Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Povraća mi se od tih što im Zvezda služi za završavanje karijere i ostvarivanje lične satisfakcije. Budi Miloš Ninković i Aleksandar Dragović pa dođi kad si u najboljim godinama pa pokaži da stvarno voliš i imaš želju da igraš u voljenom klubu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 3/9/2024 at 7:19 PM, Čočo said:

Treba da je sramota svakog ko posle ovakve utakmice napada trenera. Prvi put da smo igrali fudbal od početka do kraja. Za razliku od druge strane. I lepo je na kraju Spajić rekao. Ovo će se nama vratiti. Promašiti ovoliko šansi je deo fudbala. Šteta ali ja sam zadovoljan jer sam prvi put gledao derbi gde smo igrali fudbal. Kao što rekoh osvajamo ovo. 

 

On 3/9/2024 at 7:24 PM, Čočo said:

Oni do plej ofa gube prvo mesto. Tako da opušteno. 

Kao što rekoh. Vratiće nam se onaj malerluk i promašaji a i oni da gube prvo mesto do plej ofa. Sad će neko da kaže,, polako ostala još naša utakmica,, ali ne brinem ja za večeras. Biće zajebano samo sa Radničkim ali iz drugog grada. 😉

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Kako komšije nemaju pojma, ali kakva smo mi tuga od tima to je strašno. Dve akcije nismo imali sa nekim smislom i idejom.

Tek je 10 minuta igre.

Meni nije jasno zašto Olajinka dokazani nemač pojma u startnoj postavi, kada je već bio na klupi.

Druga stvar Kanga. Koliko je samo u stanju da preda loš pas ili u noge protivniku.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mijailović standardan. Previše loših igrača u ovom timu, nakon toliko ulupanih miliona prava je enigma kako smo to uspeli. 

Edited by K.Dot
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...