Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ne sporim ja da Ayton ima određenih mentalnih problema, ali matchup protiv Nikole svakako ne doprinosi njihovom rješavanju - naprotiv, upravo pojačava frustraciju do tačke pucanja. On ima problem sa ''mekim'' karakterom što je u vrhunskom (gladijatorskom) sportu ozbiljna mana. Ali, s druge strane, ima određeni skillset koji je za poveliku većinu modernih NBA centara nedostižan. Čini se da Sunsi ne žele, ne znaju ili ne umiju njegov skillset da iskoriste na dobrobit tima i rezultata. 

Link to comment
Share on other sites

buker je strasan, neverovatan trpac, ali je van toga...poprilican jedan ljakse

bukvalno na svaku odluku na obe strane terena se bunio. skoro svaki kos koji je dao je trazio +1

u jednom trenutku rvackim zahvatom obara gordona na parket, i za to se isto buni

siguran sam da mu to pravi kontraefekat kod sudija, i nije mi jasno kako nema nekoga da mu na to skrene paznju

 

sto se tice KD-a, frensis ima poentu na temu njegovih igara...nije to onaj svemirski KD za koga istovaris sve sto ti traze posto znas da donosi vise od toga

ne znam da li je do toga sto ga monty ne koristi bas sjajno...ili je jednostavno u padu

neki moj tejk bi bio da jeste u padu, fizicki...ali mu to jos uvek nije stiglo do glave, i nije prilagodio svoju igru ni milimetar

on uzima iste one suteve kao i svih ovih godina, preko igraca, jer je navikao da mu tu ne mogu nista

a i prosle i ove godine, ima sad tu vec solidan broj igraca koji lepo parira tom njegovom nadriblavanju do lakta i sutu preko ruke

nije naravno to sve sto KD ima u arsenalu, ali mislim da bi morao da prilagodi svoju igru malo

sto je sinoc u 2p i uradio i daleko vise isao na ulaz

ja njega obozavam kao igraca i bilo bi lepo da u svom zenitu karijere ne vozi taj melo-who-me fazon

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni se pak čini da se Kevin samo previše troši u odbrani, i to u rvanju sa centrima i četvorkama  (posebno sa Gordonom koji je jak kao bik), a on je ipak prirodna trojka, lagan kao perce, to mora traga da ostavi na ofanzivi jbg.

Edited by displejnejm
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

 Igra on solidno, ali da se ne lazemo, ovu produkciju uopste nije nemoguce bilo dobiti od ovosezonskog Kala, uz veca ovlascenja.

 

da se ne lazemo, nije moguce dobiti ovo od mikala. jasno je da durant ne igra nista posebno ali to je pitanje za trenera, od strategije koja se fura pa do deljanja 6x igraca po 35+ minuta, do juce.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

hmmmmm, tj warren 26mins, shamet 25, landale 22, ross 14mins;

 

pa kako je ovo moguce kada svi znamo da sunsi imaju najuzasniju klupu, obogaljenu trejdom za duranta??

 

dal je ovo neko carobnjastvo, drevne okultne radnje pravljenja klupe pred trecu tekmu druge runde, sta li je ovo

 

thinking-about-something-santhanam.gif

 

mudro si precutao prve dve utakmice :baby:

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, gggggggg said:

 

mudro si precutao prve dve utakmice :baby:

 

bas sam zaverenik, tj warren igrao 2mins i 4mins u seriji protiv clippersa i juce 26mins u denver seriji. pravim se blesav.

 

ross igrao 4mins u jednoj clippers tekmi i 5mins protiv denvera do juce.

 

ustvari, ja sam ih sakrio da trener sunsa ne moze da ih nadje, hue hue.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Dobar dan dragi ljudi, samo mali update, devojka sto me navodno ostavila pre par dana je molila da joj se vratim, a meni bilo zao da odmah raskidam sa novom.

Tako da, u fazonu sam, cujem se sa obe, stara ima prednost definitivno, ali imace me koja se vise potrudi, i ja sam ziv covek

 

  Ne treba ni da napominjem koliko je danas vazan dan kad ponovo igraju i Miami i Lakersi, samo se nadam da ce Jimmy igrati da ce biti sve ok da se nakon utakmice niko nece povrediti. Ocekujem znatno agresivnijeg i gladnijeg AD veceras, a i boljeg Rivsa. Ostin za sada bas lose igra i Klej ga rastura u mecapu, mozda sada bude malo bolji kuci jer je homecrowd favorite. Nije slucajno ni ova partija Dzamajkl Grina, jedno je sigurno -> domaci teren u PO je bitan jer role playeri igraju bolje kuci, klase su iste gde god.

 

  Po meni recept za sto bolje krljanje sa GS je sto vise Ruija i Denisa. Denis je cak pickpocketovao ball handlera kao sto je Steph jednom, bas moze da odigra dobru odbranu i GS nije ekipa puna snaznih i visokih tela kao Memfis pa bolje prodire. Rui je tezak mecap svakome, a radi mu trica u ovom plejofu najbolje od Lakersa. Ako Ostina ne ide, zacinio bih sa Bizlijem i Lonijem. Svakako, obe ekipe imaju dosta zanimljivih sastojaka... Bice pravi chess tu.

 

 Majami stvarno nemam dilem da dobija ako igra Jimmy. Bar ovu, za sledecu cemo videti. Gabe Vincent je naspanovan na maksimalnom broju obrtaja da pravi herojstva u ovom PO, kakav igrac ispod radara. Da se Herro i Dipo nisu povredili, Majami bi imao legit sansu da se pobije sa Bostonom za finale, mada ko zna... Plejof je to, man down mentality, svaka tekma je za sebe, a ovaj plejof nas do sada uci da je bas ono anything possible. Nezahvalno je ista prognozirati sa sigurnoscu.

Edited by delgado
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, uini said:

 

bas sam zaverenik, tj warren igrao 2mins i 4mins u seriji protiv clippersa i juce 26mins u denver seriji. pravim se blesav.

 

ross igrao 4mins u jednoj clippers tekmi i 5mins protiv denvera do juce.

 

ustvari, ja sam ih sakrio da trener sunsa ne moze da ih nadje, hue hue.

 

sigurno su njihove minutaze presudile.

 

6 minutes ago, delgado said:

Dobar dan dragi ljudi, samo mali update, devojka sto me navodno ostavila pre par dana je molila da joj se vratim, a meni bilo zao da odmah raskidam sa novom.

Tako da, u fazonu sam, imace me koja se vise potrudi, i ja sam ziv covek

 

gledaj ko nudi vise pikova.

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

Dobar dan dragi ljudi, samo mali update, devojka sto me navodno ostavila pre par dana je molila da joj se vratim, a meni bilo zao da odmah raskidam sa novom.

Tako da, u fazonu sam, cujem se sa obe, stara ima prednost definitivno, ali imace me koja se vise potrudi, i ja sam ziv covek

 

sve ok, samo se ne vracaj staroj. il nova il neka treca.

 

s' druge strane, ono o domacem terenu ti je u centar mete.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, displejnejm said:

Slušam malopre da je valjda posle prve utakmice rekao treneru da hoće da uzme Hardena fultajm, i rezultat su ovi statsi iznad.

 

Ocigledno je pokupio i onaj napitak za putovanje kroz vreme od Time Lorda i zaustavio ga u svim prethodnim PO pohodima...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

 

da se ne lazemo, nije moguce dobiti ovo od mikala. jasno je da durant ne igra nista posebno ali to je pitanje za trenera, od strategije koja se fura pa do deljanja 6x igraca po 35+ minuta, do juce.

 

Pa znas kako, nesto mi je tesko da poverujem posle svega vidjenog ove sezone da Noodles ne bi mogao da postigne 24 poena iz 27 suteva ili 39 iz 31. Da, znaju svi da Durant na tom nekom Durant nivou jeste x puta mocniji igrac od Kala. No problem je sledeci  - postoji li vise taj Durant? I ako postoji, da li bi bio ljubazan blagoizvoleti ukazati se u ovom doigravanju pre nego sto nas Denver pomete. 

 

Pitanja za trenera ima tisucu, tu nema sta da raspravljamo. Ali on je pokazao vec odavno da je lost cause, ali to je sasvim druga tema. Da, postoji kauzalna veza, naravno, ali opet kazem, on je i doveden kao mitsko bice, gamechanger koji treba da isporuci i sa sistemom i bez njega. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, displejnejm said:

Celtics nation, jel trač ili istina da Džejlen razbija sa odbranom na Hardenu, te da je najzaslužniji za pobedu iz tog razloga? Nemam kad da gledam utakmice poslednjih par dana, jbg.

 

Jeste ga Brown odlično čuvao u poslednje 2 utakmice. Fizički mu parira, dovoljno je snažan a dosta agilniji i atletičniji. 

 

Harden je inače i dalje grozan lik za gledanje, on igra košarku kao da je cilj iznuditi faul. Kao i u svakom PO, taj trik sa nabijanjem u defanzivca, zavlačenjem svojih ruku pod defanzivca i onaj signature move - sklanjanje defanzivca loptom slabo prolazi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

embiid je ovoga puta nasao da kuka zbog ceremonije pre jucerasnje utakmice gde je dobio mvp nagradu. 

 

kakav lik :Hail:

Koliko sam video on se zalio i na to kako mu ne dodaju dovoljno lopti. I da saigraci moraju da se pojave u seriji. Covek vec krenuo da gurka ljude pod autobus, a tek je 2-1.

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Del Piero said:

Koliko sam video on se zalio i na to kako mu ne dodaju dovoljno lopti. I da saigraci moraju da se pojave u seriji. Covek vec krenuo da gurka ljude pod autobus, a tek je 2-1.

Kako mediji prave narativ. To je izvuceno iz konteksta

Fenomenalna izjava.

5 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Znaci, dogodine u Phoenixu

 

Nece, bice ove godine. Polako covjece.2-1, igrate jos 1 kuci. Na 2-2 to je nova serija a ne bih igrao protiv Sunsa u game 5 pod moranjem pobjede koju ce imati Nuggetsi ako bude 2-2. 

Mislkm da ste nasli pravu rotaciju sinoc, jos ako se Ayton udostoji da odigra kao neki solidan role player ( ne vise ) to ce biti👍

Edited by Miki28
edit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Durant sigurno nije u padu, uz nemir i povrede igrao je jedinstvenu sezonu, efikasnosti+volumen, only Steph je to dostigao taj vrhunac, do prve povrede pocetkom godine je bio mvp. On ce to do 40te dalje isporucivati. Ne vidim da ga nesto posebno dobro cuvaju, jednostavno uzima too much 3pt. Ovo ide na nekih 50+ u Denveru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...