Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

22 hours ago, Markoss said:

Mitrovica posavetovati, jer ako ce ostati krilo, on ce za par godina da se vrati u SL i to u neki Radnik. Decko moze u danasnjem fudbalu samo kao bek da prodje. 

 

Nema šta ko njega da savetuje. Potrebno je savetovati naše trenere. Momak je daleko od top krilnog napadaca, ima brzinu, ume pravilinijski da sparta, ima odredjen napadacki repertoar koji je za beka vise nego dobar. Ostaje samo da radi na defanzivi. Potencijalno odličan ofanzivni desni bek. Apsolutno ništa drugo ne moze da igra. Bahar to nije prepoznao vec ga je maltretirao na kontra strani, a znajuci Miloja, pre ce Milun igrati desnog beka nego Mitrović. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Константин said:


Вау супер разрађено. Малецки ти и јеси за филмова, додуше цртаних можда и прије Спилберговских.

Malecki..🤣

Ok Babunski, sve je namesteno. Rodicu i Terzicu svaka cast na scenariju,nisu imali pametniji nacin da uzmu lovu nego preko namestanja derbija hahahaha, ovaj igrao 5 godina u rusijini 8 u nasem klubu,ovaj odradio 200 zlatiborskih Vidica i u derbiju su smicalice dogovorene.  Respect za "drevne mudrace"

Link to comment
Share on other sites

Quote

Postoji interesovanje za Jovana Mijatovića. Postoji cena, odnosno novac, ispod kojeg nećemo da idemo. Postoji i šansa da ostane u Crvenoj zvezdi. Tržište će odlučiti”, rekao je za televiziju Arena Zvezdan Terzić.


Све постоји, једино не постоји шанса да испуни обећање.

Туга у шта су олоши претворили фк и кк.

Link to comment
Share on other sites

Kao što sam nagovestio, ko ne može da ima normalan dijalog, neće ga ni imati prilike da nastavi. samo da još jednom napomenem da će biti nulta tolerancija za vređanje i teorije zavere u koje se uključuju drugi forumaši. Nadam se da smo završili sa banovima, slwdeći će biti neuporedivo stroži.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, K.Dot said:

Koliko su mi ogadili klub, bukvalno me nijedna vest ne zanima, nijednu pripremnu nisam ni pogledao. Svaka im čast. 

Ja iskreno ne pamtim kad sam pogledao neku utakmicu a da nije LŠ/LE ili derbi. Išao sam protiv Spartaka da gledam 2020 ili 21 i proslavu titule prošle godine i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

''Da li pregovaramo sa ruskim klubom u vezi sa Bukarijem? Imali smo ponudu iz Premijer lige Rusije, ali Bukari sada ne može da napusti klub. Potreban nam je da pomogne klubu da osvojimo titulu'', izjavio je Terzić.

 

Ode Bukari

Link to comment
Share on other sites

Rodojevic je na ovim pripremama imao više upotrebljivih lopti nego umorni rodic za 5 godina. Pošto je popularni roda postedjen "napora" na ovim pripremana ( privilegovan), uspeo je da se ponovo povredi i tih 15 min sto je igrao. Ali uopste ne sumnjam da ce biti starter kada prvenstvo počne, standardno spreman za 22 minuta.

 

  Jedan od najiritantnijih igrača za mene u poslednjih nekoliko godina. Naravno konkurencija je žestoka u vidu popularnog Gobelje,  vujadina,ali rodic drzi ubedljivo prvo mesto.

Edited by No name
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Endijaj, duga kosa, vezana u rep - Kina i Turska rešetao mreže. 

Endijaj, kratka kosa- Zvezda, ne zna kojom nogom šutira. 

Endijaj, duga kosa, vezana u rep - Zvezda, daje gol. 

Slučajnost? Ne bih rekao. 😂

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Meni se doslovno povraća na pomen Rodića. A uopšte nije moralo biti tako, bio dečko vrlo korektan bek jedno vreme i važan deo velikih uspeha. Međutim, nije prepoznat momenat za plaketu ili selidbu na kraj klupe i sad evo agoniji nema kraja.

Link to comment
Share on other sites

Namece se Radojevic stvarno. I ja sam prijatno iznenadjen. Mislim da ce biti prvi levi bek na prolece, a Rodic po potrebi da uleti. 

 

Za Sljivica sam pisao i jesenas da ce na prolece da eksplodira. Trebalo mu je malo rutine, nije igrao godinu dana skoro. Top talenat, nista manji od Mijatovica npr. 

Edited by Markoss
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice, meni bi bio standardni vezni red na prolece Stamenic, Hvang i Sljivic, tako da nam uopste ni ne treba Ivanic. Ali opet prica da smo stvarno imali ponudu od 6 miliona i da smo to jos i odbili je pouzdana kao prica da Mijatovic i Nedeljkovic nisu na prodaji. Radojevic je stvarno pozitivno iznenadjenje, ali sa druge strane opet svaka cast Nedjicu. Svako ko prodje njegov program izgleda kao solidan fudbaler. Radojevic i Nedeljkovic izgledaju kao moderni bekovi, Maksimovic i Slijvic kao moderni vezni igraci i Mijatovic kao moderan spic. Nebo i zemlja kad se uporedu ranije kad su nam Djurovski, Kokovic i slicni pripremali mlade igrace za prvi tim Zvezde. Generalno je trenerski napredak Nedjica kroz kadete, omladince i Graficar redak slucaj gde izgledamo kao ozbiljlan klub. Iako cisto sumnjam da je to rezultat neke jasne strategije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da ce Miloje pre dati šansu Šljivicu u odnosu na Ivanica.

 

Bio bih zadovoljan da isturi Radojevica kao startera, a Šljivica i Lucica sa klupe da im se ukazuje sansa.

 

Vladan nije bio poznat sa pruzanjem sansi mladim igracima u prvom mandatu, ne verujem da ce i sad kad treba da se juri titula.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Milko Miller said:

Sto se mene tice, meni bi bio standardni vezni red na prolece Stamenic, Hvang i Sljivic, tako da nam uopste ni ne treba Ivanic. Ali opet prica da smo stvarno imali ponudu od 6 miliona i da smo to jos i odbili je pouzdana kao prica da Mijatovic i Nedeljkovic nisu na prodaji. Radojevic je stvarno pozitivno iznenadjenje, ali sa druge strane opet svaka cast Nedjicu. Svako ko prodje njegov program izgleda kao solidan fudbaler. Radojevic i Nedeljkovic izgledaju kao moderni bekovi, Maksimovic i Slijvic kao moderni vezni igraci i Mijatovic kao moderan spic. Nebo i zemlja kad se uporedu ranije kad su nam Djurovski, Kokovic i slicni pripremali mlade igrace za prvi tim Zvezde. Generalno je trenerski napredak Nedjica kroz kadete, omladince i Graficar redak slucaj gde izgledamo kao ozbiljlan klub. Iako cisto sumnjam da je to rezultat neke jasne strategije.

Nisam siguran koliko Stamenic moze adekvatno da odgovori zadatku.

Skoro celu polusezonu je odigrao ocajno, prvo je u nekoliko utakmica bio zamenjen u toku igre, da bi kasnije bio prebačen na klupu.

Danas je usao u igru, i odmah crveni karton.Nekoliko ostrih startova, povlačenja, i na kraju crveni. Kao da nije glavom prisutan ovde. 

Link to comment
Share on other sites

On 1/28/2024 at 6:13 PM, Markoss said:

Namece se Radojevic stvarno. I ja sam prijatno iznenadjen. Mislim da ce biti prvi levi bek na prolece, a Rodic po potrebi da uleti. 

 

Za Sljivica sam pisao i jesenas da ce na prolece da eksplodira. Trebalo mu je malo rutine, nije igrao godinu dana skoro. Top talenat, nista manji od Mijatovica npr. 

Iz tvojih usta u Milojeve uši. Međutim, miriše mi na to da se i Radojević i Šljivić neće naigrati fudbala kod Milojevića u zvaničnim utakmicama, i daj Bože da grešim. 

Ako mi se nešto kod Miloja nije sviđalo u proteklom mandatu je što je veoma slabo davao šansu mladim fudbalerima, ali da budemo optimisti i da kažemo da će se to promeniti.

Moj neki osećaj je da će se Endiaj nadavati golova na proleće, iako sam i dalje mišljenja da je užasan fudbaler.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...