Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

20 minutes ago, Dracarys said:

Da nije bilo tri uzastopne trice DLoa, ništa od ovoga ne bi bilo. 

 

Ovo je ta ekipa koja miriše na šampionsku. 

 

Mora se pohvaliti JJJ, sa razlogom je DPOY ove sezone.

Da nje bilo ovog, da nije bilo onog... 

Ovo je timcina, na razne nacine kogu doci do pobjeda ali prvo i osnovno polazi od odbrane. 

Dace neko te poene kao sto se vidi, Lebron treba da je closer u ovoj ekipi i to je to. 

 

Prava plejof utakmica, imalo se stosta vidjeti. Ovo su one pobjede gdje se vidi dal je tim spreman ili ne a ocigledno je spreman za dubok playoff run. Svako je imao nesto svoje, DLo sa tim trojkama, Reaves ulazi i bacanja, Lebron clutch i kontrolu skoka uz 2 sjajna postavljanje i iznudjene ofanzivne faulove Ja ( veoma bitno ), AD zakljucao reket, Rui, Schroder i naravno Vando svoj doprinos dali. 

AD je imao ocajnu napadacku utakmicu ali je u odbrani bio fenomenalan, posebno u zavrsnici. To je ono sto je potrebno kada ne ide u napadu, nadjes drugi nacin da doprineses.

 

Sada u game 5 zavrsiti posao, ne smije biti opustanja.

Edited by Miki28
Typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Inace ako sta mrzim to su losi gubitnici. 

Pricaju pricu, da tako kazem k.... se kada ide dobri ali zato kada gube onda su ocajni gubitnici. 

Brooks se malo zaigrao, nije mu Lebron Draymond Green. Mediji ga unistavaju, bukvalno bjezi od njih.

Zagrizao je prevelik zalogaj.

Isto i Ja, bezanija od medija.

 

Onaj Tilman mi je bas gotivan lik, on pegla ozbiljnu odbranu. Fino je cuvao Lebrona i pomagao na AD

Edited by Miki28
Typo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 

Ipak ovo vece i ovaj plejof je obekjezio za sada Playoff Jimmy. Jbt kakva partija, jedna od najboljih partija sto sam gledao u plejofu od nekog igraca. Ludilo i to protiv Bucksa i jedne od najboljih odbrana. 

Respect

@delgado vjerujem da si uzivao, pobjede Heata i Lejkersa uz nevjerovatan doprinos Jimmy i Lebrona. Ovo je tvoje jutro😀

  • Like 9
  • Love 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

Što je najgore, smatram da bi Memfis imao minimum 50-50 šanse da je Adams tu. Strašno im nedostaje neko ko će kvalitetno da gradi skok.

Svakako da bi im znacio ali Memfis upravo sa JJJ i Tilmanom ima dobru odbranu jer Tilman sjajno preuzima Lebrona i AD. 

Svakako da bi sa Adamsom bili opasniji na ofanzivnom skoku ali isto tako i postavljanju blokova za Moranta i Bane-a. 

 

Memfis u svakom mecu osim game 1 ima veci broj ofanzivnih skokova od Lejkersa i egal u ukupnom broju skokova. Moze se reci da su jutros kontrolisali do pola 4/4 defanzivni skok ali veliko je opterecenje imati kontrolu u tom segmentu kada je AD tu a iz drugog plana pristizu Vando, Lebron, Rui. Mislim da su imali 6 ili 7 ofanzivnih skokova u 4/4.

Link to comment
Share on other sites

Pravi podvig Heata i coach Spoa. 'Ajde što igrači Miamija na terenu izgledaju kao liliputanci u odnosu na Buckse, nego im i u teoriji maksimalno odgovaraju kao ekipa zbog malog broja uzetih trojki. 

Ali džabe, Miami ima najboljeg igrača na terenu.

 

Siguran sam da se serija produžava i mislim da prolaze Bucksi na kraju, ali biće uživanja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Manu said:

Pravi podvig Heata i coach Spoa. 'Ajde što igrači Miamija na terenu izgledaju kao liliputanci u odnosu na Buckse, nego im i u teoriji maksimalno odgovaraju kao ekipa zbog malog broja uzetih trojki. 

Ali džabe, Miami ima najboljeg igrača na terenu.

 

Siguran sam da se serija produžava i mislim da prolaze Bucksi na kraju, ali biće uživanja.

 

Ovo je velika sramota Budenholzera, Spoelstra ga je outcoachovao u svakom smislu. A nije ni prvi trener koji je to uradio... Ne znam zaista da li ima osnova za optimizam da Bucksi prolaze, nakon što su izgubili ovu sinoćnu utakmicu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Ovo je velika sramota Budenholzera, Spoelstra ga je outcoachovao u svakom smislu. A nije ni prvi trener koji je to uradio... Ne znam zaista da li ima osnova za optimizam da Bucksi prolaze, nakon što su izgubili ovu sinoćnu utakmicu. 

 

Bucksi na terenu rade iste stvari od početka serije, ma od početka sezone. Delovali su kao da misle da će im povratak Janisa sam po sebi biti dovoljan, doduše tako je i izgledalo većim delom utakmice. 

Ne znam da li im je teško da progutaju ponos ili o čemu se radi, ali moraju da počnu da trapuju Butlera. Jednostavno ostatak rostera Miamia je bolno nesposoban.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...