Jump to content

Recommended Posts

Na 4 od 5 prvenstava na koja se nakon raspada Jugoslavije plasirala Srbija, Francuska je izborila finale. Samo je 2010. ispala u grupi.

Na 3 od 4 prvenstva na koja su se plasirali i Srbija i Hrvatska, Hrvatska je igrala barem polufinale. Samo je 2006. ispala u grupi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Azar i Bejl zasluzili da se nadju ovde. Katadjani prosto ne umeju.

Imali smo najslabijeg centralnog halfa na turniru. Jednsotavno moramo da menjamo nesto u zadnjoj liniji. Za ostale repke verovatno je utisak taj koji nas  opredeljuje na ovu ili onu stranu, ali statisticki verovatno je po ocenama to - to. Decimale odlucuju.  Kad bi se pomerili igraci iz Katara kao skoro ameterske reprezentacije zanimljiva bi imena popunila ta mesta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Bluecuracao2 said:

Prođe i ovaj planetarni događaj, bilo je tu svega i svačega ali ne i naročito spektakularnih golova. Utisak mi je i dalje da je najlepši gol na takmičenju prvi gol Brazila protiv Srbije, Richarlison 62 minut. Ovde se prvenstvo se dobro pratilo te me zanima viđenje ostalih...

Pa verovatno da je to najlepši.

 

Meni pada na pamet kao mogući pandam drugi gol S.Arabije protiv Argentine za top 5, ali i malo navijački gol Mitovića protiv Švajcarske.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Bluecuracao2 said:

Prođe i ovaj planetarni događaj, bilo je tu svega i svačega ali ne i naročito spektakularnih golova. Utisak mi je i dalje da je najlepši gol na takmičenju prvi gol Brazila protiv Srbije, Richarlison 62 minut. Ovde se prvenstvo se dobro pratilo te me zanima viđenje ostalih...

 

Taj gol i Nejmarov protiv Hrvatske. Ovo je za mene čista umetnost: 

 

 

I moram dodati kao honorable mention Mbapeov drugi gol u finalu, ne toliko zbog lepote koliko zbog toga što je ova akcija za mene suština fudbala. Ne komplikuje se, ne mrsi se, on ne petlja nego nije pošteno ni primio loptu i šutnuo je u gol. Verovatno jer nije bilo ni vremena 😄 ali svejedno, tako treba.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jel neko gledao kompilacije šta su sve radili juče ljudi na ulicama u Argentini? Skoro nisam video veću količinu gluposti na jednom mestu 😄 Sise, dupeta, mačete, pucnjave, rušenje svega po gradu, krađa iz prodavnica, krađa točkova sa parkiranih automobila, penjenje na sve redom, padanje sa svačega redom (jedan i preminuo koliko sam video) i tako dalje i tako bliže 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Nicklord said:

Jel neko gledao kompilacije šta su sve radili juče ljudi na ulicama u Argentini? Skoro nisam video veću količinu gluposti na jednom mestu 😄 Sise, dupeta, mačete, pucnjave, rušenje svega po gradu, krađa iz prodavnica, krađa točkova sa parkiranih automobila, penjenje na sve redom, padanje sa svačega redom (jedan i preminuo koliko sam video) i tako dalje i tako bliže 

Je l' izašao Mesi da otpeva sa balkona

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mr clutch said:

 

Dok sam gledao neke snimke sa terena kako se ovaj lik ponasa dok se slika sa igracima i trofejom, imao sam veliku zelju da se neko iznervira i nabode ga u glavu. Odvratno ponasanje, nekim igracima je bukvalno uzimao pehar iz ruku. Posle tamo lik bukvalno vuce Messija za ruku u fazonu alo mali, dodji da se slikas sa mnom. Ovaj ga iskulirao.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Nicklord said:

Jel neko gledao kompilacije šta su sve radili juče ljudi na ulicama u Argentini? Skoro nisam video veću količinu gluposti na jednom mestu 😄 Sise, dupeta, mačete, pucnjave, rušenje svega po gradu, krađa iz prodavnica, krađa točkova sa parkiranih automobila, penjenje na sve redom, padanje sa svačega redom (jedan i preminuo koliko sam video) i tako dalje i tako bliže 

Di ima kompilacija da vidim to penjanje i mačete?

14 hours ago, Don Juan said:

Pa verovatno da je to najlepši.

 

Meni pada na pamet kao mogući pandam drugi gol S.Arabije protiv Argentine za top 5, ali i malo navijački gol Mitovića protiv Švajcarske.

Brutalan gol. Njemu je glava u 16 što je drugim špicevima kopačka. Ni Oršićev protiv Maroka nije loš. Ima snimaka sa tribina, tamo se još bolje vidi o kakvom se felšu radilo.

Link to comment
Share on other sites

Nakon cenzurisanja učešća Kosova na UEFA Ligi nacija i brisanja te ekipe iz pregleda i tabela, sad su na Areni počeli da brišu i pojedinačne Albance, ovog puta konkretno člana švajcarske reprezentacije Šaćirija.

Naime, Arena sport je izbacila Šaćirijev gol iz pregleda svih golova na mundijalu u Kataru, prvo ide 115. gol na prvenstvu Abubakara, jedini s utakmice Kamerun-Brazil, zatim je isečen prvi gol na utakmici Srbija-Švajcarska, koji je postigao Šaćiri i bio bi 116, da bi zatim bila prikazana ostala 4 gola s te utakmice - 117. Mitrovićev, 118. Vlahovićev, 119. Emboloov i 120. Frojlerov.

Ezgif-4-9f6b480ec6.gif

Arena sport 3 premium, emitovano u sredu 21.12. u 11:46:55 i još nekoliko puta ranije.

  • Ha-ha 8
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Prelep gol. Kad sam ga video kako se namešta znao sam šta će da pokuša a on je to uradio bolje nego što sam očekivao.

 

Meni je vrhunska i akcija za Mitrovićev gol Kamerunu.

To je baš akcija kao da se radi o nekoj vrhunskoj momčadi klupskog nogometa. Od početka do kraja je akcija izvedena savršeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...