Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Jedina mogucnost Denvera za nesto vise u play offu (a u to racunam finale konferencije) je totalno ludilo Jokica i Murraya kao u bubbleu. Inace bez ikakve sanse.
Ova grupa gradjana iz San Antonija ih je posteno nadigrala a sto cini stvari jos crnije po Denver je da su se cimali Nagetsi posteno, jednostavno nedovoljan kvalitet. 11 igraca sivilo, dvoje vuku dok ne crknu. 

Drago mi je za Mamukelashvilija, momak je pravi old school. Covke, kupi nam Mamua kada ga isceraju iz lige.

Link to comment
Share on other sites

On 3/8/2023 at 7:58 AM, Miki28 said:

Jeste mali uzorak ali od trejda Lejkersi imaju skor 7-3 i 1 su u def rtg.

 

@delgado nesto mi te nema, ne odg ti da dobijaju bez idola?

 

 Ma jok brate, nego mi RL priredjuje neverovatne stvari, moracu uskoro da se obratim zvanicno na lustraciji

 

 Ukljucio sam se na egal u 2/4, DLo je plesao i formirasmo +8, i onda kakva hororcina od trece, DLo nas je zakopao za sve pare, toliko izgubljenih i otvorenih kontri igracima Toronta, a u odbrani promaja. Tek kad je usao Dennis malo smo se konsolidovali i uspeli da smanjimo bar na -5. I dalje je ovo winnable game, ali Dejvis nije ukljucen. Velika tela Pltla, Siakama, Bushea, OG-a i Skotija nam prave opasne probleme u napadu. OG igra mec karijere, kakvo savrsenstvo od partije.

 

 Ajmo 4/4 Madjija!

Link to comment
Share on other sites

Kakva tekma runova, ne bi me iznenadilo ni da Toronto zavrsi tekmu nekom ludom serijom again i dobije nas..

Ostin igrac meca za sada, kada su nam stale sve opcije u napadu izmisljao je poene, iznudjivao bacanja, pa onda onaj defensive strip na Trentu (valjda) kad je imao cist layup u kontri i tad je jos lopta bila za nas. DLo brat poteze bez razmisljanja.

 

  Sad je red da se vrati AD i zatvori ovu utakmicu, ako je lik.

Link to comment
Share on other sites

Like I never left 

Strasnu kosarku su igrali na obe strane nasa 3 beka - Rivsacha, Dennis (strasna odbrana, deflectionsi i stilovi na sve strane takodje) i Dloading..

 

 Preziveli smo divljacke partije OG-a i Skotija. OG na kraju zakucao i ostavio publiku bez Tacosa (mora pobeda i ispod 111p) 😞 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

Like I never left 

Strasnu kosarku su igrali na obe strane nasa 3 beka - Rivsacha, Dennis (strasna odbrana, deflectionsi i stilovi na sve strane takodje) i Dloading..

 

 Preziveli smo divljacke partije OG-a i Skotija. OG na kraju zakucao i ostavio publiku bez Tacosa (mora pobeda i ispod 111p) 😞 

Sisica, DLo na 40 sekundi do kraja pusta da vrijeme istekne da ih ne bi usrao jos vise a ovaj ide na kucanje kad svi stoje. 

 

61-12 poeni klupa. 8-3 skor od trejda i jos prostora za napredak. Kad igraju sa energijom onda su stvarno zajebana ekipa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta im je pocinio DLo. 

 

Za razliku od prethodnih sezona, ekipa ce imati lepu trecu napadacku opciju.

 

Takodje, ovo je lepo ispalo, AD se nije mnogo cedio i 9 igraca je dobilo solidnu minutazu. Sacuvana je snaga za Rendla u nedelju.

 

Sto se tice konkurenata u borbi za plej in, proteklo je solidno, Portland je pukao od File, a Vulvsi su zabelezili bitan poraz od Bruklina. Mogli bi Lejkersi da se umesaju i za TOP6, ali polako, utakmica po utakmicu. Da se dobiju Niksi i onda dva gostovanja NOP i Hjustonu. Ako se zeli direktno mesto, ova serija pobeda se mora desiti!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, postoje neki od nas koji dugo cenimo Dennisa i koji smo uvek smatrali da je sasvim legit nba starter i koristan igrac na obe strane terena, daleko bolji od Kornjacoida

Dobar posao Hama da snizi petorku i sa kombinacijo DLo-Sruder-Rivs je i resio utakmicu. Smesan ucinak AD i opet smo ih otrsili. Dubina tima je ozbiljna, idemo dalje, mec po mec, i probijamo se da prodjemo direktno u plejof a ako smo tamo kompletni, otrsicemo sve ekipe u ligi ukljucucuci i strasni Finiks sa KD-om...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako moze biti nekvalitetan igrac koji ume da igra odbranu i da bude plej u NBA okvirima. Jedina boljka mu je sut, aliii, kada bi imao i sut, ne bi igrao za 2 miliona, vec za 25! Koliko igraca ima samo na osnovu suta prejake ugovore, neki cak i maksimalne (MPJ)!

 

Denis je jedno vreme bio precenjen igrac za period u Atlanti, ali da dodje do toga da nema NBA ugovor je preterivanje. Znao sam da su Lejkersi uboli dzekpot na leto kada su ga doveli za minimalac. Isto tako mislim da ce na leto da zabode fin ugovor u novoj sredini!

Link to comment
Share on other sites

Pa obzirom na stanje situacije, raspored, Lakersi imaju legit sansu da udju direktno u plej-of. Ne maze povrede ni duge timove, tako sada imamo Finix 2x do kraja godine bez KD sto je totalno druga ekipa jer su izgubili na dubini, sutra mozda ne igra Brunson protiv nas (vcrs protiv komsija svakako ne) itd itd. Idemo mec po mec, ali vec se vidi ovde obrisi ozbiljne ekipe koje je u stanju da gazi redom ako i samo ako (a to je ono bas teska prica) King i Dejvis ostanu zdravi. Drugacije su stvari kada u ekipi imas Jarreda Vanderbilta.

Link to comment
Share on other sites

schroeder je u minusu sa sutom, odbranom i iq-om. ponekad bljesne i to je to. proslogodisnji boston je proigrao kada je otisao, jedva su cekali da ga se otarase.

 

kao sto sam ocekivao lakersi ce se razigrati posle onog lopovluka od trejda. mnogo smislenija ekipa i igra. mislio sam da je za fransizu bolje i pametnije da zadrze westbrooka i da na leto grade ekipu ali nisam ocekivao da ce za njega dovesti dva korisna igraca i russella, koji je ipak ako nista drugo bolji od westbrooka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...