Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Preporučujem vam da pogledate ceo video:

 

 

Ne znam da li sam ikad video da se sagovornik ovako usrao nekom u život kao JJ Perk-u u ovoj emisiji.  Kakva surova dominacija! :Hail: Perk je gubio živce u nekoliko navrata, priceless. Činjenice vs osećanja i insinuacije.

 

A Stephen A pametno i iskusno ćuti u pozadini, mogao je ladno kokice da jede :lol_2:

Edited by Darko
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Svaka cast na x3 MVP i svemu ali zdravi AD>Jokic.

Joj jedva cekam taj duel


Nestalo mi reakcija pa moram ovako (mada za ovaj komentar nema dovoljno dobre reakcije):
 

hahahahahahahahah

  • Like 4
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li bi GS uspeo u gostima da dobije ovaj vecerasnji Detroit sa 8 igraca u protokolu od kojih su trojicu pokupili u Walmartu.

 

Takodje ovaj Igoudala se pojavio 4 puta u zadnje 2 godine niotkuda i svaki put je usledila serija poraza i to obicno prati i neka povreda ( veceras Poole zavrsio mec 3-4 minuta pre kraja zbog udarca u koleno)

 

Niko ne moze da ostane ispred igraca sto je standard ali Kerina koji 13 minuta drzi na terenu ovog Jamajkla Green koji je najgori odbrameni igrac u ligi sa jakom qurcoboljom da im da zizsku ka kosu.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kako je uopšte moguće da ovi veterani iz GSW ne mogu da pobede ni najgore ekipe na strani? Dinastija, svo iskustvo sveta i patka svaki put... 

Pošto od Mevsa očekujem da padaju i dalje, nije nemoguće da ili LAL ili LAC dođu do 6. mesta sudeći prema trenutnoj situaciji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, displejnejm said:

Meni se čini da su ok šanse da Sansi uzmu 2. poziciju na Zapadu, a nije nemoguće ni da im se GSW pridruži na trećem mestu, mada to malo teže. 

Ma kakvi GS, oni su bas ocajni na strani. Imaju skor 7-25 u gostima, to je uzas.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Miki28 said:

Ma kakvi GS, oni su bas ocajni na strani. Imaju skor 7-25 u gostima, to je uzas.

Ma znam, nego teorijski i po kvalitetu suvom, tu im je mesto u ovom trenutku. Plus se nadam da naš debeljko dogura makar do finala Zapada, pa da izbegne kosku u vidu GSW, ali teško... 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, displejnejm said:

Ma znam, nego teorijski i po kvalitetu suvom, tu im je mesto u ovom trenutku. Plus se nadam da naš debeljko dogura makar do finala Zapada, pa da izbegne kosku u vidu GSW, ali teško... 

Nema GS taj kvalitet ove sezone, odbrana je losa a u napadu Steph i Klay ako se zapale.

Poole je teska prevara od igraca.

Fali im Wiggins opasno ali onaj od prosle sezone jer i on ove sezone igra dosta lose iako su statsi slicni.

 

@freethrow

Edited by Miki28
typo
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

@AgroLaki nema na cemu.

Svaka cast na 2 mjestu👍

Hvala Miki. I mi smo uzeli W bez Foxa kog su odmarali zbog harmstringa, bitno je da se momak odmori skroz za izvesni PO. Davion je lepo uskocio, 3/4 trojke, 15 poena. Sabonis trpl dabl masina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Darko said:

Preporučujem vam da pogledate ceo video:

 

 

Ne znam da li sam ikad video da se sagovornik ovako usrao nekom u život kao JJ Perk-u u ovoj emisiji.  Kakva surova dominacija! :Hail: Perk je gubio živce u nekoliko navrata, priceless. Činjenice vs osećanja i insinuacije.

 

A Stephen A pametno i iskusno ćuti u pozadini, mogao je ladno kokice da jede :lol_2:

Jao kakav panj...rasisticki yebeni panj...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...