Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

7 minutes ago, СтелаРоса said:

Ovo bi recimo mogla biti dobra osnova za nadogradnju. Dovedes na zimu jos sta ti fali i spremas se za novi pokusaj u LS. Mi jesmo ulozili nesto vise novca u tim ove sezone, ali je to i dalje mizerno na nivou LS i ne mozes ocekivati instant rezultat u ovom takmicenju. Medjutim jasno je da od nadogradnje nema nista. U ovom momentu niko nikome ne veruje u klubu, niti mi verujemo u Terzica ili Bahara. Jednostavno, klub nam nije zdrav. Ali ce nazalost samo trener da najebe, sve ostalo ce ostati isto.

 

Sa ovim se slažem, ali će sad najglasniji biti oni koji će pričati o preplaćenim igračima i nikad gorem timu i onda će se krenuti uobičajeno populistički.

Link to comment
Share on other sites

Epilog LS je jedan jedva izboren remi protiv ispod prosecnog YB i to kuci u 90 min, sve ukupno je primljeno za sada 12 komada, Siti moze da umuva jos nekoliko, da se predje 15 komada. 

 

1 poen od 18 mogucih, ovo smo mogli da ostvarimo sa lanjskim timom, sve sa Milunovicem, Gobeljardom i Srnicem, bar bi tim timska hemija bila na top nivou. 

Bacene pare, umesto da su ih poklonili u humanitarne svrhe. 

 

I moram da kazem da koliko da mi je krivo za klub kao klub ( fudbaleri su prolazni, njima je ovo samo usputna stanica ) toliko me bas briga za secikese iz uprave koji lizu prste dok pretacu med, svih ovih sezona, za ovaj profesionalni neuspeh uprave iTerzica, koji je odbojan lik sam po sebi, nadobudan, bahat, pa cak i nekad drzak, lice sa poternice koje je opstajalo i opstaje u klubu samo jer nema konkurenciju u ovoj ligi. 

 

Koliko on pojma NEMA, videlo se ove polusezone. Nesto slicno kao i Covic, samo sto je Covic MNOGO mutniji i sposobniji lik van terena, Terzci je obicna secikesa , sitna riba u odnosu na Covica. 

 

Zajedinicko im je da POJMA nemaju o svom poslu. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, berti said:

Sipkasi umesto da jos veceras najure ove skotove, oni planiraju kako da se obracunaju sa ovim mamlazima iz Rima. Vec se pravi strategija

U to budi siguran

Pazi da ti oni ne dignu glas, i u FK i u KK, ni Baharu nece dati taj famozni crveni karton dok Madjija ne namigne

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Da li će sa zapada konačno čuti,,Uprava napolje"? 

I sta ce se brate promeniti i da ode uprava napolje? Ja Terzica ne podnosim i hocu da ode samo zato sto ga ne mogu ni gledati ni slusati, ali sta onda? Da nece doci Vidic? Jugovic? Dobicemo nekog novog lopova kojeg postavi drzava i to je to.

 

Jel to znaci da treba Terzic da ostane? Ne znaci. Ali ja nemam snage vise da se nerviram sto nas takvi ljudi vode, jer ne vidim svetlo na kraju tunela.

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Što se igrača tile najviše primedbi ide na račun Ivanića, duplo golo, ništa nije dobro uradio večeras. Šerif nije centarfor tu nema "bože pomozi" odbrana iako je primila dva gola nije razočarala čak ni Rodić koji je uspeo da izdrži 90 minuta na terenu. Srednji red dosta pogubljen ali najvše zaslugom ofanizvnih igrača koji ne prate svoje igrače i onda ovi iskoriste višak, pogotovo što dobro trče. Bukari jeste najbolji u našem napadu ali tu je sva tragedija ove ekipe da je on najbolji a me zna da se sam ušeta u gol sa loptom. Mijat je još mlad opraštam mu na neiskustvo mada ono glavom je bilo zbog kasne reakcije a to se ne sme desiti gol igraču. Lučić može da bude u prvih 18 to mumje plafon. Kraso možda zna fudbal ali voljni momenat minus. Kad se sve sabere nismo za Evropu i zasluženo ostajemo da dominiramo u Surdulici i Ivanjici. I samo da zamolim "brata" Katai Saleta da ode kao gospodin iz fudbala, ovo je baš poniženje na šta liči na terenu. Trener Bahar jednostavno ovde nije imao ni promil šanse da nešto pokaže, pogrešan klub je izabrao pa neka se i on uči na greškama.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Jedino dobro što je klub/Bahar uradili ove sezone je teranje gardista i vojnika kluba.

Razjebavanje tog dela ekipe je jedina pozitiva trenera.

 

Sve posle toga,taktike,lutanje,menjanje formacija ,igrača kao na traci.Jedno uigravaš na pripremama drugo igraš

na takmičarskim utakmicama.Ulaziš u sezonu bez bekova,prodaješ najboljeg štopera,dovodiš upitan kvalitet.

Dovođenje ovog mučenika sa brojem 9 na leđima na kraju prelaznog roka za ozbiljnu kintu je vrhunac.

 

Kad se sve to sabere,nismo ni zaslužili više od ovog što gledmo i što proživljavamo.Čak nekad pomislim da je Cokna trenerski

mag  i taktičar za ovog Izraelca.Samo što je Cokna čitaš cedulja pa se i njegovog znanje potre zbog toga.

 

Takođe @markos reče da ima neki "stručnjak" izraelski u stafu za prekide.To je jedano vrhunsko saznanje da ne zna čovek

da li da plače ili da se grohotom smeje?

 

I kad tako neke stvari saznaš,vidiš,pratiš iz nedelje u nedelju zakljućiš da je karma jebena stvar,da nju ne možeš da izvaćariš i da 

je obmaniš.Jajarimo,pilićarimo,kurčimo se,busamo u prsa,bučemo,vičemo,ponižavamo,vazdižemo....i na kraju popušimo !

Politika lažnog Dr. Terze nas je opet udaljila od neke stepenice iznad za koju nas je lagao da smo spremni i da je zaslužujemo.

Da li će "investitori" pustiti glas i dati neki karton upravi na čelu sa pomenutim?Da li će ispoljiti svoje nezadovoljstvo ovim

što gledamo i doživljavamo?Odavno je bilo vreme,ali ne za karton Baharu(kojeg itekako zaslužuje)nego upravi koja će kad ode

ostaviti milionske dugove za koje nismo ni svesni.

 

 

 

Terziću marš iz Zvezde!

Edited by Zadnji vezni
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Poslije odgledane vecine meceva Zvezde u LP ove godine, sve su prilike da je ovaj tim zalutao na ovaj nivo takmicenja. Glazer, Hwang i Bukari su igraci za ovog nivoa, ostalo maksimalno upitno. Ni YB nije neki aman kvalitet al su takticki dosta pismenija ekipa.

Glazer je krš golman. Neznalica koja nekad nesto odbrani na reflekse i motoričnost.

 

Ja bih ga precrtao posle onog gola primljenog protiv Lajpciga, kad mu ga zavuko Simmons.

Nis dugo video gol koji bolje opisuje da li je neko talentovan i dobar golman kao onaj. Ono postavnjanje, pozicioniranje i rad nogu

po gol linijo nije ni za JSL Superligu.

 

 

Meni su uska grla u ovom timu pre svega bekovi i srednji red u vidu Mijailovica i Stamenica. Likovi beže od lopte. Nije ni figurativno. Krecu se bez lopte tako da da smanje mogucnost da im saigrac doda njima loptu.

 

Šerif nije loš fudbaler. On da ima bolju rutinu prilikom finishinga on bi igrao za neki Crystal Palace, West Ham i sl.

 

Link to comment
Share on other sites

Лопурде се опет и ове године надале некој срећи. Тако да је и карма да у ери највећих буџета икада нема ни мм напријед у Европи. У КК Кешељи, Радуљице и Кузмићи а у ФК осим Срнића, Гобељића, сада Родића се тале и за стране играче. Овај Ендиаје има трогодишњи уговор:classic_laugh:

Наравно за најверније ће бити криви играчи и тренер а Терза и Човић ће и даље пајсати:Hail:

Припремите се за повратак стручњака који је 8.у кипарској лиги и епску трку са Дуљајем у суперлиги, на Европу заборавите. 
 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

I sta ce se brate promeniti i da ode uprava napolje? Ja Terzica ne podnosim i hocu da ode samo zato sto ga ne mogu ni gledati ni slusati, ali sta onda? Da nece doci Vidic? Jugovic? Dobicemo nekog novog lopova kojeg postavi drzava i to je to.

 

Jel to znaci da treba Terzic da ostane? Ne znaci. Ali ja nemam snage vise da se nerviram sto nas takvi ljudi vode, jer ne vidim svetlo na kraju tunela.

Da dodje neko ko će da krade, ko će imati kraći jezik i veću fudbalsku pamet. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, СтелаРоса said:

I sta ce se brate promeniti i da ode uprava napolje? Ja Terzica ne podnosim i hocu da ode samo zato sto ga ne mogu ni gledati ni slusati, ali sta onda? Da nece doci Vidic? Jugovic? Dobicemo nekog novog lopova kojeg postavi drzava i to je to.

 

Jel to znaci da treba Terzic da ostane? Ne znaci. Ali ja nemam snage vise da se nerviram sto nas takvi ljudi vode, jer ne vidim svetlo na kraju tunela.

Spreman Vulin ceka kao zapeta puska jos ovo mu je ostalo da proba. Najveca zalost je sto ga jedino takav neki bot moze zamjeniti..

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BattleBender said:

Glazer je krš golman. Neznalica koja nekad nesto odbrani na reflekse i motoričnost.

 

Ja bih ga precrtao posle onog gola primljenog protiv Lajpciga, kad mu ga zavuko Simmons.

Nis dugo video gol koji bolje opisuje da li je neko talentovan i dobar golman kao onaj. Ono postavnjanje, pozicioniranje i rad nogu

po gol linijo nije ni za JSL Superligu.

 

 

Meni su uska grla u ovom timu pre svega bekovi i srednji red u vidu Mijailovica i Stamenica. Likovi beže od lopte. Nije ni figurativno. Krecu se bez lopte tako da da smanje mogucnost da im saigrac doda njima loptu.

 

Šerif nije loš fudbaler. On da ima bolju rutinu prilikom finishinga on bi igrao za neki Crystal Palace, West Ham i sl.

 


Pa nije sigurno golman za najvisi nivo klubova il onaj ispod al je u LP bio sasvim korektan. Zvezdu je spasio bar 2 ozbiljna trpanja. Puno je veci problem sto su veznjaci sem Hwanga i bekovi bukvalno cirkus za ozbiljan fudbal. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

To mi najvise smeta, isto kao i KK sekciji, ne mogu jednostavno da se spojim sa ovim timom nikako. Odvratan tim za gledanje, mozda oni i hoce uspeh, ali to se na terenu ne vidi, previse je utakmica i tih "detalja" na terenu gde upiru prstom jednu u druge, sire ruke, ne trce dovoljno kad treba itd itd 

 

Tacno da ti bude muka od ovog tima. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Glazer nije vrhunski golman ali nije ni krs.

 

Istini za volju primio je neke krs golove ali kad se pogleda statistika na nas gol do sada je upuceno preko 120 suteva, mislim da smo rekorderi po tome a kad je golman pod konstantnim pritiskom desavaju se i greske.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nunilo said:

Glazer nije vrhunski golman ali nije ni krs.

 

Istini za volju primio je neke krs golove ali kad se pogleda statistika na nas gol do sada je upuceno preko 120 suteva, mislim da smo rekorderi po tome a kad je golman pod konstantnim pritiskom desavaju se i greske.

Bolji je od trenutnog Borjana, lošiji od prajm Borjana. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ljubitelj baklave said:

Mozda bi Borjan spasavao one suteve sto je on branio. 

 

Glazer je primio krsh gol protiv Sitija i to za 2 1 i sjebao momentum citavo tima. 

Protiv Lajpziga je primio u BG dva gola koje je mogao da brani. Prvi gol jer je nizak i mali raspon ruku, drugi gol u svoj ugao. 

 

Da smo doveli Bufaon iz prajma pa da shvatim da hocemo zamenu, a uprava je oterala kapitena tima i nekog ko je svih ovih sezona DRZAO svlacionicu i bio lider tim, mozete da ga ne volite, da je ovakav ili onakav, ali ovaj tim je PIHTIJA obicna, mekusci, bez lidera. 

 

 

Naporan si sa tim glorifikovanjem domaćih igrača. U ovom timu u mekuštvu prednjače upravo oni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...