Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

13 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Kvotujem te cisto da bi ispao sto veci takzovani "Jokicevac" iako to nisam. 

 

U sustini sam hteo da napisem samo kako je epski ali stvarno epski achievement da je Jimmy odveo ovu ekipu Majamija u veliko finale. Bolno limitiran tim. On i Spoe zasluzuju jedno veliko bravo.

 

 

 

Butler je ekipu odveo do finala Istoka od tada jos nije nasao za shodno da se pojavi. Da li ga je povreda usporila ili je samo ostao bez gasa ali je ovo bas Derozanovskih 10 partija u nizu...

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Radalek said:

1) Ne mogu da zadrze Browna sem ako on ne pristane da igra za 8-9 miliona umesto za 16-17 na nekom drugom mestu. Jeff Green verovatno nece biti deo te osmorke jer ili ide u penziju ili ide na klupu na poziciju DAJ

2) Nnaji, Cancar i Watson ce imati znacajne minute u rotaciji tokom sledece sezone. Kamagate je rookie centar kog su ostavili u Francuskoj i koji obecava i ocekujem njega u rotaciji takodje tokom regularke. Nedostaje playmakinga sa klupe...CP3 anyone?

 

Kamagate je juče potpisao dvogodišnji ugovor sa Milanom

1 minute ago, 40Wins said:

Bas sam mislio jutros da bi bila dobra foritza da Jokic plati celom timu da dodju u Sombora, da ih vodi na salas i Apatinsku pivaru da se ispovracaju od Jelen lagercine.

Ili franšiza da organizuje paradu u Somboru, mislim da bi se cela Srbija uputila u Sombor :lol_2:

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 40Wins said:

Bas sam mislio jutros da bi bila dobra foritza da Jokic plati celom timu da dodju u Sombora, da ih vodi na salas i Apatinsku pivaru da se ispovracaju od Jelen lagercine.

 

Kad ih već dovodi, mogao bi da obezbedi i nešto bolje od tog smeća od piva. Pre bi išli u WC celu noć nego povraćali od Jelena lol

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 40Wins said:

Bas sam mislio jutros da bi bila dobra foritza da Jokic plati celom timu da dodju u Sombora, da ih vodi na salas i Apatinsku pivaru da se ispovracaju od Jelen lagercine.

 

Samo da ne zalutaju po tim salasima, ako nalete na Natasu Bekvalac ubzo ce svi zaboraviti na kletvu Kardasijanki...

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 23
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Green23 said:

Ili franšiza da organizuje paradu u Somboru,

I da tim povodom Wu Tang konačno održi koncert u Somboru 😁

3 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Samo da ne zalutaju po tim salasima, ako nalete na Natasu Bekvalac ubzo ce svi zaboraviti na kletvu Kardasijanki...

Definitivno bi Sombor bio pod opsadom startleta i estradnih umetnica, mislim da bi i Brena potegla

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Bojdo said:

Jokiceva defanzivna partija, vjerovatno najbolja u karijeri, tri blokade i brdo izbijenih lopti iz ruku.

 

Gledam Jokića vidim Marka Gasola. Fenomenalno, nadam se da će ovo iskoristiti kao putokaz za nastavak karijere.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

 

Kad ih već dovodi, mogao bi da obezbedi i nešto bolje od tog smeća od piva. Pre bi išli u WC celu noć nego povraćali od Jelena lol

Pa u tome je i fora, da probaju Jelen, gulaš, pečenje i da se zajebavaju, nece valjda da dolaze u SRB da bi ih posluzili Heinekenom i lamb chopsima.

I onda repriza legendarne scene kad Marc Gasol nateze iz cuga flasu rozea, sad to rade Jokic i DAJ sa flasom Zvonka Bogdana.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, 40Wins said:

Pa u tome je i fora, da probaju Jelen, gulaš, pečenje i da se zajebavaju, nece valjda da dolaze u SRB da bi ih posluzili Heinekenom i lamb chopsima.

I onda repriza legendarne scene kad Marc Gasol nateze iz cuga flasu rozea, sad to rade Jokic i DAJ sa flasom Zvonka Bogdana.

 

Priznajem samo šljivu i pečenje, kakav Jelen

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Shvatio sam da je Kristijan Braun ruki koji je osvojio titule u srednjoj skoli i na koledzu. Ako osvoji titulu u ruki sezoni, hoce biti prvi u istoriji kojem je to poslo za rukom? Nemam pojma da li se to pre desavalo.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Manu said:

Tako se već jedan zajebao i zvao na roštilj a zec u šumi...

Ne ide zec na roštilj 😁

27 minutes ago, Luchifer89 said:
45 minutes ago, Beonegro said:
Definitivno bi Sombor bio pod opsadom startleta i estradnih umetnica, mislim da bi i Brena potegla

Vesna Zmijanac na DeAndrea

Neda Ukraden na Malonea 😬

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, McLeod said:

Shvatio sam da je Kristijan Braun ruki koji je osvojio titule u srednjoj skoli i na koledzu. Ako osvoji titulu u ruki sezoni, hoce biti prvi u istoriji kojem je to poslo za rukom? Nemam pojma da li se to pre desavalo.

Evo za NBA i NCAA, za srednje škole već ne bih znao. Guglaj sve osvajače sa spiska redom, pa javi je li neko bio i srednješkoljski šampion 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 40Wins said:

Bas sam mislio jutros da bi bila dobra foritza da Jokic plati celom timu da dodju u Sombora, da ih vodi na salas i Apatinsku pivaru da se ispovracaju od Jelen lagercine.

 

onda ih vodi u prokredit banku da otvore osnovni racun, popodne u kladzu sa bobijem a ujutru doruckuju gvaranu, jer su se prejeli eksera sinoc.

 

kapiram da nije tol'ko nedomacin da im poturi jelen, bolje onda apatinsko, da bude genuine hardkor.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, McLeod said:

Shvatio sam da je Kristijan Braun ruki koji je osvojio titule u srednjoj skoli i na koledzu. Ako osvoji titulu u ruki sezoni, hoce biti prvi u istoriji kojem je to poslo za rukom? Nemam pojma da li se to pre desavalo.

Magic, Kareem, Bill Rusell, Bil Walton, Jason Terry, Shane Battier, Sasa Kaun itd itd

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, McLeod said:

Shvatio sam da je Kristijan Braun ruki koji je osvojio titule u srednjoj skoli i na koledzu. Ako osvoji titulu u ruki sezoni, hoce biti prvi u istoriji kojem je to poslo za rukom? Nemam pojma da li se to pre desavalo.

 

7 minutes ago, Beonegro said:

Evo za NBA i NCAA, za srednje škole već ne bih znao. Guglaj sve osvajače sa spiska redom, pa javi je li neko bio i srednješkoljski šampion 😁

 

5 minutes ago, Miki28 said:

Magic, Kareem, Bill Rusell, Bil Walton, Jason Terry, Shane Battier, Sasa Kaun itd itd

Biće prvi kome je to pošlo godinu za godinom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Beonegro said:

Evo za NBA i NCAA, za srednje škole već ne bih znao. Guglaj sve osvajače sa spiska redom, pa javi je li neko bio i srednješkoljski šampion 😁

 

Znam da je dosta njih osvojilo generalno, takvih ima 50 verovatno. Ali u prvoj sezoni nisam siguran koliko ih ima.

 

Evo sad gledam listu, Bili Tompson, Henri Bibi, Medzik i Bil Rasel.

 

Rasel nije imao titulu u srednjoj, Medzik jeste, Bibi nije, Tompson jeste.

 

Znaci Medzik pa Kristijan Braun, dobro drustvo.

Just now, Green23 said:

 

 

Biće prvi kome je to pošlo godinu za godinom. 

 

Medzik je godinu za godinom takodje, bio je i Finals MVP kao ruki, jedini ikad.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, McLeod said:

 

Znam da je dosta njih osvojilo generalno, takvih ima 50 verovatno. Ali u prvoj sezoni nisam siguran koliko ih ima.

 

Evo sad gledam listu, Bili Tompson, Henri Bibi, Medzik i Bil Rasel.

 

Rasel nije imao titulu u srednjoj, Medzik jeste, Bibi nije, Tompson jeste.

Imao je Russell titulu u srednjij skoli, bila je neka reportaza kad je preminuo. Zavrsio je skolu prije kraja skolske godine ali mu je upisana titula.

Isto tako uzeo na koledzu i odmah u nba.

20 minutes ago, McLeod said:

Znaci Medzik pa Kristijan Braun, dobro drustvo.

 

Medzik je godinu za godinom takodje, bio je i Finals MVP kao ruki, jedini ikad.

Tako je, cuveni junior sky hook. Pobjednik. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...