Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ma nema veze, ako je već ovaj fazon, daj da dovedemo još Iša Smita ili Isaiaiahu Thomasa, da popuni petorku sa Stefom, Pulom, Klejom i Donteom. Nemam zaista ništa protiv, naprotiv, ovo ću sa uživanje pogledati večeras.

 

Kerr be like:

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Chaos Is Me said:

Bruklinova startna petorka ubacila samo 15 poena protiv Bucksa, mislim da to u životu nisam video.

 

Pored 9 blokada Brukčine, i Myles Turner je bio dobar jer je podelio 7 banana nesrećnicima iz Hjustona.

I borili se ti rezervisti mada je planski odradjeno jer je Vaughn rekao prije meca da Bridges nece imati uobicajan workload. 

U 1/4 su masakrirali startere ali posle su stali igraci Bucksa, ispucavali se za 3 poena ( posebno Carter i Middleton ).

Brook je bas zakljucao prolaz ispod kosa, strasan rim protector koji je prije koju godinu otpisan iz lige

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Chaos Is Me said:

Bruklinova startna petorka ubacila samo 15 poena protiv Bucksa, mislim da to u životu nisam video.

 

Pored 9 blokada Brukčine, i Myles Turner je bio dobar jer je podelio 7 banana nesrećnicima iz Hjustona.

 

Mislim da je startna postava igrala samo 1/4. 

 

Mislim da je 3/4 krenuo sam svim rezervistima.

 

Suma sumarum cela utakmica i pristup je bila kao da je poslednji mec predsezone...

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

 

come on baby light my beam

 

 

Domantis je nas Modzo Rajzic, dok Halibari samo statpaduje u Indijani. 

 

Inace zanimljivih poslednjih 3 minuta, bilo je nekih glupih poteza i ispucavanja, moglo je da ode na obe strane, ali mi imamo tripl dabl masinu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, LordOfTerror said:

Pa sebe limitira na nekih 15-ak kvalitetnih suteva.Fuj...

 

 

I ja mrzim te nabedjene igrače koji uzimaju neke "kvalitetne šuteve", igraju "timski" ili još gore "smisleno", kao da je košarka neki kolektivni sport i da nije bitno ko iz tvoje ekipe postigne poene.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, orionbre said:

 

I ja mrzim te nabedjene igrače koji uzimaju neke "kvalitetne šuteve", igraju "timski" ili još gore "smisleno", kao da je košarka neki kolektivni sport i da nije bitno ko iz tvoje ekipe postigne poene.

Prilično sam ubeđen da utakmice od kada ga je Perkins prozvao ne ukazuju na ovo što insinuiraš. Tačnije, bukvalno mislim da trenutno minira svoj MVP case namerno, "u inat" mrziteljima. Ono što ne kapira je da su solidne šanse da opet bude izabran kao MVP i pored slabijih statsa (pa će biti još gora prozivka), a + ekipa gubi mečeve ako on nije na 100% obrtaja. Videćemo kad ce da izađe iz ovog režima, uglavnom mu treba vremena sudeći po prethodnim sličnim situacijama. Prilično je još uvek dete u glavi kad su kritike u pitanju, naduri se i u fazonu "e pa neću da se igram više". My two cents - ne tvrdim da je sigurno tako. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, displejnejm said:

Prilično sam ubeđen da utakmice od kada ga je Perkins prozvao ne ukazuju na ovo što insinuiraš. Tačnije, bukvalno mislim da trenutno minira svoj MVP case namerno, "u inat" mrziteljima. Ono što ne kapira je da su solidne šanse da opet bude izabran kao MVP i pored slabijih statsa (pa će biti još gora prozivka), a + ekipa gubi mečeve ako on nije na 100% obrtaja. Videćemo kad ce da izađe iz ovog režima, uglavnom mu treba vremena sudeći po prethodnim sličnim situacijama. Prilično je još uvek dete u glavi kad su kritike u pitanju, naduri se i u fazonu "e pa neću da se igram više". My two cents - ne tvrdim da je sigurno tako. 


Pa ako ga je stvarno pogodilo sto retardirani Perkins bulazni i namjerno sam sebe sabotira onda nije normalan. Nek ih uzme 10 zaredom ako je u stanju tacno u inat takvim debilima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, displejnejm said:

Prilično sam ubeđen da utakmice od kada ga je Perkins prozvao ne ukazuju na ovo što insinuiraš. Tačnije, bukvalno mislim da trenutno minira svoj MVP case namerno, "u inat" mrziteljima. Ono što ne kapira je da su solidne šanse da opet bude izabran kao MVP i pored slabijih statsa (pa će biti još gora prozivka), a + ekipa gubi mečeve ako on nije na 100% obrtaja. Videćemo kad ce da izađe iz ovog režima, uglavnom mu treba vremena sudeći po prethodnim sličnim situacijama. Prilično je još uvek dete u glavi kad su kritike u pitanju, naduri se i u fazonu "e pa neću da se igram više". My two cents - ne tvrdim da je sigurno tako. 

 

Još luđe, moj komentar i citirani deo posta su se odnosili na starog stat paddera, Kevina Durenta

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, orionbre said:

 

I ja mrzim te nabedjene igrače koji uzimaju neke "kvalitetne šuteve", igraju "timski" ili još gore "smisleno", kao da je košarka neki kolektivni sport i da nije bitno ko iz tvoje ekipe postigne poene.

Nema to veze sa timskom igrom. Cim ti pre meca odlucis sta ces da radis tu se svaka prica zavrsava i serem im se u takvu kosarku.

 

Nije poenta da li ce da uzme 1 ili 100 suteva svaka utakmica je prica za sebe i treba se prilagodjavati datim okolnostima a ne da se utakmica prilagodjava njihovim zamislima iz svlacionice.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...