Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Odličan pristup i borba.

Stali smo na crtu protiv najbolje ekipe na svetu.

Izgubili jesmo,ali se nismo obrukali.

Tih 20.minuta sa pauzom na poluvremenu gde smo imali gol prednosti je pokazatelj da je Zvezda čista emocija.

Gledao sam sa društvom u kafiću,taj gol Bukarija kakvu je doneo ekstazu,neopisiv osećaj.

Glazer je bio fenomenalan.

Djiga ozbiljno iznenadjenje.

Potpuno sam zadovoljan i ponosan na ovu ekipu.

Da potvrdimo u derbiju izlazak iz krize i da konačno dobijemo tamo.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

 

Svaka prodaja Bukarija ispod 15 miliona evra posle golova na sp, u ligi šampiona, na derbiju, čoveka koga  ni prvaci evrope lasom nisu mogli da uhvate, moći če se smatrati zločinom prema klubu

7 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Odličan pristup i borba.

Stali smo na crtu protiv najbolje ekipe na svetu.

Izgubili jesmo,ali se nismo obrukali.

Tih 20.minuta sa pauzom na poluvremenu gde smo imali gol prednosti je pokazatelj da je Zvezda čista emocija.

Gledao sam sa društvom u kafiću,taj gol Bukarija kakvu je doneo ekstazu,neopisiv osećaj.

Glazer je bio fenomenalan.

Djiga ozbiljno iznenadjenje.

Potpuno sam zadovoljan i ponosan na ovu ekipu.

Da potvrdimo u derbiju izlazak iz krize i da konačno dobijemo tamo.

On 9/18/2023 at 8:08 AM, John Terry said:

 

Mi realno imamo igrace za 3-5-2, samo sto je i ovde puno nedostataka, a najveci su u zadnjoj liniji.

 

Mitrovic levo krilo, Bukari desno mi je ok. Zapravo srednji red mi je bombonica. Napad takodje solidan i ovako nesto treba da se uigrava, s tim sto bi mi Katai bio prva opcija levo kad se uigra i tri centralna vezna bi mi mozda bila malo defanzivnija, mada je Korejac univerzalac pravi on igra i DMC i MC i AMC po potrebi.

 

Ali defanziva ce patiti mnogo. Kad pogledate 3-2-4-1 Man Citya nasa formacija je prilicno nekompatibilna, jer ce Mitrovic i Bukari morati da imaju mnogo defanzivnih zadataka koje pitanje da li mogu da iznesu. Kada krene pritisak ovih 2 AMC+AMR+AML igraca, nasa zadnja linija ce da krepa.

blockquote widget

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pogledah i ja malo sinoć nekadašnju ljubav a sadašnji mafijaški klub. Rezultat na kraju vrhunski jer smo mogli da popijemo i 10 komada u mreži da Glazer nije vrhunski branio, minus onaj jedan amaterski kiks. Imao sam utisak da su naši presrećni sa ovih 1-3, samo što nisu otišli da proslave sa navijačima. City je, naravno, prejak i niko ne može da zameri na stanju stvari na terenu, ono što razlikuje ovaj City od mnogih drugih teškaša je što zaista hoće da nabiju i 10 golova ako im se otvori, nema tu neke ručne kod njih. Haland se baš ispromašivao i imao očajno veče inače bi bilo mnogo neprijatno. No nebitno, nismo mi njihova liga, čak ni isti koordinatni sistem trenutno. Voleo bih da nakantamo Partizan konačno, shodno razlici u kvalitetu, a i s obzirom da je to verovatno jedini meč u linglongu u kome se ne zna ishod unapred. Protiv Young Boysa treba da se ide na 6 bodova iz 2 meča, protiv Lajpciga će biti teže ali valjda i ovim igračima znači tih nekoliko takmičarskih mečeva godišnje pa pristup bude pravi. 

 

Glazer najbolji, Korejac i Djiga za njim.

Očekivalo se da izgubimo od Voždovca i Čukaričkog 😯😯😯... Ili ipak ta teorija o tome da se ishodi svih mečeva, sem derbija, unapred znaju, ne pije baš toliko vodu...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nista mi sinoc nismo odigrali vrhunski kao sto se po medijima predstavlja herojska partija. Imali smo srece da damo taj 1 i srece da smo primili samo 3. Realan rezultat po svemu vidjenom nekih 6:0. Ali svakako su nam mecevi sa Sitijem nebitni, izgubili 1:0 ili 10:0. Mi se protiv JB borimo za prolece i super je sto su i oni izgubili, i mislim da smo kvalitetniji od njih za to trece mesto. Eventualno u nekim ludim scenarijima protiv Lajpciga borba za 2.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sjajno veče na Etihadu. 


Dopalo mi se:

 

Stadion je top, organizacija je odlična, dosta lako se snaći u i oko stadiona. Zadovoljan sa hranom i pivom ( cijene su iznenađujuće OK). Svi su izrazito ljubazni.

 

Mali detalji kao npr intervju sa Kolarovim prije početka utakmice ili match program gdje je detaljno predstavljen protivnik i svi igrači.
 

Citijeva voditeljka perfektno izgovara imena Zvezdinih igrača. Poruke dobrodošlice na jeziku i pismu protivnika. 
 

Dopalo mi se i što se 99% utakmice sjedi, sjedišta su bila uz teren tako da je pogled odličan. Gleda se samo na stranu na koju City napada, jer je Ederson bio nezaposlen.

 

Više su ga namučili Carson i Ortega ( mislim da se tako zove) na zagrijavanju.

 

Rezultat je super sa obzirom da se igra u gostima kod najboljeg tima na svijetu. Nakon što je poništen gol Bukarija otišao sam po hranu, pivo i u toalet. Na veliko iznenađenje po povratku na početak drugog dijela stoji na LED ekranima 0:1. Nije dugo trajalo nažalost.

 

side note: Alvarez i Rodri su mi donijeli dosta bodova na UEFA fantasy, Haaland je već zamjenjen za DiMarca.

 

Od Zvezdinih igrača Glazer, Nasser Djiga, In Beom Hwang, Bukari i Ndiaye odigrali dobro. Ostali tako-tako. Šteta za Alvarezove golove koji su malo plod Zvezdinih grešaka ali moralo je nešto ući od toliko šuteva. Rodri je majstor. 

 

Nije mi se dopalo:

 

Kiša u Mančesteru prije utakmice. 

 

Zaparala su uši par puta srednjevjekovna skandiranja o Kosovu i Albancima, mada smo bili dovoljno daleko od sektora gostujućih navijača da se na to ne obraća previše pažnje….

 

 


 

 

Edited by Kastuvas
Typo
  • Like 9
  • Thanks 4
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Pero_Cameron said:

Nista mi sinoc nismo odigrali vrhunski kao sto se po medijima predstavlja herojska partija. Imali smo srece da damo taj 1 i srece da smo primili samo 3. Realan rezultat po svemu vidjenom nekih 6:0. Ali svakako su nam mecevi sa Sitijem nebitni, izgubili 1:0 ili 10:0. Mi se protiv JB borimo za prolece i super je sto su i oni izgubili, i mislim da smo kvalitetniji od njih za to trece mesto. Eventualno u nekim ludim scenarijima protiv Lajpciga borba za 2.

Ja shvatam neke druge koji ne mogu da se pomire sa činjenicom da nismo izgubili 10:0, ali pojedince ovde ne mogu da shvatim, jedino ako su vam propali 7+ tiketi. Ako je tako, drago mi je.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stanko1997 said:

Ja shvatam neke druge koji ne mogu da se pomire sa činjenicom da nismo izgubili 10:0, ali pojedince ovde ne mogu da shvatim, jedino ako su vam propali 7+ tiketi. Ako je tako, drago mi je.

Ja sam 5 dana trubio svima oko mene da se mora igrati kvota 2.50 da ce Zvezda dati gol. Ja sam svoju intuiciju dobrano naplatio. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, MiskoNis said:

 

Svaka prodaja Bukarija ispod 15 miliona evra posle golova na sp, u ligi šampiona, na derbiju, čoveka koga  ni prvaci evrope lasom nisu mogli da uhvate, moći če se smatrati zločinom prema klubu

 

 

Na prvu bi rekao da je ovo jako nerealno. Ali po drugoj strani, nisam verovao ni da če za Radonjića neko dati 12 miljona, pa su dali. Što znači da je takva brzina na ceni u evropskom fudbalu, pa makar taj igrač ne znao ništa drugo.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Pero_Cameron said:

Ja sam 5 dana trubio svima oko mene da se mora igrati kvota 2.50 da ce Zvezda dati gol. Ja sam svoju intuiciju dobrano naplatio. 

Ja sam slično mislio, čak sam gledao kolika je kvota da Bukari daje gol, ali slabo se ja kladim, tako da 😁.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Pero_Cameron said:

Nista mi sinoc nismo odigrali vrhunski kao sto se po medijima predstavlja herojska partija. Imali smo srece da damo taj 1 i srece da smo primili samo 3. Realan rezultat po svemu vidjenom nekih 6:0. Ali svakako su nam mecevi sa Sitijem nebitni, izgubili 1:0 ili 10:0. Mi se protiv JB borimo za prolece i super je sto su i oni izgubili, i mislim da smo kvalitetniji od njih za to trece mesto. Eventualno u nekim ludim scenarijima protiv Lajpciga borba za 2.

Kad god podju price "trebalo je da bude ovoliko ili onoliko" , ja se setim epske utakmice orotiv Bajerna na Marakani 91. Poluvreme je trebalo da bude 4 ili 5 razlika za nas, kraj da bude nekih 10:3. Pa je bilo kako je bilo, desilo se sta se desilo.

Hrabra nasa utakmica sinoc, njihovi promasaji su delom i rezultat necega dobrog sto smo mi odigrali. YB i Nemci su mnogo slabiji od ovih i na nama je da se pošibamo sa njima i probamo cak i drugi da budemo.

Edited by berti
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Na prvu bi rekao da je ovo jako nerealno. Ali po drugoj strani, nisam verovao ni da če za Radonjića neko dati 12 miljona, pa su dali. Što znači da je takva brzina na ceni u evropskom fudbalu, pa makar taj igrač ne znao ništa drugo.

DA Bukari metne Lajpcigu gol pa 30. avgusta naredne godine neka ga otkupi Lajpcig 😄

Link to comment
Share on other sites

Da, moglo je biti i 5:0 na poluvremenu pa bi utisak bio potpuno drugaciji, ali kada je ovakva razlika u kvalitetu izmedju timova onda mora da ti se poklopi mnogo stvari (izmedju ostalog i da imas srece) pa da na poluvreme odes sa 1:0 protiv takvog protivnika. Siti jeste imao loptu i stvarao konstantno sanse, ali ono sto se meni svidelo sinoc je da nam odbrana nije pucala i da nas nisu mnogo izbacivali na pas igru. Pogotovo u prvom poluvremenu. To znaci da su nam igraci stajali dobro na terenu, da je odradjen dobar skauting protivnika i da smo u svakom trenutku znali kako da se branimo - kada smemo da se zaletimo na igraca sa loptom, a kada ne. E sad, druga je stvar sto su oni na svakoj poziciji bolji od nas i sto ce 95% situacija 1 na 1, pa cak i 1 na 2, da rese u svoju korist na konto kvaliteta, talenta i boljih fizikalija. Tu se mi ne pitamo previse i da bi mogli da pariramo u tom segmentu nam treba jedno 300 miliona evra vise ulaganja u igracki kadar.

 

Na kraju ce se pamtiti da smo vodili protiv jedne ovakve ekipe na poluvremenu i izgubili samo 3:1, iako su prognoze bili pogubne po nas. Prosla je najgora utakmica koju smo mogli da imamo, sad slede laksi protivnici, mada i veci pritisak, i nadam se da cemo imati u cemu da uzivamo.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Pero_Cameron said:

Nista mi sinoc nismo odigrali vrhunski kao sto se po medijima predstavlja herojska partija. Imali smo srece da damo taj 1 i srece da smo primili samo 3. Realan rezultat po svemu vidjenom nekih 6:0. Ali svakako su nam mecevi sa Sitijem nebitni, izgubili 1:0 ili 10:0. Mi se protiv JB borimo za prolece i super je sto su i oni izgubili, i mislim da smo kvalitetniji od njih za to trece mesto. Eventualno u nekim ludim scenarijima protiv Lajpciga borba za 2.

 

Ljudi su dali Lajpcigu 7 komada u 1/8 finala LŠ, dvomeč sa Realom su rešili u prvom poluvremenu, Arsenal su u utakmici za titulu nabili u prvih 20 minita... stvarno su svasta ljudi u stanju da napisu. Pritom u prvom poluvremenu su jedine 2 mrtve sanse imali glavom posle centarsuta, praktično nijednom nisu napravili višak za neku potpuno mrtvu šansu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

Cityjev veznjak otkrio je savjet koji mu je dao rezervni vratar Stefan Ortega:

"Ponekad nije neophodno da šutirate jako. Ortega mi je na poluvremenu rekao da njihov vratar puno bolje brani visoke lopte i da nije toliko dobar na niskim ili kada idu u kut. To je bio dobar savjet." Tako je i bilo, Rodri je s lakoćom plasirao prizemni udarac u donji lijevi kut Zvezdinog vratara Glazera za 3:1.

 

 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Nini3112 said:

Kad napise neko da Djiga sinoc nije bio dobar place mi se,ljudi Haland nije dao gol,momku prva utakmica ovakvog tipa i pored njega HALAND nije dao gol

nije dao gol a koliko je puta neometen imao loptu u petercu? Par puta glav gde je Djiga bio metar i po od njega

40 minutes ago, Wake in Fright said:

Ja nešto nijesam u tom Endiaj vagonu. Zapravo mi se ne sviđa kao igrač. Sa Hvangom je sve suprotno. Za njega sam već napisao da mislim da će biti top pojačanje. 

Ni meni, nijedan vazdusni duel nije dobo a cim dobije loptu, okrece se oko svoje ose kao šestar

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Redstar0356 said:

nije dao gol a koliko je puta neometen imao loptu u petercu? Par puta glav gde je Djiga bio metar i po od njega

 

Bukvalno nijednom. Generalno Sitijevi centarsutevi su bolesno dobri. U prvom poluvremenu je Djiga bio previse ispred Halanda, ali je i tad skocio visoko i telom zaklonio vidik Halandu koga je lopta pogodila u glavu i nije stigao da reaguje. Kod precke je Haland bio na drugoj strani. Onaj sut levom logom preko gola na prvu je bio tezak i tu je Siti uspeo da napravi visak. Nije Haland na zemlji imao nijednu cistu situaciju za gol. Svaki put je bio ometan i pod kontaktom.

36 minutes ago, Redstar0356 said:

Ni meni, nijedan vazdusni duel nije dobo a cim dobije loptu, okrece se oko svoje ose kao šestar

 

Dobio je nekoliko vazdusnih duela, par puta je uspeo i da spusti loptu do saigraca, par puta je sacuvao, barem jednom nije dobio faul. Pritom nije ni dobijao neke ultra precizne lopte. Vrlo odgovorno jr obavljao defanzivne zadatke. Nije on top klasa napadaca pa da vrti odbranu Sitija. 

Edited by Profesor
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...