Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

On 1/31/2024 at 4:55 PM, Polivalentni Stevica said:

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/ohi-omoidzuanfo-deki-mi-se-kasnije-izvinio/473336

 

Vrlo dobro pročitajte intervju,pogotovo kad dodje deo sa Terzićem.

 

 

Fantastičan opis toksične atmosfere u klubu i to na svim razinama. Najslikovitije to opisuje ova anekdota sa priprema, gde su mu prvo pogrešno diagnosticirali povredu, pa kasnije još bili ljuti na njega što se sitaucija pogoršala.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Bobby Shurda said:

 

Nije rekao niko da se bije, kapiteni su uglavnom zaduženi da smiruju situaciju, ne može da stoji sa strane kao kapiten i vođa tima, Bukari me ne interesuje on i na terenu igra samo za sebe a kamoli u ovakvim situacijama.

I treba da daje primer i stoji sa strane, a dokazao se do sada milion puta. Međutim, čitajući šta pišeš mi i ne zaslužujemo bolje od Gobelje i sličnih.  Bukari igra za sebe, lepo, vratićemo i Srnića ili nekog drugog kapitalca koji igra za tim.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Loš prelazni rok sa dve prodaje koje će rastužiti svakog Zvezdaša. Kada se deca od 17 i 18 godina prodaju, to niko ko je u glavi čitav ne može da podrži.

 

Naravno, jasno je svima da klub živi od transfera, ali bi bilo i za klub i za nas mnogo pametnije da se baš ne prodaju pre prvog brijanja. 

 

Moram da priznam da sam kao čovek razočaran klubom. Biće zaista izazov pratiti to na proleće.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Don Juan said:

I treba da daje primer i stoji sa strane, a dokazao se do sada milion puta. Međutim, čitajući šta pišeš mi i ne zaslužujemo bolje od Gobelje i sličnih.  Bukari igra za sebe, lepo, vratićemo i Srnića ili nekog drugog kapitalca koji igra za tim.

 

Kako potežete na ovom topiku Srnića i Gobeljića oni su vam završni džokeri za svaku diskusiju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bobby Shurda said:

 

Kako potežete na ovom topiku Srnića i Gobeljića oni su vam završni džokeri za svaku diskusiju. 

Nama? Ne razumem na koje "nas" misliš. Ovde ne postoji nikakvo udruženje da ja znam, niti imamo kolektivni mozak koji delimo. Ne znam zašto takav stav imaš članovima foruma, na kome i ti pišeš?

Link to comment
Share on other sites

Jedino su prve dve prodaje kriminalne i sramota za klub, ostalo je i više nego potrebno zajedno sa raskidom Falka. Kukamo kako je igrački kadar glomazan a onda kada se prodaju mahom rezervisti ispada kako radimo loš posao.
 

Terzinjo nas je doveo na trange frange nivo i to je to. Talenti odlaze, sumnjivi dolaze. 

Edited by Мџе
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Juan said:

Nama? Ne razumem na koje "nas" misliš. Ovde ne postoji nikakvo udruženje da ja znam, niti imamo kolektivni mozak koji delimo. Ne znam zašto takav stav imaš članovima foruma, na kome i ti pišeš?

 

Srnić i Gobeljić. 

Link to comment
Share on other sites

Balerina o Stameniću:

 

Quote

Momak koji je impresionirao na početku Barakovog mandata, uslovno rečeno prekomandovan je u drugi tim koji je imao trening-meč protiv mladog tima Pafosa. Njegovi elegantni potezi, veliki radijus kretanja i figura manekena brendiranih košulja, nisu nešto što se uklapa u profil Milojevićeve igre. Posebno što je Stamenić često kasnio, bio slabiji u duelima i prepuštao rivalima ničije lopte. Kao nekada Miloš Vulić... Ali na osnovu građe i toga što je Stamenić profilisan u nekom drugom sistemu, koji stvara ozbiljne pare od izlaznih transfera, moraće da mu pronađe žicu... Ali moraće i Stamenić da dobije na agresivnosti, motivaciji i posebno duel igri.

 

:s_w:

  • Love 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Ovaj deo isto genijalan

U takvoj situaciji Vladan Milojević i njegov prvi saradnik Nebojša Milošević, pre svega, morali su da se fokusiraju na osnovne principe i popravku izraleske štete.



Sent from my A063 using Tapatalk

  • Love 1
  • Ha-ha 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/31/2024 at 9:32 PM, CuaTheTime said:

Jel istina  za Korejanca?

Ljudi, ovaj Korejanac valjda u timu igra levog beka a u reprezentaciji desnog. Ili obrnuto. No, sve jedno.

Taj će kod nas da guli desnog.
Da ne guši Rodića.

Živi bili pa videli….

Edited by The_Big_S
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ovaj Korejanac valjda u timu igra levog beka a u reprezentaciji desnog. Ili obrnuto. No, sve jedno.
Taj će kod nas da guli desnog.
Da ne guši Rodića.
Živi bili pa videli….
Ako bude igrao levog daje 30% plate bratu Rodiću

Sent from my A063 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, The_Big_S said:

Ljudi, ovaj Korejanac valjda u timu igra levog beka a u reprezentaciji desnog. Ili obrnuto. No, sve jedno.

Taj će kod nas da guli desnog.
Da ne guši Rodića.

Živi bili pa videli….

A dje će Kosta da igra?

Link to comment
Share on other sites

Milojevića treba da bude sram. Doveden da nemo posmatra prodaju jedva punoletne dece zarad Terzinih ugrađivanja.

 

Nemaš podršku Vladane.

13 minutes ago, Čočo said:

Korejanac je na poslednja tri meča igrao tri različite pozicije. Igrao je desnog beka, pa levog veznog, pa levog beka. I na svim pozicijama je bio dobar. 

 

Kad si los, jednako si los na svim pozicijama.

 

Korejac koji nije dobacio dalje od svoje lige sa 25 godina... wow.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Milojevića treba da bude sram. Doveden da nemo posmatra prodaju jedva punoletne dece zarad Terzinih ugrađivanja.

 

Nemaš podršku Vladane.

 

Kad si los, jednako si los na svim pozicijama.

 

Korejac koji nije dobacio dalje od svoje lige sa 25 godina... wow.

Korejac koga traži i West Ham, wow. Više očekujem da će kod njih nego kod nas, naravno. Nije u redu davati sud o nekome i podsmevati mu se a da ga nisi ni jednu utakmicu pogledao. Jer da jesi ne bi pisao ovo. Da se ja pitam samo bih Korejce dovodio kod nas. Disciplinovani, tehnički dobri i igrači od zadatka. To što ima 25 i nije izašao iz zemlje ne mora ništa da znači. Naš Hvang je izašao sa 22 i otišao u MLS. Svako ko je standardan u 12 i to ne u nekoj random reprezentaciji i igra dobro je igrač koji ima kvalitet. Zato i ne verujem da će on kod nas. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Guru said:

Balerina o Stameniću:

 

 

:s_w:

Stvarno bi moralo govnjiva motka da mu se slomi od ledja, lik koji nije potrcao u zivotu daje sebi za pravo ovako da pise, dok za Micka koji se nije ni video protiv 3. Ligasa na pripremama nista. 
Bas poludim kad vidim ovako nesto zato i ne citam nase vesti samo prolazim naslove ……

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...