Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

5 minutes ago, Don Dusko said:

 

Pre bih rekao da ide zatvara i cuva rezlutat. Ali to je tesko sa ovakvom kompozicijom tima.

Postavlja se pitanje ima li potrebe za tim na marakani, kada je sve rešeno i kada možeš da igraš rastereceno i za dušu. Na sta ce to ličiti u Evropi ne smem ni da zamislim.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mare80 said:

 

Baš mi je upala u oči ona akcija od pre par minuta, kreću od golmana, sa četiri pasa nam dodjoše ispred gola, sreća pa je centaršut na Ćirkovića bio neprecizan ...

 

 

 

Kazem ja drugi gol Partizanu je nesto sto se ne vidja u igri recimo Zvezde.

Pogledaj tu kontru, milimetarski precizno sve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam ocekivao da cemo danas obezbediti titulu. Zatecen sam danasnjim ishodima meceva. U svakom slucaju cestitke forumaskom delu crveno bele populacije na tituli. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, K.Dot said:

Ja ne mogu više Negića da podnesem. Bukvalno bih pristao da Voša osvoji kup samo njega više da ne vidim. 

Što bre Negića? Baš se uklapa u ove ofkovce šti su preoteli Zvezdu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvang je igrac koji je po renomeu iznad Zvezde, i to ne jer smo mi Zvezda, nego jer su oko njega bedni igraci i igra bednu ligu. Dosao je na sezonu da odigra LS i normalno je bilo da ce da trazi klauzulu, jer je jasno da posle ovog hoce u jacu ligu.

 

Meni to generalno nije problem, a 8 miliona nije mala cifra i kakva-takva je zarada. Veci je problem sto je on prakticno jedini ubod iz proslog letnjeg prelaznog roka. Eto moze i Glazer da se podvede pod to. I kako ti onda da ocekujes da ce za Hvanga da se dovede neka dobra zamena?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
7 hours ago, Markoss said:

Hvang je igrac koji je po renomeu iznad Zvezde, i to ne jer smo mi Zvezda, nego jer su oko njega bedni igraci i igra bednu ligu. Dosao je na sezonu da odigra LS i normalno je bilo da ce da trazi klauzulu, jer je jasno da posle ovog hoce u jacu ligu.

 

Meni to generalno nije problem, a 8 miliona nije mala cifra i kakva-takva je zarada. Veci je problem sto je on prakticno jedini ubod iz proslog letnjeg prelaznog roka. Eto moze i Glazer da se podvede pod to. I kako ti onda da ocekujes da ce za Hvanga da se dovede neka dobra zamena?

Da se nadovežem na tvoj upis koji je stoprocentno tačan,jednom situacijom od juče.

Lopta je kod Glazera,TSC izašao visoko u neki presing (gube 2-1) Glazer daje loptu Korejcu na oko 30ak metara od gola,pritiskaju ga dvojica ,on iz prve onako ispod lakta prosleđuje pas Mijailoviću,i tim potezom ispadaju trojica igrača TSC I rešava presing iz poteza i praktično imamo polu kontru.A brat Mićko dok je primirio,obradio,krenuo ka golu TSC uz 6 dodira već su ga pritisli ušli u remplovanje sa njim i ovaj uz svu muku jedva prosledio loptu mislim nekom na levi bok.

Tad se vidi sa kim dečko igra i koliko puta saigrači upropaste njegov dobar potez.O radijusu kretanja,borbi i posvećenosti pored fudbalskog znanja je suvišno i pisati.Strašan igrač ,koji nije atraktivan ali je suvo zlato za svaku ekipu.

Baš mi je za kratko vreme postao jedan od omiljenih stranaca.

Edited by Zadnji vezni
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, 29.05.1991 said:

 

Ko odlučuje o visini izlazne klauzule? Isključivo klub ili se i igrač tu pita?

 

Ako je isključivo klub onda je zločin postaviti klauzulu na "samo" 8M za Hvanga. Klauzula se postavlja visoko pa ako neko želi da ti "otme" igrača pre isteka ugovora i bez tvoje mogućnosti odbijanja prodaje onda neka to debelo plati. Ukoliko ti igrač nije potreban uvek se može prodati po ceni koja je niža od visine klauzule.

 

Hvang je došao za 5M, ili blizu toga, znalo se da je odličan igrač pa je klauzula od 8M smešna. Ne samo što možemo, a najverovatnije i hoćemo, ostati bez najboljeg igrača posle samo 1 sezone već je klub sebi izbio pare iz džepa. Zvezda nema mogućnost pregovaranja o ceni. Svako ko ponudi 8M može da ga vodi. Zašto bi neko ponudio i Euro više.

 Bilo je priče da ne bi potpisao bez toga tako da se verovatno i njegov agent pitao oko toga a ne samo mi

Link to comment
Share on other sites

Hvang povučen iskustvom iz Olimpijakosa je postavio svoje uslove za odlazak. Zato je i tu ta klauzula. Olimpijakos prošle godine nije hteo da ga pusti i proda za 10 miliona i da ode u klub u koji je i sam Hvang hteo, zato sad ima klauzulu i može da ode kad god poželi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pošto smo obezbedili titulu, voleo bih da u poslednja 4 kola damo priliku klincima. 

Da vidimo u prvoj postavi Sremcevica, Radojevica, Mimovica, Maksimovica, Knezevica,Šljivica i bracu Mituljkic

Link to comment
Share on other sites

1 jak tekst

 

Quote

Drugi su pak morali da zabodu kramp u teren i preoru ga, na hiljade puta, da bi tek poneko u masi video što je većini promaklo i uzviknuo: Hej, pa ovaj je odista dobar!

E, baš takav je Milan Rodić. Poslednjih godina često na meti kritika, vrlo često i neosnovanih kritika, jedan je od onih koji je na vreme shvatio kuda treba da ide i koji jednostavno – ide. Glavom kroz zid ako treba, pa dokle se može. On će da kopa i dalje, dok ne lipše.

 

Uz sve ostalo, ima taj jedan mali problem sto Roda lipše u 3. minutu utakmice

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...