Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Dobro je, pojaviše se. A mogli su epski da useru ovo Sunsi, nije bilo svejedno. Booker je fantastičan u ovom plej ofu. Denver ozbiljna ekipa, vratili su se posle velikog zaostatka i to zaista mogu samo ozbiljni timovi (na ovom nivou košarke jelte).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Velika pobjeda Sunsa, pod pritiskom. 

Book isporucio,kakva partija plus KD bio dovoljno agresivan i TJ sa 2 velika pogotka. 

 

Ovo je bila ogromna prilika Denveru za brejk. Ocekujem mnogo laksu pobjedu Sunsa u game 4. Valjda se i Ayton pojavi, ovo vcrs je bilo sramotno.

 

 

Book je mogao da postavi rekord sa najvise poena ikada u plejofu bez bacanja, steta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Teško da će Durent imati ovako loše procente u drugom meču. Ovo je bila Denveru šansa za čak i metlu. Ovako bi se mogli vratiti  poravnati u Colorado. 

A tesko da ce i Booker imati ovako dobre.... na isto ti se to svede...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nenson said:

A tesko da ce i Booker imati ovako dobre.... na isto ti se to svede...

A zašto ne bi imao. Pa šta nije več dokazao u ovom PO da moze zabijati u kontinuitetu. Ono što je anomalija je 12/31 šut KD. Booker je prvi strelac PO dosad 

Edited by bodo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

A zašto ne bi imao. Pa šta nije več dokazao u ovom PO da moze zabijati u kontinuitetu. Ono što je anomalija je 12/31 šut KD. 

Daj bola budi realan... niko nije reakao da nece zabijati ali zadnjih 10 utakmica postotak suta za 2... 45% ovu 80% 😄 za 3.... 25% ovu 62% 😄
ove procente sigurno nece imati....

  • Like 8
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nenson said:

Daj bola budi realan... niko nije reakao da nece zabijati ali zadnjih 10 utakmica postotak suta za 2... 45% ovu 80% 😄 za 3.... 25% ovu 62% 😄
ove procente sigurno nece imati....

Dobro vidovit jos nisam 😊 i naravno da ne znam može li ponoviti ovo. Pretpostavka je da teško. Ali zasad ga odlično služi šut. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nenson said:

Daj bola budi realan... niko nije reakao da nece zabijati ali zadnjih 10 utakmica postotak suta za 2... 45% ovu 80% 😄 za 3.... 25% ovu 62% 😄
ove procente sigurno nece imati....

https://www.statmuse.com/nba/ask/devin-booker-playoff-2023-by-game

 

Book sutira 63% za 2 poena, 49% za 3 u ovom plejofu

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Odlican mec. Znaci domaci teren puno, vidi se to, kao i na prve 2.
Krivo mi sto nisam mogao 1/2 da gledam, bas me zanima kako smo otisli na -15. Otkako sam se ukljucio, dosta dobro, uz standardno neinteligentna resenja Mareja. To je tacno ono sto ga deli od toga da postane olstar igrac. Nije mi samo jasno da li mu niko ne sugerise u vezi toga, ili on ne moze to da skapira ili pak odbija da prihvati. Moracu da nadjem na The High Low pojedine napade koje je skroz protracio, gde niti je probao da napadne kos, a ujedno imao samog igraca, kojem je odbijao da doda loptu. On obcno ima barem 2-3 takve po mecu, malopre je imao 3 samo u poslednjoj cetvrtini. 
Pozitivno je sto MPJ pokazao znake zivota na kraju, mada vidim da ste ga kritikovali za prvo. Negativno sto je Gordon izgledao iscedjeno, cak je delovalo da blago hramlje nakon jedne situacije.

Sto se Finiksa tice, maksimalan pristup, bas su grizli za svaki posed. Znali su da ako ovu izgube nemaju ni najmanju sansu da se vrate. Solidan posao Lendejl radi. Cak i sudjenje je bilo domacinsko, svaku 50/50 situaciju su sudije svirale u njihovu korist, a delovalo mi je da je Pejn video kako je Jokic postavljen, u situaciji kad ga je udario. Da li je namerno ciljao medjunozje, ne mogu da garantujem, ali ne vidim razlog za onakvu kretnju, jer mi se ucinilo da ga Marej nije fintirao. Nadam se da ce biti neki isecak te situacije. Ali sve u svemu, ne bi to nista promenilo, a i Jokic je u prvom mecu dobio neka 3-4 faula koja mu se uglavnom ne sviraju, tako da recimo da smo sad tu na neresenom.
Takodje mislim da im ovo nece ponovo proci, gde samo ova dvojica sutiraju, i da nas tako dobiju. 20-25 u ovakvoj utakmici je once in a lifetime partija, sve da su svi ti sutevi bili potpuno otvoreni, a nisu. Ako odigramo na slicnom nivou iz ovog drugog poluvremena, mislim da dobijamo cetvrtu.

Naravno, da ne zaboravim, cestitke svim Fenicanima sa foruma na zasluzenoj pobedi! 🙂

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Strašne brojke. Digao je ovaj PO na viši nivo u odnosu na RS. 

Da i drago mi je jer treba da dobije zasluzene pohvale za napredak iz sezine u sezonu.

Ovakav automatik nisam vidio od Kawhija '19, covjek je masina sa midrange. Najjace mi kad misle da on ne moze ovo ponoviti. Mozda nece zadrzati ove procente ali je itekako inteligentan igrac, napasce obruc i izvalciti bacanja tako da ce biti jos 40+ od njega u ovoj seriji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Da i drago mi je jer treba da dobije zasluzene pohvale za napredak iz sezine u sezonu.

Ovakav automatik nisam vidio od Kawhija '19, covjek je masina sa midrange. Najjace mi kad misle da on ne moze ovo ponoviti. Mozda nece zadrzati ove procente ali je itekako inteligentan igrac, napasce obruc i izvalciti bacanja tako da ce biti jos 40+ od njega u ovoj seriji.

Niko realan neće reći da on ovo neće ponoviti. Mašina je za davanje koševa...ali 20/25 šut ne ide baš u realnu priču.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nenson said:

https://www.espn.com/nba/player/_/id/3136193/devin-booker onda espn pod last10 zestoko laze...

Last 10 je za regularnu sezonu.

 

1 minute ago, cabke said:

Niko realan neće reći da on ovo neće ponoviti. Mašina je za davanje koševa...ali 20/25 šut ne ide baš u realnu priču.

 

Ali i ne ide da ima 2 bacanja i to 6 sekundi do kraja. Kao to rekoh ako sut ne bude radio onda ce napadati kos, kao KD. 

Isto tako role playeri ce u game 4 dati vise, bice pod manjim pritiskom. Moraju biti spremni jer gameplan Nuggetsa za game 4 je iskakanja na Bookeru od starta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakvu je utakmicu jamal usrao nikoli…

 

kakav odvratan igrač koji je nakon povrede postao još sebicniji nekako, kakve odluke veceras, ball hog klasičan, nije dodao više puta…ili umires od njega ili živiš, samo sto je jokic toliko dobar da su preživeli zbog njega i prošlu utakmicu

 

Ide ovo na 2:2 lagano, dobiće finiks sledeću još laganije, prosto ne mogu da prezalim sto mi je jamal ukrao 3 sata života i sto moram ovako trigerovan ovo da pišem, ne pamtim kad me je neki kosarkas ovako iznervirao, klasičan debil 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Isto tako role playeri ce u game 4 dati vise, bice pod manjim pritiskom. Moraju biti spremni jer gameplan Nuggetsa za game 4 je iskakanja na Bookeru od starta.

 

Da budu spremni i igrači i Monty koji valjda shvata da ima nešto upotrebljivo na toj jbn klupi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

 

Isto tako role playeri ce u game 4 dati vise, bice pod manjim pritiskom.

Jasno...ali isto važi i za Denver. 😀

Ali prespavao sam sve do zadnje četvrtine pa ću prvo da obnovim gradivo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...