Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

16 hours ago, Kosjan Willavić said:

Bilo je i kod Stankovica nekih utakmica kada smo bili odlicni u Evropi, ne zajebavaj ( Iako ga prvi ne cenim da je bog zna kakav trener ). Onaj dvomec sa Milanom je bio poezija 

 

a dvomec sa rendzersom?

pokidali smo ih u obe tekme, u prvoj srnic napravio onaj preglup penal a nama var ponistio dva gola za milimetar + katai promasio penal + kanga precka + jos par sansi. u glazgovu.

samim cudom nismo dali bar 2-3 gola.

u revansu smo ih tek rasturili, bas sam pre neki dan pogledao. napali ih ko besni od prvog minuta i ivanic ih majstorski otvara posle kornera, pa samo minut kasnije ima opasnu priliku za 2:0. pa pavkov promasuje zicercinu, skoro prazan gol. 

cudom ostaje 1:0 a u drugom bar 5 zicera i sansi koje je teze promasiti. 

imali smo ne znam tacno 10-15 suteva u okvir, demolirali smo ih. slicno kao juce posle ulaska kataia.

inace covek je dr fudbala, ja ne verujem sta se sve ovde pise. to nespreman i slicno su prazne price, tako je bilo i ranije kao recimo pre finala kupa 2:0 i onda covek resi tekmu sa dva majstorska gola.

to koliko je spor se moglo videti bas na tom kupu kad je dao drugi gol.

znate kako kad nekome ceo stadion skandira i kad nekoga toliko postuje da dobije pesmu to je to. zbog takvih majstora se gleda fudbal i ide na stadion. 

srce dekijeve zvezde. on i ivanic. i mislim da najveca greska bahara sto katai nije u prvom timu i sto uopste ne igra. i sam ivnic bolje igra kad je sa njim na terenu i da ne pricam koliko dobro saradjuju i koliko su uigrani.

za njih dvojicu mora da bude mesta u prvoj postavi. mora. takodje cini mi se da je kanga osetno bolji i kvalitetniji igrac od svih ovih dm tipa stamenic, mijalilovic, kangva... 

pa katai juce kad je usao mi smo napravili jedno 5 odlicnih prilika za 20 min. u prvom dodiru umalo gol.  jeste promasio dve prilike i onu u poslednjim sekundama ali je odmah bio u dve odlicne pozicije i nesumnjivo uneo 1 zivinu u igru.

imao je deki bas dobrih izdanja u evropi. milan, rendzers, pa i taj makabi nismo prosli zahvaljujuci nesreci pavkova a ugazili smo ih ko i rendzers u prvom koje se cudom zavrsilo 2:1 a trebalo je bar 3:0.

 

katai i ivanic su srce i dusa tima. 

 

          serif/olajinka

ivanic katai kraso bukari

          kanga hvang 

 degenek dragovic rodic

+djiga ako smo sa cetvoricom, a ispada kanga.

 

stamenic i mitrovic klupa. po meni ovo je nas najaci sastav.

 

jang bojsi najblaze receno nisu odusevili. kakav je ono raspad svih mogucih sistema u poslednjih 20 minuta ono je teska sramota. ljudi nisu mogli pola da predju, potpuna konfuzija u postavci, sredina ne postoji, svi se uvukli golmanu u krilo a opet rasulo. cudom nismo okrenuli. ofanzivno mogu da priprete i budu opasni i efikasni, ali ovakav raspad ekipe u cl je nedopustiv. 

ovako se ni jsl timovi ne raspadnu.

 

mozemo pricati sta hocemo, ovo je moralo da se dobije i to ubedljivo i sad ce nam tamo minimum trebati x cak i da dobijemo jednu lajpcig. 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nele said:

Iskreno ovakav pritisak jedino mozda jos i Real ima, mada je i to pitanje.

 

Sa tim što Španija ima ozbiljne sportske medije i televizije, analitiku na svakom koraku, pismenu javnost i sportske radnike. U tom smislu imaju i pravo da izvrću ljude na postave i prave pritisak. 

 

Srbija 20 godina nema jednu krštenu sportsku novinu, jednu TV gde debatuju pismeni novinari, sportisti i funkcioneri. Nema doslovce ništa a ponašamo se kao da smo mala Britanija, opšta šizofrenija. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Svi ovde volimo Kataia, ali nemoj da pravimo neke stvari koje ne postoje.

 

Prvo, covek se pojavio sa vidno manjom kilazom na pocetku priprema, znaci imao je zelju da se nadmece za prvih 11, najzdraviji moguci stav. Onda se usinuo na pripremnoj utakmici na Zlatiboru prilikom postizanja gola (bio u prvih 11), i vratio se posle prethodne reprezentativne pauze. Protiv Cukarickog je igrao 15 minuta (bio je prilicno los - sto mu naravno niko ne zamera), protiv Sitija nije ulazio, kao ni protiv Radnickog iz Nisa (sto jeste cudna epizoda, posebno kada je Bahar pominjao da se ponovo povredio), i juce 25 minuta.

 

Umesto koga bi Katai konretno trebalo da igra? Najslabije karike u prvom timu su Stamenic i Mitrovic, slozicemo se da umesto njih ne moze, kao ni umesto Hvanga i odbrambenih igraca. Ostaju Bukari i Serif koji su juce odigrali odlicno, i Ivanic koji jeste odigrao slabije, ali nema nikoga od nas ko bi stavio Kataija umesto njega na jucerasnjoj utakmici.

 

Ja mislim da nema nikakve zle krvi, bice Sale dobar, imace minutazu i znacice nam. Samo da ostane zdrav.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Knipex said:

Šta uopšte može da se očekuje da igrač odgovori na to pitanje?

Тај проблем се углавном поправља довођењем или променом играча који имају већу концентрацију. 

 

Питање је свакако безвезе, али тренер тешко да ту шта може више да уради са тренутним ростером. Не знам како играч тренира ту концентрацију и да ли уопште може? Може да сакрије своје недостатке рецимо, тако што више напада, тим има посед, више се проводи времена на противничкој половини, па се ти недостаци у концентрацији када треба да се браниш мање испољавају. 

 

Али ту је проблем јер Звезда нема техничких пре свега капацитета да држи лопту против екипа у ЛШ. Не може брате да ти се дешава да од 10 пута 7 пута погрешиш пас или не примиш лопту како треба па изгубиш секунду или две у акцији због пријема. Одмах губиш течност у игри што је логично јел тако? Грешке су саставни део спорта и живота уопште и то је сасвим у реду, али када се понављаш константно са грешкама онда то није у реду. 

Са таквим грешкама у техничком и офанзивном делу долази до изражаја слаба концентрација, јер противник који је надмоћнији у том сегменту од тебе ће имати више времена да нападне те твоје слабости. Срећа ни Јанг Бојс није екипа која нема проблема са тим, поготово у дефанзиви нити су складни а технички, такође у дефанзиви, су далеко од неке екипе као што је Лајпциг рецимо и онда им се дешавају онакве глупости када требају да испуцају лопту.

 

Кад помену већ Лајпциг код њих тога нема. Њима лопта иде као по стаклу. Рутина им је извозати лопту од голмана до нападача и назад. То ће бити проблем код Звезде јер ће бити приморана да се брани и у Немачкој и Србији. Поред добре технике оно што је њихов најбољи адут је одличан пресинг којим не дају противнику да повеже више пасова, а са техничким лимитом која Звезда има у том сегменту игре биће још теже повезати пар добрих додавања.

Звезда ту утакмицу треба искуључиво да игра на контре и да користи сваку прилику да што директнијим лоптама потражи Букарија. Јер кад се било који тим ушашка у поседу постоји добра шанса да неком грешком, што ће наравно бити, се отвори могућност да се њихова дефанзива ухвати на кривој нози. Такве прилике Звезда треба тражити у обе утакмице са њима.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

https://www.footballtransfers.com/en/teams/rs/crvena-zvezda

Znam da Transfermarkt nije posebno relavantan, za ovaj sajt pojma nemam, niti sam našao negde koja im je metodologija, ali zanimljive neke brojke. Prema njima, Mitrović i Lučić najskuplji Zvezdini igrači (procenjena vrednost), nešto preko šest miliona evra, iza njih Ivanić, Dragović, pa Glazer. Ado skuplji od Hvanga i Endiajea






Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, pierre van hooijdonk said:

 

Naša liga je ispred Švajcarske, odnosno naši klubovi su prethodnih 5 godina bolje prolazili po Evropi nego Švajcarska, najviše zato što je njima skoro isključivo Young Boys donosio bodove. Bazel je u užasnom stanju već duže vreme, imaju Cirih i Lucern kao korektne klubove.


Naravno, u Švajcarskoj se radi daleko bolje nego u Srbiji, samo što je uređena zemlja gde se radi sa dugoročnim strategijama i planovima, tako da se ne pljuska odmah sva lova koja se dobije od UEFA na boljeg igrača, već se radi na infrastrukturi, mlađim kategorijama, razvoju postojećih igrača, itd. U njihovoj ligi mladi igrači zaista dobijaju šansu, ne zato što su prisiljeni na jednog bonusa ili ga se priprema za prodaju, već zato što se ne razmišlja o instant boljitku već o nekom zdravom napretku.

 

Ali da, sinoć nisu bili jači tim pre zvižduka, moralo se ići na pobedu što je verujem i bio plan svih učesnika sinoć. 

Prvo, zadovoljstvo te je citati, jer se vidi da poznajes fudbal (materiju) , i generalno kada ostavis komentar na Zvezdinoj temi , ubodes srz, i realno sagledas stvari.

Ali, ovde se ne bih slozio sa tobom oko nase i Svajcarske lige. Ne da je ispred nas, nego je druga dimenzija, racunajuci ekipno, organizaciono, finansijski, infrastrukturno, medijski propraceno, navijacki poseceno.

Kada kazes da je YB vukao to stoji...kao sto kod nas vuce CZ i Partizan....Ako trenutno pogledamo  koeficijent oni su ispred nas, i takodje imaju tri predstvanika, a beze nam tri boda, koja nisam siguran da mozemo da stignemo, cak sam siguran da ce uvecati prednost. 

Zato sa ove tacke gledište,  ljudi mnogo podcenjuju Svajcarce, a nas uzdizu.

Lepo je to što mi nismo zadovoljni bodom u LS, i sto uvek trazimo i hocemo više, ali treba sagledati realno stvari.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Svajcarska liga je jaca od srpske, ali je isto tako Zvezda jaca od Jang Bojsa. Ni 1991 liga Jugoslavije nije bila najjaca u Evropi, ni blizu, ali je Zvezda bila prvak Evrope. Ili da ne idemo u tako daleku proslost, imamo primere Krasnodara, Kelna, Kopenhagena, Salzburga, Brage, Genta itd. Sve jace lige od nase pa smo ih dobijali. I isti ovaj Jang Bojs izbacili.

 

Ako se drzimo te logike o ligama, Zvezda nikad ne bi prosla nijednu grupu, verovatno ni u Ligi konferencije.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

On 10/5/2023 at 4:54 PM, jaka blazic said:

 

a dvomec sa rendzersom?

pokidali smo ih u obe tekme, u prvoj srnic napravio onaj preglup penal a nama var ponistio dva gola za milimetar + katai promasio penal + kanga precka + jos par sansi. u glazgovu.

samim cudom nismo dali bar 2-3 gola.

u revansu smo ih tek rasturili, bas sam pre neki dan pogledao. napali ih ko besni od prvog minuta i ivanic ih majstorski otvara posle kornera, pa samo minut kasnije ima opasnu priliku za 2:0. pa pavkov promasuje zicercinu, skoro prazan gol. 

cudom ostaje 1:0 a u drugom bar 5 zicera i sansi koje je teze promasiti. 

imali smo ne znam tacno 10-15 suteva u okvir, demolirali smo ih. slicno kao juce posle ulaska kataia.

inace covek je dr fudbala, ja ne verujem sta se sve ovde pise. to nespreman i slicno su prazne price, tako je bilo i ranije kao recimo pre finala kupa 2:0 i onda covek resi tekmu sa dva majstorska gola.

to koliko je spor se moglo videti bas na tom kupu kad je dao drugi gol.

znate kako kad nekome ceo stadion skandira i kad nekoga toliko postuje da dobije pesmu to je to. zbog takvih majstora se gleda fudbal i ide na stadion. 

srce dekijeve zvezde. on i ivanic. i mislim da najveca greska bahara sto katai nije u prvom timu i sto uopste ne igra. i sam ivnic bolje igra kad je sa njim na terenu i da ne pricam koliko dobro saradjuju i koliko su uigrani.

za njih dvojicu mora da bude mesta u prvoj postavi. mora. takodje cini mi se da je kanga osetno bolji i kvalitetniji igrac od svih ovih dm tipa stamenic, mijalilovic, kangva... 

pa katai juce kad je usao mi smo napravili jedno 5 odlicnih prilika za 20 min. u prvom dodiru umalo gol.  jeste promasio dve prilike i onu u poslednjim sekundama ali je odmah bio u dve odlicne pozicije i nesumnjivo uneo 1 zivinu u igru.

imao je deki bas dobrih izdanja u evropi. milan, rendzers, pa i taj makabi nismo prosli zahvaljujuci nesreci pavkova a ugazili smo ih ko i rendzers u prvom koje se cudom zavrsilo 2:1 a trebalo je bar 3:0.

 

katai i ivanic su srce i dusa tima. 

 

          serif/olajinka

ivanic katai kraso bukari

          kanga hvang 

 degenek dragovic rodic

+djiga ako smo sa cetvoricom, a ispada kanga.

 

stamenic i mitrovic klupa. po meni ovo je nas najaci sastav.

 

jang bojsi najblaze receno nisu odusevili. kakav je ono raspad svih mogucih sistema u poslednjih 20 minuta ono je teska sramota. ljudi nisu mogli pola da predju, potpuna konfuzija u postavci, sredina ne postoji, svi se uvukli golmanu u krilo a opet rasulo. cudom nismo okrenuli. ofanzivno mogu da priprete i budu opasni i efikasni, ali ovakav raspad ekipe u cl je nedopustiv. 

ovako se ni jsl timovi ne raspadnu.

 

mozemo pricati sta hocemo, ovo je moralo da se dobije i to ubedljivo i sad ce nam tamo minimum trebati x cak i da dobijemo jednu lajpcig. 

 

Rendzeri su negde tad i jurili Mirka,. koliko se sećam, 5 milki je bilo na stolu, njemu se islo, ali je zadržan... placamo mi odlicno, kad igraca prodje ta zelja da oseti ozbiljnu ligu i kad legne masan ške za ovo blejanje po livadama, zaboravi se.. 

 

Deki je imao jednu jedinu prednost u odnosu na Baraka, a to je da poznaje nas u dusu, i ceo srpski fudbal u dusu... Uspevao je da mu tim domacicu igra onako kako i treba, odnosno kao jedan malo jaci trening i onda je na derbiju i tih par evropskih u sezoni motivisao mladice, a Cokna mu naspanovao ekipu da pokazu elemente fudbalske igre... 

 

Nema Deki čuke sa trenerskim poslom i sam je pricao kako je Murinjo bio sokiran kada je cuo da nas je preuzeo... 

 

 

Edited by Don Juan
edit. uvreda
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ако је Звезда јача од Јанг Бојса што синоћ није победила? Молим лепо. Нећеш играти 10 утакмица у сезони са њима, него имаш једну кући и једну у гостима. Кући је победа обавезна. За констатацију да је неко јачи од неког мора да прати резултат. Ок деси се када неко разбије неког па лопта неће у гол, голман има изезетно вече. То синоћ није био случај. Већ је Јанг Бојс имао негде 15 минута пред крај зицер да оде на 1:3. То су чињенице. Да је онај главоња погодио оно где је био и са једне и друге стране сам по 3 метра од своја два "чувара" расположење би било катастрофално после утакмице.

 

Звезда је и по мени заслужила реми. Борила се и заслужено дошла до тог резултата, могла је можда и до победе некако у тој надокнади мада то већ не би било заслужено. Реми је фер али реми за Звезду која хоће треће место у овој групи, а пре почетка ЛШ могу да се кладим да је једно 60% навијача сигурно било убеђено да може и до другог места у групи, против Јанг Бојса кући је реално недовољно добар резултат и игра и резултат тј. јер утакмица траје 90+ минута, а не 10, 15, или пола сата. 

 

Данас причам на послу са неким људима, задовољни синоћњим резултатом и то је ок. Проблем је што рачунају против Лајпцига већ 4 бодова плус победу у Берну. А брате чекај, како јебему миша? На основу виђеног? Може, ок, да се Звезда напрасно претвори у наставку такмичења у Интер, Барселону, Сити, Бајерн... и да сада буде непрепознатљива. Ок, ако би тако ствари поставили наравно да је могуће. Питање је да ли је реално да се то догоди, или је више реалније да се настави овако у овом ритму, борбено али са много грешака па какав резултат да буде буде. 

 

Звезда ако настави да ради овако има добру будућност. Ма колики да је криминал ако се улаже и паре усмеравају између осталог и тамо где треба то је свакако добро по клуб. И то је чињеница. Али са овом оваквом ситуацијом Звезда је на почетку и неке ствари треба истрпети и изгурати. Зашто ово кажем? Па јер познајем навијаче и менталитет овде нормално. И да случајно буду порази против Лајпцига и у Берну против Бојса, што је врло могућ сценарио у овом тренутку, сезона би се представила  као смак света. А није тако. Него је само један почетак кроз који свака екипа која претрпи неко реновирање мора да прође.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, pentatonika said:

Zna li neko šta se dešava sa Šljivićem? Bio sam uveren da je vanserijski talenat na osnovu onog što sam letos video od njega. Juče se uključim na omladince malo pre nego što je ga je Milijaš zamenio, posle čitam da je navodno loš bio. Je li moguće da odjednom ne može da se nametne ni u konkurenciji vršnjaka?

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
 

 

Decko nije igrao fudbal od septembra 2022. do juna 2023. godine, jer ga je Terzic sklonio. Cak mu nije dao ni da trenira sa Graficarom.

 

Polako, los je, ali bice dobar. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, dzoneee said:

Ако је Звезда јача од Јанг Бојса што синоћ није победила? Молим лепо. Нећеш играти 10 утакмица у сезони са њима, него имаш једну кући и једну у гостима. Кући је победа обавезна. За констатацију да је неко јачи од неког мора да прати резултат. Ок деси се када неко разбије неког па лопта неће у гол, голман има изезетно вече. То синоћ није био случај. Већ је Јанг Бојс имао негде 15 минута пред крај зицер да оде на 1:3. То су чињенице. Да је онај главоња погодио оно где је био и са једне и друге стране сам по 3 метра од своја два "чувара" расположење би било катастрофално после утакмице.

 

Звезда је и по мени заслужила реми. Борила се и заслужено дошла до тог резултата, могла је можда и до победе некако у тој надокнади мада то већ не би било заслужено. Реми је фер али реми за Звезду која хоће треће место у овој групи, а пре почетка ЛШ могу да се кладим да је једно 60% навијача сигурно било убеђено да може и до другог места у групи, против Јанг Бојса кући је реално недовољно добар резултат и игра и резултат тј. јер утакмица траје 90+ минута, а не 10, 15, или пола сата. 

 

Данас причам на послу са неким људима, задовољни синоћњим резултатом и то је ок. Проблем је што рачунају против Лајпцига већ 4 бодова плус победу у Берну. А брате чекај, како јебему миша? На основу виђеног? Може, ок, да се Звезда напрасно претвори у наставку такмичења у Интер, Барселону, Сити, Бајерн... и да сада буде непрепознатљива. Ок, ако би тако ствари поставили наравно да је могуће. Питање је да ли је реално да се то догоди, или је више реалније да се настави овако у овом ритму, борбено али са много грешака па какав резултат да буде буде. 

 

Звезда ако настави да ради овако има добру будућност. Ма колики да је криминал ако се улаже и паре усмеравају између осталог и тамо где треба то је свакако добро по клуб. И то је чињеница. Али са овом оваквом ситуацијом .

Pa ja se slazem da smo morali da pobedimo. Sto nismo treba pitati trenera, sto bi rekao Ivanic.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Molina23 said:

 

 

Srbija 20 godina nema jednu krštenu sportsku novinu, jednu TV gde debatuju pismeni novinari, sportisti i funkcioneri. Nema doslovce ništa a ponašamo se kao da smo mala Britanija, opšta šizofrenija. 

Total Soker bivsi SOS kanal.. tandem Nebojsa Petrovic & Spira Grujic 😶‍🌫️

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, merosina said:

Total Soker bivsi SOS kanal.. tandem Nebojsa Petrovic & Spira Grujic 😶‍🌫️

ft. matori mapetovac Zocky Suggarov 😏

 

Bez sprdnje, veliki rispekt i ljubav za Šoneta Petrovića. Brata ciganina i retko potkovanog fudbalskog novinara. Pionir otvorenih studija, pokušavao da priča i kritikuje i dan danas držu tu baklju. U normalnoj zemlji bi imao lične nedeljnike kao na RAI-ju. Čak je i počivši Anđus uz sav lični kabare dao jak doprinos. Dok Strajne, Kovinjala i Mijaljevići i dalje jašu i ironično žive od sporta. Era dekadencije i ludaka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Venger said:

Ali smo treci sesir i favoriti u odnosu na YB.

 

Не само да ти није фудбал јача страна него ни логика. Значи ли то да смо извукли Сосиједад, Њукасл, Ланс или Селтик из 4. шешира да бисмо такође били фаворити? Или како то да Јунајтед изгуби кући од Галате из 4.шешира? Вјероватно сматраш да пошто смо ми изгубили и од Вождовца и Ситија 3-1 да би Вождовац одиграо Х са Ситијем :classic_laugh:

Шалу на страну, да има ствари које су до Бахара има и он то мора да ријеши и негдје да доведе игру на онај ниво на коме је била на припремама и у првих пар кола. Ако већ човјек нема вријеме, а за дио истог је крива и управа, није у реду да га и ми навијачи додатно скраћујемо придружујући се приземним текстовима бурегџија који никада нису били оштри према било ком домаћем тренеру и играчу јер им је јако ниска тарифа...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Константин said:

 

Не само да ти није фудбал јача страна него ни логика. Значи ли то да смо извукли Сосиједад, Њукасл, Ланс или Селтик из 4. шешира да бисмо такође били фаворити? Или како то да Јунајтед изгуби кући од Галате из 4.шешира? Вјероватно сматраш да пошто смо ми изгубили и од Вождовца и Ситија 3-1 да би Вождовац одиграо Х са Ситијем :classic_laugh:

Шалу на страну, да има ствари које су до Бахара има и он то мора да ријеши и негдје да доведе игру на онај ниво на коме је била на припремама и у првих пар кола. Ако већ човјек нема вријеме, а за дио истог је крива и управа, није у реду да га и ми навијачи додатно скраћујемо придружујући се приземним текстовима бурегџија који никада нису били оштри према било ком домаћем тренеру и играчу јер им је јако ниска тарифа...

Karikiras stvari. Njukasl ĵe cetvrti sesir, ali ce vrlo brzo biti drugi, jer je ekipa u koju se prethodnih godina ulazu ogromne pare i njihov koeficijent ce samo rasti. Da smo izvukli Njukasl od pre 5-6 godina bili bismo favoriti. Ovo sa Junajtedom i galatom ne znam sta ti znaci, niko ne kaze da je nemoguce da slabija ekipa pobedi, nego da je u 90% slucajeva ekipa iz jaceg sesira favorit.

 

YB je bezveze ekipa, za sredinu Lige Evrope i ovde su 3 boda bila obaveza. Sve ostalo je neuspesno trazenje alibija za prevaranta na klupi.

Edited by Venger
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, jaka blazic said:

 

a dvomec sa rendzersom?

pokidali smo ih u obe tekme, u prvoj srnic napravio onaj preglup penal a nama var ponistio dva gola za milimetar + katai promasio penal + kanga precka + jos par sansi. u glazgovu.

samim cudom nismo dali bar 2-3 gola.

u revansu smo ih tek rasturili, bas sam pre neki dan pogledao. napali ih ko besni od prvog minuta i ivanic ih majstorski otvara posle kornera, pa samo minut kasnije ima opasnu priliku za 2:0. pa pavkov promasuje zicercinu, skoro prazan gol. 

cudom ostaje 1:0 a u drugom bar 5 zicera i sansi koje je teze promasiti. 

imali smo ne znam tacno 10-15 suteva u okvir, demolirali smo ih. slicno kao juce posle ulaska kataia.

inace covek je dr fudbala, ja ne verujem sta se sve ovde pise. to nespreman i slicno su prazne price, tako je bilo i ranije kao recimo pre finala kupa 2:0 i onda covek resi tekmu sa dva majstorska gola.

to koliko je spor se moglo videti bas na tom kupu kad je dao drugi gol.

znate kako kad nekome ceo stadion skandira i kad nekoga toliko postuje da dobije pesmu to je to. zbog takvih majstora se gleda fudbal i ide na stadion. 

srce dekijeve zvezde. on i ivanic. i mislim da najveca greska bahara sto katai nije u prvom timu i sto uopste ne igra. i sam ivnic bolje igra kad je sa njim na terenu i da ne pricam koliko dobro saradjuju i koliko su uigrani.

za njih dvojicu mora da bude mesta u prvoj postavi. mora. takodje cini mi se da je kanga osetno bolji i kvalitetniji igrac od svih ovih dm tipa stamenic, mijalilovic, kangva... 

pa katai juce kad je usao mi smo napravili jedno 5 odlicnih prilika za 20 min. u prvom dodiru umalo gol.  jeste promasio dve prilike i onu u poslednjim sekundama ali je odmah bio u dve odlicne pozicije i nesumnjivo uneo 1 zivinu u igru.

imao je deki bas dobrih izdanja u evropi. milan, rendzers, pa i taj makabi nismo prosli zahvaljujuci nesreci pavkova a ugazili smo ih ko i rendzers u prvom koje se cudom zavrsilo 2:1 a trebalo je bar 3:0.

 

katai i ivanic su srce i dusa tima. 

 

          serif/olajinka

ivanic katai kraso bukari

          kanga hvang 

 degenek dragovic rodic

+djiga ako smo sa cetvoricom, a ispada kanga.

 

stamenic i mitrovic klupa. po meni ovo je nas najaci sastav.

 

jang bojsi najblaze receno nisu odusevili. kakav je ono raspad svih mogucih sistema u poslednjih 20 minuta ono je teska sramota. ljudi nisu mogli pola da predju, potpuna konfuzija u postavci, sredina ne postoji, svi se uvukli golmanu u krilo a opet rasulo. cudom nismo okrenuli. ofanzivno mogu da priprete i budu opasni i efikasni, ali ovakav raspad ekipe u cl je nedopustiv. 

ovako se ni jsl timovi ne raspadnu.

 

mozemo pricati sta hocemo, ovo je moralo da se dobije i to ubedljivo i sad ce nam tamo minimum trebati x cak i da dobijemo jednu lajpcig. 

 

Sa ovakvom ekipom svaku bismo primili 3+ golova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

 

Baš neki verni navijači, nema šta.

 

Nije to sad ne znam ni sam neka velika brojka, do sada max 50-100, sto je na kapacitet stadiona zanemarljivo. 

Drugo, sreda 21h radni dan, ima i onih koji su iz objektivnih razloga sprečeni da dodju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

 

Baš neki verni navijači, nema šta.

Sasvim je normalno da budeš sprečen da odeš na neku utakmicu. Mislim da je Dortmund prvi uveo opciju da sezonci mogu da prodaju kartu. Čak imaju obavezu da jave klubu da su sprečeni da dođu. Ako sam dobro zapamtio karta se prodaje u odnosu 70-30% sezonac-klub. Dozvoljeno je da 2 puta ne javiš da ne možeš da dođeš, treći put gubiš status sezonca. Pre 2 godine sam pričao sa kolegom koji je bio na jednoj utakmici Dortmunda, zet švaba ga vodio. Tada je bilo preko 3k ljudi na listi čekanja za sezonsku kartu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Venger said:

Karikiras stvari. Njukasl ĵe cetvrti sesir, ali ce vrlo brzo biti drugi, jer je ekipa u koju se prethodnih godina ulazu ogromne pare i njihov koeficijent ce samo rasti. Da smo izvukli Njukasl od pre 5-6 godina bili bismo favoriti. Ovo sa Junajtedom i galatom ne znam sta ti znaci, niko ne kaze da je nemoguce da slabija ekipa pobedi, nego da je u 90% slucajeva ekipa iz jaceg sesira favorit.

 

YB je bezveze ekipa, za sredinu Lige Evrope i ovde su 3 boda bila obaveza. Sve ostalo je neuspesno trazenje alibija za prevaranta na klupi.


Арсене па ђе мене нађе за алиби😀

Него како ниси био овако бритак након Омонија и Шерифа да не помињем раније…

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...