Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

17 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ovo bukvalno samo ti, i to vrlo jeftino projektujes

neko malo vise pohvali jamala = jamal, kakav igrac, sve polazi i zavrsava se sa njim...u tekmi u kojoj jokic pravi istorijski tripl-dabl

to je u najgorem slucaju kaznjivo trolovanje, a u najboljem previse sam salty pa bacam hot tejkove

 

dzamalu svaka cast za ovaj PO, jasno je da je igrac koji tu uvek dize svoj nivo u post sezoni

i naravno se se jokic ne bi prosetao bez dzamala na tom nivou

ali da on njega sve pocinje i zavrsava se...nije jbg

 

 

Pa i taj Jamal je imao istorijski TD. Odmah skačete ako neko malo istakne Jamala, a u 10. upisu će to da se izokrene u nipodaštava se Nikola Jokić. I onda tako u krug otkako je počeo ovaj plej of. 

 

Zajebao vas je malo Jamal jer kida u ovom plej ofu.

 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Barkley#34 said:

Onda nisi gledao g2 finala i pojedine delove finala zapada.

U procesu sam zaboravljanja WCF ali mi nesto teze ide😀

32.5/6.3/5.6 na 50/40/90

Game 2 23 poena u 4/4, game 3 30 poena u 1/2. Traume

14 minutes ago, Bojdo said:

Od Pipena je sve počinjalo izavrsavalo, MJ bez Pipena 1:10 u PO. Pipen je taj!

Bravo, ucis. 

Sa Jamalom WCF i Finale, bez Jamala 2 metle

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ok, lupetas jer si salty

nema poente

 

Naravno da jesam salty. Prestaću da budem onog trenutka kad na ovom topicu bude prestalo da se izjednačava pozitivno pisanje o Jamalu sa potcenjivanjem Nikole, trolovanjem i kukanjem. Svako ima legitimno pravo da bude oduševljen kojim hoće igračem. I na kraju, ako je Jamal mogao biti dežurni krivac za neke stvari, može vala i da dobije zasluženi praise.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

jamal igra fenomenalan PO

ja ne vidim da je bilo ko to ovde sporio, od jokicevaca, do salty anti-jokicevaca

ali nije covek od koga sve pocinje i zavrsava se

toliko je jednostavno

Jamal dao 8 od prvih 10 poena, Jamal dao  8 od poslednjih 10 u game 3😀

Jamal kad odigra losiji mec, poraz. 

Jamal kad odigra odlican mec, pobjeda.

 

Pomocnik koji ima skoro 28/6/6 na 50/40/90 u plejofu.🤣🤣🤣

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Evo i tebi jedno srce. :classic_smile: Jesam salty i ne mora to da se umotava u papir. Ne umotavam ni ja jer sam prilično jasno izrazila svoje negodovanje i zašto pišem to što pišem ovde.

 

Uhvatio si se za tu jednu Mikijevu rečenicu, a mislim da je pojasnio dovoljno puta na šta se odnosi - bez Jamala na ovom nivou nema prstena i zalud bi Nikoli bio još jedan istorijski plej of. Ne smatram da to znači da bilo ko misli kako je Jamal bolji igrač , jer on to sigurno nije. Možda je mogao spretnije da se izrazi, ali si preterao sa ocenom kako je to vrsta kažnjivog trolovanja. Makar na ovom topicu, ne bih volela da smo u tom fazonu... 

@NikadProtivKaline 

Edited by DameTime
reč
Link to comment
Share on other sites

Ja ću samo da priložim da navijam za Denver, zbog toga što igraju izuzetno lep basket, što je Jokić bez konkurencije najbolji i najkvalitetniji košarkaš na svetu i drago mi je što napokon dobija priznanje, ali i zato što pamtim Denver koji je bio sprdnja od ekipe. Pamtim Daga Moa trenera, Majkla Adamsa, moj mali poni dresove, neke fleševe već matorih Alexa Englisha i Fata Levera, kasnije Mahmuda Abdula Raufa, uvek gotivni ali i grozni realno. Malo me podsećaju na GSW sa te strane, nakon godina sprdnje, navijači imaju svoj momenat i zaslužili su ga bođami.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

 

Naravno da jesam salty. Prestaću da budem onog trenutka kad na ovom topicu bude prestalo da se izjednačava pozitivno pisanje o Jamalu sa potcenjivanjem Nikole, trolovanjem i kukanjem. Svako ima legitimno pravo da bude oduševljen kojim hoće igračem. I na kraju, ako je Jamal mogao biti dežurni krivac za neke stvari, može vala i da dobije zasluženi praise.


Ali je Jokic mnogo bolji 😄

Link to comment
Share on other sites

Iskorak Murraya na superstar nivo u ovom PO je faktor koji je Denver ucinio najboljom ekipom PO-a. Jokic je konstanta i od njega znas sta ces dobiti, nije on ni prosla dva PO-a nista losije igrao al tad nije imao ovakvu podrsku. S njegovim ucinkom zivis jer znas da nema neki nacin da ga se zaustavi, kad se jos i Murray ovako upali onda malo koji protivnik ima sansu. FMVP je Jokicev ako Denver uzme prsten, tu nema nikakve dileme. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Iskorak Murraya na superstar nivo u ovom PO je faktor koji je Denver ucinio najboljom ekipom PO-a. Jokic je konstanta i od njega znas sta ces dobiti, nije on ni prosla dva PO-a nista losije igrao al tad nije imao ovakvu podrsku. S njegovim ucinkom zivis jer znas da nema neki nacin da ga se zaustavi, kad se jos i Murray ovako upali onda malo koji protivnik ima sansu. FMVP je Jokicev ako Denver uzme prsten, tu nema nikakve dileme. 

Upravo tako ali dzaba pisati. 

Jamal je kljuc ali niko ne sprovede taj plan da ga zaustavi efikasno.kroz cijelu seriju, decko przi.

 

U game 3 finala, Majami se razigra, oublika u ekstazi i eto Jamala sa onom 3 na isteku napada a prije toga sve 0romasili za 3 poena. Onda da jos jednu 3 pa jos jednu 3i momentum ode skroz na stranu Denvera i od tad se Majami vise ne vrati

9 minutes ago, Barkley#34 said:

Nikad se ne zna, ono što danas želimo da zaboravimo, možda nam u budućnosti budu lepa sećanja. :classic_tongue:

Ima finih stvari u ovom plejofu ali WCF i finale ide u zaborav kod mene😀 jbg

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Ali je Jokic mnogo bolji 😄

 

Jokić je trenutno najbolji košarkaš na svetu, to nam je svima jasno. Od njega znaš šta možeš da očekuješ. Ali Jamal jednostavno igra nestvarno dobro, uvek je postojala ta blaga nesigurnost da li on može da isporuči na takvom nivou, i mislim da je red da tome posvetimo pažnju. Da nakon dosta osporavanja i povratka iz teške povrede i on dobije malo spotlighta.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, freethrow said:

ali i zato što pamtim Denver koji je bio sprdnja od ekipe. Pamtim Daga Moa trenera, Majkla Adamsa, moj mali poni dresove, neke fleševe već matorih Alexa Englisha i Fata Levera, kasnije Mahmuda Abdula Raufa, uvek gotivni ali i grozni realno.

 

Spoiler

melo-snowstormjpg-ba7b95270f49d77e.jpg

 

šalim se, nisam ni ja gledao mela u denveru, pauzirao sam od enbijea od 2003 do 2010e

6 minutes ago, freethrow said:

Murray je realno mnogo bolji igrač od Stefa, ne znam što to izvlače uopšte, mogli su da izvuku i Murray vs Courtney Lee.

 

cortney love a henry lee, sve si pomešao

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DameTime said:

 

Jokić je trenutno najbolji košarkaš na svetu, to nam je svima jasno. Od njega znaš šta možeš da očekuješ. Ali Jamal jednostavno igra nestvarno dobro, uvek je postojala ta blaga nesigurnost da li on može da isporuči na takvom nivou, i mislim da je red da tome posvetimo pažnju. Da nakon dosta osporavanja i povratka iz teške povrede i on dobije malo spotlighta.

 

Bila je samo sala, nisi ni trebala da trosis energiju, stvarno sorry. Mozda i nepotrebno sa moje strane 😉

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...