Jump to content

Grupa A (QAT, ECU, SEN, NET)


Ko prolazi dalje?  

37 members have voted

  1. 1. Ko prolazi dalje?

    • Katar
      3
    • Holandija
      37
    • Senegal
      22
    • Ekvador
      11
  2. 2. Za koga ćete navijati u grupi?

    • Katar
      1
    • Holandija
      6
    • Senegal
      22
    • Ekvador
      8


Recommended Posts

1 minute ago, Issey said:

Senegalu se osvetila sisasta igra... I neka je. Sad su se setili da napadnu...

 

Tako je. Dodju do kaznenog i onda ne znaju kako da centriraju, dodaju se izmedju sebe i izgube loptu. Nijedan krsteni centarsut. Kao da se svaki dan igra WC, a ne jednom u 4 godine. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Senegal je kvalitetna selekcija, fizički i taktički su dobro spremni, ali nemaju kreativce i dovoljno dobre ofanzivne igrače da stvore nešto u napadu. Njihova snaga leži u dobroj odbrani i veznom redu koji je prepun radilica i fizikalaca. Nema tu neke lucidnosti i individualne klase koja će da napravi razliku. Mane bi svakako mnogo pomogao, bili bi još opasniji u kontrama. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Profesor said:

 

Tako je. Dodju do kaznenog i onda ne znaju kako da centriraju, dodaju se izmedju sebe i izgube loptu. Nijedan krsteni centarsut. Kao da se svaki dan igra WC, a ne jednom u 4 godine. 

 

Svaki put kad su došli na ivicu kaznenog, usporavali su, lopta je išla nazad... Par pokušaja iz daljine, i ništa više. Nisu ni Holanđani blistali, ali su bili konkretniji (zvučim kao loš komentator). 

 

Evo i Klasen ga dade... Sad sam sve video...

Edited by Issey
Link to comment
Share on other sites

Senegal, do zla boga taktički naivna ekipa. Vidi se da tu ima talenta, ali kad dođu do protivničkog gola ne znaju šta će s loptom. Holandija, disciplinovana, radna ekipa, taktički dobro stoje na terenu, ali je vidljiv manjak talenta u odnosu na neke ranije generacije. Ne predviđam im neki visok plasman.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/20/2022 at 5:57 PM, Del Piero said:

Ovi momci iz Katata su na granici amaterizma. Nemocni u duelima, spori, nemaju pojma gde stoje na terenu, a tehnika je posebna prica.

 

Ovako smo i mi sinoc izgledali, doduse protiv Brazila pa je olaksavajuca okolnost. Ali isto, sporo, takticki lose, tehnicki uzasno, fizicki amaterski.

Link to comment
Share on other sites

Uh, kakav naivan gol. Zelen je Katar za ovaj nivo takmičenja.

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Mislim da su to komentatorska mesta. 

 

Nisam gledao od početka pa nisam video toliko praznih stolica. Razmaženi, ulaze u petom minutu. :classic_biggrin:

Ja moram da primetim da pola tim stolica nisu prazne, nego se ne primećuju katarani zbog odeće 😆

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...