Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 hours ago, Ječmendo said:

Ovo što trenutno igra Jokić već postaje frustrirajuće. Bukvalno odbija da šutira, a kada je tako onda je neuporedivo bezopasniji kao asistent. Žešći smor! :ajme:

Možda se nadurio otkad je čuo prozivke Perka i ostalih u vezi sa MVP trkom.... Ne bi mu bilo prvi put da ga tako nešto iznervira. Ako se ne varam, kad je bio napadan zbog "no homo" fazona, imao je drastičan pad forme i to je trajalo prilično dugo. Možda čak i namerno kvari statistiku da ne bi slučajno dobio MVP nagradu, jer svakog dana može da čuje da ako osvoji treću MVP nagradu, Nagetsi MORAJU da osvoje titulu. 

Od ostalih vesti, Mevsi i dalje tonu, a Luka se povredio. Očekujem od LAL da preskoče Dalas uskoro.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, freethrow said:

Shawn Kemp pružio podršku Morentu...

 

 

 

Jedan od najboljih kucača u istoriji, obožavao sam ga. Ali jbg, u Ameriki postoji ta kultura nošenja oružja, pa je ovo samo posledica. U Srbiji kad se zakačiš s nekim oko parkinga, to se rešava pretnjama, psovkama, u najgorem slučaju pesnicama. Ali kad već možeš da vučeš pištolj sa sobom, zašto ne iskoristiti? :default_2guns:

Drugim rečima, u situacijama gde ljudi popizde zbog nečega, izgube razum, ruka sama krene ka oružju ako je već tu u pretincu. Ali dobro, barem nije ubio nikog koliko vidim...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Miki28 said:

Kako se skrsi coek, nevjerovatno🤦‍♂️

 

@bodo podigli ste formu. Booker trenutno nezaustavljiv, 4 mec zaredom sa 35+ poena. 

Probudih se krajem druge i vidjeh da Durent ne igra iako je bio najavljen. Koji peh na zagrijavanju. Steta za važan meč sa Kingsima u subotu mada ovako na prvu ne čini mi se preozbiljno ali nisam još ni pročitao izvještaj o težini povrede. Book je izgleda uhvatio PO formu a kako vidim imat ćemo i dosta poena od Rossa. Čini se da i CP diže sutersku formu. Jedino Ayton je u laganom poenterskom padu ali je zato puno više locked in u obrani. Samo da je zdravlja pa sta bude mada opet to važi za svakog kontendera. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

Probudih se krajem druge i vidjeh da Durent ne igra iako je bio najavljen. Koji peh na zagrijavanju. Steta za važan meč sa Kingsima u subotu mada ovako na prvu ne čini mi se preozbiljno ali nisam još ni pročitao izvještaj o težini povrede. Book je izgleda uhvatio PO formu a kako vidim imat ćemo i dosta poena od Rossa. Čini se da i CP diže sutersku formu. Jedino Ayton je u laganom poenterskom padu ali je zato puno više locked in u obrani. Samo da je zdravlja pa sta bude mada opet to važi za svakog kontendera. 

Ne zna se jos zvanicno nista, imace danas pregled ali prva nagadjanja su ankle sprain grade 2 sto znaci 4-6 nedelja out. 

To je to onda od regularne sezone.

 

 

Daj Boze da je grade 1 i to je do nekih 10-14 dana pauze

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Ne zna se jos zvanicno nista, imqce danas oregled ali prva nagadjanja su ankle sprain grade 2 sto znaci 4-6 nedelja out. 

To je to onda od regularne sezone.

 

 

Daj Boue da je grade 1 i to je do nekih 10-14 dana pauze

Super. A nije da nismo očekivali to. Injury prone is injury prone. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Bednici iz Dalasa izgubise od Pelikana, usput se i Luka skrsio.

Koga mi napadamo, jel se zna stogod?

2 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Klivlend može da napravi čudo ove sezone. Ja im dajem solidne šanse da osvoje konferenciju.

Tesko imajuci u vidu da po trenutnom stanju stvari prvo Knicksi pa onda Bucksi i i onda boljiniz duela Boston-76ersi. Previse je to jakih duela za njih.

Majami stvarno nije mjerilo.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Dallas nakon trejda za Kyriea pored Klebera ima ravno 0 kvalitetnih defanzivaca u ekipi. Klasicna ekipa koja nema sredine, il ce te unistit sutevima il ce se samo ugasit. Protiv Lakersa nestali s terena cim su trice prestale upadat, a i protiv 76ersa nedavno im je malo falilo da izgube iako su u trecoj imali ovako 25 razlike. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Pregaziće oni Nikse. Tu bih se kladio na metlu. Ne pišem zbog Majamija, nema to veze. Igraju odlično ove sezone. Pa tukli su Bostona tri puta ove sezone.

Mislim da sa Bucksima imaju 2-2 ili cak 2-1, znam da su ih dobili 2 puta. 

Ipak za mene su jos uvijek neiskusna ekipa, ove godine mi je prerano za njih ali vec sledece ce biti ozbiljna prica.

Link to comment
Share on other sites

Opet kazem, ne vidim kako Dalas moze dalje od prve runde (i to ako im se otvori neki Sac / Memfis a ne Denver ili Finiks). Svaka cast dvojici majstora, ali ne mere se kosarka igrat sa dva igraca.

Edited by Marvin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...