Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, Miki28 said:

U GS jedini nedodirljiv je Steph. 

Vidjecemo sta ce se desiti sa Klayom, njemu istice ugovor sledece sezone mada Klay me ne bi iznenadio da ode u penziju.

 

Sto se Poole tice, apsolutno se slazem. Ja da sam na mjestu GM Warriorsa, trejdovao bih ga.

 

S jedne strane razumem jer Steph jeste najbolji od njih igrac (i lice fransize, itd.) sa druge strane, ne moze niko da me ubedi da to nije disrespect prema Kleju i Dreju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Horium said:

 

S jedne strane razumem jer Steph jeste najbolji od njih igrac (i lice fransize, itd.) sa druge strane, ne moze niko da me ubedi da to nije disrespect prema Kleju i Dreju.

Tako je. Svaki od te trojice su na svoj nacin nevjerovatni. Steph kao sto kazes jeste najbolji ali nema GS bez jednog od te trojice jer svaki od njih ima nevjerovatan doprinos.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Mozes da nadjes ovo za Vestbruka?
Znam da je Lebron isto imao dosta ovakvih partija, i to bi bilo zanimljivo proveriti, tj ko ima najvise ovih "1 do" ucinaka.

Ipak nije ono tacno za Jokica i 88 utakmica, izgleda da je u pitanju bilo da je imao 9 skok i/ili asistencija a cak bih rekao da tu ubrajaju i kad fali 2 asistencije ili skoka. Najblize sto sam mogao naci od statmuse ( posto ne daje odgovor kad mu se postavi konkretno pitanje ) je ovo:

 

Na ovo Jokicu dodati 8 iz ove sezone, to je tacno iz onog prvobitnog posta. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, gggggggg said:
 

 

 

ko se seca kada su pelicansi bili prvi a lakersi 12-13 i svi smo se smejali da ce im lakersi doneti wembiku...

 

i eto posle niza seksi-avantuara i tog nekog protoka vremena, lejkersi su deveti, sa jednom pobedom više od 12og-13og. šta ti je život, danas jesi, sutra nisi & vice versa.

  • Like 2
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Horium said:

 

S jedne strane razumem jer Steph jeste najbolji od njih igrac (i lice fransize, itd.) sa druge strane, ne moze niko da me ubedi da to nije disrespect prema Kleju i Dreju.

Nema tu disrispecta nikakvog, drugovi hoćemo da vam omogućimo da pod stare dane pokušate da barem pogurate jedan dobar plejof ran zato što ste legende kluba koje ni jednom nisu pokušale da ubiju nikoga pesnicom na treningu i zato što niste podkasteri nego košarkaši.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, freethrow said:

Nema tu disrispecta nikakvog, drugovi hoćemo da vam omogućimo da pod stare dane pokušate da barem pogurate jedan dobar plejof ran zato što ste legende kluba koje ni jednom nisu pokušale da ubiju nikoga pesnicom na treningu i zato što niste podkasteri nego košarkaši.

 

funny / not funny fact: drejmond ima ove sezone u odnosu na karijerne statse, 0.4 pts manje, 0.3 rebsa više, 1.2 asistencija više, 8.5% veći fg%, 1.4% veći 3pts%, 2.5% manji ft%, 7.4% veći effective fg% i ostalo

 

https://www.basketball-reference.com/players/g/greendr01.html

 

drugim rečima, drejmond igra bolje od karijernog proseka ove sezone a prva titula dubsa je došla njegove treće sezone, gde prva drejmond-sezona jedina kvari prosek  : i

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Darko said:

Preporučujem vam da pogledate ceo video:

 

 

Ne znam da li sam ikad video da se sagovornik ovako usrao nekom u život kao JJ Perk-u u ovoj emisiji.  Kakva surova dominacija! :Hail: Perk je gubio živce u nekoliko navrata, priceless. Činjenice vs osećanja i insinuacije.

 

A Stephen A pametno i iskusno ćuti u pozadini, mogao je ladno kokice da jede :lol_2:

Zadruga

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, freethrow said:

Nema tu disrispecta nikakvog, drugovi hoćemo da vam omogućimo da pod stare dane pokušate da barem pogurate jedan dobar plejof ran zato što ste legende kluba koje ni jednom nisu pokušale da ubiju nikoga pesnicom na treningu i zato što niste podkasteri nego košarkaši.

 

Ovome o cemu ja pricam je bilo reci i pre onog incidenta sa Pulom.

 

A pritom Klej nije ni jedno ni drugo pf ovoga sto navodis koliko ja znam.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam jel se sto mjenjalo kod Dubsa, ali situacija je bila da oni oce da im Dray da neki discount a on/Klutch nece no traze max. Sa druge strane ocekuje se da ce im Klay dati taj paycut onog tamo ljeta da svi zajedno odjasu u sunset. Sto ce biti sa ostalima sve zavisi koliko se duboko zeli ici u taj luxury tax.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ječmendo said:

Ovo što trenutno igra Jokić već postaje frustrirajuće. Bukvalno odbija da šutira, a kada je tako onda je neuporedivo bezopasniji kao asistent. Žešći smor! :ajme:

Stat padder :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...