Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Do 75-og minuta, dok su gosti imali snage, ni jedna lopta od strane Glazera nije dosla do igraca iz naseg veznog reda. Ni jedna jedina. To je bio ubedljivo najveci problem veceras.

 

Da mi je neko pre 2 nedelje rekao da ce sredina biti najveca mana ovog tima...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mnogo nepoznatih i jedno veliko zašto se bezglavo forsira jedno isto i jedni te isti. Ovo na kraju što smo igrali je ličilo na pripremni period. Znači možemo. Pitanje za Bahara je zašto ekipa igra u grču. 

Večeras dve pozitivne Bukariju i Šerifu. Čoveka su izubijali, pokazao je danas da ipak može biti dobro pojačanje. 

A atmosfera na stadionu. Jedna reč. Sahrana. Bruka. 

Link to comment
Share on other sites

Bravo za Nasera Đigu. Svaka čast momak. Kakve dve utakmice u LŠ sa timom koji je juče upoznao. Velika žal što je baš njega lopta u ruku pogodila. Glazer standardan, poskidao je sve što je mogao, pogotovo u prvom poluvremenu. Šerif se rvao do 80 minuta, i uglavnom čuvao sve te lopte. Kraso jednim potezom može da napravi što većina ostalih igrača ne može, to je večeras onom pasom i dokazao. Osman Bukari je najbolji igrač ovog tima, ubedljivo. Razočaran sam kako je Stamenić izgledao ove dve utakmice. Žao mi je što Katai nije uspeo ovo da reši. Idemo dalje.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, L' Imperatore said:

 

aaaa jbt Bukari. Jednom kad odluči da doda, čovek 6 metara u ofsajdu

Crko je, ovo on rešava sprintom, ali očigledno da nije mogao i verovatno nije ni gledao gde je igrač.

Elem, veliki naklon za njega, mogu da ga pojedinci kritikuju, zna i on da se izgubi, ali se ne štedi. Kapa dole.

Elem, da je igrao Katai od početka dobili bi ovo.

Idemo dalje.

 

 

 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Jebes Ligu sampiona, ovaj strucnjak gubi titulu ove godine. Zapamtite moje reci. Vec za vikend ide kiks u Kragujevcu.

Da ima bar malo morala podneo bi ostavku jos veceras. Bruka i sramota kako mu ekipa izgleda posle 3-4 meseca rada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je nerealna ovakva atmosfera na forumu posle utakmice. Pljuvanje, nezadovoljstvo, teranje nekih igrača, pa i trenera... Jezivo. Sa druge strane ljudi oduševljeni Teom koji se jedva kreće, čak su bili upisi da im je Bjelica baš fit izgledao protiv Albe ili Bajerna... Balavi se na Ilića koji će da bude faktor u toku sezone koliko i Milunović u fudbalu. Ispade Ivanić najgori naš igrač, Hvang ne zna ništa, Stamenić lom... Baš, baš nerealno. Važno da je u košarci sve super, da se i dalje dovode igrači i produžuju na osnovu ne znam čega i verovatno izvlače pare. Bolji smo od Jang Bojsa i još uvek imamo dobre šanse za 3. mesto. 

 

U košarci se svake godine ne palimo na fajnl ejt, ali zato u fudbalu kuka i motika ako se sve ne dobije.

Edited by Boaće
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boaće said:

Meni je nerealna ovakva atmosfera na forumu posle utakmice. Pljuvanje, nezadovoljstvo, teranje nekih igrača, pa i trenera... Jezivo. Sa druge strane ljudi oduševljeni Teom koji se jedva kreće, čak su bili upisi da im je Bjelica baš fit izgledao protiv Albe ili Bajerna... Balavi se na Ilića koji će da bude faktor u toku sezone koliko i Milunović u fudbalu. Ispade Ivanić najgori naš igrač, Hvang ne zna ništa, Stamenić lom... Baš, baš nerealno. Važno da je u košarci sve super, da se i dalje dovode igrači i produžuju na osnovu ne znam čega i verovatno izvlače pare. Bolji smo od Jang Bojsa i još uvek imamo dobre šanse za 3. mesto. 

 

U košarci se svake godine ne palimo na fajnl ejt, ali zato u fudbalu kuka i motika ako se sve ne dobije.

Dont mix frogs and grenmadrs

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boaće said:

Meni je nerealna ovakva atmosfera na forumu posle utakmice. Pljuvanje, nezadovoljstvo, teranje nekih igrača, pa i trenera... Jezivo. Sa druge strane ljudi oduševljeni Teom koji se jedva kreće, čak su bili upisi da im je Bjelica baš fit izgledao protiv Albe ili Bajerna... Balavi se na Ilića koji će da bude faktor u toku sezone koliko i Milunović u fudbalu. Ispade Ivanić najgori naš igrač, Hvang ne zna ništa, Stamenić lom... Baš, baš nerealno. Važno da je u košarci sve super, da se i dalje dovode igrači i produžuju na osnovu ne znam čega i verovatno izvlače pare. Bolji smo od Jang Bojsa i još uvek imamo dobre šanse za 3. mesto. 

 

U košarci se svake godine ne palimo na fajnl ejt, ali zato u fudbalu kuka i motika ako se sve ne dobije.

 

Prvo napišeš dve dobre rečenice, slažem se da je jezivo čitati nivo negativizma na forumu nakon ovog boda (hvala @Stanko1997). Ali onda uradiš istu stvar, posereš se po KK bez ikakve argumentacije. 

Edited by John Terry
lapsus
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fasper said:

Jebes Ligu sampiona, ovaj strucnjak gubi titulu ove godine. Zapamtite moje reci. Vec za vikend ide kiks u Kragujevcu.

Da ima bar malo morala podneo bi ostavku jos veceras. Bruka i sramota kako mu ekipa izgleda posle 3-4 meseca rada.

Ovo pisanje jedino ima logike ako si navijač Radničkog iz Kragujevca pa priželjkuješ kiks Zvezde samo da bi nekome na forumu dokazao da si ti u pravu da je trener Zvezde neznalica i da će početkom oktobra da izgubi titulu. Ako nisi, prilično je besmisleno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boaće said:

Meni je nerealna ovakva atmosfera na forumu posle utakmice. Pljuvanje, nezadovoljstvo, teranje nekih igrača, pa i trenera... Jezivo. Sa druge strane ljudi oduševljeni Teom koji se jedva kreće, čak su bili upisi da im je Bjelica baš fit izgledao protiv Albe ili Bajerna... Balavi se na Ilića koji će da bude faktor u toku sezone koliko i Milunović u fudbalu. Ispade Ivanić najgori naš igrač, Hvang ne zna ništa, Stamenić lom... Baš, baš nerealno. Važno da je u košarci sve super, da se i dalje dovode igrači i produžuju na osnovu ne znam čega i verovatno izvlače pare. Bolji smo od Jang Bojsa i još uvek imamo dobre šanse za 3. mesto. 

 

U košarci se svake godine ne palimo na fajnl ejt, ali zato u fudbalu kuka i motika ako se sve ne dobije.

Kakve veze ima kosarkaska sekcija sa ovom temon?

Evo posto se samo pljuje i hejtuje reci ti nesto konkretno i bolje od nas ppjuvaca kako si ti sve ovo video kao i par utakmica pre ove?

Link to comment
Share on other sites

Bilo je dobrih stvari, ali ovde su potrebna jos 2 prelazna roka (i to kvalitetno odradjena) da mi mozemo bilo koga u LS da rutiniramo, i da se nadamo necemu protiv ekipa iz 2. evropske klase (poput Lajpciga).

Ima ovde igraca koji vrede, nazalost gotovo sve su stranci, svi uslovno receno nasi (osim Dragovica i Mirka) su bili nevidljivi/losi i nemaju kvalitet za ovaj nivo.

 

Apsolutno se ne slazem sa pozivima na otkaz Baharu, coveka treba ostaviti celu sezonu pa da sudimo, ali moram priznati da bih dao 200e da mi Barak i Terza odgovore na pitanje: STA SMO JEBENO MISLILI DOK SMO ULAZILI U SEZONU BEZ IJEDNOG JEDINOG BEKA?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Problem pre svih problema je odbrana koja je odlaskom Erakovica postala mnogo slabija, zatim nedefinisana formacija gde vise ne znamo jel igramo sa 4 ili sa 3 nazad, i na kraju nepostojanje klasicnih bekova u ekipi. Ne ide se u LS sa rastimovanom defanzivnom linijom.

 

E tek onda mozemo pricati o drugim stvarima, ali dok god nam ekipa poput Jang Bojsa koji je donjo nivo LS daje 2 gola i stvara bar jos 3-4 velike sanse na nasem stadionu nama dzabe sve sto pravimo u napadu. 
 

Medjutim, mislim da razloga za veliko nezadovoljstvo ne treba da bude. Nismo mi uopste losi, samo smo malo previse ocekivali i poleteli nakon onih priprema. Bitno da nismo izgubili i sacuvali smo sansu za makar trecim mestom. Verujem da ce i utakmica u Bernu biti luda kao i ova.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zadnji vezni said:

Kakve veze ima kosarkaska sekcija sa ovom temon?

Evo posto se samo pljuje i hejtuje reci ti nesto konkretno i bolje od nas ppjuvaca kako si ti sve ovo video kao i par utakmica pre ove?

Ne znam, kako KK CZV ima sa FK CZV... Verovatno nikakve. 
Vidim da nismo u idealnoj formi, imamo dosta oscilacija. U nekim trenucima odlična igra, u nekim loša. Vidim da je igrački kadar dobar, da trener nije domaći dunster koji će da bude Terzićev poslušnik, i da ima neki rezultat iza sebe, nije početnik.

 

Moje je da dam podršku i da verujem da će biti bolje. Nismo ispali, nismo se obrukali, imamo utakmicu u Švajcarskoj za prolaz dalje protiv ekipe koja realno nije bolja od nas. Ne zaboravite da je trener nov i da su igrači novi i da se teško dešava da to sve izgleda bez greške na najvišem nivou. A i tim je dosta mlad, pogledajte večeras da smo imali 3 igrača po 20/21 godinu starosti u startnoj postavi, kao i Lučić sa klupe. Polako, titulu ćemo uzeti, verovatno bismo i sad bili prvi da Partizan nije imao one komične prelaze i penale, ali kapiram da je i kod njih morao da se "ugasi požar."

Uvek sam za ovo nego za onu igru kod Stankovića ili Miloša MIlojevića. Dovoljno mi je što su rasterani gardisti i oni koji su zvezdaši, osećaju klub i bore se, a dovedeni profesionalni fudbaleri.

Edited by Boaće
Link to comment
Share on other sites

Кад су ушле измјене почели смо да играмо озбиљнији фудбал и да личимо на тим. Од 18 шутева чини ми се да је пола задњих 20мин. Оно што ја замјерам Бахару је што појединце држи у 11 иако ничим не заслужују.

Али треба вријеме за промјену система и није он крив што је добио неке играче јуче. На крају ако смо трпили свакакве незналице на клупи за које смо тачно знали како ће поставити сваки меч, треба још сачекати и њега. А и није да имамо неки избор. Или га одмах макнути и довући домаћег дунстера или се надати да ћемо успоставити неки систем и заличити поново на екипу с почетка…

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...