Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Apsolutno mi nije jasno zasto je Degenek stavljen po strani... Narocito protiv Bojsa. Bolje barata sa loptom, pas igra u odnosu na Micka, ima bolji centarsut od Micka. Igra desnog beka u Australiji. Rodic je krs. KO u KG-u igra zadnjeg veznog? Hvan?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, fradler said:

Očekivana postava Crvene zvezde za duel sa Radničkim 1923 (3-5-2): Glazer - Điga, Dragović, Rodić - Bukari, Kangva, Hvan, Ivanić, Lučić - Kraso, Endiaj.

 

Bice golova u obe mreze... 

Potencijalno jako zanimljiv sastav, misljenja sam da Kangva moze da bude bas dobar u ovom sistemu, uz Hvana svakako. 

Link to comment
Share on other sites

Uopste danas nece biti lako. Radnički standardno "napaljen" ...+ onaj teren koji je standardno los, dzombast, neravan,  gde kontrola lopte kao i na B. Brdu nece biti moguca. Sredina samo sa Hvanom, veliki rizik, znajuci da Kangva uopste ne igra odbranu, niti zatvara prostor.

Napokon je Mitrovic na klupi,  tako i treba, besomucno forsiranje ničemu ne vodi.

Najbitnije je uzeti tri boda, i otici na reprezentativnu pauzu u dobrom raspoloženju.

Link to comment
Share on other sites

I meni je potencijalno interesantan tandem Hvan-Kangva, mislim da bi u domacici pravili vecu razliku ofanzivno nego stetu defanzivno. Stamenic je svakako vec 5 utakmica u totalnom stelt mod, skoro pa igrac manje.

 

Doduse, sve ove projekcije sastava su puko nagadjanje, sad negde procitah da Rodic nije ni otputovao u Kg, a svi portali ga najavljuju u 11.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Još mi ova opčinjenost Lučićem nije jasna?

Koja je razlika ,sklonio Mitrovića iz 11 ubacio ovog malog koji apsolutno ničim ne doprinosi niti ima išta sem laznjaka.Ja nisam video nista sto bi ga preporucilo sem klupe i nekog ulaska u drugom poluvremenu. 

Olainika je za njih igračina u svakom smislu.

Ovo danas treba da se pregazi kao plitak potok.

 

Ali forsiras cele pripreme formaciju sa 3 pozadi stopera i spadnes na to da ti igra Rodic.Za koji K su dovodili/vracali Degeneka?To je stvarno za verovali ili ne .

Edited by Zadnji vezni
Link to comment
Share on other sites

Jbg, cesto se nadje taj jedan tip koji je spreman da pogine na treningu, dok 70% tima zeva i odradjuje preko one stvari, pa onda trener hoce da ga nagradi iako je svestan da nema kvalitet. Nekad smo zato gledali Srnica, sad Micka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bahar se potpuno izgubio u celoj ovoj prici. Drago mi je sto je vratio Kangu i sto ubacuje Kataija, ali to dovoljno govori da nema nikakvu kontrolu nad situacijom, jer je obojicu pre mesec dana i po dana otpisao u fazonu da mu ne trebaju.

 

Bukvalno covek ne zna gde bije, a svlacionica ga sve vise gleda popreko, bas zbog takvih stvari. 

32 minutes ago, Zadnji vezni said:

Još mi ova opčinjenost Lučićem nije jasna?

Koja je razlika ,sklonio Mitrovića iz 11 ubacio ovog malog koji apsolutno ničim ne doprinosi niti ima išta sem laznjaka.Ja nisam video nista sto bi ga preporucilo sem klupe i nekog ulaska u drugom poluvremenu. 

Olainika je za njih igračina u svakom smislu.

Ovo danas treba da se pregazi kao plitak potok.

 

Ali forsiras cele pripreme formaciju sa 3 pozadi stopera i spadnes na to da ti igra Rodic.Za koji K su dovodili/vracali Degeneka?To je stvarno za verovali ili ne .

 

I ovo oko Degeneka je dokaz. Bahar je bukvalno dva meseca ubedjivao sve redom u klubu da mu treba Degenek i da ce smak sveta ako ovaj ne dodje. Niko u CZ nije hteo da ga vraca, doslovno niko i na kraju mu popuste.

 

Lik ni u kakvim planovima sad, a placeno obestecenje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, suptil said:

Kakav bi srednji red bio Hvan - Ivanic - Kraso?  

 

Bezopasan je Kraso kad je daleko od gola. On je kao stvoren da igra tog drugog spica sa Serifom, samo zaista ne znam zbog cega to Bahar nije nijednom probao do sad. 

 

Bocno svakako treba probati Bukarija i Olanjinku (nikako Mitrovica), a u sredini Stamenic, Hvang i Ivanic. Jebiga, Stamenic mora jer nemamo bonusa inace, a ozbiljniji je igrac od Mitrovica i Lucica.

 

Djiga i Dragovic su sigurni nazad, a ne znam koje je manje zlo izmedju Micka i Rodica. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Obecavajuć sastav. Stamenić van forme dugo. Zanimljivo videti Kanga Hvang tandem. Verujem da će tu Hvang biti više pozadi. Olajinka i Šerif takođe može biti dobitna kombinacija. Samo da je ovo prošlo bez Lučića moglo je biti odlično. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Bezopasan je Kraso kad je daleko od gola. On je kao stvoren da igra tog drugog spica sa Serifom, samo zaista ne znam zbog cega to Bahar nije nijednom probao do sad. 

 

Bocno svakako treba probati Bukarija i Olanjinku (nikako Mitrovica), a u sredini Hvang, Kanga i Ivanic, makar za SL. Za Evropu Stamenic mesto Kange i teraj. 

 

Djiga i Dragovic su sigurni nazad, a ne znam koje je manje zlo izmedju Micka i Rodica. 

Iz mog ugla sa 4 pozadi kad se igra Degenek pre Micka. Rodic je naslabija karika. Naravno da Mitrovic zasluzuje klupu. Ocigledno nesto u timu ne stima. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije otpisao Kataia, on je bio povredjen cele pripreme još od prijateljske utakmice sa pocetka pa do sad.

Kod njega je samo upitna fizička sprema, sto se tiče fudbalskog znanja on je medju tri najbolja igrača. 

Ako neko zna kako se razbijaju bedemi u jsl,to je upravo on. 

 

Ovde je najveci problem usledio posle prodaje Erakovica. Sa nji u tandemu je tim uigravan kroz pripreme,  a nakon odlaska sve se raspalo. Degenek naravno ne može to da nadomesti, probano je sa Spajicem, ni to nije prošlo, i sad je tu Djiga. 

Ako pri tom dodamo bekove Mijailovic (ne zna) , i Rodic koji (ne može), dobiješ krater pozadi. 

Napred se tek ništa ne zna. Olanjika uigravan cele pripreme u špicu, pa prebačen na krilo, da bi sad popio klupu.

Besomucno firsiranje Mitrovica, koji ni jedan kvalitet nema za startno krilo, dodjemo do konfuzije na terenu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...