Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

hmmmmm, tj warren 26mins, shamet 25, landale 22, ross 14mins;

 

pa kako je ovo moguce kada svi znamo da sunsi imaju najuzasniju klupu, obogaljenu trejdom za duranta??

 

dal je ovo neko carobnjastvo, drevne okultne radnje pravljenja klupe pred trecu tekmu druge runde, sta li je ovo

 

thinking-about-something-santhanam.gif

  • Love 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

hmmmmm, tj warren 26mins, shamet 25, landale 22, ross 14mins;

 

pa kako je ovo moguce kada svi znamo da sunsi imaju najuzasniju klupu, obogaljenu trejdom za duranta??

 

dal je ovo neko carobnjastvo, drevne okultne radnje pravljenja klupe pred trecu tekmu druge runde, sta li je ovo

 

thinking-about-something-santhanam.gif

Monty je stjeran u kut i nije imao drugog izbora da nakon povrede CP i očajne produkcije Okogija, Craiga i Shameta ne posegne za igračima koji ipak imaju reputaciju. Ne zovu ih bezveze the torch I Tonny the bucket. Meni je žao što ne proba malo i Bazelyja za defanzivu.

Edited by bodo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

Monty je stjeran u kut i nije imao drugog izbora da nakon povrede CP i očajne produkcije Okogija, Craiga i Shameta ne posegne za igračima koji ipak imaju reputaciju. Ne zovu ih bezveze the torch I Tonny the bucket. Meni je žao što ne proba malo i Bazelyja za defanzivu.

 

plus world of payne, dude je zamenio cp3jeve minute skoro pa u totalu.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

 

Deandre Ayton exited the arena before the Suns’ locker room opened to media. Monty Williams had high praise for Jock Landale’s effort.

 

Trejd na ljeto momentalno. Sramno ponasanje. Ne bi bilo lose da ga Monty baci sa klupe

Mislim da je to neminovno.Monty ima itekako svojih musica i limita ali ovakvo ponašanje je jednostavno neprihvatljivo. Rekoh već i ponovit ću razmaženo,  preplaćeno derište.  Eto sta je Ayton. 

4 minutes ago, uini said:

 

plus world of payne, dude je zamenio cp3jeve minute skoro pa u totalu.

 

U da svakako. Digao je pace znatno i mislim da je to ono šta nama treba u ovoj seriji. Tranzicija. I tu smo noćas bili dobri. 23 naspram 11 poen. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Miki28 said:

 

Deandre Ayton exited the arena before the Suns’ locker room opened to media. Monty Williams had high praise for Jock Landale’s effort.

 

Trejd na ljeto momentalno. Sramno ponasanje. Ne bi bilo lose da ga Monty baci sa klupe

Može dobar mim da se napravi od ovoga.

Link to comment
Share on other sites

Evo nasao sam situaciju.

Iz ovog prvog ugla mi deluje kao da je video gde je Jokic postavljen i definitivno pravi dodatni napor da produzi lakat, odnosno rame da ga udari. Posto ne moze biti reakcija na Marejevu fintu, koja sledi tek nakon toga. Kako su sudije zakljucile da ovo nije namerno nakon gledanja snimka, zaista mi je nejasno. Pretpostavljam da su 2 bacanja koja je Marej izvodio bila neki vid kompenzacije, iako faula na njemu nije uopste bilo, cini mi se.

Sve u svemu, ovo je sad vec nekoliko puta u ovom plejofu da igrac udara drugog igraca u medjunozje, i mislim da je svaki put do sada bilo sa ociglednom namerom. Ne znam da li je jednom bilo sankionisano kako treba. edit Bruksa su izbacili, kad je Lebrona udario. Takodje juce, onaj izuzetno opasan potez Srudera, gde povlaci Grina za nogu. Apsolutno niceg kosarkaskog nema u onom potezu, bez obzira sto je u pitanju Drejmond, ovaj put sa druge strane incidenta. Govorio sam da mi se nimalo ne dopada nacin na koji je liga reagovala, vezano za Drejmond - Sabonis situaciju. Te da su se, nakon maksimalnog odlaganja, da sacekaju reakciju javnosti, odlucili na samo 1 mec suspenzije, sto nije ni blizu dovoljno za onakav, mogu slobodno reci ocigledan pokusaj da se povredi protivnik. Kao i da ce takav neodgovoran potez samo otovriti pandorinu kutiju i biti poziv ostalima da pokusavaju slicne stvari, sto se vidimo i desava.
Znam da je u pitanju plejof i da je ocekivano a rekao bih i pozeljno, da se dozvoli nesto cvrsca igra i vise kontakta. Ali razlika izmedju grubog faula i pokusaja da se povredi protivnik je jasna i ocigledna, i te 2 stvari treba razlicito da se kaznjavaju.
Sto je najgore, mislim da ne samo da nece biti reakcija i dodatnih kazni za ove stvari, nego da cemo ih vidjati sve cesce i cesce, dok se neko ozbiljno ne povredi na takav nacin ili dodje do velikih incidenata na terenu.

Edited by Sombor Shuffle
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Horium said:

Jbg, trebalo je da trejduju Ejtona odmah nakon sto mu nisu ponudili max posle onog dobrog plejofa.

 

On je mentalno raskrstio sa Sansima vec tada.

Onda bi bilo fer da je zatražio trejd a ne ovako da minira i bojkotuje ekipu. Odvratno. Steta da smo tako potrošili prvi pick na igrača koji to ne zaslužuje biti. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Just now, bodo said:

Onda bi bilo fer da je zatražio trejd a ne ovako da minira i bojkotuje ekipu. Odvratno. Steta da smo tako potrošili prvi pick na igrača koji to ne zaslužuje. 

 

Slazem se. Glupo je sto nije profesionalan i sto ne moze da predje preko toga vec toliko vreme nego se duri, ali ono, ja sam pricao od starta da ce se Sansima obiti o glavu njihov pristup prema Ejtonu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Horium said:

 

Slazem se. Glupo je sto nije profesionalan i sto ne moze da predje preko toga vec toliko vreme nego se duri, ali ono, ja sam pricao od starta da ce se Sansima obiti o glavu njihov pristup prema Ejtonu.

U Sansima je digao novac koji trenutno ne zaslužuje i rešio je svoju egzistenciju verovatno do kraja života. Minimum koji je mogao dati je da bude pravi profesionalac i profesionalno odradi svoje obaveze pa onda svako svojim putem. Naravno da će se naći tim koji ga želi ali ovakvo ponašanje neće proći nezapaženo. 

Edited by bodo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da se ne lažemo, Ayton je uz CP3 svakako najzaslužniji što ste došli u priliku da se borite za titulu. Odigrao je odličan plej of, uz sve to izabrali ste ga kao No 1 pika. I onda kad je trebalo da potpiše novi ugovor potpuno nejasno se to odugovlačilo i napravio cirkus od cele situacije. Vrlo neozbiljno od strane FO i komentarisali smo čak ovde na forumu. E sad, ja se slažem sa tobom - ako si profesionalac, uzeo si novac i radi svoj posao - ali isto tako razumem i njegovu poziciju i zašto ima ovakav odnos. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, DameTime said:

Da se ne lažemo, Ayton je uz CP3 svakako najzaslužniji što ste došli u priliku da se borite za titulu. Odigrao je odličan plej of, uz sve to izabrali ste ga kao No 1 pika. I onda kad je trebalo da potpiše novi ugovor potpuno nejasno se to odugovlačilo i napravio cirkus od cele situacije. Vrlo neozbiljno od strane FO i komentarisali smo čak ovde na forumu. E sad, ja se slažem sa tobom - ako si profesionalac, uzeo si novac i radi svoj posao - ali isto tako razumem i njegovu poziciju i zašto ima ovakav odnos. 

OK. Ali onda ako si nezadovoljan iz x, y razloga zatraži trejd. Ni prvi ni zadnji koji je to učinio. Da je to moj suigrač i ovako se ponaša prema ekipi on bi ih čuo od mene.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Ali otvaranje 4. četvrtine, Jokić na klupi, 7:0 Finiksa za minut i po. 

 

Maloumn vraća Jokića, ali Marej odlučuje da je ipak da on uzme i narednih par šuteva, plus onaj istek napada koji teško da možemo da vidimo u profesionalnoj košarci.

I nastavlja tako do kraja.

 

Delovalo je kao da se MPJ konačno trgnuo, da može da uđe u seriju, ali nije bilo dovoljno lopti.

 

O Jokari ne vredi ni pričati više, savršenstvo i to je to. Jedini problem što ne može da igra 48 minuta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, bodo said:

OK. Ali onda ako si nezadovoljan iz x, y razloga zatraži trejd. Ni prvi ni zadnji koji je to učinio. Da je to moj suigrač i ovako se ponaša prema ekipi on bi ih čuo od mene.

 

Eh, ja verujem da su i CP3 i Monty pokušali da razgovaraju sa njim, ali iz priloženog snimka deluje da mu (više) nisu neki autoritet.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, DameTime said:

 

Eh, ja verujem da su i CP3 i Monty pokušali da razgovaraju sa njim, ali iz priloženog snimka deluje da mu (više) nisu neki autoritet.

Gotovo je to. Čitam forum i posebno izjave viđenijih fanova. Pljuste osude sa svih strana. Tek poneki navijač pokušava opravdati sve ovo kroz propust uprave. Da se ne lažemo i bio je ali preko toga je ili trebalo preći ili promeniti sredinu. Velika većina želi da mu vide leđa nakon ove sezone i da se nadaju da mu tržišna vrednost nece previse pasti. Hvale nastup i zalaganje Lendale koji igra za minimalac i koji je ostavio srce na parketu za razliku od dotičnog. Klupiranje očekuju za naredni meč. Iskreno koliko god ovo bio loš trenutak za Sunse i nepovoljna odluka niti ja ne vidim bolje rješenje jer Ayton mentalno nije više u Phoenixu. Još da se nije sam prozvao Shaq 2.0

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...