Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, Dracarys said:

Bron sada ima 38 godina. Ne moze vise da vuce g ligase do velikog finala kao sto bi Miki hteo

10to mjesto vodi do playina. Polako sa finalem.

 

@Horium zasto mislis da trolujem Delgada? U 4 godine 2 neulaska u plejof, jedan ulazak kroz playin i sada u 5toj sezoni teska borba za taj playin opet. 

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Haha, dali im The Mechanica i pride drugi pik da ga se otarase 😄 

Lakersi bi mogli da probaju da dovuku nekog sutera poput Gordona, Evana ili Dagija McDermotta - ako su uopste dostupni, ali taj tip/kvalitet igraca. Mada to vec imamo u Rivsachi, ali jos jedan suterski specijalac bi legao svakako ovoj ekipi. To je sve u ovom trenutku, kakvo davanje Westbrooka i pikova za les Konlija, neozbiljnog Malika Bizlija i ostale Jutine proseke, to jedino ako hocemo da ih direktno ukopamo da ne budu ispred nas tabeli ;D

 

 Ma ja sam ok sa tim da je apsolutni neuspeh ako se ove sezone ne udje kroz plejin u plejof, Davisa standardno nema, ali Wbrook igra neuporedivo bolje, pa ne bi sad bili u prilici da se "trkaju" za plejin da je Wbrook igrao ocajno kao prosle godine sigurno. Eto statse nisam ni gledao, kao sto Fritra prica za Wigginsa i verujem mu, bez obzira na statse (imao je RW dosta tD prosle godine ove godine slabo) --> Russ ove godine igra kvalitetnije makar 30%, prilagodio se timu, prija mu ovo ulazenje sa klupe. Nije bas da nema podrsku kao prosle godine, problem je sto i duo Sruder&Toma bio povredjen prvih metar i po dana, a i sam King je bio povredjen, mada to je standardno kod nas. Ako ne bude uskoro neka season ending povreda Jamesa/Davisa, nema izgovora za neulazak...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Makli sa platnog spiska 4,7 miliona. Smanjili luxury tax

 

Nisam znao da trejd može biti one way🙂

 

 

Čudno da Majami ne trejduje Robinsona jer im on fino skida budžet, a verujem da ima ekipa koje žele trojkasa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

“I don’t want it in a sense because I think it disrespects Wilt Chamberlain, Jerry West -- you know all the guys that prior to me I never had a chance to play against. What everybody is saying I am, I never had the chance to compete against other legends that were prior to me.

 

When I hear it, I cringe a little bit because it’s a little bit embarrassing because no one knows. I never had the chance to, once again, to play against those guys,” Jordan said, per ESPN.

 

Sa druge strane

 

 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, propolis said:

 

Nisam znao da trejd može biti one way🙂

 

 

Čudno da Majami ne trejduje Robinsona jer im on fino skida budžet, a verujem da ima ekipa koje žele trojkasa.

 

 

Moze jer je SA ispod salary capa. U tom slucaju moze trejd bez da ide neki igrac u drugom pravcu. Tek ako su preko salary capa onda se moraju uskladjivati plate.

 

Uvijek timovi koji imaju prostora u salary capu budu aktivne pred trade deadline jer su potrebne timovima koji su preko salary capa, ili kao olaksica da se timovi malo rasterete sa platama ili da budu pomoc u nekim vecim trejdovima kao 3 ili 4 timnu trejdu a za to dobijaju nagradu u pikovima ili kesu.

 

 

Edited by Miki28
typo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Sta je fora sa Cam Reddishom? Zbog cega je na marginama NBA kosarke? Meni je i pre drafta, a bogami i posle jedno vreme izgledao kao legit NBA starter (uz neku poklopljenu kockicu)

 

igrao je vrlo korektno, da ne kazem vrlo dobro, od trenutka ispadanja fourniera iz rotacije, do povrede. nekih 6-7-8 tekmi. nakon sto je ozdravio, vise nije usao u igru, mozda jednom par minuta. vrlo cudno, pogotovo sto je bio jedan od najboljih defanzivaca na terenu a imao je i par tekmi od 15-20pts, sto nije zanemarljivo kada igras pored randlea, brunsona i barretta.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

igrao je vrlo korektno, da ne kazem vrlo dobro, od trenutka ispadanja fourniera iz rotacije, do povrede. nekih 6-7-8 tekmi. nakon sto je ozdravio, vise nije usao u igru, mozda jednom par minuta. vrlo cudno, pogotovo sto je bio jedan od najboljih defanzivaca na terenu a imao je i par tekmi od 15-20pts, sto nije zanemarljivo kada igras pored randlea, brunsona i barretta.

Stvarno cudno. Sirom lige obitava i igra solidne minute solidan broj igraca mnogo losijeg kvaliteta od njega.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, propolis said:

 

To je više pitanje za Tibodoa,a korektno je krilo,pitanje je šta bi dali za njega.

 

stani u red za pitanja za tibodoa, ima ih 15 [pitanja].

 

za reddisha ide nesto jedan ili dva second round pika, svako moze to da izvede a nikome ne treba taj pik.

Just now, bosMan_jr said:

Stvarno cudno. Sirom lige obitava i igra solidne minute solidan broj igraca mnogo losijeg kvaliteta od njega.

 

ne znam, bije ga glas da je tezak za saradnju a ujedno nikakva poslastica na temu nikada nije izbila. u knicksima je stvarno korektno i vise odigrao pocetak sezone i ciao, idemo trejd [info da bi ga trejdovali se pojavio jos pre nove godine]

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

 

stani u red za pitanja za tibodoa, ima ih 15 [pitanja].

 

za reddisha ide nesto jedan ili dva second round pika, svako moze to da izvede a nikome ne treba taj pik.

 

ne znam, bije ga glas da je tezak za saradnju a ujedno nikakva poslastica na temu nikada nije izbila. u knicksima je stvarno korektno i vise odigrao pocetak sezone i ciao, idemo trejd [info da bi ga trejdovali se pojavio jos pre nove godine]

 

To bi bilo odlično za Denver sa tim 2nd r pikovima da pojačaju klupu, pun pogodak!!

Link to comment
Share on other sites

Da se ne zezamo, to bi bio jednako dobar upgrade kao i dolazak Irvinga.

 

Ja i dalje imam utisak da se on vrlo potcenjuje, kao da je samo on izgubio od Dalasa u G7, lol

Tu je bila i Bukerica, pa se vrlo slabo pominjao...

 

 

Seriju pre je Ejton zlostavljao Nju Orleans.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...