Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

7 hours ago, Markoss said:

 

Hocemo mi, al nece Vojvodina. Pogotovo nakon sto su se ovi nasi popickarali s njima, jer nismo dinara uplatili za Kabica jos uvek. 

 

Avdic iz omladinaca koji je 2007. je vrhunski potencijal na levom beku i nadam se da necemo i to usrati. 

Jebeni Kabic. Od velikog talenta do igraca koji ne ulazi. 

Link to comment
Share on other sites

Za večeras kao i uvek, navijački postoji nada ali bez realnog pokrića jer mi još nismo pobedili ni u jednoj utakmici od značaja ove sezone. Jedino što je približno tome je pobeda sad u Novom Sadu jer je bila pod moranjem. Danas za pobedu nam treba da izgledamo na terenu kako do sada ni jednom nismo izgledali. Zato navijački verujem, realno daj da se ne zajebavamo. Nerešeno i da se šutiramo u dupe. 

Link to comment
Share on other sites

Ok da vi pretpostavljate sastave ali niko ne zna tacan do sat vremena pred utakmicu mogu da pisu mediji sta hoce isto pretpostavljaju kao i mi ovde.

 

Kangu nikako ne bi voleo pogotovo ne sa ulogom koju je imao protiv Vose, skupo njegova nonsalancija moze da nas kosta pogotovo u utakmicama gde stojimo ravnopravno sa protivnikom na terenu.
Stamenic, Hwang i Ivanic u sredini a levo bi bio idealan Olajinka ako se oporavio, video sam neku sliku gde trenira. Cak bi mozda probao i sa Mijatom ako ovaj nije spreman pa u drugom neka udje Lucic da na svezinu proba nesto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aha, trener Vojvodine se nije žalio na suđenje, nego na ponašanje naših igrača. Zaista nisam gledao drugo, ali ako je zaista tako, onda sramota

 

Quote

Generalno mi smo izgubili utakmicu jer smo pravili greške koje nismo smeli da napravimo. Dva puta smo mogli bolje da reagujemo, ali meni prija što je ekipa do kraja insistirala na igri na pobedu. Njihova jedina briga bila je ko će više da se valja. Meni je žao što moram na ovaj način da pričam, ali to se desilo. Ja im od sveg srca želim da u utorak naprave dobar rezultat za dobrobit srpskog fudbala i da prođu dalje. Isto tako mislim da su neke stvari fundamentalne što ne možemo nikog da dobijemo u Evropi. Mene bi lično bilo sramota da tražim te neke stvari od svog tima, pogotovo ako ovo treba da bude derbi", rekao je on.

 

Elem, zaista prvi put nemam nikakva očekivanja. Biće šta bude.

Na neki način, gledajući igre u prvenstvu, možda je bolje da sada ispadnemo i da jurimo Partizan.

Ovako možemo da ostanemo praznih šaka i tamo i vamo 😆.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Nele said:

Ok da vi pretpostavljate sastave ali niko ne zna tacan do sat vremena pred utakmicu mogu da pisu mediji sta hoce isto pretpostavljaju kao i mi ovde.

 

Kangu nikako ne bi voleo pogotovo ne sa ulogom koju je imao protiv Vose, skupo njegova nonsalancija moze da nas kosta pogotovo u utakmicama gde stojimo ravnopravno sa protivnikom na terenu.
Stamenic, Hwang i Ivanic u sredini a levo bi bio idealan Olajinka ako se oporavio, video sam neku sliku gde trenira. Cak bi mozda probao i sa Mijatom ako ovaj nije spreman pa u drugom neka udje Lucic da na svezinu proba nesto.

Mladi igrači su najbolje partije pruzali kada udju sa klupe, tu pre svega mislim na Lucica, i Mijatovica. U Lajpcigu su preokrenuli igru svojim ulaskom. Postigli smo gol, pogodili stativu i bili u igri.

 

                 Šerif

Ivanic       Kraso        Bukari

    Stamenic       Hvan

Rodic Dragovic Djiga Nedeljkovic 

 

Mislim da je ovo nesto najbolje sto imamo. 

Posto je Bahar na klupi, mozemo ocekivati neocekivano.  Vrlo je moguce da dodatno istumba i onako istumbani sastav. 

Imam nadu kao svaki navijac, ali realnost je drugacija. Od pocetka jajarimo igramo kao preko one stvari i sad kao treba da se nesto odjednom promeni pa mi zaličimo na tim.Važi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Aha, trener Vojvodine se nije žalio na suđenje, nego na ponašanje naših igrača. Zaista nisam gledao drugo, ali ako je zaista tako, onda sramota

 

 

Elem, zaista prvi put nemam nikakva očekivanja. Biće šta bude.

Na neki način, gledajući igre u prvenstvu, možda je bolje da sada ispadnemo i da jurimo Partizan.

Ovako možemo da ostanemo praznih šaka i tamo i vamo 😆.

Hahhahahahahhahah sta prica covek jebote, kako ga nije sramota. Ne znam na koje valjanje misli, kada je njegov igrac otvorenim djonom uklizao po stopalu Ivanica, ili kada je njegov drugi igrac laktom namerno udario u stomak Mijailovica? Oba poteza su za crveni karton.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Puno sreće i hrabrosti večeras svima.

Od Bahara,celog stručnog štaba,nas navijača,pa do igračana terenu.Jer samo hrabro i odlučno možemo do pozitivnog rezultata.

Ako uđemo bez kičme,stava i igranja na "nulu" možemo se pozdraviti sa Evropom.

 

 

Kad već neko pomenu Kabića u upisima iznad,zna li se šta je sa tim momkom pa ne dobija ni minut?

Ovde smo čitali hvalospeve i dobre kritike za njega,a od njega ni traga ni glasa,što se terena tiče.

Šta je po sredi?

Edited by Zadnji vezni
Link to comment
Share on other sites

Glazer, Nedeljković, Djiga, Dragović, Rodić, Mijailović, Stamenić, Hwang, Ivanić, Bukari, Ndiaye. 

 

Po svemu sudeći, ovo je 11 za danas. Ostaje da se vidi da li je 4-3-3 klasika ili romb u sredini.

 

SuZjCThL_o.png 1nOWRnwg_o.png

 

Jedina želja mi je bila da ne igra Kanga, tako da sam zadovoljan. Nek nam je sa srećom, trebaće nam...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne vidim svrhu igranja Mićka ali valjda su uspeli i Bahara da ubede srpski poznavoci fudbala da je "osigurač" najbitnija stvar u fudbalu.

Ja da odlučujem Ivanić bio išao na poziciju iza napadača a Lučić po levoj strani, kad budu umorni tu su Mijatović, Kangwa pa i Mitrović da ih odmene

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, fradler said:

Glazer, Nedeljković, Djiga, Dragović, Rodić, Mijailović, Stamenić, Hwang, Ivanić, Bukari, Ndiaye. 

 

Po svemu sudeći, ovo je 11 za danas. Ostaje da se vidi da li je 4-3-3 klasika ili romb u sredini.

 

SuZjCThL_o.png 1nOWRnwg_o.png

 

Jedina želja mi je bila da ne igra Kanga, tako da sam zadovoljan. Nek nam je sa srećom, trebaće nam...

Ova druga opcija je bolja po meni. 

Nemamo dovoljno brze bekove i imaćemo opet veliki razmak između linija. Videćemo.

Link to comment
Share on other sites

Na osnovu do sada viđenog je prilično očigledno da Hwang i Stamenić ne mogu da drže sredinu na ovom nivou, tako da po meni ima logike ubaciti Mićka u 11 kao jedinog defanzivnog veznog kojeg imamo. Verujem da ce onda Nedeljković i npr. Stamenić dobiti veću slobodu da idu napred, Rodić će verovatno ostajati pozadi sa Dragovićem i Djigom. Generalno mislim da za LŠ i nemamo bolju opciju od ovoga (nažalost), prizivanje lenjog i tromog Krasoa mi je neozbiljno, to može biti opcija za našu ligu, ne i za Evropu.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Omladinci gube od YB 2:0. Jos jedan pokazatelj da je Milijas 0 od trenera, sto je bilo jasno i u prvoj utakmici protiv Sitija kada smo sa netalentovanim Nedeljkovicem i Mijatovicem koji su po kvalitetu medju prvih 11 seniroskog tima, i sa netalentovanim Sljivicem i Maksimovicem koje traze Fiorentina i Borusija, uspeli da delujemo kao raspustena banda na terenu.

 

Uz to je po direktivi sklonio dva igraca koji po kvalitetu imaju mesto u 11, ali avaj. 

 

U svakom slucaju, jedan sjajan pokazatelj koliko se uzasno radi u skoli. 

 

Nadam se da ce i tu da bude napravljen rez u januaru, a ne da imamo igrace koji po dve godine zaredom igraju omladinsku ligu, a s klupe ih vodi neko ko ni ne zeli da bude trener. 

Edited by Markoss
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Guru said:

Na osnovu do sada viđenog je prilično očigledno da Hwang i Stamenić ne mogu da drže sredinu na ovom nivou, tako da po meni ima logike ubaciti Mićka u 11 kao jedinog defanzivnog veznog kojeg imamo. Verujem da ce onda Nedeljković i npr. Stamenić dobiti veću slobodu da idu napred, Rodić će verovatno ostajati pozadi sa Dragovićem i Djigom. Generalno mislim da za LŠ i nemamo bolju opciju od ovoga (nažalost), prizivanje lenjog i tromog Krasoa mi je neozbiljno, to može biti opcija za našu ligu, ne i za Evropu.


Slažem se da je ovo vrv najjači sastav trenutno, ali s druge strane, taj isti Kraso je izmislio ni iz čega pas za 2:2 u Beogradu, tako da se nadam da će dobiti šansu u drugom.

Link to comment
Share on other sites

Kraso ne bi bio trom i spor da igra na spicu. Ovako kad igra desno, sto mu nije pozicija, naravno da je trom. Ili kad igra na osmici za koju nema brzinu. Decko zna fudbala vise od vecine u ekipi, ume da zadrzi loptu, da odigra, i u teoriji bi mogao da prihvata duge lopte i izbacuje Bukarija desno 100x bolje od svih drugih spiceva.

 

Ali igrace nam rvac Serif Nurmagomedov, jbg.

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

Na osnovu do sada viđenog je prilično očigledno da Hwang i Stamenić ne mogu da drže sredinu na ovom nivou, tako da po meni ima logike ubaciti Mićka u 11 kao jedinog defanzivnog veznog kojeg imamo. Verujem da ce onda Nedeljković i npr. Stamenić dobiti veću slobodu da idu napred, Rodić će verovatno ostajati pozadi sa Dragovićem i Djigom. Generalno mislim da za LŠ i nemamo bolju opciju od ovoga (nažalost), prizivanje lenjog i tromog Krasoa mi je neozbiljno, to može biti opcija za našu ligu, ne i za Evropu.

Apsolutno. Nama je vezni red porozan od kad je Stamenić sišao sa letnjeg medenog meseca i Mićko u vezi bi doneo više čvrstine, agresije, trke i manje posla pozadi a više slobode napred za ovu dvojicu jer su više 8-ce nego 6-ce.

 

Problem Krasoa je što zaglavljen između pozicija, niti je čista 10, niti 9, najviše neka lažna 9-ka u paru sa nekim brzanjcima oko sebe, a mi ih osim Bukarija i nemamo. Ironija je da je Šerif duplo brži od Krasoa a onolika mrcina. Kad bi ih spojili dobili bi regena Drogbe. 

Edited by Molina23
Link to comment
Share on other sites

A sto Kraso nije cista devetka? Lik je i dalje najbolji strelac ove ekipe, a ne igra tri meseca vec. Uz to je na devetci bio najbolji igrac priprema i njegovim izbacivanjem iz startne postave smo i krenuli da se raspadamo. 

 

Po meni je Kraso napadac, a to sto ima tehniku mu je samo dodatni plus. Nije bivo kao Serif i nije lelujav kao Olanjinka, ali je cvrst, ume da se zagradi, ume da odigra, ima odlican sut, i za razliku od Serifa i Olanjinke ne treba mu pet sansi da postigne jedan gol. To sto je on sklonjen jer protiv Sitija nije nista odigrao, mi je nesto najneverovatnije ove sezone, jer da vaze takvi arsini za Endiajea, lik bi trckarao krugove sa Vigom, posto mu je ta utakmica protiv Sitija bila poslednja dobra. Olanjinki je ona protiv Fenerbahcea poslednja dobra, al nek se bore momci, mozda ih i usere neki gol veceras, po zakonu velikih brojeva bi trebalo. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...