Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Имам питање, наиме ћале хоће да узме пакет за лигу шампиона, да ли ми из Републике Српске можемо да се учланимо онлајн и каква је процедура са добијањем чланске у случају да можемо?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spisak igraca za Youth League:

 

Stefan Marinković, Dušan Višnjić, Vuk Draškić, Pavle Bekonja (golmani), Kosta Nedeljković, Nikola Milojković, Mateja Ostojić, Nemanja Vidojević, Aleksej Vukičević, Veljko Milosavljević, Uroš Ilić, Vuk Roganović, Viktor Stojanović, Luka Stojsavljević, Adem Avdić (odbrana), Luka Lečić, Andrej Petrović, Dragan Miranović, Andrej Mladenović, Igor Bubanja, Petar Manojlović, Jovan Šljivić, Aleksa Cvetković, Aleksa Vasilić, Andrija Maksimović, Novak Gojkov, Davorin Tošić, Veljko Vukojević, Nenad Krivokapić, Stefan Radujko, Uroš Tegeltija, Uroš Đorđević, Đorđe Ranković (sredina), Jovan Mijatović, Mateja Bubanj, Darije Markočević, Luka Janković, Nemanja Đurišić, Stefan Mladenovski, Stefan Stolić (napad).

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Ja baš nisam video neki specijani talenat kod njega ali možda vremenom pokaže da vredi svu reklamu kaja ide uz njega

 

Ma ko ga reklamira, bukvalno se o jedno 10 igraca iz te generacije ranijih godina vise pricalo nego o njemu. Te mali, te slab, te ovo. Meni on dobar, posle Maksimovica i Milosavljevica iz te generacije, najzanimljiviji. A pricalo se vise i o Vasilicu, i o Stojanovicu, i o Manojlovicu, i o Tosicu, i o Ostojicu, i o Makevicu, itd. 

 

Svakako fina generacija, vecina njih ce moci da zivi od fudbala, e sad dal ce da budu za Zvezdu, videcemo. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Mogu vam reci 6 dana do Sitija, jako blizu.
Mirisem jednu njihovu losu partiju u sledece 2 tekme, nadajmo se za vikend rapsodiji protiv West Hema, a onda faktor iznenadjenja 🤡🤡🤡

 

Prva zelja da se nasi ne ukake, mnogo. Druga da ne bude crvenih i povreda. Ako moze i treca, onda da ovi ne zapinju vise od 65 minuta. 

 

U principu, samo da prodje ova tekma 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, ПрекоДрине said:

Имам питање, наиме ћале хоће да узме пакет за лигу шампиона, да ли ми из Републике Српске можемо да се учланимо онлајн и каква је процедура са добијањем чланске у случају да можемо?

Meni je u BL stizala i clanska i sezonska postom.

Link to comment
Share on other sites

Gledam ovo predstavljanje Hvanga i siguran sam da ne samo da je najskuplje pojačanje već je ovo najbolja konferencija novog igrača od kad pratim naš klub. Kakav vođa će on biti na terenu! Bez treme, staložen, informisan, pametan. Bez floskula. Dečko je konferenciju odradio kao da se pripremao za nju mesecima a zamišljam kako će tek biti na terenu. Još jednom, siguran sam da će opravdati epitet najskupljeg pojačanja i da će biti pravi vođa na terenu. 😍🔥❤️

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Uživajte. 💪

P. S. Pitanja novinara, sačuvaj me Bože ali se odlično snašao. 

Ali onaj prvi lik što je pokušao nešto na engleskom da pita pa je zakucao spektakularno. 

 

edit: sad vidim da su ga isekli sa ovog snimka hahahah 

Edited by Bobby Shurda
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...