Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, Markoss said:

Ovaj Djiga mora da se istrpi. Klinac je, deluje da ima stofa, dobro je gradjen, pokretljiv, visok. Svakako nemamo dobre stopere, tako da treba mu dati ozbiljniju priliku da stasa uz Dragovica. 

 

Djiga je počeo stegnuto, do kraja je već stekao samopouzdanje i regularno pokrpio puno toga što su ovi sporaći oko njega propustili. 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jebiga, ne mogu bez zamerki. Ali ovaj put nije zamerka na igru koliko na to koliko smo glupo poklekli.

 

Pobeda domacina zasluzena skroz ali mnogo jeftino primljena dva gola, bas onako amaterski. 

 

Svakako pozitivnih utisaka ima vise. Pre svega Djiga, zatim otprilike formacija koju cemo igrati je ova sa ovakvom rotacijom, Ndiaye se bas iskupio za onaj uzas u prvenstvu. Mijailovic dobar, Stamenic dobar. Meni je Korejac bio dobar mada videh da ne misle svi tako.

 

Zabrinjava broj kikseva golmana. Opet imamo na golu nekog ko moze cudo da odbrani a onda da primi onakav gol. 

 

U svakom slucaju imamo mi svoje mesto pod suncem ovde.

 

Predlozio bih i da otvorimo LIVE temu. Ako se slazete.

Link to comment
Share on other sites

Djiga je odigrao vrlo pristojno, a Siti u gositma je verovatno najtezi nacin za debitovanje u Ligi sampiona. Videcemo dalje kako ce se snaci, ali ga treba gurati.

 

Cak je i Rodic odigrao pristojno.

 

Ndiaje se borio, isao na svaku loptu, bio aktivan i u defanzivi. Zadovoljan sam. Videcemo dalje koliko je opasan po gol.

 

Micko i Mitrovic skroz priatojni.

 

Kraso bas los.

 

Sad protiv Partizana mora da se pokaze kvalitet i da se dobije.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Redstar0356 said:

Inace, po meni i prvi gol je golmanov. Okej pokresila je odbrana ali gde kreces ako ne mozes da stignes? 

 

Takodje, da je Djiga uklizao, sklonio bi je  gol linije

 

Ma kakvi. Vrhunski potez Alvareza. 

 

Naravno da ce da krene, nece sigurno da ceka na gol liniji igraca koji je na 3 metra od gola. Zaletis se, u nadi da ce te napucati ili da ces ga procitati ako dribla. 

 

Djiga ga ne bi stigao ni da je imao sekund vise da uklize, lopta je bukvalno sa metar od gola sutnuta. Mogao je da uklize, ali bilo bi dzabe, i verovatno bi posle toga bio prevezen u Acibadem posto bi polupao jaja i kolena o stativu. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Ma kakvi. Vrhunski potez Alvareza. 

 

Naravno da ce da krene, nece sigurno da ceka na gol liniji igraca koji je na 3 metra od gola. Zaletis se, u nadi da ce te napucati ili da ces ga procitati ako dribla. 

 

Djiga ga ne bi stigao ni da je imao sekund vise da uklize, lopta je bukvalno sa metar od gola sutnuta. Mogao je da uklize, ali bilo bi dzabe, i verovatno bi posle toga bio prevezen u Acibadem posto bi polupao jaja i kolena o stativu. 

 

Bilo je dosta iskosa, mogao je da krene malo i da se rasiri kao sto je nekada Stojkovic radio pa ako je provuce sta da se radi. Ali jeste majstorski potez nema sta.

Link to comment
Share on other sites

Ja isto moram da kazem da mi je Djiga pozitivan utisak ostavio, jeste imao 2 lose procene leta lopte u prvom poluvremenu, ali posle je bio sigurniji i bolje se postavljao. Deluje da ima snagu i brzinu, mlad je i, obzirom da su mu ovo prvi minuti u novoj ekipi, ja sam zadovoljan.

Ndiaje je dosta koristan bio, puno prljavog posla uradio, prelazna ocena.

Hvang je klasa, imao je gresaka veceras, ali uooste nemam sumnju da smo dobili top pojacanje. 
 

Kraso i Olajinka brinu, prvi pristupom, a drugi trenutno izgleda kao da fudbal nije igrao, ali dajmo i njima vremena, 2 kljucne utakmice su pred nama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Ma kakvi. Vrhunski potez Alvareza. 

 

Neverovatan, kakva brzina izmedju dva dodira, svaka cast.

 

Inace, zao mi Stamenica, decko je bukvalno lagovao celu utakmicu, da upotrebim gejmerski recnik. Jednostavno je sve ovo prebrzo za njega (i ne samo njega).

 

Bukari, Ndijae, i donekle Hvang su koliko toliko mogli da isprate fizicki sta se desava, a uz njih i Ivanic na kliker. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tunji Awojobi said:

 

Sitijev tim vredi 1,2 milijarde, Zvezdin oko 70 m, a Cukin 20. Tako da te molim da ne lupetas. 

Koliko vredi Tim Vozdovca sa prosekom od 20 god koji igraju za bus plus u odnosu na nase plate.

 Nemoj da mi se obracas dok ne naucis da komuniciras.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Pa Rodic je maltene  vise bio treci stoper nego bek. 

Da je bio umesto Rodica, sigurno bi pokrpio Alvareza za to vreme dok je Rodic bio u nekom medjuprostoru dok ovaj prolazi Hvanga

 

Yup, kod gola Alvareza deluje kao da je Korejac kasnio, a u stvari je Korejac mučenik skontao šta će se desiti i probao da pokrpi jebenog Rodića koji je ostao u limbu razmišljajući o ko zna čemu, brzinom i mozga i udova na nivou ranjenog puža.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ako mi i Bojsi budemo imali isti broj bodova, a oba meca budu zavrsena nereseno ili pobedama domacina, gleda li se gol u gostima ili je svejedno da l je 0:0 ili 1:1?

 

Pitam jer su velike sanse da nam ukupna gol razlika bude bolja od YB. Prvo ce im Mancester dati vise nego nama, a verujem da cemo mi bolje proci sa Lajpcigom kuci nego oni.

Link to comment
Share on other sites

Na kraju 3:1..sasvim u redu.
Možda su nas i potcenili malo..u beogradu može biti i ubedljivija njihova pobeda.

Nije nikako bilo realno da se uzme bod..a ipak smo se držali nerešeno sat vremena. Šteta za primljeni gol odmah na startu drugog poluvremena,ali u svakom spletu okolnosti je realno da Zvezda izgubi od Cityja.

Jedini prigovor je što smo u drugom poluvremenu odigrali mekše..a možda je i do umora kad celu utakmicu vijaš i rivala i loptu. Zadovoljan sam viđenim i mislim da će nas ova partija podići i da ćemo dobiti u derbiju i vratiti se na pobednički kolosek.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...