Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Utakmica podseca na drugu tekmu u Koloradu. Denver mnogo ozbiljnija i bolja ekipa u svakom pogledu, Majami spusta pred poluvreme. 
Bice prava borba. Dosta zanimljivo nadmudrivanje, odlican PO groove iako kosarka nije bas uvek najbolja.

Gordon i Lowry, svaka cast, iako su (narocito Gordon) pogadjali neke suteve koje u zivotu nece vise.

Klupa je odrzala Majami u igri. 22-6 u poenima.

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lowry X-faktor za Majami. :thumbsup: Opet loše završavanje četvrtine za Nuggetse, moglo bi ih to skupo koštati. Obje ekipe djeluju iscijeđeno, jedan dan pauze nije bio dovoljan za oporavak. Nije ni čudo, igra se super fizička košarka uz konstantni pritisak na loptu. Pokazuju se u takvoj igri neke nepoznate mane, recimo Bruce Brown je dosta tanak u kontroli lopte na prevođenju pod pritiskom. Pomalo neočekivano. Biće ovdje još dosta vatre...

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, realno *w said:

Šteta, mogla je biti i veća razlika. Marej mora da pronađe način da dodjem do normalnih šuteva, ovo je uglavnom bio cirkus. 

 

Treći put večeras relativno čist šut za 3 pretvara u herkuleanski težak midrange jumper preko čoveka, totalno bespotrebno.

7 hours ago, uini said:

 

baba te je prilicno osakatila u tom nekom kulturolosko-socijalnom smislu.

Jok, bila žena sve u pravu.

Prešao sam reku jednom kada se Ušće TC otvorio i dosta mi je bilo za ceo život.

 

Imam averziju prema betonu i sivilu.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...