Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ništa novo od Terzića. Od Barselone i 5m do Verone i 1.3m. Svakako sam zadovoljan prodajom. Baš mi je bilo mučno gledati ga. Ima potencijal ali iz nekog razloga od kada je došao samo stagnira i regresira. Kakva rasprodaja lebac ti poljubim. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Čočo said:

Ništa novo od Terzića. Od Barselone i 5m do Verone i 1.3m. Svakako sam zadovoljan prodajom. Baš mi je bilo mučno gledati ga. Ima potencijal ali iz nekog razloga od kada je došao samo stagnira i regresira. Kakva rasprodaja lebac ti poljubim. 

Moraju sad da rasprodaju jer ako ne uzmu titulu na leto ce biti kasno. 

Link to comment
Share on other sites

Za Mitrovića da je neko nudio 5.miliona,prihvatili bi,plus bi ga Terza i Mrkela odvezli na promociju.

Momak koji nije nimalo napredovao otkad je došao,uvek se znalo šta će pokušavati.

Meni lično se nije svidjalo kod njegove igre je to što je konstantno gledao glavom u travu,nije umeo da je podigne i da odigra nešto rezonski.

Davao je znake života tokom letnjih priprema kod Bahara,čim su krenule zvanične utakmice,stao je potpuno.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Od svih prodaja iskreno Mitrović je najmanje loša. Ne zbog para već što smo ga uvalili klubu iz Serije A. Stvarno ga je bilo mučno gledati i plašio sam se iskreno da neće otići nikad i da će postati novi gardista. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Ništa novo od Terzića. Od Barselone i 5m do Verone i 1.3m. Svakako sam zadovoljan prodajom. Baš mi je bilo mučno gledati ga. Ima potencijal ali iz nekog razloga od kada je došao samo stagnira i regresira. Kakva rasprodaja lebac ti poljubim. 

 

Ta priča sa Barselonom koju je Mitrovićev menadžer zajedno sa Terzićem puštao kod Mozzart buregdžija je verovatno najsramotniji pokušaj nekog marketinga fudbalera. Mitrović nije toliko loš igrač koliko je loše izgledao poslednjih godinu dana, ali mislim da je njemu budućnost kao neki wingback u ekipi koja od njega ne očekuje mnogo defanzivno. Verona je tako koristila Lazovića, kao dešnjaka po levoj strani, ali već neko vreme ne igraju u tom sistemu. Inače su verovatno najslabija ekipa u Seriji A, ali svakako okej transfer za samog igrača. Još je mlad i ima fizikalija, na to je i izburgijao ovaj transfer.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

A i italijanska liga nije kao sto je nekada bila, daleko je to od visokog nivoa. Pogotovo ove ekipe u donjoj polovini tabele su ocaj. Sta reci kad jedan Nikola Krstovic koji ne zna da vodi loptu igra prvu postavu za Lecce.

 

Ne bih baš olako sudio na osnovu iskustava jednog igrača, meni je Krstović užasno antipatičan lik (facijalno, a tek nakon onog ponašanja u finalu kupa), mislio sam da je nikakav igrač ali ipak nije mnogo igrao ovde plus nekada se poklope okolnosti, poput Čupi Motingu, onom Sikimiću vašem napadaču, razna drveta su dobacivala daleko više nego što im je talenat davao. Imam soft spot za Seriju A, drugi rang je baš kompetitivan i taktički zajeban, ekipe koje izbore promociju možda nemaju mnogo love i kvaliteta ali uglavnom su poprilično namazani i zategnuti.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

A Milun, Falko i Ado? Voze li taksi ili treniraju...

Kako smo odvratan klub postali.

Ado je pre neki dan preležao malariju,spominjao se Radnički Niš da ga hoće na pozajmicu.

Bila je priča da je sa Falkom raskinut ugovor sad u januaru,ali nigde ništa zvanično.Svakako će trčkarati na pomoćnim terenima do leta.

Milunoviću ističe ugovor na leto,bila je priča da završava karijeru,ali ko to zna.Ne bi me iznenadilo da bude i naredne sezone ovde,pogotovo što je Milojević trener.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, CuaTheTime said:

Jel istina  za Korejanca?

Podelio danas Hugo Almeida sliku sa Marinom. On igra prijateljsku utakmicu u Dohi, dok je Marin tu jer je tamo prvenstvo Azije. Sad da li je tu da završi transfer ili da se dodatno pregovara ne znam. 
Sto se Ada tiče on je već u Nisu, to je sve zvanicno. Falko je i zvanično raskinuo ugovor ove zime, rekao to za italijanske medije. Milun realno gledano može samo da igra u Lucanima sledeće sezone, ali i ja se plašim da ćemo produžiti ugovor. Nadam se da mu nije više ni do treninga kao kod Krsticica i da će da završi karijeru ovog leta.
@Bobby Shurda To je zabranjeno i prekršaj finansijskog fer pleja. Kad timovi imaju istog vlasnika, obestecenje mora da bude priblizan pravoj vrednosti igrača.

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

Podelio danas Hugo Almeida sliku sa Marinom. On igra prijateljsku utakmicu u Dohi, dok je Marin tu jer je tamo prvenstvo Azije. Sad da li je tu da završi transfer ili da se dodatno pregovara ne znam. 
Sto se Ada tiče on je već u Nisu, to je sve zvanicno. Falko je i zvanično raskinuo ugovor ove zime, rekao to za italijanske medije. Milun realno gledano može samo da igra u Lucanima sledeće sezone, ali i ja se plašim da ćemo produžiti ugovor. Nadam se da mu nije više ni do treninga kao kod Krsticica i da će da završi karijeru ovog leta.
[mention=544]Bobby Shurda[/mention] To je zabranjeno i prekršaj finansijskog fer pleja. Kad timovi imaju istog vlasnika, obestecenje mora da bude priblizan pravoj vrednosti igrača.
O večiti Falko raskinuo ugovor! Pa to je prva dobra vest posle duže vremena.

Sent from my A063 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nele said:

Letos smo bar igrali na pripremama 

 

Bice ovo preduga polusezona

Krvare oči ali Bože moj. Na to smo bili osuđeni vraćanjem Milojevića. Šerif je barem pokazao na pripremama ne samo golovima nego i zalaganjem i svim,, prljavim poslovima" u napadu da može biti koristan. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...