Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

17 minutes ago, Miki28 said:

Sramna 4/4 Sunsa. Durant je posle 7 minuta pipnuo loptu i to slucajno. 

E moj Powell al si se prepao

9 minuta, do onog koša nakon krađe Okogiea i asista CP. Ali na kraju a win is a win. Svaka cast Clippersima sta nisu odustajali na - 20 i zamalo okrenuli po svim pravilima izgubljen meč. U ovome i je draž Nba. Gotovo nikad nema safe leada. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, bodo said:

9 minuta, do onog koša nakon krađe Okogiea i asista CP. Ali na kraju a win is a win. Svaka cast Clippersima sta nisu odustajali na - 20 i zamalo okrenuli po svim pravilima izgubljen meč. U ovome i je draž Nba. Gotovo nikad nema safe leada. 

Stvarno mi nije jasno sta to rade. 

Zadnji put je organizovao akciju kada je CP3 promasio sut za 3 pa Biyombo skocio i onda promasio kucanje na pas KD. Posle toga je lik do onog kosa j bacanja bio u cosku. Prosto nevjerovatno.

 

Minutaza za startere je ubitacna, nema sanse da izdrze cio plejof. Sa Denverom ce biti ludnica

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 said:

Stvarno mi nije jasno sta to rade. 

Zadnji put je organizovao akciju kada je CP3 promasio sut za 3 pa Biyombo skocio i onda promasio kucanje na pas KD. Posle toga je lik do onog kosa j bacanja bio u cosku. Prosto nevjerovatno.

 

Minutaza za startere je ubitacna, nema sanse da izdrze cio plejof. Sa Denverom ce biti ludnica

Je slažem se. Čekam izvještaj Davea Kinga,  jednog od ponajboljih analitičara Sunsa a i kritičara Montyja da vidim sta ima reci na tu temu. Već je pisao o tome da je lopta premalo u njegovim rukama. A lik proveo skoro 45' na parketu. 

Gledao sam i Denver malo

Isto su imali tezak meč. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

Je slažem se. Čekam izvještaj Davea Kinga,  jednog od ponajboljih analitičara Sunsa a i kritičara Montyja da vidim sta ima reci na tu temu. Već je pisao o tome da je lopta premalo u njegovim rukama. A lik proveo skoro 45' na parketu. 

Gledao sam i Denver malo

Isto su imali tezak meč. 

U 3/4 je jos i trazio loptu iako je Booker bio vruc ali u 4/4 otkako se Booker vratio kao da mu je neko rekao e sad nemoj ni da si pipnuo loptu. 

Prosto nevjerovatno, gledam i ne vjerujem sta gledam. Jednog od najboljih napadaca ikada, Sunsi koriste kao da je Vanderbilt. 

 

Ne znam zasto je i CP3 skrajnut, covjek jako malo isto organizuje napade, isto i on se pretvorio u spotup sutera. Ne svidja mi se to nimalo. 

 

Mislim da ce vas kostati toliko minuta zajedno sto provode KD i Booker na terenu, stvarno mislim da bi Kd morao vise igrati bez Bookera na terenu ( tih 4,5,6 minuta ) a sa CP3.

 

Ako je ovo neka najava igre odnosno gameplana za Denver onda se Sunsima ne pise dobro bar u prva 2 meca. Denver igra bolju odbranu, imaju Jokica koji ce vas secirati i vrlo lako ce uci Ayton ili KD u probleme sa faulovima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, medobrundo said:

Šta bi Jokiću noćas, vidim da je rešio u poslednjem minutu, ali pre toga 3 od 19 za 2!?

 

Jel promašivao ono što inače daje ili toliko silovao iz nepovoljnih pozicija?

Lose je Denver otvorio utakmicu a Jokic  gledao da preuzme odgovornost ali promasio je dosta njegovih suteva koje ubada u visokom %. Ipak na kraju odlucio pobjednika sa miniserijom. U jednom trenutku mogao je samo sut za 3 da ubaci, sve sa poludistance je promasio. 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Playoff je baš osakaćen povredama...😶Vezano za Denver...Dobijena partija je ono što se treba gledati. Isto je ok kad je Nikola u kanalu i onda neko iskoči od ostalih. Karakteristike jakih timova. Idemo na Sunse pun gas...💪💪💪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Biće to vrlo teška serija i apsolutno je moguće da prevagne na stranu Denvera. Dosta će zavisiti od toga koliko Ayton može da čuva Jokića (teško) tj. koliko će se sačuvati faulova. Ne može se tvrditi da je plej of DBook bolji od plej of Jamala. CP3 jeste prednost i KD može biti cheat code, msm da Denver ne može nikako da ga uštopa. Tako da moraće lopta više Durantu. Denver bi trebalo da ima više upotrebljivih igrača na klupi i uigraniji su.

 

Neka ide 4:3 za Sunse, onako navijački.

 

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Zašto ne može da se čita ovaj košarkaški dio foruma više? Imam naviku da prelistam ovaj forum nekih par godina već ali nisam imao nikad neku želju da se registrujem. Sad evo napravih nalog da bih mogao čitati povremeno dok kreće najbolji dio sezone svuda pa rekoh aj da se javim. Da budem iskren ne smatram ovaj forum nekim kvalitetom, ali drugo nigdje se ni ne može pročitati ništa o sportu. 

 

Denver i Finiks prvi par polufinala... Denver mi je i dalje tim koji može da osvoji a isto tako ne bih bio iznenađen da su ispali od Minesote. Seriju su odigrali dosta dobro, sem par nekih padova kad nisu postojali u odbrani ali sve u svemu bili su konstantni. Jokiću se vidi da ga muči taj zglob, pogotovo u prvim utakmicama ali valjda je i to sad pred prolaskom. Minesota je trebalo na papiru da bude tim koji mu ne odgovara ali ni on ni čitav tim nisu imali nekih problema. Protiv Finiksa će veoma bitno biti da li Gordon može ispogađati otvorene šuteve jer unutra ovakav Ejton nema teorije da sačuva Jokića. 

Što se Finiksa tiče, nisam oduševljen, ne djeluje mi da su kliknuli i mislim da će malo odigranih utakmica zajedno pred plej of im doći glave. Nema nekog reda, Ejton defanzivno izgleda nezainteresovan a Pol ne može pogoditi ništa. Uz to baš su previše skratili rotaciju. Nije da baš imaju beskorisne igrače na klupi pa da ne mogu dobiti koji minut više. Uglavnom igraju u naletima, za caš posla naprave +20 ali njihov problem je što to traje nekih manje od 7-8min po utakmici. Onda stanu, sem Bukera koji igra stvarno fascinantno. 

 

Negdje jedan od glavnih utisaka mi je koliko su Klipersi bilo jaki iako nisam vjerovao da mogu išta, da su bili zdravi pregazili bi Finiks. Mnogo su duboki, a Kavai je iako meni lično iritantan i posle svih povreda u samo jednoj utakmici pokazao da i dalje je druga dimenzija. 

 

Najbolja košarka se igra u seriji Golden Stjet - Sakramentno. Ovaj ovakav Sakramento mi je iznenađenje u rangu onog kad je Lester osvojio Premijer ligu. Šta se desilo sa Foksom ne znam, ali ovo nije isti čovjek. GS za koji i navijam može do kraja. Jesu svima puna usta Batlera (sa pravom) ali ovo što Grin radi u defanzivi  je nestvarno. Srce ovog tima. Mada mora se reći ni Vigins da ne zaostaje puno, raduje što se vratio na 100%. 

 

Na istoku se dosta toga iskomplikovalo. Ne bih sad išao u neku doblju analizu, samo bih pomenuo Batlera. 

Stvar koja mi smeta najviše na ovom forumu jeste to da se maltene 80% postova svodi na napušavanje igrača i neki negativan kontekst. Za Batlera do prije 20 dana ovdje je pisano sve i svašta recimo, a čovjek godinama u plej ofu igra nestvarno. Ovo što je napravio u poslednjoj utakmici sa ovakvim kršem od tima je antologija. 

 

Uglavnom sam ukratko bacio pregled nekih meni najupečatljivijih momenata do sada, nisam išao u neku dublju analizu jer bi mi trebalo pola dana za to. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...