Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, suptil said:

Kad smo kod brojeva... Koliko je clanova a koliko sezonaca? Odnos brojeva u te dve kategorije? Na karavanima se uglavnom uclanjivalo u klub. 

Članova kluba će uvek biti više nego sezonaca jer samo članovi mogu da kupe sezonske. Ne vidim razlog zašto bi lagali za broj sezonskih, čak sam prilično siguran da je tako jer svi potezi kluba govore u tom pravcu. Hoće da naprave bazu stalnih navijača sa sezonskim kartama. Uostalom videće se koliko ima sezonskih kada konačno izbace pojedinačne ili pakete karti za utakmice Lige Šampiona.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Knipex said:

Članova kluba će uvek biti više nego sezonaca jer samo članovi mogu da kupe sezonske. Ne vidim razlog zašto bi lagali za broj sezonskih, čak sam prilično siguran da je tako jer svi potezi kluba govore u tom pravcu. Hoće da naprave bazu stalnih navijača sa sezonskim kartama. Uostalom videće se koliko ima sezonskih kada konačno izbace pojedinačne ili pakete karti za utakmice Lige Šampiona.

Nista ja to ne sporim. Sramota bi bilo i da nema 20 000 sezonaca. Mene zanima da li ce clanovi bez sezonske ili sezonci koji nemaju premijum sezonsku imati pravo prvenstva kupovine karata za LS i po kojoj ceni... 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Drug Crni said:

Đe si Nakamura..nema te k'o harizme Ivane Jordan..

Kaže se nema te ko kurca na TV1000. 

 

Radim dosta u poslednje vrijeme, slabije pišem radi toga. Utiće sigurno dosta i ovaj smor od domaće lige. Biću tu kad krene ono pravo. Čeka se LŠ i EL. Iako Terza to ne gleda, ja volim EL. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Wake in Fright said:

Kaže se nema te ko kurca na TV1000. 

 

Radim dosta u poslednje vrijeme, slabije pišem radi toga. Utiće sigurno dosta i ovaj smor od domaće lige. Biću tu kad krene ono pravo. Čeka se LŠ i EL. Iako Terza to ne gleda, ja volim EL. 

Spoiler

Kako me vrati u pubertet... :classic_sad:

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Knipex said:

Članova kluba će uvek biti više nego sezonaca jer samo članovi mogu da kupe sezonske. Ne vidim razlog zašto bi lagali za broj sezonskih, čak sam prilično siguran da je tako jer svi potezi kluba govore u tom pravcu. Hoće da naprave bazu stalnih navijača sa sezonskim kartama. Uostalom videće se koliko ima sezonskih kada konačno izbace pojedinačne ili pakete karti za utakmice Lige Šampiona.

Tacno, ja sam recimo u nekim sezonama bio samo clan a nisam uzimao sezonsku. Prosle godine takodje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Perkos2 said:

Eraković ispade po pisanjima ovde elitni štoper a dečko je odigrao vrlo malo fudbala u ozbiljnoj konkurenciji, Degenek je igrač od kojeg tačno znaš šta možeš da očekuješ i koji uglavnom pruža partije srazmerno kvalitetu koji poseduje. Naravno da je trebalo dovesti još jednog štopera koji  može odmah da igra na zavidnom nivou pošto je Mićko prinudno rešenje a očito da Spajić i Milun nemaju više kvalitet za prvu postavu. Ovaj novajlija je za sad nepoznanica a sve i da je solidna trebaće vrmee da se uigra sa ostalima. Lično očekujem trio Degenek- Dragović -Rodić dq započinje utakmice. I ne plašim se za njih uglavnom su bili uspešni u zvezdinom dresu. Veći problem su bočni igrači i to kako će odigrati Bukari i Mitrović je ključno za uspeh Zvezde.  

Bolje Degenek za koga znamo da ne zna. I ne moze na ovom nivou neto Erakovic koji je pokazao da zna i moze, jer Erakovic moze da nas iznenadi i pozitivno i negativno. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Redstar0356 said:

Bolje Degenek za koga znamo da ne zna. I ne moze na ovom nivou neto Erakovic koji je pokazao da zna i moze, jer Erakovic moze da nas iznenadi i pozitivno i negativno. 

Gde je to Eraković dokazao da zna? Ja sam pisao da sam protiv njegove prodaje, ne zato što je on prevaga u odbrani nego zato što je uigran sa Dragovićem a i zato što bi ako pokaže kvalitet u LŠ bio bolje plaćen i on i Zvezda. Očito ni Zvezda a ni Eraković nisu hteli da rizikuju da odigra protiv Sitija i Lajpciga pa ode na prvu ponudu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam malo Hvanga protiv Velsa, zanimljivo mi je kako raspoređuje saigrače kao Jokić u Denveru, dosta dobro sarađuje sa nekim Sonom Hjungmingom treba i njega pojuriti u zimskom prelaznom nije loš mada nije snažan igrač, pitanje je kako bi se snašao u našoj ligi u hladnoj kišnoj noći u Surdulici

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Gde je to Eraković dokazao da zna? Ja sam pisao da sam protiv njegove prodaje, ne zato što je on prevaga u odbrani nego zato što je uigran sa Dragovićem a i zato što bi ako pokaže kvalitet u LŠ bio bolje plaćen i on i Zvezda. Očito ni Zvezda a ni Eraković nisu hteli da rizikuju da odigra protiv Sitija i Lajpciga pa ode na prvu ponudu. 

Na Jsl poljana i u Ligi Evrope, isto tamo gde je Degenek pokazao da ne zna

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Nele said:

Da, da a Degenek je inace prototip modernog fudbalera 😄

savremen ili ne držao nam je odbranu godinama i uvodio u LŠ, naravno i ja bih voleo da tu vidim nekog vrsnog štopera iz Argentine ili Urugvaja, možda i neki Španac ali don terza neće da se otvori i kupi gotovog igrača.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

savremen ili ne držao nam je odbranu godinama i uvodio u LŠ, naravno i ja bih voleo da tu vidim nekog vrsnog štopera iz Argentine ili Urugvaja, možda i neki Španac ali don terza neće da se otvori i kupi gotovog igrača.

Ma i ja ga gotivim samo to sto si rekao da treneri ne umeju da ga iskoriste nije bas tacno. On igra desnog beka u reprezentaciji gde bas i nije moguce da se uspostavi neki ozbiljan sistem igre pa je u nedostatku kvalitetnijih opcija on resenje. On nama bukvalno nista ne donosi na poziciji wb, nit ima brzinu niti neku drugu ofanzivnu karakteristiku koja bi pomogla u nasoj igri a u ovom Barakovom sistemu je to jako bitno jer prakticno gubimo celu stranu u napadu a nesto cisto sumnjam da zato sto Degenek a ne Bukari igra tu da Siti nece da nam postigne koliko zeli golova ako im je dan.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Ok je Degenek, bolji od Spajica i Micka, al opet tanji od Dragovica i Erakovica.

 

U ovoj konstalaciji snaga, mislim da nam je trebao uz Draga i Degeneka, jedan bas dobar stoper, ovako ce da se oseti Micko/Rodic.

tu se potpuno slažem, još jedan vrhunski štoper i sve bi bilo dobro pokriveno ali jebiga ne može se sve skockati kako valja

Link to comment
Share on other sites

Za "pravljenje" novog tima( i za očigledne korenite promene), potrebno je vreme. Jbg, svi bi smo mi voleli da smo u upravo završenom prelaznom roku doveli i stopera, i wing bekove I Barak sve to uigrao i uspostavio sistem za mesec dva.

 Zimski prelazni rok ce nam pokazati da li nastavljamo tim putem, ali verujem da ce biti odlazaka igraca iz 11(16) i dovođenje igraca na deficitarnim pozicijama.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...