Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Nevezano za juce, generalno od Olayinke sam mnogo vise ocekivao. 
Jasno je da ne igramo sa klasicnim krilima sto bi njemu odgovaralo, i da nije ni napadac ni vezni koji igra iza napadaca, ali je uvek nedorecen.
Nesiguran sa loptom , kao da se jos uvek trazi i da ni sam nije siguran sta treba da radi i sta se ocekuje. 
Da li me je zavarao proslosezonski ucinak 17 + 8 , ali sam ocekivao mnogo vise.

Edited by Admiral
Link to comment
Share on other sites

Protiv Cukaričkog igrao je levo, sinoc desno...pre toga u uvodnim kolima špica.

Očigledno se i dalje traži pozicija za njega.  Protiv Čukaričkog  je sa leve, presao na desnu stranu.

Uopšte ne deluje spretno...čak sta više kao da ne vlada sa sopstvenim nogama. 

 

Kraso sramno da sramnije ne može biti. Za ovakve igre apsolutno treba da postoji kazna od strane kluba. Dok momci poginuše pored njega, lelemud jedan igra klaj klaj. Indirektno je uticao kod treceg gola.

 

Ostali korektno u skladu sa mogucnostima. Ipak smo igrali protiv najjačeg tima na svetu . 

Jedno lepo iskustvo, koje ce imati tezinu samo ako se izvuku pouke i nesto nauci iz grešaka, a i igre protivnika. 

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

 

 

Utakmica juce nikakvih dodirnih tacaka nema sa hrkljus sutospicom koji se gaji na serbskim njivama. Ako ovakvu homogenost i fanaticnu borbenost i zelju ne preneseno na jsl njive, dzaba smo krecili, Vozdovac i Cukaricki ce se desavati veoma frekfentno, iako je ovaj tim za dve klase iznad ove lige, to se videti nece ako se ulazi u utakmice kao u nekim ranijim susretima. 

 

Zato i dalje mogu da kazem da "delikatnost trenutka u kom se FKCZ nalazi " nije prosla, to ce se videti nakon derbija i YB. 

 

 

Edited by Don Juan
Trol izbrisan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne treba biti ni nerealan.
Sad ispada da smo razočarani što nas je prvak Evrope sabio,imao posed i rekordan broj šuteva. A mi,eto,nismo ništa napadali..da li su ovakve opservacije uopšte realne?

Nismo pretili Sitiju.
Pa,to je kao da ja kažem nekome: "ajde se baš jako potrudi da skočiš 2 i po metra u vis"..a 2,45 je svetski rekord. Mislim,teoretski je moguće,ali..ljudi kao uopšte ne mogu da se smeste u realne okvire. Nije to samo vezano za ovu utakmicu..takvi smo,naprosto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drug Crni said:

Ne treba biti ni nerealan.
Sad ispada da smo razočarani što nas je prvak Evrope sabio,imao posed i rekordan broj šuteva. A mi,eto,nismo ništa napadali..da li su ovakve opservacije uopšte realne?

Nismo pretili Sitiju.
Pa,to je kao da ja kažem nekome: "ajde se baš jako potrudi da skočiš 2 i po metra u vis"..a 2,45 je svetski rekord. Mislim,teoretski je moguće,ali..ljudi kao uopšte ne mogu da se smeste u realne okvire. Nije to samo vezano za ovu utakmicu..takvi smo,naprosto.

Ha, i ja sam se kao klinac tripovao na mogu da zakucam ako stvarno poželim, ali jebiga 😁.

Elem, City je pokazao da je protok lopte ključan i da moramo mnogo na tome da radimo ako hoćemo da pariramo jačim klilubovima. Mašina gde uglavnom svaki pas ide tamo gde treba u deliću sekunde. Mnogo su, ustvari nemerljivo su taktički potkovani. Ja ne znam zašto ne progutamo ponos i ne zamolimo da pošaljemo neke naše na obuku u neki City, samo da prate treninge. Mislim da bi mogli da nauče nešto.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zove me keva, kaže jesi gledala sinoć utakmicu? Rekoh nisam; ona kao ma super smo bili, jako sam ponosna na Zvezdu. Ja se zamislim, kako super ako ste primili 3 komada? Kaže nema veze, dali smo gol, a Siti je trenutno najbolji klub u Evropi. Još dodaje mislim da Zvezda treba da dovede još nekog tamnoputog igrača, npr. kao zadnjeg veznog, da vidiš kako će da piči :classic_laugh: 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DameTime said:

Zove me keva, kaže jesi gledala sinoć utakmicu? Rekoh nisam; ona kao ma super smo bili, jako sam ponosna na Zvezdu. Ja se zamislim, kako super ako ste primili 3 komada? Kaže nema veze, dali smo gol, a Siti je trenutno najbolji klub u Evropi. Još dodaje mislim da Zvezda treba da dovede još nekog tamnoputog igrača, npr. kao zadnjeg veznog, da vidiš kako će da piči :classic_laugh: 

Zavrsen je prelazni rok, to nam je sto nam je. 
Svakako je po imenima ovo najjaca ekipa koju smo imali od 2000, a na Baharu je da nadje nacin kako cemo igrati bez bekova, posto smo na drugim pozicijama dobro popunjeni za nase uslove.

Link to comment
Share on other sites

Plasi me derbi da budem iskren. Oni u naletu ovih preokreta, njihov teren.. 

Samo se nadam da ce Barak naci nacina da ih motivise, ocekujem slican sastav kao protiv Sitija. Mozda bez Micka, sa Olajinkom ili Krasom napred. 

Voleo bih da vidim i Katai-a makar 20ak minuta. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako im treba motivacija pred derbi piši propalo . Jasno je da znamo tamo da izgledamo kao probušen balon,kao na primer posle Napolija,  ali sada je druga situacija. Em smo mi jači, a oni  slabiji, plus jurimo minus na tabeli.

Fudbala sigurno lepog nece biti, ocekujem hrkljus pogotovo sa njihove strane, gomilu faulova, kartona, i prigovaranja sudiji pogotovo to radi onaj Izraelac.

Na nama je da se izdignemo , budemo fokusirani 90 min...Što više trčanja, otvaranja prostora saigracu, što manje kontakata sa loptom, što bi se reklo na prvu. Imaju snimak igre one decurlije iz Danske, a imaju i primer od pre dva dana iz Engleske, pa da vidimo.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, DameTime said:

Zove me keva, kaže jesi gledala sinoć utakmicu? Rekoh nisam; ona kao ma super smo bili, jako sam ponosna na Zvezdu. Ja se zamislim, kako super ako ste primili 3 komada? Kaže nema veze, dali smo gol, a Siti je trenutno najbolji klub u Evropi. Još dodaje mislim da Zvezda treba da dovede još nekog tamnoputog igrača, npr. kao zadnjeg veznog, da vidiš kako će da piči :classic_laugh: 

Znaci ako u vezi tebe ne mozemo da utvrdimo cija si, majka je nasa.

 

Pozdravi je i nadam se da ce te zvati u sredu opet 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Dragan Mićić said:

Znaci ako u vezi tebe ne mozemo da utvrdimo cija si, majka je nasa.

 

Pozdravi je i nadam se da ce te zvati u sredu opet 😁

 

Jeste, mislim da sam već jednom spomenula kako ona navija za Zvezdu 😄 

 

Gledaće ona sigurno, ne znam samo da li će me zvati 😂

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, DameTime said:

Zove me keva, kaže jesi gledala sinoć utakmicu? Rekoh nisam; ona kao ma super smo bili, jako sam ponosna na Zvezdu. Ja se zamislim, kako super ako ste primili 3 komada? Kaže nema veze, dali smo gol, a Siti je trenutno najbolji klub u Evropi. Još dodaje mislim da Zvezda treba da dovede još nekog tamnoputog igrača, npr. kao zadnjeg veznog, da vidiš kako će da piči :classic_laugh: 

 

 

Bio je prelaz iz 2 u 1.

 

Tako da radimo prelaze u Evropi. :D

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...