Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Samo da pozdravim ekipu sa topika pošto sam tek načinio nalog, inače vas povremeno čitam dosta dugo, tačnije još od starog foruma i diskusije Realnog i Meka oko uloge Raduljice tokom SP 2014.

 

U košarku se ne razumem nešto, ali mi je zabavno da čitam kako se sporite i bacate vrele tejkove kojih se ne bi postideo ni Kendrik Perkins.

 

Sad kad imam nalog možda povremeno i nešto napišem ako me neko istrigeruje ali generalno nemam šta konstruktivno da doprinesem.

 

Uzdravlje i svako dobro i samo tako nastavite!

  • Like 19
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Dobro, ako ćemo da gledamo ko je povređen, mada mi to nije delovalo jer skakao 300 metara u vis i trčao kao leopard, ali ok, zašto je onda razbijen od Minesote? Imao je 20 ppg sa najbednijim procentima i onda tri meča protiv GSW sa 38 ppg.

 

Foks igra svoj prvi plej of i odmah izgleda kao TOP5 igrač lige 

Prošlogodišnja Sota je bila odlična defanzivna ekipa na spoljnim pozicijama. Mekdenijels, Vando, Beverli svi mogu da se menjaju na Morantu.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Smrtokapa said:

Sad kad imam nalog možda povremeno i nešto napišem ako me neko istrigeruje ali generalno nemam šta konstruktivno da doprinesem.

 

 

 

Isti ja pre  8 godina kad sam dolazio na stari forum..Gledao sam sta ovi ovde pisu i imao slicno razmisljanje...A vidi me sad. :))

 

Srecno.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Potpuno je drugačiji user experience kad samo čitaš i kad se registruješ. Meni je sve bilo mnogo više top dok sam samo čitala. Mislim i sad mi je super, samo doživljavam neke momente koje tad nisam. Npr. @delgado mi je bio kul, pa sam se registrovala i umalo ga "zadavila" i sad mi je opet kul. 😄 Sećam se i da su svi mislili da sam uini-jev klon lol 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bosMan_jr said:

Pa ima puno primera, jedan je kad dobijes Memfis kuci na produzetak koji si izborio uz puno srece, a najavljujes veliko finale i titulu.
Meni Memfis u ovom sastavu nije ni u top 8 ekipa PO-wise, a igrate vise nego egal seriju sa njima (jos uz povredu Jaaaa). 
 

Ali kazem da mi je sve to skroz ok, da se oseti vrelina i na inace glatkom i mekanom topicu 🦹🏻

Dakle pokrice bi bilo da ih razbucamo 4-0 sa 50+ razlike svaki mec? 

Nebitno sto je svaki mec prica za sebe, sto se igra protiv ekipe koja je no2 seed na Zapadu i sto se uzeo brejk na terenu ekipe koja kuci ove sezone ima 35-6 skor?

 

Za mene je bas to sto su dobili mec gdje uopste napadacki nisu bili u igri, gdje je AD sutirao 4/13 nesto sto itekako znaci. Plejof kosarka gdje si sposoban dobiti na razlicite nacine iako ne igras nista posebno a kad igras onda ih nagazis kao prosli mec 35-9 i zavrsis utakmicu nakon 12 minuta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Ma Morant je potpuni idiot. 

 

Ima kontru 2 na 1, rutinskim pasom da reši i da povedu na 2 min do kraja, ali ne, on odluči da bez ikakve finte, promene pravca, bilo čega, udari pravo u Lebrona. Komedija od lika.

 

__________

 

Sa druge strane, tek jutros čitam o povredi Foxa. Istorija se ponavlja, prečesto kada je GSW u pitanju.

svi vidite gresku dzaa a pravi lejkeri klac odbranu lebrona.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Ma Morant je potpuni idiot. 

 

Ima kontru 2 na 1, rutinskim pasom da reši i da povedu na 2 min do kraja, ali ne, on odluči da bez ikakve finte, promene pravca, bilo čega, udari pravo u Lebrona. Komedija od lika.

 

__________

 

Sa druge strane, tek jutros čitam o povredi Foxa. Istorija se ponavlja, prečesto kada je GSW u pitanju.

 

Kompletni idiot.

 

I po tom potezu se vidi da dečku nije mozak na mestu; i da generalno ni ne deluje da je fokusiran na rezultat.

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bosMan_jr said:

Mislim da si pomešao mene i sebe, ja pratim košarku odavno, a ti si Nugi/Grof/neko trece random ime koje je pocelo pratiti kosarku kad je Jokic izbacio JJ Hicksona iz petorke.

 

Poslednji put kad je bio zdrav osvojio je i Kavai titulu, pa je nece osvojiti ove sezone. Ni kompletni LAL ne ulivaju poverenje, a mnogo utakmica predstoji u kojima stakleni AD i 38 godisnji Lebron treba da ostanu zdravi.

Sve si rekao od kada ti pratiš i koliko pratiš sa svojim ispaljivanjem o Memfisu. Naravno da ne možeš ništa da odgovoriš na tu temu, jer pojma nemaš.

 

To što sam ja nosio avatar, jer mi je bilo neverovatno da je jedan dečko iz Srbije dominantan u NBA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Miki28 said:

A ovdje gdje mu je glava bila i jel bio fokusiran na rezultat?

 

Odličan je, nek dobije i neku utakmicu u seriji pa će biti još bolji.

 

Nije ni čudo da je Memfis na nekih 60 posto pobeda bez njega, dečko zna da donese, ali i mnogo da odnese, naročito na PO nivou. Nedovoljno za jednog superstara.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, medobrundo said:

 

Odličan je, nek dobije i neku utakmicu u seriji pa će biti još bolji.

 

Nije ni čudo da je Memfis na nekih 60 posto pobeda bez njega, dečko zna da donese, ali i mnogo da odnese, naročito na PO nivou. Nedovoljno za jednog superstara.

Predstavlka se kao da Memfis igra protiv nekog nebitnog a ne protiv Lejkersa koji su posle trejda u samomvrhu sto se tice skora, odbrane, napada, u svim relevantnim statistickim podacima. 

Lebron&AD duo je jedan od najboljih u ligi. Lejkersi imaju sjajan ostatak tima, mnogo role playera tako da nije bas da je Ja sad neki MJ nivo da moze u ovim godinama da stavi na ledja kompletan tim i iznese seriju orotiv ovakvog dvojca.

 

Lejkersi skupljaju sa Brooksa i salju tog igraca na Ja da mu onemoguce ulaz. Za sada to uspjesno rade a lli kora se reci da ima problema sa rukom plus nije pomogla ona drama oko pistolja tako da nije sve idealno u svlacionici Memfisa. 

Ipak decko je jos mlad, tek 23 godine i vjerjjem da ce kako on tako i tim biti sve bolji i bolji odnosno da ce napravite neke korkcije kako bi tim isao dalje u plejofu. 

 

Na zapadu je mnogo jebeno to sto je usled povreda tabela toliko pomijesana da ljudi stvarno misle da su Lejkersi 7 ekipa zapada ili GS 6.

 

Stvarno mislim da ne zasluzuje kritike u tolikoj mjeri. Ovaj gore klip sto sam okacio, stvarno je fenomenalno odradio prodor i vratio loptu u clutchu za lagano polaganje Bane tako da nije idiot. Decko grijesi kao i svi ali nakon te greske u zaletanju na Lebrona ovo je odradio vrhunski.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Problem sa njim je što ne igra pleja , a ume već više ide na koš često nekim pogibeljnim startovima.

On je često odsustvovao a Memfis je pobeđivao jer su dobra ekipa i jer i ove, a pogotovo prošle godine imaju dobrog bek ap pleja.

Ja lično sam očekivao zrelije nastupe od njega.

Edited by Milos 3.14
Mlad je ima vremena, ali mora fokus na teren
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Problem sa njim je što ne igra pleja , a ume već više ide na koš često nekim pogibeljnim startovima.

On je često odsustvovao a Memfis je pobeđivao jer su dobra ekipa i jer i ove, a pogotovo prošle godine imaju dobrog bek ap pleja.

Ja lično sam očekivao zrelije nastupe od njega.

Lejkersi ga ubijaju u 2nd unitu, raznose ga Lebron i Schroder a ne pomaze ni to sto mu ke sut katastrofalan i stvarno nanosi stetu Memfisu u takvoj igri. Isto vazi i Kennarda.

Jednostavno Lebron je different animal sa X&O kao sto rece jutros, 

 

 

"I want everybody to just play free... Let me worry about the X's & O's"

 

Jutros ne Memfis vodio a onda je usao Jones/Kennard a Lebron i Schroder krenuli na posao i od + doslo se do -9 ocas posla.

 

O game 3 da ne pricam. U game 2 je bio dobar kada nije bilo Moranta ali se mora i priznati da Lejkersi nisu bili spremni na to odnosno slaba oriprema meca uz ocajnu realizaciju game plana kako u napadu tako i u odbrani. 

 

Ne moze Memfis da dozvoli sebi da Jones, Brooks i Rody budu zajedno na terenu jer je sut katastrofalan a nema probijanja odbrane u tolikoj mjeri. To su minuti kada nema AD na terenu i nesto gdje se Lejkersi muce ali jutros su ih upravo u tim minuti.a nadigrali. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Dusko said:

 

 

Ako ne prestane ovako da se zalece ima karijera da mu traje jos 4-5 godina.

Kakvih crnih 4-5 godina, ako se ne opameti, mislim da više od dve godine neće izdržati, u suprotnom je zaista medicinski fenomen. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...