Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Primetio sam da Voriorsi jaaako slabo brane niske igrače, zbog toga su imali toliko problema sa Foksom, kao i prošle godine sa Morentom. Njihova sreća je što na putu do titule nisu imali ozbiljnijeg nižeg igrača za protivnika. Dalas je bio previše slaba ekipa i sa Bransonom, a Boston je imao samo Vajta i Smarta koji su napadački bezopasni. Denver neću ni da pominjem.

 

DLo i Rivs će da prave dar marr odbrani GSW, a i Denis ume da zabiberi.

 

Što se tiče tempa, to zavisi kako Bron i AD kažu. Sa Kingsima je lako igrati brzo, jer je i njima cilj da igraju brzu košarku na konto svoje mladosti, plus lako je zaletati se na koš Kingsa, jer velika je razlika ići na Sabonisa, a sa druge strane na AD i Vandu, plus videli smo kako se Bron rva za skokove.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meno izgledaju ko usporen film,u odnosu na nas i Sakramento,bez zezanja,a znam za podatak.

 

Jedino ako ce biti zabrinuti za DLo.:classic_biggrin:

 

E,da,Denveru se lepo sve otvara.

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gggggggg said:

niko sest meseci na topicu nije spominjao oladipa i covek se povredi i odjednom postane igracina, cisto da se pokenja po najboljem igracu lige.

 

 

Ne znam da li da poštujem ovaj kontinuirani effort ili da se tome grohotom smejem. 

Link to comment
Share on other sites

Zato što igra protiv DPOY-a.

 

GSW je imao muke sa tim timom, jedva su ih prošli, morao je Morent da se povredi i tad je bilo muka, jer su kasno shvatili koliko Adams pravi problema GSW-u, plus taj JJJ je bio veoma daleko od sadašnje forme, jer je izlazio iz povrede.

 

Inače AD u odbrani isporučuje veoma visoko.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, gggggggg said:

niko sest meseci na topicu nije spominjao oladipa i covek se povredi i odjednom postane igracina, cisto da se pokenja po najboljem igracu lige.

 

 

oladipo je sedmi igrač i ne bi bio naročito važan, da herro, treći igrač ekipe (a kako ajdebajo igra i komotno drugi), nije otpao već u prvoj tekmi.

mnogo se pravimo naivni sa tom logikom "bucksima nedostaje jedan od najboljih igrača lige" (koji se btw vratio sinoć, igrao 38 minuta), gde su bucksi jedna od najbolje posloženih ekipa u ligi već godinama (i dobijali plejof tekme bez giannisa & protiv težih protivnika i ranije u plejofu) vs heat kojima max struss i robinson sada postaju ključni sidekicks butleru.

 

i stavi nešto tipa koji je po meni najbolji igrač lige, pošto nije, iako je tu u vrhu.

22 minutes ago, Dracarys said:

Primetio sam da Voriorsi jaaako slabo brane niske igrače, zbog toga su imali toliko problema sa Foksom, kao i prošle godine sa Morentom.

 

upravo si naveo dva najbrža igrača lige, sa kojim svaka ekipa ima problem. džaja je ranjen, samo što nije top3 igrača lige, pa se njegova rana ne računa tako duboko kao janisova.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

Upravo si naveo dva najbrža igrača lige, sa kojim svaka ekipa ima problem. džaja je ranjen, samo što nije top3 igrača lige, pa se njegova rana ne računa tako duboko kao janisova.

Nisi u pravu, kako sa Morentom nemaju problema prošlogodišnja Minesota i sada Lejkersi? Ovo je Morentu četvrta serija u karijeri. O Foksu ćemo suditi kada odigra više od jedne serije, mada mi to smrdi, odmah prva serija i 32 ppg igrač, jes kako ne.

Link to comment
Share on other sites

Batlera već skoro 5 sezona smatram za jednog od najboljih igrača u ligi kada krene PO, ali ovo što je uradio sinoć je bukvalno jedna od najboljih partija ikad viđenih u PO. Ubaciš 57 poena od 119 svoje ekipe, to je tačno 47% timskih poena. I to sa šutem iz igre 19-28. Svi pričaju o njegovoj snazi i izdržljivosti, ali potcijenjuje se njegov košarkaški IQ. Zna nevjerovatno dobro da koristi svoje tijelo, da dođe do pozicije i položaja tijela koji mu odgovara. I naravno to znanje da iznudi kontakt.  Njegove odluke sa loptom su jako dobre. Ne mislim samo na poentiranje. Batler je i sasvim dobar u razigravanju saigrača. Kad god prepozna rupu u odbrani odigra dobru loptu. 

 

Impresivan je uopšte način na koji Majami igra ovu seriju i generalno sve ove sezone. Gledajte samo sinoćnu utakmicu. Baksi od početka imaju kontrolu utakmice, konstantno je to desetak poena prednosti, ali Majami/Batler se ne predaje nijednog momenta i čeka svoju šansu. Na kraju tih poslednjih 5-6 minuta Baksi ispadaju iz ritma, a Batler uzima loptu u ruke i rešava utakmicu. Ali ova pobjeda nije došla zbog tih poslednjih 5-6 minuta, nego i zbog kompletne utakmice u kojoj se Majami držao na 10 razlike, jer ovi Baksi su jači od Majamija u ovom sastavu za skoro dva nivoa. Za Majami je uopšte čudo da uopšte dođe u poziciju da ima šansu da ukrade utakmicu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dobro, ako ćemo da gledamo ko je povređen, mada mi to nije delovalo jer skakao 300 metara u vis i trčao kao leopard, ali ok, zašto je onda razbijen od Minesote? Imao je 20 ppg sa najbednijim procentima i onda tri meča protiv GSW sa 38 ppg.

 

Foks igra svoj prvi plej of i odmah izgleda kao TOP5 igrač lige 

Link to comment
Share on other sites

Ja kad bih imao povredu ruke, psihički bi me malo ograničilo. Ne znam za tebe.

 

A i jutros je munuo trojku, tako da je sve ok.

Nisi mi odgovorio za Minesotu. Kako je moguće da se dogodi takav prelaz sa jedne na drugu seriju, to je nenormalno.

 

Kažeš da je Morent igrač sa kojom svaka ekipa ima problema.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uini said:

i stavi nešto tipa koji je po meni najbolji igrač lige, pošto nije, iako je tu u vrhu.

 

Ne, on priča u ime celog čovečanstva. 

Molim te da od sada ispred svakog upisa staviš po mom mišljenju. Hvala. Na primeru citiranog upisa:

Quote

i stavi nešto tipa koji je po meni najbolji igrač lige, pošto po mom mišljenju nije, iako je tu u vrhu.

 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

jes' malo sutra. i ja sam čovečanstvo. i imam ime.

 

Naravno da ne priča, ali i ti si ovde (kao i svi mi) izneo gro tvrdnji bez dela po mom mišljenju. Pošto podrazumevamo da iznosimo svoja mišljenja ovde. Ali kapiram da si se zbunio, tako da molim te ispravi gornji upis u:

 

Quote

i stavi nešto tipa koji je po meni najbolji igrač lige, pošto po mom mišljenju nije, iako je tu u vrhu.

 

Hvalalalala 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...