Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kakav hrkljus od utakmice, uzasni procenti suta na obe strane, a Jokic isporuci 28 poena uz 12/16 iz igre. Definitivno jedan od najefikasnijih igraca ikada.

 

Murray je pre 2 godine bio na dnu, a sad je na vrhu sveta. Ovacije su bile da se najezis, zasluzio je. Fenomenalan playoff.

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

16:4 za Denver protiv svih u plej ofu : )

 

Mogu još da napreduju. Izgubiće B. Browna, ali će biti u prilici da potpišu upotrebljive FA (istekli ugovori DAJ-u, Greenu, Smithu, Brajantu). C. Brown, Nađi, Čančar...će biti za godinu iskusniji.

Link to comment
Share on other sites

1.png

1 minute ago, Stari Wook said:

16:4 za Denver protiv svih u plej ofu : )

 

Mogu još da napreduju. Izgubiće B. Browna, ali će biti u prilici da potpišu upotrebljive FA (istekli ugovori DAJ-u, Greenu, Smithu, Brajantu). C. Brown, Nađi, Čančar...će biti za godinu iskusniji.

Eh, kad bi mogao BB umesto BB 🥲

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

I sad me jeza prodje kad puste snimak one Marejeve povrede.
Cak i u ovakvom trenutku, tesko je ne osecati kao da su im ukradene 2 sanse da vec ranije mozda naprave ovakav uspeh, zahvaljujuci toj zloj sreci, da je tako nazovem.
Pa i povreda Portera, na onakav, naizgled bezazlen nacin.

Jako mi je drago zbog njih dvojice, verovatno i vise nego zbog Jokare.
Treci igrac kojeg bih tu ubrojao je ujka Dzef. Bio sam iznenadjen kad sam trazio ranije ove sezone da li je osvajao do sada, i video da ipak nema prsten.
Pamtim ga iz nekoliko Lebronovih ekipa u Klivlendu, gde je radio strasno koristan posao iz drugog plana, bas ono sto ocekujes od igraca uloge. Ali ipak nije bio tu 2017. Sada je tu i dobio je dugo cekani prsten, vise nego zasluzeno, rekao bih.

Edited by Sombor Shuffle
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Jokara se vise obraduje dobrom gulasu nego osvojenoj tituli 😅

 

Mada, mogu da razumem. Njemu je verovatno toliko laknulo sto je magnum opus zavrsen da je covek u soku.
 

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

Moram i da spomenem MPJ-a ... lavovski posao je odradio danas. Jeste da ga šut nije hteo, ali je igrao odbranu i davao koševe kada je bilo bitno. Baš me je iznenadio u nekoliko napada na koš, pogotovo onaj kada je loptu provalio sebi kroz noge. Samo se plašim da nije povređen, šut mu obično zakaže kada ga leđa zezaju. 

 

U svakom slučaju - mislim da je ovo početak Nuggets dinastije. Samo da ih povrede zaobiđu.  

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Jokic je posle zavrsetka utakmice pokazao bas malo emocija, cak i za svoje standarde. A tokom playoffa je bilo vise situacija kada je onako bas emotivno proslavljao poene ekipe. Moguce da ni on nije svestan sta je uradio i da ce to tek uslediti. Brat se ispozdravljao sa igracima Heata i dao izjave kao da su se plasirali u trece kolo kvalifikacija Kupa sajamskih gradova.

  • Like 2
  • Ha-ha 19
Link to comment
Share on other sites

Lik je granična Riba u horoskopu, zamalo Vodolija (za jedan dan), a mi ne da ne pokazujemo emocije, nego :lol_2::classic_smile: Treba vremena da se malo utisci slegnu, verovatno će da ga spuca euforija pred spavanje. 

Edited by DameTime
slovce
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mrzi me da se samokvotujem :classic_tongue: Pisala sam već o tome kako je Jokićev put ka tituli sličan kao Janisov - obojica su bila b2b MVP, pa je krenulo pitanje da li mogu jako i do samog kraja i onda osvojiše.

 

Isto tako početak plej ofa, polu-defetizam navijačke skupine Denvera na forumu, ali se videlo odmah da neće biti nikakvo iznenađenje da odu do kraja. To je bio moj hot take, iako realno nije nikakav hot take...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...