Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 minutes ago, Manu said:

 

Bucksi na terenu rade iste stvari od početka serije, ma od početka sezone. Delovali su kao da misle da će im povratak Janisa sam po sebi biti dovoljan, doduše tako je i izgledalo većim delom utakmice. 

Ne znam da li im je teško da progutaju ponos ili o čemu se radi, ali moraju da počnu da trapuju Butlera. Jednostavno ostatak rostera Miamia je bolno nesposoban.

 

Opet su se vratili na onaj mod od pre osvajanja titule, kad su igrali sa tim istim stavom. Ludost je ponavljati jednu istu taktiku očekujući drugačiji ishod. Jimmy nije ja pa da ga ne čuvaš na terenu u PO. Sad treba dobiti 3 za redom... 

 

Apropo Lebrona par stvari, ja njega ne gotivim nimalo, ali stvarno totalni rispekt za čoveka. Zaboravlja se da on nije ono što je bio u prajmu jer godine ipak uzimaju danak. Kao što ni Federer nije sa 40 godina igrao isto kao što je igrao sa 27. Znam da se nekad preteruje sa sprdnjama na njegov račun jer ima taj inflated ego, ali treba reći da je noćas onima koji su zaboravili ponovo pokazao ko je Lebron James. Pošto je Brooks očigledno zaboravio. 

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

kako ne znas?

pa valjda se mvp pojavi i okrene seriju

 

Dobro jutro i tebi. Čekam još samo @Green23 da dodje i napiše - eto vidiš da nije MVP. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko god da ne volim Lejkerse toliko su mi odvratni i ovi wannabe krimosi, kad na to dodam poštovanje prema Bronu u jednu ruku mi je drago što će proći dalje iako se nisam nadao.

Morant  mi je najveće iznenađenje, ekipa deluje bolje bez njega, pretvorio se u skorera, valjda jedini igrač u istoriji koji je bio bolji košarkaš u ruku sezoni nego 3-4 godine kasnije.

Dodatno na sve baš se radujem novom okršaju Brona i Hipstera, valjda će kljako izdržati da imamo pravi ugođaj.

Džimi car, Spolestra magiko. Izgleda da je pogrešan prvoplasirani tim konferencije percepiran kao slaba karika.

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, DameTime said:

Dobro jutro i tebi. Čekam još samo @Green23 da dodje i napiše - eto vidiš da nije MVP. 

 

mvp je džimi batler, to znamo. drugi je vožd, zlobnici bi rekli da je stalno drugi, ja sam zlobnik a treći je brook lopez od 36pts, 11rebs, 3blk.

šteta za buckse što nije imao ko da ga isprati, hehe.

 

takođe, nije fer što još uvek nismo ovladali tehnologijom iz imperija uzvraća udarac, da tyler herro zaigra opet u seriji

 

giphy.gif?cid=ecf05e47f0irefgv4n5mdnqnkc

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

mvp je džimi batler, to znamo. drugi je vožd, zlobnici bi rekli da je stalno drugi, ja sam zlobnik a treći je brook lopez od 36pts, 11rebs, 3blk.

šteta za buckse što nije imao ko da ga isprati, hehe.

 

takođe, nije fer što još uvek nismo ovladali tehnologijom iz imperija uzvraća udarac, da tyler herro zaigra opet u seriji

 

giphy.gif?cid=ecf05e47f0irefgv4n5mdnqnkc

 

Jimmy je noćas svakako odigrao kao da je MVP, iako to nominalno nije tj. ljudima nije u tim konverzacijama. Uostalom to je odlika velikih igrača i ja ga zbog toga poštujem. S te strane, ako gledamo toe-to-toe dva najbolja igrača obe ekipe - Janis jeste outplayed. Isto tako očekujem njegov odgovor u narednoj utakmici i brutalniju partiju. Lopez je uništio Bam-Bama, što je jbg nekako i očekivano s obzirom na formu potonjeg. 

Za Herroa mi je žao, ne volim kad se igrači povređuju niti da to na bilo koji način određuje ishod serije. Ali ono što si ti pisao pre neki dan, da je njima izostanak Tylera i 'Dipa = Bucksima izostanak Janisa - to prosto ne stoji. 

Edited by DameTime
slova
Link to comment
Share on other sites

-Au šta počini Džimi. Nisam verovao iskreno da je izvodljivo, naročito posle lošije druge četvrtine i velike razlike u trećoj. Jedan od najboljih plejof performansa koje sam gledao i generalno strava utakmica. Janis vrlo dobar, jasno je da nije skroz spreman, triple double, ali i choke na kraju kad se lomilo. Vrlo brzo su Baksi upali u problem i sad bih rekao da su šanse 50-50 ko će dalje. Očigledno je da Majami može i ume, kako god. Iako je daleko od bilo kakvih titula i najvećih uspeha Batler je jednostavno pobednik. Vidiš mu u stavu, na faci, po ponašanju da je spreman na sve samo da odnese pobedu. Pritom taj mentalni sklop mu omogućava da bude samouveren i onda kad za to nema razloga. Čovek je u svlačionici pred tekmu imao situaciju da nema Heroa, zna da se Bam raspada na pikometarske komade i da mu sat vremena na terenu društvo pravi gerijatrija i kraj klupe. I onda on lepo sebi kaže 'e sad je vreme da im majku majčinu sam ako treba'. Neverovatna utakmica zaista, baš sam uživao gledajući. 

 

-Druga tekma baš loša. Lejkersi su trebali slomiti ove indijance još u prvom poluvremenu. Lebron odličan, pomoćno osoblje takođe. Dejvis druga utakmica u seriji u kojoj se raspada, a koliko pada samo čekam kad neće ustati. Ja sam jedan od onih koji je forsirao narativ da AD mora po svaku cenu biti alfa i neko ko se forsira. Gledajući ove tekme nisam siguran da je on sam sposoban za tako nešto u kontinuitetu, na najvišem nivou. Memfis još uvek ne znam šta pokušava i koja je njihova ideja. Procenti šuta, kao i selekcija su im jezivi. Ne znam koga možeš pobediti kad ti nosioci šutiraju 30 posto iz igre. 

 

-Iako je svake sezone manje više slična priča, ove godine ipak povrede previše kvare čitav plejof. SInoć je bilo jasno da Janis igra pod velikim bolovima i da je na terenu samo zato što je kritičan momenat u seriji. Isto tako sa Ja, čovek je jedno 10ak cigli ispalio čija ni putanja ni meta nisu bili normalni. Hero, Janis, Ja, Fox, Kawhi, Embid. Pritom sve se radi o glavnim igračima ekipa i mnoge serije su direktno odlučene zbog njih. Tu ne računam sitne povredice koje mnogi vuku i igraju uprkos njima. Nadam se da se spisak neće dopunjavati.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Niko nije potcenio Majami. Dva poraza su Baksi doživeli povredom Janisa. Zdrav Milvoki nikad ne bi izgubio seriju od Majamija. Pitanje je hoće li i sada da izgubi pod ovakvim okolnostima. Ja verujem da će se provući, jer Batler ima bedu i jad od podrške, ali sam je i birao tim.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, freethrow said:

Inače Kerr prijavio da je Miloje dao ideju da stave Drejmonda na FOx u 2. poluvremenu G4... 

Lebron i delgado se polako pripremaju za 2 rundu. 

Nemojte da nam iznevjerite delgisu, lijepo je rekao da ceka taj duel u 2 rundi sada kada su svi kompletni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Dracarys said:

Parovi na zapadu su već uveliko poznati 

 

Denver-Finiks

GSW-LAL

Koliko god neko od nas voleo ili ne voleo odredjene ekipe, ovo verovatno i jesu najbolji moguci parovi koji bi nam dali sjajna polufinala (nadam se svi zdravi). 
 

Sa druge strane Niksi trljaju ruke i vec se vide sa Bostonom u finalu konferencije.

Pomalo bih to voleo zbog hajpa koji ih prati i posta koji traje x2 godina, a pomalo i ne bih jer ce to biti laganih 4:1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dracarys said:

Niko nije potcenio Majami. Dva poraza su Baksi doživeli povredom Janisa. Zdrav Milvoki nikad ne bi izgubio seriju od Majamija. Pitanje je hoće li i sada da izgubi pod ovakvim okolnostima. Ja verujem da će se provući, jer Batler ima bedu i jad od podrške, ali sam je i birao tim.

Sreca pa je Majami zdrav.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nisam rekao da Majami jeste zdrav, ali Janis je TOP3 igrač lige, a Hiro i Oladipo koji su?

 

51 minutes ago, bosMan_jr said:

Koliko god neko od nas voleo ili ne voleo odredjene ekipe, ovo verovatno i jesu najbolji moguci parovi koji bi nam dali sjajna polufinala (nadam se svi zdravi). 
 

Sa druge strane Niksi trljaju ruke i vec se vide sa Bostonom u finalu konferencije.

Pomalo bih to voleo zbog hajpa koji ih prati i posta koji traje x2 godina, a pomalo i ne bih jer ce to biti laganih 4:1

Za Nikse bi bilo sjajno da Majami prođe jer se sa njima može igrati košarka i imaju neke šanse. Baksi ako ovo prežive, eto ih u velikom finalu.

Link to comment
Share on other sites

Odgovara nam LAL u sledecoj rundi ako prodjemo,prednost domaceg terena,tempo kojim igramo njima ne odgovara,mnogo bolja klupa,moze,bolje nego da sabanima iz Memfisa i tucu da gledam svaki mec

Edited by Gaga
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...