji je došao da remontuje mator tim u sred LŠ(zadnji u grupi LE setitese), to je potpuno suludo. Ne brukamo se, niti ćemo, dajemo golove, bijemo, jurcamo i pravimo gluposti. Sve u okviru jasnih mana ekipe i koncepta igre.

 

Ako i sa ovog mesta provejavaju paušalne ocene, tiha teranja i bejzik komentari iz kladionice(dabogda izgorele sve), onda smo definitivno kao narod operisani od bilo kakve šire slike i jasne analize stvari. 

 

Puna podrška kouč Mosadu!

Pašće Lajpcig. 

 

 

Iskreno ovakav pritisak jedino mozda jos i Real ima, mada je i to pitanje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...