Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Jamal je idealan za ulogu drugog igrača. Kad Jokic pomjera gravitaciju odbrane na sebe onda on može mnogo da isporuci. Kad je Jokic van teren on je u ozbilnom problemu pogotovo kad mu sut stane. Nije igrač koji ima sposobnost da ima puno puno alternativnih planova. On je igrač minijatura, serija, a nikako neko ko će biti motor ekipe koji konstantno donosi najbolje odluke na terenu.

Edited by Bojdo
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Bolje je da Jokic bude MVP finala, da popuni taj rezime , pa kada ga budu poredili sa ostalim NBA velikanima, imalo bi sta da se pokaze. Naravno ako Denver osvoji titulu. Ostalo bi mu jos nagrada za najboljeg defanzivca posle toga, pa neka se skoncentrise samo na odbranu u narednim sezonama😄

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki8 said:

Bolje je da Jokic bude MVP finala, da popuni taj rezime , pa kada ga budu poredili sa ostalim NBA velikanima, imalo bi sta da se pokaze. Naravno ako Denver osvoji titulu. Ostalo bi mu jos nagrada za najboljeg defanzivca posle toga, neka se skoncentrise samo na odbranu u narednim sezonama😄

 

Murray bi trebao u nastavku da isporuci patrtije oko 50 pts, a da Jokic ne isporuci jake TD da bi okrenuo hajp finala u svoju korist. Na Jokica je 1.16 kvota za MVP, a na Jamala 31. 

Link to comment
Share on other sites

Sigurna sam da je tako i da ne bismo bili suočeni sa desetinama "dokaza" zašto je Jokićeva statistika ipak bolja. Ali neka Jamalu FMVP, Jokara ima 2xMVP.
Dobio je i onog Magic Johnsona usput koji je svakako bio za Mareja naslikan.
Naravno da će dobiti i fmvp,ako osvoje, ali bi za franšizu bilo bolje da uzme Jammal, a somborac dogodine
Link to comment
Share on other sites

Da li mislite da ako su Chirs Webber, Divac, Stojkakovic i ekipa bili jako blizu da izbace ove Lakerse, da bi to možda poslo za rukom ovom Denveru? Jokic je bolji igrač od svih igrača Sacramenta, a ni PO Murray kao kao druga opcija nije losiji od Stojakovica, Divca itd.

Edited by Bojdo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bojdo said:

Da li mislite da ako su Chirs Webber, Divac, Stojkakovic i ekipa bili jako blizu da izbace ove Lakerse, da bi to možda poslo za rukom ovom Denveru? Jokic je bolji igrač od svih igrača Sacramenta, a ni PO Murray kao kao druga opcija nije losiji od Stojakovica, Divca itd.

 

 Ma najbolji tim svih vremena, ispred MJ-Pippen Bullsa, Curry-KD Warriorsa, LBJ-Wade Heata i Kobe-Shaq Lakersa, nastaviti niz..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iako i sam volim ovakve šbbkbb misaone ekperimente, plašim se da su babe i žabe. Sve zavisi od pravila i godine u kojoj se dešava susret, već smo se Uini i ja dovoljno raspravljali o 2017 GSW i 1997 Bulls, a tu su i 86 Celtics, neki 80s Lakers... Teška priča.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Heroj propušta i večerašnji meč.

 

Neko od pratećeg osoblja Denvera će morati da isporuči u napadu. Nije realno a ni fer očekivati ponavljanje ovako nečeg

Quote

Jokic and Murray combined for 24 field goals; Miami had 34. Jokic and Murray combined for 31 rebounds; Miami had 33. Jokic and Murray combined for 20 assists; Miami had exactly that many.

Uz to, moraće se ponovo zaključati odbrana. Majami se neće predati, daće sve što imaju večeras i ponovo će loviti svaki sekund opuštanja protivnika. Mislim da će Mareju večeras sesti na grbaču od samog podbacivanja, da mu ne dozvole da se razigra u 1/4 kao u g1 i g3.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Heroj propušta i večerašnji meč.

 

Neko od pratećeg osoblja Denvera će morati da isporuči u napadu. Nije realno a ni fer očekivati ponavljanje ovako nečeg

Uz to, moraće se ponovo zaključati odbrana. Majami se neće predati, daće sve što imaju večeras i ponovo će loviti svaki sekund opuštanja protivnika. Mislim da će Mareju večeras sesti na grbaču od samog podbacivanja, da mu ne dozvole da se razigra u 1/4 kao u g1 i g3.

Meni prodje cio plejof cekajuci to😀 vec sam uveliko na strani toga da sjedim i uzivam u njegovim igrama.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pitace se i Majami ovde. Denver je odigrao perfektnu utakmicu, na sve su imali odgovor. Silenceri Murraya, pa pogodi Jimmy trojku, vrati Jokic u sledecem napadu, jebali su ih u mozak i ubili im volju, nece to moci ovaj put tako lako.


Majami je preozbiljna ekipa u pravom smislu te reci i to je za svako postovanje - limitirani individualno ali kao ekipa odlicni. Doduse, svidjalo mi se kako je Denver reagovao na neke stvari i vidi se zaista da Malone, narocito u odbrani, radi ozbiljan posao. Denver je individualno talentovanija ali Majami dublja i sira ekipa - bice dobra tekma za Jokicevce, Anti-Jokicevce i neutralce.

Edited by Problem sa licnim greskama
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:

Denver je individualno talentovanija ali Majami dublja i sira ekipa - bice dobra tekma za Jokicevce, Ant-Jokicevce i neutralce.

A za Murray-ovce i antiBraunove?😀

1 minute ago, Bojdo said:

Iasao je Murray tri puta ispod 20 poena u ovom PO. 

Racuna se od Lejkersa i posle Lejkersa. Prije toga totalno nebitno.

 

Jamal Murray is him🔥🔥🔥

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

CB će biti strašna odbrambena zver. Plus mu je idealka igra u ovakvoj postavi Denvera gde ima prostora za utrčavanja. Ako još omekša kamen u ruci imaće sasvim dobru karijeru.

 

20 minutes ago, Miki28 said:

Meni prodje cio plejof cekajuci to😀

Onda nisi gledao g2 finala i pojedine delove finala zapada.

 

Inače, d'izjavim za dnevnik da Batler igra baš lepu košarku u finalu, bez obzira na promašaje.  Fino kontroliše ritam napada, ne divlja, ne zabija se, poštuje loptu i saigrače, otvara im šuteve, koristi svaki mismeč. Pritom, nije mu lako jer ga ciljano čuvaju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, DameTime said:

Mene strašno trigeruje (nije mi problem da to priznam) što Jokićevi (ne Denverovi, nego Jokićevi) navijači ne mogu da podnesu da neko malo više pohvali Jamala ili MPJ. Da mogu, ne bi se skakalo na svaku lepu reč o Jamalu u stilu jeste, ali Jokić je glavni... Svi znamo da je glavni, no da nema ovakvog Jamala koji je među retkim bekovima da diže nivo igre u plej ofu, ne bi se ni Nikola faktički prošetao do finala. On sam je izjavio da je Murray često najbolji igrač Denvera na terenu i njegove reči valjda imaju neku težinu.

ovo bukvalno samo ti, i to vrlo jeftino projektujes

neko malo vise pohvali jamala = jamal, kakav igrac, sve polazi i zavrsava se sa njim...u tekmi u kojoj jokic pravi istorijski tripl-dabl

to je u najgorem slucaju kaznjivo trolovanje, a u najboljem previse sam salty pa bacam hot tejkove

 

dzamalu svaka cast za ovaj PO, jasno je da je igrac koji tu uvek dize svoj nivo u post sezoni

i naravno se se jokic ne bi prosetao bez dzamala na tom nivou

ali da on njega sve pocinje i zavrsava se...nije jbg

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...