Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ovi sto veceras slave, nesto mi bre to mnogo stidljivo, dajte malo hajlajce, racunice, nigde podrska Terzi i Mrkeli....

 

Nego u proslom kolu su se culi neki zvizduci sa zapada, sigurno su to bili navijaci Radnickog, ili Zvezdasi koji su jedva cekali losu partiju Zvezde(kojih je koliko hoces u poslednja 2 meseca) da likuju posle ovde na forumu kako su oni u pravu.

 

Uopate mi nije jasno nezadovoljstvo velikog broja simpatizera Zvezde, kad realno tome nema mesta.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stanko1997 said:

Ovo pisanje jedino ima logike ako si navijač Radničkog iz Kragujevca pa priželjkuješ kiks Zvezde samo da bi nekome na forumu dokazao da si ti u pravu da je trener Zvezde neznalica i da će početkom oktobra da izgubi titulu. Ako nisi, prilično je besmisleno.

Nemam sta ja kome bilo sta da dokazujem moju ljubav prema klubu. Ja sam bio na stadionu i kad je Slavoljub Djordjevic dodao cistu loptu Moreiri u noge za gol. I kad je Donji Srem na rodjendan igrao 2:2 sa nama. I kad je Radnicki Kg bez dresova tj. sa nasim pozajmljenim dresovima dobio nas na sred Marakane. Tako da nemam bilo kome sta da dokazujem a posebno ne tebi.

Ko ne vidi da ovde nema leba od ove sezone taj se samo pravi da je veci zvezdas od nas koji kritikujemo. Nece zadugo proci a igraci ce poceti da bojkotuju Bahara. Lik je prepotentni nemac pojma!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bila je dobra i zanimljiva utakmica, Zvezda je čudan klub sa još čudnijom publikom, napravljena je atmosfera da je ova utakmica sve na svetu da su porazi u domaćici smak sveta i to se odražava na ekipu. Trener jedino protiv Sitija može da igra sa četvoricom u zadnjoj liniji a sve drugo sa trojicom. Tu je naš glavni problem kao i to što na levoj strani stoji mitrović koji baš baš ništa ne pokazuje na terenu. Bod je osvojen, idemo da jurimo još koji protiv Lajpciga, nije nemoguća misija

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Pa što uvlačiš KK onda u diskusiju?


Ironičan sam bio. Uvlačim jer su ljudi opčinjeni dovođenjem Tea i Bjelica koji u ovim godinama nisu imali gde, i tamo je sve super, a ovde ništa ne valja. Isto je super što se produžuju Kuzmić i Lazarević, ne padaju glave, a ovde nakon 2 kiksa u ligi i nerešenog u grupnoj fazi Lige Šampiona ništa ne valja, daj onda Mistera koji 3x nije uspeo da izbaci nepovlašćenu ekipu u kvalifikacijama za LŠ, ili Miloša Milojevića koji je odigrao sramotnu grupnu fazu Lige Evrope, a i u domaćoj ligi smo izgledali loše, ali smo dobijali.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boaće said:


Ironičan sam bio. Uvlačim jer su ljudi opčinjeni dovođenjem Tea i Bjelica koji u ovim godinama nisu imali gde, i tamo je sve super, a ovde ništa ne valja. Isto je super što se produžuju Kuzmić i Lazarević, ne padaju glave, a ovde nakon 2 kiksa u ligi i nerešenog u grupnoj fazi Lige Šampiona ništa ne valja, daj onda Mistera koji 3x nije uspeo da izbaci nepovlašćenu ekipu u kvalifikacijama za LŠ, ili Miloša Milojevića koji je odigrao sramotnu grupnu fazu Lige Evrope, a i u domaćoj ligi smo izgledali loše, ali smo dobijali.

 

Bez ikakve loše namere.

 

Prvo, to nije ironija, nema veze sa ironijom. Samo si hteo da kažeš da postoji određeno, po tebi, licemerstvo i nejednak kriterijum ljudi koji su više naklonjeni košarci prema događajima u fudbalskom klubu. To je jasno kao dan, i tu si u pravu. 

 

Ali avaj... drugo. Retko ko je bio zadovoljan dovođenjem Bjelice, skoro niko. Teodosićemo 50-50. Za Kuzmića i Lazarevića su 99.95% ljudi rekli da je sramotan potpis, to jest produženje. Tako da nije baš tačno da se tamo prikazuje kao med i mleko.

 

Da ne dužimo, a posebno jer je ovo offtopic, sad treba lepo svi da se naspavamo, sutra je novi dan i nova prilika za pobede.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fasper said:

Nemam sta ja kome bilo sta da dokazujem moju ljubav prema klubu. Ja sam bio na stadionu i kad je Slavoljub Djordjevic dodao cistu loptu Moreiri u noge za gol. I kad je Donji Srem na rodjendan igrao 2:2 sa nama. I kad je Radnicki Kg bez dresova tj. sa nasim pozajmljenim dresovima dobio nas na sred Marakane. Tako da nemam bilo kome sta da dokazujem a posebno ne tebi.

Ko ne vidi da ovde nema leba od ove sezone taj se samo pravi da je veci zvezdas od nas koji kritikujemo. Nece zadugo proci a igraci ce poceti da bojkotuju Bahara. Lik je prepotentni nemac pojma!

Kao što rekoh besmisleno. Jel ovo "prepotentni nemac pojma" sa sve ovim značajnim uzvičnikom na kraju znači da si baš baš u pravu? I da, ne znam što si potegao ovo nabrajanje utakmica koje si gledao ili bio na njima, ko te prozvao za to tačno? Ili to potenciraš da bi ovo što pišeš dobilo na nekom značaju? 👀

8 minutes ago, LeBron said:

Sta je predstavljala koreografija?

Bio sam na stadionu pa nisam provalio

Van Gogova slika "Zvezdana noć"

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Suštinski problem ove ekipe je što ne može uspješno da igra ni u jednoj od dvije formacije koje pokušava. Mora se birati manje zlo. Ja mislim da je bolje pokušati sa tri u odbrani i ubaciti što više ofanzivnih igrača. Nije slučajno da smo u poslednjih 20 minuta najbolje odigrali. Ovaj bod na kraju je realan. Ne može se reći da smo nadigrali Bojse. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno kako trener ne vidi da ovo ne ide. 

Ne moze ova formacija bez ubitacnih spoljinih igraca, desno imas Bukarija, ali levo ima Mitrovica koji vecinu lopti primi na nasoj polovini i on nema gde dalje sa loptom. Nema nacina da probije. 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, СтелаРоса said:

Problem pre svih problema je odbrana koja je odlaskom Erakovica postala mnogo slabija, zatim nedefinisana formacija gde vise ne znamo jel igramo sa 4 ili sa 3 nazad, i na kraju nepostojanje klasicnih bekova u ekipi. Ne ide se u LS sa rastimovanom defanzivnom linijom.

 

E tek onda mozemo pricati o drugim stvarima, ali dok god nam ekipa poput Jang Bojsa koji je donjo nivo LS daje 2 gola i stvara bar jos 3-4 velike sanse na nasem stadionu nama dzabe sve sto pravimo u napadu
 

Medjutim, mislim da razloga za veliko nezadovoljstvo ne treba da bude. Nismo mi uopste losi, samo smo malo previse ocekivali i poleteli nakon onih priprema. Bitno da nismo izgubili i sacuvali smo sansu za makar trecim mestom. Verujem da ce i utakmica u Bernu biti luda kao i ova.

 

Koji smo mi nivo LS posle svih ovih godina ( od Miloja na ovamo), silnih zarađenih miliona, ali isto tako i bačenih uz vetar, sto od UEFA, sto od prodaje igrača.

 

Prosto, da prostije ne može biti, narodski rečeno,  od g#vana se ne pravi pita. A zasto je tako, pitanje zna se za koga. Ili zasto su pojedini igrači dovedeni u minut do 12.

 

Jednostavno,  previse je igraca koji nemaju kvaliteta za trčanje sa najboljima. Pa čak i za taj donji dom.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Glazer - veoma dobar, ostavio je kiks iz Mancestera iza sebe i opet ima sigurnost i brzu reakciju. Kako je samo izvukao ono kad je krenuo na jednu stranu a lopta na putu ka golu zakacila igraca i morao je brzo na drugu stranu da krene. Jos par dobrih intervencija. Kod prvog gola nije mogao mnogo bolje, video je situaciju, istrcao, skratio ugao, i dobar mu je i stav bio, ali prosle je lopta. 

 

Mijailovic - ne moze da igra desnog beka u LS. Ne bi trebalo da igra uopste ali je uvek fizicki spreman i borben i svoju tehnicku limitiranost nadoknadjuje time. Nisam bas siguran da bi Degenek na toj poziciji bio mnogo bolji. 

 

Dragovic - sve ok, samo da malo smanji nervozu 🙂

 

Djiga - veoma dobar, jos on tu pravi neke greske, kao taj penal i ono kad nije ispratio svog igraca prilikom centar suta, ostavio ga sebi iza ledja i nije video da se ovaj odmakao i pozicionirao u rupu izmedju njega i Dragovica. Umalo primismo gol. Ruka kod penala, jbg, ne moze bas da se kreces bez pokreta rukama, mozes da stanes u stav ali moras ipak i ruke nekada da pomeris. Bice on OK.

 

Rodic - zalosno je da ovakav tim nema boljeg levog beka. Mi zapravo nemamo ni jednog drugog levog beka. Rodica je jednostavno pregazilo vreme.

 

Najveci problem u bekovskoj liniji mi je to sto smo pravili ekipu za 3 u liniji a sada igramo sa 4, a odlaskom Erakovica si razbio tu formaciju. Nadao sam se da mozemo nesto od Spajica da dobijemo. 

 

Stamenic - potonuo u poslednjih par utakmica i to je bas kulminiralo veceras. Nema sigurnosti, nije ni anticipirao igru kao pre, sta se sa njim desava veliko je pitanje. Morao je Bahar ranije da ga izvadi i mozda treba da odmori koju utakmicu. 

 

Hwang - prilicno se dobro pozicionirao danas, dosta je posla odradio u odbrani, mada je pokazao i neku "Kangoliku" nesigurnost prilikom (ne)oslobadjanja od lopte. U napadu i dalje slab doprinos, sto je i razumljivo kad se toliko potrosi u odbrani. Da je Stamenic bolje cistio Hvang bi mogao vise napred da gleda. Jos cekamo da vidimo to najvece pojacanje.

 

Mitrovic - po mom misljenju ubedljivo najlosiji pojedinac u nasim redovima veceras. Vec duze vreme ne da stagnira, nego cini mi se da nazaduje. Vise ni neku brzinu koju je imao ne pokazuje. 

 

Ivanic - jos se vraca u ritam, nije bio sjajan osim na momente kad je podsetio na starog sebe. Ipak mislim da bez njega ovaj tim nema ni dusu ni kicmu. Verovatno bi mu bilo lakse da igra uz Kataia nego uz Mitrovica. 

 

Bukari - sta reci? Uz Glazera je bio najbolji pojedinac. Samo da i dalje ima tu brzinu i energiju za 90min pa neka i bude sebican nekada... 

 

Ndiaye - odigrao kako klasicna jaka devetka treba da igra - bio dosta jak u duelima, borio se, spustao visoke lopte ili igrao glavom ka golu, i u odbrani bio aktivan u skoku. Ispratio kontre i u jednoj takvoj bio na pravom mestu u pravom trenutku. Mozda bi to uspeli i Kraso ili Olajinka na njegovom mestu ali oni nisu takav tip napadaca kao on. Sigurno treci najbolji igrac danas. 

 

Bahar je morao ranije da reaguje sa izmenama. 70min Mitrovica i Stamenica je bilo bas previse. I uvodi Olajinku u 62. valjda i to umesto Rodica, tek posle menja ovu dvojicu, u 70.minutu. Katai jos jednom pokazao da zna fudbala, steta sto mi priroda nije podarila bolje i jace telo. Malo je nedostajalo da spasi guzicu Baharu, i to bi bilo bas cudo da je bez ranije igre sada resio utakmicu. Lucic je odigrao svoje, bio aktivan, brz, nudio se, stvarao pometnju u odbrani. Malo da se smiri i ne raspravlja sa protivnickim igracima. Za tih 20ak minuta mislim da je pokazao vise nego Mitrovic za svojih 70min. I jos Krasso - uplasio sam se da ce otaljati tih 10ak minuta koje je dobio (plus nadoknadu) kao sto je u Mancesteru ali je imao taj jedan lucidan potez dodavanja Bukariju i time doprineo rezultatu. 

 

Bahar je uveo Olajinku umesto Rodica i presli smo da igramo sa 3 pozadi i dva napadaca. 10min kasnije je izvukao Mitrovica i Stamenica i uveo Lucica i Kataia i krenuli smo jos ofanzivnije. Tu je Hwang morao malo vise da pripazi i isprati igrace u odbrani. I potom je zamenio Ndiayea za Krassoa, napadac za napadaca samo malo drugacijeg tipa. Sve smislene izmene, ali malo zakasnele. Da je prve tri izmene odradio ranije ili barem sve tri odmah posle drugog primljenog, ja mislim da bi mi ovo preokrenuli. 

 

Jedino jos sto je moglo da se proba a da je bilo nekog smisla je Degenek umesto Mijailovica, I Kanga/Kangwa umesto Hwanga. 

 

 

Jbg, zalicemo za ovim prosutim bodovima.

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Да ваља не ваља, али људи дајте уозбиљите се, каква црна промена тренера у овом делу сезоне? 

 

Довели сте 10+ (колико већ) играча и новог тренера. Променили тим, довели и за замене замену и играте ЛШ за месец дана. Па то да све слегне и да се уигра је потребно минимум пола године а не месец дана. :classic_biggrin: Ово што ви хоћете могли сте да сте имали костур тима од 5,6 играча који су ту пар година, па онда да се надогради са играчем или двојицом, тројицом за дубину екипе која се такмичи на три фронта. Ово што су урадили ови ваши у трансфер прозору се ради на менаџеру када нагрувате ресурсе на едитору па купуј не питај :classic_biggrin:

 

И пријатељеске утакмице никада нису репер. То кога сте добили тамо добили сте свака част, али то никада неће бити репер на оно што чека екипу кроз регуларну сезону. А чак и после тих пријатељских сте довели пар играча који узгред играју у првом тиму. Па мислим стварно. Да су бољи играчи од ових које сте довели потребно би им било времена да се све намести како треба

Edited by dzoneee
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je Stamenic los igrac. Prespor, sa loptom je na VI, ni osnovne stvari kao sto je pas ne zna da doda, igra na poziciji gde treba da bude agresivan a on to nije. Odigrao dve dobre utakmice na pripremama i svi smo pomislili to je to, a ono decko gori cak i od Mitrovica.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Glazer je večeras spasio barem dva čista gola. Šuteve koji idu po zemlji brani fenomenalno. Sa visokim loptama ima više problema. 

 

Điga je ponovo odradio dobar posao. Zna i da iznese loptiu. Djeluje kao moderan štoper i u uz još nekog iskustva može postati ozbiljan igrač. 

 

Mijailović je skroman igrač za ovaj nivo. Lik je bukva u rangu Srnića i Gobeljića. 

 

Stamenić igra slabo. O tome se skoro uopšte ne piše. 

 

Bukari je uz sve mane najbolji igrač ove ekipe. Daje golove, asistira, dribla. Napad najviše od njega zavisi. 

 

Endiaj se bori za sve pare. Mora se to poštovati. Nijesam njegov fan, ali poštujem. 

 

Olajinka je imao dobrih poteza. Ne može nikako Mitrović da igra prije njega. Pogotovo zato što je Olajinka u ovoj formaciji u kojoj smo igrali večeras igrao za Slaviju lijevo krilo. I Bahar stavi Mitrovića. Valjda se istrošio više taj kredit koji je dobio zbog dobrih priprema. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Fat Zadd said:

 

Koji smo mi nivo LS posle svih ovih godina ( od Miloja na ovamo), silnih zarađenih miliona, ali isto tako i bačenih uz vetar, sto od UEFA, sto od prodaje igrača.

 

Prosto, da prostije ne može biti, narodski rečeno,  od g#vana se ne pravi pita. A zasto je tako, pitanje zna se za koga. Ili zasto su pojedini igrači dovedeni u minut do 12.

 

Jednostavno,  previse je igraca koji nemaju kvaliteta za trčanje sa najboljima. Pa čak i za taj donji dom.

 

 

Pa i mi smo nizi nivo. Sad me mrzi da listam imena svih 32 ekipe ove sezone u LS, ali sam siguran da smo u top5 najslabijih po kvalitetu. 

Link to comment
Share on other sites

Jedna od lepsih ideja za koreografiju, mozda ikada, ali nekako je atmosfera nikakva.
Sta i ocekivati kada vecina tih ljudi ni ne dolazi inace pa nam stadion dzudzi poluprazan, tu su samo zbog LS, zna se.
Mada i Zvezdina igra bas i ne motivise da se dolazi.
A stadioni u Evropi nikad puniji. To mi je bas krivo.
Sto nemamo nikakvu kulturu navijanja i dolaska na meceve.
Stariji optereceni nekim drugim razlozima, mladje mrzi ili imaju pametnija posla, a sredine nema, kao i u vecini stvari.

Edited by Bode
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Nisam gledao citav mec pa je moguce da sam stekao pogresan utisak al ovaj Katai meni djeluje toliko tromo i usporeno za ovaj nivo fudbala. Tehnicki je super al brzina u minusu. 

Свеукупно он је мени баш прецењен играч јер игра за Звезду.

 

Али чињеница је да јесте оставио у Звезди велики траг у свим њиховим титулама у којима је учествовао, па и у Европи може се рећи иако по мени за такав баш рејтинг морао је једноставно бити бољи у Европи и одлучити неке утакмице и одвући Звезду даље него што је то био случај.

 

Сада мислим да није у форми и враћа се можда и из повреде неке чак, а и тренер не рачуна на њега претерано, јер је Звезда довела гро играча на тим позицијама где он игра, тако да је мало гурнут у страну. Питање је колико су ови који су дошли бољи од њега иако је приметан пад у његовој игри, ал опет кажем може бити и због форме?

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Katai i takav kakav je ostavlja bolji utisak za ovo malo sto je odigrao od dosta mladjeg Mitrovica koji je potpuno beskoristan mecevima unazad, a konstantno startuje.
Za vecinu napisanog za Kataija se slazem!

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

@Brat od Korneta ako mislis da je na kosarci mracenje, sta je ovo bog te vido?

 

Ne smem da citam i mogu da pretpostavim tako da sam bez komenatara na to.

 

Sto se tice mog utiska, nisam ni ja zadovoljan ali pretpostavljam da se pise kao da smo izgubuli 0-5. Borili smo se, malo nismo imali srece i to je fudbal. Tamo cemo da startujemo 3-5-2 i igramo ofanzivno od starta u to sam ubedjen.

 

Situacija nije laka, ali ja verujem da mozemo tamo da ih pobedimo. Bolja smo ekipa od njih.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dzoneee said:

Свеукупно он је мени баш прецењен играч јер игра за Звезду.

 

Али чињеница је да јесте оставио у Звезди велики траг у свим њиховим титулама у којима је учествовао, па и у Европи може се рећи иако по мени за такав баш рејтинг морао је једноставно бити бољи у Европи и одлучити неке утакмице и одвући Звезду даље него што је то био случај.

 

Сада мислим да није у форми и враћа се можда и из повреде неке чак, а и тренер не рачуна на њега претерано, јер је Звезда довела гро играча на тим позицијама где он игра, тако да је мало гурнут у страну. Питање је колико су ови који су дошли бољи од њега иако је приметан пад у његовој игри, ал опет кажем може бити и због форме?

 

Ne znam iskreno kakav je inace igrac i kakve je partije pruzao za Zvezdu jer ne pratim toliko domace lige se ponesto Hajduka. Meni je veceras djelovao kao igrac malog fudbala na velikom terenu, a u 2023. godini sa takvim igracima ne mozes biti ozbiljan klub na europskom nivou. Tehnicki je super al fizicka sprema i brzina daleko od ovog nivoa. Bukari je s druge strane igrac na kojem bi Zvezda mogla uzeti ozbiljne pare. Nije idealan no na racun brzine i driblinga on moze ici za bar 10-15 miliona pod uslovom da nastavi ovako igrati u LP i eventualno jos LE ako Zvezda tamo izbori plasman. Ima ovdje zanimljivih igraca i mislim da Baharu treba dati vremena da uspostavi osnove za jedan ozbiljan tim. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dzoneee said:

Свеукупно он је мени баш прецењен играч јер игра за Звезду.

 

Али чињеница је да јесте оставио у Звезди велики траг у свим њиховим титулама у којима је учествовао, па и у Европи може се рећи иако по мени за такав баш рејтинг морао је једноставно бити бољи у Европи и одлучити неке утакмице и одвући Звезду даље него што је то био случај.

 

Сада мислим да није у форми и враћа се можда и из повреде неке чак, а и тренер не рачуна на њега претерано, јер је Звезда довела гро играча на тим позицијама где он игра, тако да је мало гурнут у страну. Питање је колико су ови који су дошли бољи од њега иако је приметан пад у његовој игри, ал опет кажем може бити и због форме?

 

Katai je poslednju utakmicu odigrao pre vise od 2 meseca ( mrzi me.da googl-am 😄... tek je izasao iz povrede. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...