Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

23 minutes ago, uini said:

ako ne bi uzeo pare /koliko razumem, slicna kolicina kao ona koju je do sada zaradio u nba karijeri/, jedini nacin je da napravi udonis haslem deal.

nuggetsi da su pametni, to bi mu obecali koliko danas.

Imali su strpljenja sa MPJ-om, ugovorom mu pokazali koliko veruju u njegova leđa, čekali su Marija. Ako procene da im je BB potreban u narednim godinama mislim da će biti spremni na sve vrste finansijskih gimnastika da bi ga zadržali, makar  mu namestili posao sa prodajom kokica u hali. Da li će on na to pristati druga je stvar.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, Brown je bitan ali nije nezamenljiv. Svakako bi bilo bolje da ostane ali čovek može da uzme mnogo više dolara na drugom mestu a nije do sad u karijeri mnogo zaradio. Uostalom, jebo tu šampionsku ekipu ako zavisi od petog, šestog igrača po značaju, something gotta give. Biće sad i veterana koji će ciljati Denver za minimalac kao ring-chaseri. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Beonegro said:

Možda si pod utiskom finalne serije, jer za kompletan PO MPJ ima bolji učinak u dosta kategorija.

Baš interesantna hijerarhija, baj d vej:

Jokara

Muro

Odron i Mališa

KCP, Brown i Green

 

još su realno fulali grdno sa trejd-dedlajn akvizicijama; za redžija džeksona su mogli mene da pitju a thomas bryant je baš nelogičan kombo sa jokićem, pored koga ti treba neki čvrst defanzivac, hvatač skokova u defanzivi i ofanzivi, visoko-energetski lik za 10-18 minuta.

 

sreća je nuggetsa i da se niko nije povredio, čak ni za tekmu-dve, to ih je takođe izdvojilo od ostalih plejof učesnika.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Inace naredne sezone ocekujem Doncica fizicki spremnog od samog starta i taj njegov iskorak kakav je Jokic imao u prvoj MVP sezoni. Njegov plafon je tek zastrasujuc obzirom na to kakve je partije pruzao sa solidnim viskom kila i manjkom kondicije za vrhunskog NBA superstara. 

Ekipa mu je odron (i ne znam šta je gore za Dalas, imati kancerogenog Irvinga ili van Luke biti skoro totalno lišen talenta), ali na individualnom planu bi mogla da padne jedna sezona od 40ppg.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

 Biće sad i veterana koji će ciljati Denver za minimalac kao ring-chaseri. 

 

pojašnjavao je miki novu logiku oko davanja novca u nba, neće to sad biti tako lako kao do malopre (ako sam dobro shvatio taj deo)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beonegro said:

Ekipa mu je odron (i ne znam šta je gore za Dalas, imati kancerogenog Irvinga ili van Luke biti skoro totalno lišen talenta), ali na individualnom planu bi mogla da padne jedna sezona od 40ppg.

 

Dacemo LeBrona i 2 picka prve runde za njega, taman ga Kyrie nagovara da dodje u Dallas 🥰

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Beonegro said:

Možda si pod utiskom finalne serije, jer za kompletan PO MPJ ima bolji učinak u dosta kategorija.

Baš interesantna hijerarhija, baj d vej:

Jokara

Muro

Odron i Mališa

KCP, Brown i Green

 

Uh njega sam zaboravio na mom spisku iako je bas bitan, mada je on veteran, nece jos dugo igrati pa i nije bitan za "dinastiju".

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Uh njega sam zaboravio na mom spisku iako je bas bitan, mada je on veteran, nece jos dugo igrati pa i nije bitan za "dinastiju".

Puni 37 godina u avgustu, pretpostavljam da nakon prstena sledi penzija.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Beonegro said:

Možda si pod utiskom finalne serije, jer za kompletan PO MPJ ima bolji učinak u dosta kategorija.

Baš interesantna hijerarhija, baj d vej:

Odron

 

Ali koji mozak se setio tako ukletog nadimka za Gordona 😂

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pa dobro, Brown je bitan ali nije nezamenljiv. Svakako bi bilo bolje da ostane ali čovek može da uzme mnogo više dolara na drugom mestu a nije do sad u karijeri mnogo zaradio. Uostalom, jebo tu šampionsku ekipu ako zavisi od petog, šestog igrača po značaju, something gotta give. Biće sad i veterana koji će ciljati Denver za minimalac kao ring-chaseri. 

Po izjavama, tim im dosta zavisi od međusobne hemije, kvaliteta saradnje i odbrane. Naravno da mogu to da nađu i na drugom mestu ali ako bude šanse za dogovor cenim da će im prioritet biti da ga zadrže, baš zato jer je na terenu i van njega komplementaran svima koji su ispred njega. A onda da vidimo koliko će biti "gladni" najesen, kako će i koliko napredovati oni koji su na klupi i koga će dodati u ekipu.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da će rascijepiti Džaju sa bar pola sezone, suviše je liga uložila svih ovih decenija u kultivisanje gang bratije i pravljenje gigantskog globalnog brenda na temelju mahom crne populacije da bi jedan mentol to urušavao, plus mu je ponovljen prestup. Aj da je neki šampion nego tek zvezdica u nastajanju. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

11 minutes ago, Beonegro said:

Puni 37 godina u avgustu, pretpostavljam da nakon prstena sledi penzija.

 

11 minutes ago, Horium said:

Green je sustinski nebitan. Jeste deo ove uze rotacije od 7-8, ali i najlakse zamenjiv.

 

Ne znam da li je bilo najava o penziji i da li ima ugovor, ali mogao bi jos jednu sezonu. On je na terenu 7-8. u rotaciji ali imati tako iskusnog lika u svlacionici dosta znaci. Zato mogu da ga ostave/produze na godinu dana. IMHO.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...