Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, Miki8 said:

Jokiceva braca imaju pravo da se vesele i oni su ucestvovali u Jokicevom razvoju, kako kosarkaskom tako i psihickom , oni najbolje znaju kroz sta su sve zajedno prosli  u zivotu  .  Manite se kiselog grozdja .

 

Baš sam pisao to nekom liku pre par nedelja na Twitteru, da ga oni nisu gurali da trenira košarku, on bi verovatno sad jahao konje i eventualno igrao košarku  amaterski u nekoj patos vojvođanskoj ligi čisto iz rekreacije. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

 

Sprdam se malo, solidan je bio makar u smislu da je skontao da će opet ići na 25% šuta ako nastavi da forsira. Kao što reče Beo pre par dana kad se pobedi, naročito ceserija, lakše se zaboravi sve, pa i ovo nestajanje u odlučujuće 2 tekme.

 

Pa nije bas nestao - g5 12 asistencija i 0 To

 

Plus ona jako bitna trojka kad je jokic dobio 5. licnu

 

Danas isto mislim da je on razbio onaj post ostatka denvera sa linije za 3 poena i ubacio dve bitne trojke.

 

Nisu to one ludacke brojke iz serije protiv Lejkersa, ali nije i da se skroz raspao.

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

 

13 minutes ago, Skyglider said:

 

Baš sam pisao to nekom liku pre par nedelja na Twitteru, da ga oni nisu gurali da trenira košarku, on bi verovatno sad jahao konje i eventualno igrao košarku  amaterski u nekoj patos vojvođanskoj ligi čisto iz rekreacije. 

 

Ima valjda ta prica oko brace, da iako su oni borderline propaliteti, nisu hteli da dozvole da on krene nekim Milicic putem. Posluzilo ih je to sto Nikola i nije takvog temperamenta. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, 40Wins said:

 

 

Ima valjda ta prica oko brace, da iako su oni borderline propaliteti, nisu hteli da dozvole da on krene nekim Milicic putem. Posluzilo ih je to sto Nikola i nije takvog temperamenta. 

Nemanja Jokic je ziveo sa Darkom Milicicem u Detroitu i u njegovom prajmu sto se tice bahacenja i bacanja para.

Dovoljno je samo da bude sa Nikolom i da ga nauci da radi sve suprotno od toga  sto su on i Darko radili.  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Clash said:

Nemanja Jokic je ziveo sa Darkom Milicicem u Detroitu i u njegovom prajmu sto se tice bahacenja i bacanja para.

Dovoljno je samo da bude sa Nikolom i da ga nauci da radi sve suprotno od toga  sto su on i Darko radili.  

 

Dear god. Opet kazem, da Nikola nije temperament kakav jeste, tesko bi ga i ova dva nerasta zaustavila da ne pravi gluposti. 

Link to comment
Share on other sites

Inače, bio je onaj neki snimak slavlja oko Arene posle utakmice i videlo se da Denverćani nisu baš pri zdravoj pameti. Mi smo male bebe za one budale i nismo toliko loši koliko mislimo. Bacaju neke trotinete po ulici i šta sve nisu radili. Znao sam da će neko sranje da izbije, na kraju devet upucanih, troje u teškom stanju. Da se svi oporave brzo i u potpunosti!

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mile1 said:

spacer.png

Dobro jutro

 

 

Ovo je i tad kad su to izjavili zvučalo žešće urnebesno a sad još više.

 

Sećam se iste te godine kad je Jokić prvi put izabran u All NBA first time i kad su svi pričali kako je  postao najbolji centar na svetu, ona prolupotina Šarenac je u nekoj RTS emisji pričao kako Jokić nije najbolji centar na svetu, već je najbolji centar na svetu onaj koji bude bio izabran u prvu petorku svetskog prvenstva :classic_laugh:

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, freethrow said:

@Princeton kako beše, nemam vremena da jurim po forumu - okačio si 4:1 a posle si hteo 4:2?

 

Čestitke Jokiću i Nugetlijama i Konjima, opasna ekipa.

 

Ma zajebancija bila, kad sam vidio da mogu da stignem Delgada samo ako stavim prognozu na Miami. Sve je ok, pisi nula bodeva 🙂

 

Inace, hvala na ulozenom trudu freethrow, azuriranjem i sta sve ide uz to. Super igrica i zanimacija.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

Posle završetka utakmice bez ikakve euforije, suza, divljanja. Nego prvo ruka protivniku. Gospodin.

 

Što bi reko onaj degenerik Gilbert Arenas, on ne radi ništa što bi deca volela da vide.  Prvo ruka protivniku umesto da se busa i priča kako je on najbolji koji je ikada igrao ovu igru a onda posle po IG lajvovima mlatara utokama. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Skyglider said:

 

Što bi reko onaj degenerik Gilbert Arenas, on ne radi ništa što bi deca volela da vide.  Prvo ruka protivniku umesto da se busa i priča kako je on najbolji koji je ikada igrao ovu igru a onda posle po IG lajvovima mlatara utokama. 

 

vole deca i to da vide, samo, kada se forsira neko ponasanje, naravno da ce deca to usvojiti kao standard.

 

nekada davno je i u nba bilo kul za one najvece, kojima jokic pripada, da budu ladni kano shpricer. al' dovoljno je da se opet pojavi par takvih, pa da [opet] bude kul.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

 
vole deca i to da vide, samo, kada se forsira neko ponasanje, naravno da ce deca to usvojiti kao standard.
 
nekada davno je i u nba bilo kul za one najvece, kojima jokic pripada, da budu ladni kano shpricer. al' dovoljno je da se opet pojavi par takvih, pa da [opet] bude kul.
Jesi primetio da se Jokara naliva Mitchlobovima ultra lagerom - kakav respect za njikse i njihov frontcourt
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

veseli se srpski rode 



nisam verovao u denver ali eto osvojiše... polako su sklapali ekipu, već ste tu dlaku rasčetvorili ovde
da dodam samo mojih 5 cenata: bouns hajlenda su dali maltene za ništa i to se ispostavilo kao dobar potez



jokić je najbolji ex-yu igrač svih vremena, a mislim da konkuriše i za najboljeg evropljanina svih vremena
najbolji stranac u NBA, uh tu već ne znam ko je sve u jednačini... i US je imao naturalizovane ako ćemo našom, evropskom logikom


jako mi se sviđe taj njegov neobavezni stav, bez nekog klinačkog gangsta-shit kurčenja, prozivanja protivnika, prosipanja svog ega...
on mu dođe kao neka "kontra kultura" u ligi gde ego manijaka ima na izvoz. 
spolja gledano on je ona vojvođanska laganica od lika... a ustvari možda idealna kombinacija krajiškog i vojvođanskog mentaliteta

 

 

ta njegova priča sa konjima mi je, iako on to iskreno voli više od košarke, ustvari izduvni ventil i nešto sa čim može da odmori mozak od košarke i NBA rasporeda


ko zna možda započne i neku pedagošku mini revoluciju u NBA.
sad će među američkim novinarima nicati tekstovi gde će se jokić kao pojava propuštati kroz sito i rešeto.
analize iz svih uglova, analize balkanskog mentaliteta, razvojni put strahinje jokića...

 

a kroz glavu mi prolazi i ova kjubanova izjava

Quote

If we took our best kids and seven years before they are McDonald’s all-American, we sent them over to Slovenia to get an education, the league would be a thousand times better. They just learn how to play basketball while our guys learn how to dunk and put together mixtapes

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije mi mnogo drago, jer gotivim Jimmy-a, ali se dokazalo da nije elitni igrač, i da je Chaos bio u pravu (i ja naravno sa njim).
Nedovoljno talentovan košarkaš za tako nešto. Talentom čak nije ni blizu da bude nekakav 1st, niti 2nd tier.

Vreme je da batalimo da gledamo košarku kroz krvava kolena. Ili je nekakve plejof clutch mantre.
To jeste simpatičan narativ, ali je, pogotovo na ovim prostorima, gradativno doveden do apsurda.
Košarkaš prvo treba da zna da igra košarku.

Edited by BattleBender
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BattleBender said:

Nije mi mnogo drago, jer gotivim Jimmy-a, ali se dokazalo da nije elitni igrač, i da je Chaos bio u pravu (i ja naravno sa njim).
Nedovoljno talentovan košarkaš za tako nešto. Talentom čak nije ni blizu da bude nekakav 1st, niti 2nd tier.

Vreme je da batalimo da gledamo košarku kroz krvava kolena. Ili je nekakve plejof clutch mantre.
To jeste simpatičan narativ, ali je, pogotovo na ovim prostorima, gradativno doveden do apsurda.
Košarkaš prvo treba da zna da igra košarku.


Trenutno na Vracaru ili u Podgorici...Dejan Radonjic pusta posle ovog upisa nekoliko suza.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...