Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ali na sta lici sve ovo od momenta izbacivanja NDiaya, covek je bio medju najboljima na terenu, igra u napadu se raspala nakon izlaska njegovog, igramo bunker i na kontre, sa klincima Lucicem i Mijatovicem. Za pola sata jedna smislena akcija, Mijatovicevo dodavanja za Lucica. 

 

Nikakva kontrola utakmice, totalno negledljivo. 

 

Cekas samo da neki zalutali metak ne zavrsi u mrezi i da neko ne sjebe i ne pogresi nesto pozadi. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vojvodina poklonila dva gola, mi njima jedan, rezime ove uzasne utakmice, pocev od sudjenja, preko seljane na tribinama do GOVNARSKE arene koja je u 2/2 smanjila skroz ton da se ne cuju skandiranja. 

 

Domacinu oprosten crveni karton u 1/2 za ankl brejker start na Ivanicu, ono u Evropi ne prolazi tako lako sa zutim. 

 

Jeziva utakmica, jeziva domaca liga, ovo samo ZESTOKI mazahosti mogu da gledaju. 

 

 

I nek mi neko kaze zasto je zamenjen Ndiaye, verovatno najbolji pojedinac i maltene kljuc igre u napadu koja je bila cak i solidna u nekim trenucima. Nakon toga osudjeni smo bili na bunker i kontre, sa onakvom klimavom odbranom.

 

Osim ako nije povredjen. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Barka73 said:

Ja sam zadovoljan. Ko je bio zadovoljan igrom pod Vladanom blago njemu

 

Igra pod Vladanom i ovo sada ne mogu da se stave u istu recenicu, tada smo bili fudbalski Pentagon sto se tice defanzivne organizacije citavog tima. Sa duplo nominalno slabijim timom, nego sada sto imamo. 

 

Kod Vlada je bio problem velikog zasicenja, ovde to nije slucaj, vec naprosto skoro pa svaki pojedinac je slabiji nego u julu mesecu, ovaj tim je ubedljivo iznad ove lige, sto se tice ukupne kvalitete, a mi se mucimo svako kolo i ne pamtim kad je FKCZ imala niz od 10,15 utakmica gde je primala golove, bukvalno joj gol nije dao samo onaj ko je zurio na bus. 

 

FKP ulazi kao jasan i vise nego jasan favoriti u derbiju, iako ima jos mesec dana skoro do te utakmice. Ne vidim nacina da FKCZ sacuva mrezu sa ovakvom organizacijom pozadi, jer timska igra ne postoji, protiv YB mislim da ce biti kvota 1.01 da primamo gol. Mozda cemo i dati, gol ili dva, ali cemo i primiti i ima da duva promaja. 

 

Postali smo FK Vila Promaja, doslovce. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, John Terry said:

Na sta se zali trener Vojvodine?

 

Na to sto je Ilic sudio kao da je Terzin vanbracni sin. Ne treba nam to uopste. 

 

Mi smo bas krs, ali dobro je sto smo pobedili kako tako. Bern ce mnogo toga da kaze, a iskreno nisam optimista. Meni je Serif sve gori i gori, zadnji vezni koji igra spica. Ej bori se, lik je napadac, bukvalno udje u sansu po utakmici i obicno se izblamira promasajem. 

 

Nikolic nije neki igrac, ali je brzi od Rodica, sto je dovoljno da ima prednost. No, nije licenciran za LS, tako da:

 

Glazer- Nedeljkovic, Djiga, Dragovic, Rodic- Mijailovic, Hvang, Ivanic- Bukari, Lucic, Mijatovic.

 

Licno bih ovako izasao, ali sumnjam u taj epilog.

2 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

Igra pod Vladanom i ovo sada ne mogu da se stave u istu recenicu, tada smo bili fudbalski Pentagon sto se tice defanzivne organizacije citavog tima. Sa duplo nominalno slabijim timom, nego sada sto imamo. 

 

 

 

Taj Vladanov tim je bio jeftiniji, ali ne i slabiji od ovog danas, sto je paradoks i dokaz koliko su oni koji donose odluke i trose novac zapravo neznalice.

 

Forma u kojoj su tada igrali npr Borjan, Stojkovic, Savic, Rodic, Krsticic, Pesic i Boaci je misaona imenica za vecinu sadasnjeg tima. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

 

Na to sto je Ilic sudio kao da je Terzin vanbracni sin. Ne treba nam to uopste. 

 

Mi smo bas krs, ali dobro je sto smo pobedili kako tako. Bern ce mnogo toga da kaze, a iskreno nisam optimista. Meni je Serif sve gori i gori, zadnji vezni koji igra spica. Ej bori se, lik je napadac, bukvalno udje u sansu po utakmici i obicno se izblamira promasajem. 

 

Nikolic nije neki igrac, ali je brzi od Rodica, sto je dovoljno da ima prednost. No, nije licenciran za LS, tako da:

 

Glazer- Nedeljkovic, Djiga, Dragovic, Rodic- Mijailovic, Hvang, Ivanic- Bukari, Lucic, Mijatovic.

 

Licno bih ovako izasao, ali sumnjam u taj epilog.

 

Taj Vladanov tim je bio jeftiniji, ali ne i slabiji od ovog danas, sto je paradoks i dokaz koliko su oni koji donose odluke i trose novac zapravo neznalice.

 

Forma u kojoj su tada igrali npr Borjan, Stojkovic, Savic, Rodic, Krsticic, Pesic i Boaci je misaona imenica za vecinu sadasnjeg tima. 

 

Timski je Vladanov bio za KLASU jaci, mozda i DVE , po imenima nisam siguran da je bio jaci, ali nebitno, nominalni pojedinacni kvalitet je sigurno bio na strani ovog sada. Vladan je mogao samo da sanja pojedince poput Bukarija, Ivanica ( mada je imao Ivanica, ali on je dosao u januaru 2019, kad je pocelo otaljavanje posla i nezainteresovanost Vladana za pravljenje nekog sistema u nekoj blizoj buducnosti, a ima i do neumeca da se integrise Ivanic u kolektiv ). Nije imao Kataija. 

 

Majstore fudbala, da ne nabrajam druge, cini mi se da i Sanogo tada nije bio deo tima. Ali je zato Vladan izvukao mnogo iznad objektivnog maksimuma u tim sezonama i to mu niko nikada nece sporiti i zato ce uvek i imati mesto u istoriji FKCZa, bez obzira na neke partije u LS i finis mandata koji je bio negledljiv, realno gledano. 

 

Meni je krivo sto mi od jula meseca nismo isprobali Micka i Adda na def veznom, evo sve do danas, Micko je valjda prvi put danas odigrao pola sata kao def vezni, na kraju polusezone. 

 

Mislim, o cemu mi pricamo , o nekom fudbalu a bekovi ti Nedeljkovic i Nikolic, wtf??? 

Nedeljkovic je dete i on jos mora mnogo da uci, ali ok, njega mozemo da istrpimo i sve greske, jos uvek mora da uci i na defanzivnom postavljanju i na napadackom ucincku, nemoj sada da od njega pravimo Kafua, kad nije, samo mu pravimo medvedju uslugu, pusititi ga da se uci, ali isto tako biti svestan da trenutno on i Nikolic su haoticna kombinacija , bukvalno verovatno na startu sezone jedno 20ta opcija na poziciji bekova. 

 

Eto, to je dovoljan dokaz koliko se luta, maltene citave sezone. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

Igra pod Vladanom i ovo sada ne mogu da se stave u istu recenicu, tada smo bili fudbalski Pentagon sto se tice defanzivne organizacije citavog tima. Sa duplo nominalno slabijim timom, nego sada sto imamo. 

 

Kod Vlada je bio problem velikog zasicenja, ovde to nije slucaj, vec naprosto skoro pa svaki pojedinac je slabiji nego u julu mesecu, ovaj tim je ubedljivo iznad ove lige, sto se tice ukupne kvalitete, a mi se mucimo svako kolo i ne pamtim kad je FKCZ imala niz od 10,15 utakmica gde je primala golove, bukvalno joj gol nije dao samo onaj ko je zurio na bus. 

 

FKP ulazi kao jasan i vise nego jasan favoriti u derbiju, iako ima jos mesec dana skoro do te utakmice. Ne vidim nacina da FKCZ sacuva mrezu sa ovakvom organizacijom pozadi, jer timska igra ne postoji, protiv YB mislim da ce biti kvota 1.01 da primamo gol. Mozda cemo i dati, gol ili dva, ali cemo i primiti i ima da duva promaja. 

 

Postali smo FK Vila Promaja, doslovce. 

 

 

Mozda je i bolje da posle X godina udjemo kao ausajderi u derbi, i bez nekih ocekivanja kako cemo ih razbiti i sa koliko razlike.

Ocigledno da je to bio pritisak pogotovo kada se igra tamo.  Ovako oni su favoriti, prvi na tabeli igraju kod kuce, pa da vidimo kako ce se oni snaci kada su ocekivanja od njih veca.

 

Link to comment
Share on other sites

Dobro je da Partizan izgubi čisto da se smaniji pritisak na trenera i ekipu. Partizan će se samounuštiti sa kiksevima u jednom trenutku a nama je prioritet da se napravi iskorak sa igrom u LŠ što na neki način i jeste postignuto.
 

Samo zbog igara u LŠ optimista sam pred Bern. Pobeda tu nekako cementira celu priču i onda na zimu da se vidi šta i kako škripi i da se krene dalje sa Izraelcom. Ajde Barače!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Markoss said:

Na to sto je Ilic sudio kao da je Terzin vanbracni sin. Ne treba nam to uopste. 

Hmm, ja ne primetih ništa posebno. Čak je u prvom poluvremenu diskutabilno da li je Lazarević trebao da dobije direktan crveni karton zbog starta otvorenim stopalom na potkolenicu Ivanića. Korner nam oduzeli zbog nepostojećeg ofsajda... To je ono na brzinu iz glave.

 

Oni su najviše popizdeli kada nije pustio prednost a njihov igrač ležao na travi držeći se za glavu.

 

Šta je to po tvom mišljenju toliko sudio u korist Zvezde pa da napišeš ovako?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Knipex said:

Hmm, ja ne primetih ništa posebno. Čak je u prvom poluvremenu diskutabilno da li je Lazarević trebao da dobije direktan crveni karton zbog starta otvorenim stopalom na potkolenicu Ivanića. Korner nam oduzeli zbog nepostojećeg ofsajda... To je ono na brzinu iz glave.

 

Oni su najviše popizdeli kada nije pustio prednost a njihov igrač ležao na travi držeći se za glavu.

 

Šta je to po tvom mišljenju toliko sudio u korist Zvezde pa da napišeš ovako?

Ma budalastina, 2 cista crvena im je oprostio a ni var nije reagovao prvo onaj pokusaj loma noge Ivanicu pa onda laktanje u mosnice. Sto se tice ne pustanja prednosti pravilo je da kada je povreda glave sudija odmah prekida igru osim ako nije 100% sansa.

Mogli bi malo da se edukuju struvnjaci pre nego sto lupetaju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...