Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

I potpuno je prihvatljivo da ti imaš takav stav. Samo je bezvezno što juriš gggggggg-a da nužno stavi ispred svoje rečenice kako je to samo njegovo mišljenje, a većina nas to ne radi (osim u nekim situacijama). Ako neko na topicu obrazlaže svoje mišljenje i podupire ga podacima, to je gggggggg(iannis) :') 

 

@uini preteče me free

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gaga said:

Odgovara nam LAL u sledecoj rundi ako prodjemo,prednost domaceg terena,tempo kojim igramo njima ne odgovara,mnogo bolja klupa,moze,bolje nego da sabanima iz Memfisa i tucu da gledam svaki mec

Dodjite do 2 runde pa cemo vidjeti. GS je protivnik po mjeri za Lebrona i AD.

A sto se tice pace-a, Lejkersi mogu bez problema da prate taj pace a mogu i da uspore. 

 

Russ Westbrook specijal za Greena se sprema pa nek da 10 poena ako ga nije sramota😀

Link to comment
Share on other sites

Ma Morant je potpuni idiot. 

 

Ima kontru 2 na 1, rutinskim pasom da reši i da povedu na 2 min do kraja, ali ne, on odluči da bez ikakve finte, promene pravca, bilo čega, udari pravo u Lebrona. Komedija od lika.

 

__________

 

Sa druge strane, tek jutros čitam o povredi Foxa. Istorija se ponavlja, prečesto kada je GSW u pitanju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

šta je ovo, nemož' se čita, ispade forum kao masonska loža...

 

pa ajde, dosta više rašomonstva, da se i ja priključim... imao sam par upisa na prošloj inkarnaciji ovog foruma ali i tu sam uglavnom... rašomonisao

 

 

još jedan navijač kingsa, agrolakiju treba malo podrške

 

 

i da navijačima hipster town-a poručim:

 

 

bostan2.jpg

  • Like 12
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, realno *w said:

Ma Morant je potpuni idiot. 

 

Ima kontru 2 na 1, rutinskim pasom da reši i da povedu na 2 min do kraja, ali ne, on odluči da bez ikakve finte, promene pravca, bilo čega, udari pravo u Lebrona. Komedija od lika.

 

__________

 

Sa druge strane, tek jutros čitam o povredi Foxa. Istorija se ponavlja, prečesto kada je GSW u pitanju.

 

krenuo u kontru i u glavi vec imao sve viralne klipove kucanja preko jamesa.

 

 

ovo drugo ti je samo confirmation bias. neko ko je toliko godina u playoffu ce sigurno imati vise 'srece' sa povredama protivnika u odnosu na druge.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da topic nije nikada bio ovako ostrascen (na razne strane), kao i da se nije nikada ovako bez pokrica gassssiralo na racun svojih timova.

 

Sto mi je prilicno zabavno i neka je tako, dosta mekusarenja i regular sezone 🥳

Edited by bosMan_jr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Mislim da topic nije nikada bio ovako ostrascen (na razne strane), kao i da se nije nikada ovako bez pokrica gassssiralo na racun svojih timova.

 

Sto mi je prilicno zabavno i neka je tako, dosta mekusarenja i regular sezone 🥳

Sta ti to znaci bez pokrica?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Mislim da topic nije nikada bio ovako ostrascen (na razne strane), kao i da se nije nikada ovako bez pokrica gassssiralo na racun svojih timova.

 

Sto mi je prilicno zabavno i neka je tako, dosta mekusarenja i regular sezone 🥳

Play off intensity baby!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Sta ti to znaci bez pokrica?

Pa ima puno primera, jedan je kad dobijes Memfis kuci na produzetak koji si izborio uz puno srece, a najavljujes veliko finale i titulu.
Meni Memfis u ovom sastavu nije ni u top 8 ekipa PO-wise, a igrate vise nego egal seriju sa njima (jos uz povredu Jaaaa). 
 

Ali kazem da mi je sve to skroz ok, da se oseti vrelina i na inace glatkom i mekanom topicu 🦹🏻

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Pa ima puno primera, jedan je kad dobijes Memfis kuci na produzetak koji si izborio uz puno srece, a najavljujes veliko finale i titulu.
Meni Memfis u ovom sastavu nije ni u top 8 ekipa PO-wise, a igrate vise nego egal seriju sa njima (jos uz povredu Jaaaa). 
 

Ali kazem da mi je sve to skroz ok, da se oseti vrelina i na inace glatkom i mekanom topicu 🦹🏻

Rečeno je na prošloj stranici, isti taj Memfis je mogao izbaciti GSW prošlogodišnjeg šampiona da se Morent nije povredio. Valjda si gledao prošle godine ili gledaš samo kada Jokić igra. Memfis je ove godine opasniji zbog JJJ koji je DPOY.

 

Takođe, Bron i AD kada su poslednji put bili zdravi u plej ofu su i osvojili titulu. Ako to nije pokriće, šta je pokriće? 

Link to comment
Share on other sites

Očekujem večeras kraj sve tri serije. 

 

Atlanta ni sa Marejom nema neke dobre šanse protiv Bostona, a bez njega su te šanse skoro nikakve. Tu bi trebalo da bude 20+ za Boston bez problema. 

 

Denver na svom terenu baš rijetko gubi mečeve. Trebali bi završe Minesotu koja je pobrkana družina, ali koja ima finog talenta. 

 

Problemi Klipersa su poznati. Ne može se nikako nadoknaditi izostanak dva najbolja igrača. Bez Džordža, a sa Lenardom bi i mogli da pariraju Sansima, ali ovako nema šanse.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Dracarys said:

Rečeno je na prošloj stranici, isti taj Memfis je mogao izbaciti GSW prošlogodišnjeg šampiona da se Morent nije povredio. Valjda si gledao prošle godine ili gledaš samo kada Jokić igra. Memfis je ove godine opasniji zbog JJJ koji je DPOY.

 

Takođe, Bron i AD kada su poslednji put bili zdravi u plej ofu su i osvojili titulu. Ako to nije pokriće, šta je pokriće? 

Mislim da si pomešao mene i sebe, ja pratim košarku odavno, a ti si Nugi/Grof/neko trece random ime koje je pocelo pratiti kosarku kad je Jokic izbacio JJ Hicksona iz petorke.

 

Poslednji put kad je bio zdrav osvojio je i Kavai titulu, pa je nece osvojiti ove sezone. Ni kompletni LAL ne ulivaju poverenje, a mnogo utakmica predstoji u kojima stakleni AD i 38 godisnji Lebron treba da ostanu zdravi.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...