Jump to content

Grupa A (QAT, ECU, SEN, NET)


Ko prolazi dalje?  

37 members have voted

  1. 1. Ko prolazi dalje?

    • Katar
      3
    • Holandija
      37
    • Senegal
      22
    • Ekvador
      11
  2. 2. Za koga ćete navijati u grupi?

    • Katar
      1
    • Holandija
      6
    • Senegal
      22
    • Ekvador
      8


Recommended Posts

Da rezimiram "svoju" grupu i misljenja koja sam izneo. 

 

- Holandija nas apsolutno nije odusevila, medjutim skoro da su se prosetali ovom grupom. Otkrovenje je Gakpo koji je u svakoj utakmici spakovao po jedan gol. 

- Senegal je zasluzeno prosao, taman je to reseno u medjusobnom duelu sa Ekvadorom. Mozda su me i najvise pozitivno iznenadili u ovoj grupi. Ili je to samo taj africki vajb koji nose 🙂 

- Ekvador, kad je najvise morao da pokaze, zakazao je. To je prevashodno zbog mladosti. Medjutim pokazali su da mogu da se nose sa svim protivnicima, svima su barem po gol dali i moze se reci da je pred ovim timom buducnost.  

- Katar je za mene totalno razocarenje. Ali nakon onako lose otvorenog sampionata tesko je da su mogli da se vade protiv Senegala i Holandije. Ocekivao sam mnogo vise od njih. Ali nije bilo nekog domacinskog sudjenja da pomogne. 

 

Za dalji uspeh ove grupe, tj. ekipa iz iste, ne polazem neke velike nade. Holandija ce ici na SAD, i to moze biti jedna egal utakmica, nijanse ce odluciti. Senegal ide na Englesku i to bi bilo to od njih, bilo bi bas veliko iznenadjenje da se izbore za nesto vise osim laganog poraza. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ding Hao said:

Šteta što Ekvador ne ide dalje. Namučili bi Engleze na nivou one Kolumbije sa prošlog svetskog šampionata. Senegalci jesu simpatični ali rešiće to Nosonja i ekipa bez većih problema. 

 

Uh. Meni se ovi Senegalci čine kao baš nezgodna ekipa za knockout fazu. Taktički mi se čine disciplinovaniji od prosečne afričke ekipe. Fizički odlični. Koulibaly komandant odbrane. Sav pritisak na Englezima od kojih se očekuje pobeda. Možda i dobiju na kraju, ali bi me iznenadilo ako bude rutiniranje.

 

1 hour ago, Klotzen said:

Zadnji ko je otpao iz kvalifikacija u Aziji je UAE tako da ne bih ja rekao da Katar nije zaslužio da igra na SP, to je taj nivo fudbala. A da nije zaslužio da organizuje to 100% podržavam.

 

Ma malo se tu preteruje, po mom mišljenju. Kad Qatar dobije domačinstvo, kupili. Kad neka zapadna zemlja dobije domačinstvo, izlobirali. Isto sranje, drugo pakovanje.

Sigurno je da se domačinstvo ne dobija džabe i da oni koji odlučuju o tome, malo tu omaste brk. Ko god misli da je tu sve čisto i demokratski, je naivan.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...